Dobré dopoledne, dnes je neděle 18.8.2019
svátek slaví Helena,
zítra Ludvík
•Žhavé novinky, informace, soutěže a výhry jen
pro vyvolené, kteří se přihlásí k odběru níže...
facebooktwitteryoutubeinstagram

48 koudelka_1Hodně nabitý měsíc čeká prostějovského záložníka Jana Koudelku. Hned v úvodních březnových dnech jede do Prahy na dvoudenní závěrečné soustředění před historicky prvním světovým šampionátem v malé kopané, z něhož vzejde konečná nominace. Všichni samozřejmě věříme, že „Koudy“ bude za „velkou louží“ u toho. Po návratu z Prahy se normálně zapojí do závěrečné fáze přípravy na jarní část MSFL, jejíž úvodní dvě kola ale možná vzhledem k americkému turnaji nestihne...

Nejprve se ale Večerník zajímal, jak si Jan Koudelka užil zápas, v němž srovnával skóre. „Zlín byl hodně kvalitní soupeř, v zimní přípravě je výborný, ale na tomto hřišti se rozdíly relativně smazaly, což byla naše výhoda. Na kvalitnějším terénu by to byl větší fofr a výsledek asi jiný,“ usoudil rtuťovitý záložník a střelec jediné branky 1.SK Prostějov. Nabízelo se srovnání dvou posledních soupeřů válejících FNL. „Těžko hodnotit dva poslední duely... S Opavou jsme hráli na umělé trávě, což je něco úplně jiného. Určitě jsme nepropadli, ale zbývající tři týdny do soutěže ještě bude na čem pracovat. Těžko říct, co nám dovolí poslední dva soupeři v přípravě, ale s takovou hrou bychom měli uspět,“ přešel Koudelka od hodnocení minulého k výhledu na nejbližší dva týdny.

A jak to tedy bude s reprezentací v malé kopané? „V pondělí a úterý máme dvoudenní soustředění v Praze s několika tréninky. Sejde se nás dvacet hráčů do pole plus čtyři brankáři, takže se rozdělíme na dva týmy a každý odehraje po dvou přípravných utkáních s pražskými celky,“ shrnul krátký program.

K sestavě z posledního mistrovství Evropy přibyli další hráči, které si trenéři vyhlédli během loňských kvalifikací a letošního Final 4 Mistrovství ČR. Bezprostředně po skončení soustředění pak bude oznámena finální nominace do USA. Turnaj se odehraje od 21. do 29. března v devíti městech USA a Kanady.

Total Comments

  • Nezamyslice
  • Basic
  • Zámek Čechy pod Kosířem
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4

Předpověď počasí

Předpověď počasí

Přidejte si nás na Facebooku

Anketa - hlavní

Kde jste byli/nebo budete na dovolené?

První volba: pondělí 12. srpen 2019 6:42

Poslední volba: neděle 18. srpen 2019 7:11

Fotbalový sumář
Volejbalová horečka
Prostějovská basketmánie
Hokejový servis
2017 vitejte na svete banner
Speciály Večerníku
2016 jak sel cas banner
2016 stiny minulosti banner

2018 tv pohoda banner

Barometr

Pokácené stromy budou nahrazeny.

Už nějaký ten týden slouží chodcům i cyklistům podchod pod mostem v Olomoucké ulici. Kvůli této stavební investici ale muselo město nechat pokácet spoustu letitých stromů podél říčky Hloučely. Radnice ale zanedlouho vysadí stromy nové a k nim přibydou i tisíce keřových rostlin.

Naprosto směšný trest.

Senát Okresního soudu v Prostějově se minulé pondělí zabýval případem Jiřího Hrdličky, který jako řidič kamionu plně naloženého betonovými panely havaroval koncem ledna na dálnici u Prostějova. Policistům nadýchal tři promile alkoholu. Za jízdu v opilosti „vyfasoval“ pouhou podmínku!

Total Comments

Osobnost týdne

KONTAKT
32 kontakt
Nestárnoucí a dnes již legendární prostějovská rocková kapela se kromě jiných postarala v sobotu o kvalitní průběh Guláš Rock Festu na pláži U Vrbiček na plumlovské přehradě.

Total Comments

Číslo týdne

200 000
Vedení magistrátu počítá s nákupem dvou set tisíc kusů papírových kelímků, do kterých budou prodejci punče a dalších nápojů při vánočních trzích na náměstí T. G. Masaryka nalévat nápoje. Používání jiných kelímků bude zakázáno. Ekologie je holt na prvním místě...

Total Comments

Výrok týdne

„JE TADY HROZNÝ SMRAD, PŘIJĎTE SI TO VYFOTIT!“
Po pohnojení pole v blízkosti Určické ulice byla tamní obyvatelka natolik rozrušena, že při telefonátu do redakce Večerníku si neuvědomila, že smrad prostě fotit nelze...

Total Comments