Dobrý večer, dnes je sobota 14.12.2019
svátek slaví Lýdie,
zítra Radana a Radan
•Žhavé novinky, informace, soutěže a výhry jen
pro vyvolené, kteří se přihlásí k odběru níže...
facebooktwitteryoutubeinstagram

48 koudelka_1Hodně nabitý měsíc čeká prostějovského záložníka Jana Koudelku. Hned v úvodních březnových dnech jede do Prahy na dvoudenní závěrečné soustředění před historicky prvním světovým šampionátem v malé kopané, z něhož vzejde konečná nominace. Všichni samozřejmě věříme, že „Koudy“ bude za „velkou louží“ u toho. Po návratu z Prahy se normálně zapojí do závěrečné fáze přípravy na jarní část MSFL, jejíž úvodní dvě kola ale možná vzhledem k americkému turnaji nestihne...

Nejprve se ale Večerník zajímal, jak si Jan Koudelka užil zápas, v němž srovnával skóre. „Zlín byl hodně kvalitní soupeř, v zimní přípravě je výborný, ale na tomto hřišti se rozdíly relativně smazaly, což byla naše výhoda. Na kvalitnějším terénu by to byl větší fofr a výsledek asi jiný,“ usoudil rtuťovitý záložník a střelec jediné branky 1.SK Prostějov. Nabízelo se srovnání dvou posledních soupeřů válejících FNL. „Těžko hodnotit dva poslední duely... S Opavou jsme hráli na umělé trávě, což je něco úplně jiného. Určitě jsme nepropadli, ale zbývající tři týdny do soutěže ještě bude na čem pracovat. Těžko říct, co nám dovolí poslední dva soupeři v přípravě, ale s takovou hrou bychom měli uspět,“ přešel Koudelka od hodnocení minulého k výhledu na nejbližší dva týdny.

A jak to tedy bude s reprezentací v malé kopané? „V pondělí a úterý máme dvoudenní soustředění v Praze s několika tréninky. Sejde se nás dvacet hráčů do pole plus čtyři brankáři, takže se rozdělíme na dva týmy a každý odehraje po dvou přípravných utkáních s pražskými celky,“ shrnul krátký program.

K sestavě z posledního mistrovství Evropy přibyli další hráči, které si trenéři vyhlédli během loňských kvalifikací a letošního Final 4 Mistrovství ČR. Bezprostředně po skončení soustředění pak bude oznámena finální nominace do USA. Turnaj se odehraje od 21. do 29. března v devíti městech USA a Kanady.

Total Comments

  • Soledo
  • Lázně Slatinice
  • Zima PV
  • Kendrion
  • Praktik
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5

Předpověď počasí

Předpověď počasí

Přidejte si nás na Facebooku

Anketa - hlavní

JAK VNÍMÁTE DÍVKY, KTERÉ SI NECHÁVAJÍ PLATIT OD MUŽŮ ZA "OTROCTVÍ"?

Fotbalový sumář
Volejbalová horečka
Prostějovská basketmánie
Hokejový servis
2017 vitejte na svete banner
Speciály Večerníku
2016 jak sel cas banner
2016 stiny minulosti banner

2018 tv pohoda banner

Barometr

Máme rozpočet i vyhlášky.

Důležité úterní jednání prostějovského zastupitelstva se nijak neprodlužovalo. Komunální politici celkem racionálně projednali a schválili nejdůležitější dokument města. Na světě je tak nejen rozpočet města Prostějov na rok 2020, ale i nové vyhlášky o hazardu, odpadu či psech.

I tak se dá vydělávat!

Nová móda se rozšiřuje mezi prostějovskými dívkami, které hodlají využívat nejen své přirozené krásy, ale i tvrdé povahy. Jak jinak než přes internet si našly přivýdělek, který je hodně za hranou mravního chování, nicméně nese to. A tak mladé holky poroučí mužům a inkasují „lehce“ vydělané peníze...

Total Comments

Osobnost týdne

ONDŘEJ HAVELKA

49 havelkaFenomenální zpěvák, herec a tanečník se ve čtvrtek představil se svým Melody Makers prostějovským fanouškům na prknech divadla. A jak jinak než především swingovou hudbou z třicátých let.

Total Comments

Číslo týdne

 3 528

Výtěžek z prodeje vlastnoručně vyrobených pamlsků při nedávném Restaurant Day věnoval PROSTĚJOVSKÝ Večerník psímu útulku Voříšek v Čechách pod Kosířem. Odměnou byl ve čtvrtek veselý psí štěkot.

Total Comments

Výrok týdne

„JDU SI ZAKOUŘIT, TO SE NEDÁ POSLOUCHAT!“

První náměstek prostějovského primátora Jiří Pospíšil si od výtek opozice musel dát během zastupitelstva nejednu „rauchpauzu“

Koordinátor útvaru BESIP pro Olomoucký kraj MIROSLAV CHAROUZ se k současnému stavu na silnici vyjadřuje v exkluzivním rozhovoru na strna 14 hodně kriticky.

Total Comments