Dobrý podvečer, dnes je úterý 18.2.2020
svátek slaví Gizela,
zítra Patrik
•Žhavé novinky, informace, soutěže a výhry jen
pro vyvolené, kteří se přihlásí k odběru níže...
facebooktwitteryoutubeinstagram

48 koudelka_1Hodně nabitý měsíc čeká prostějovského záložníka Jana Koudelku. Hned v úvodních březnových dnech jede do Prahy na dvoudenní závěrečné soustředění před historicky prvním světovým šampionátem v malé kopané, z něhož vzejde konečná nominace. Všichni samozřejmě věříme, že „Koudy“ bude za „velkou louží“ u toho. Po návratu z Prahy se normálně zapojí do závěrečné fáze přípravy na jarní část MSFL, jejíž úvodní dvě kola ale možná vzhledem k americkému turnaji nestihne...

Nejprve se ale Večerník zajímal, jak si Jan Koudelka užil zápas, v němž srovnával skóre. „Zlín byl hodně kvalitní soupeř, v zimní přípravě je výborný, ale na tomto hřišti se rozdíly relativně smazaly, což byla naše výhoda. Na kvalitnějším terénu by to byl větší fofr a výsledek asi jiný,“ usoudil rtuťovitý záložník a střelec jediné branky 1.SK Prostějov. Nabízelo se srovnání dvou posledních soupeřů válejících FNL. „Těžko hodnotit dva poslední duely... S Opavou jsme hráli na umělé trávě, což je něco úplně jiného. Určitě jsme nepropadli, ale zbývající tři týdny do soutěže ještě bude na čem pracovat. Těžko říct, co nám dovolí poslední dva soupeři v přípravě, ale s takovou hrou bychom měli uspět,“ přešel Koudelka od hodnocení minulého k výhledu na nejbližší dva týdny.

A jak to tedy bude s reprezentací v malé kopané? „V pondělí a úterý máme dvoudenní soustředění v Praze s několika tréninky. Sejde se nás dvacet hráčů do pole plus čtyři brankáři, takže se rozdělíme na dva týmy a každý odehraje po dvou přípravných utkáních s pražskými celky,“ shrnul krátký program.

K sestavě z posledního mistrovství Evropy přibyli další hráči, které si trenéři vyhlédli během loňských kvalifikací a letošního Final 4 Mistrovství ČR. Bezprostředně po skončení soustředění pak bude oznámena finální nominace do USA. Turnaj se odehraje od 21. do 29. března v devíti městech USA a Kanady.

Total Comments

  • Ples Jevíčko
  • gatta
  • Interforst
  • Kendrion
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4

Předpověď počasí

Předpověď počasí

Přidejte si nás na Facebooku

Anketa - hlavní

Jak jste spokojeni s dosavadním působením primátora statutárního města Prostějov Františka Jury?

2020 plesy
2017 vitejte na svete banner
Speciály Večerníku
2019 tv pohoda banner

 

Barometr

Památky lákají.

V Olomouckém kraji vloni došlo k nejrychlejšímu nárůstu počtu turistů v rámci celého Česka. Vyplývá to z aktuálních dat Českého statistického úřadu. Návštěvnost narostla téměř o devět procent a více lidí zde také přenocovalo. V regionu se vloni ubytovalo přes tři čtvrtě miliónu hostů.

Sabine páchala škody.

Černé předpovědi se vyplnily a orkán s dívčím jménem způsobil výrazné škody i v regionu. Strhával střechy, vyvracel stromy a ničil také elektrická vedení. Škody sčítá i prostějovský magistrát, kvůli dalším škodám byl nucen dokonce na dva dny uzavřít Městský hřbitov.

Total Comments

Osobnost týdne

ZDENĚK IZER
06 pawlovska
Známý bavič a imitátor tentokrát rozechvěl bránice divákům při svém nedělním představení v němčickém kině Oko, u něhož nechyběl ani Večerník

Total Comments

Číslo týdne

1 708


Jde o varování? Také na Prostějovsku se výrazným způsobem zvýšila nezaměstnanost, a to o čtrnáct procent. Aktuálně je na prostějovském „pracáku“ registrováno přes sedmnáct stovek lidí bez práce.

Total Comments

Výrok týdne

„LIDÉ SI NA MĚ UKAZUJÍ PRSTEM“

Redakci se ozval svědek bedihošťského případu skorovraždy. Nešťastný muž J. C. si postěžoval nad chováním spoluobčanů. Někteří jej prý viní ze spoluúčasti...

Total Comments