Dobrý večer, dnes je čtvrtek 1.10.2020
svátek slaví Igor,
zítra Olívie a Oliver
•Žhavé novinky, informace, soutěže a výhry jen
pro vyvolené, kteří se přihlásí k odběru níže...
facebooktwitteryoutubeinstagram

48 koudelka_1Hodně nabitý měsíc čeká prostějovského záložníka Jana Koudelku. Hned v úvodních březnových dnech jede do Prahy na dvoudenní závěrečné soustředění před historicky prvním světovým šampionátem v malé kopané, z něhož vzejde konečná nominace. Všichni samozřejmě věříme, že „Koudy“ bude za „velkou louží“ u toho. Po návratu z Prahy se normálně zapojí do závěrečné fáze přípravy na jarní část MSFL, jejíž úvodní dvě kola ale možná vzhledem k americkému turnaji nestihne...

Nejprve se ale Večerník zajímal, jak si Jan Koudelka užil zápas, v němž srovnával skóre. „Zlín byl hodně kvalitní soupeř, v zimní přípravě je výborný, ale na tomto hřišti se rozdíly relativně smazaly, což byla naše výhoda. Na kvalitnějším terénu by to byl větší fofr a výsledek asi jiný,“ usoudil rtuťovitý záložník a střelec jediné branky 1.SK Prostějov. Nabízelo se srovnání dvou posledních soupeřů válejících FNL. „Těžko hodnotit dva poslední duely... S Opavou jsme hráli na umělé trávě, což je něco úplně jiného. Určitě jsme nepropadli, ale zbývající tři týdny do soutěže ještě bude na čem pracovat. Těžko říct, co nám dovolí poslední dva soupeři v přípravě, ale s takovou hrou bychom měli uspět,“ přešel Koudelka od hodnocení minulého k výhledu na nejbližší dva týdny.

A jak to tedy bude s reprezentací v malé kopané? „V pondělí a úterý máme dvoudenní soustředění v Praze s několika tréninky. Sejde se nás dvacet hráčů do pole plus čtyři brankáři, takže se rozdělíme na dva týmy a každý odehraje po dvou přípravných utkáních s pražskými celky,“ shrnul krátký program.

K sestavě z posledního mistrovství Evropy přibyli další hráči, které si trenéři vyhlédli během loňských kvalifikací a letošního Final 4 Mistrovství ČR. Bezprostředně po skončení soustředění pak bude oznámena finální nominace do USA. Turnaj se odehraje od 21. do 29. března v devíti městech USA a Kanady.

Total Comments

 • Ano
 • SPD
 • Vinotéka Hruška
 • ČSSD
 • Interforst
 • Bellis
 • 1
 • 2
 • 3
 • 4
 • 5
 • 6

Předpověď počasí

Předpověď počasí

Přidejte si nás na Facebooku

Anketa - hlavní

Jak byste řešili vzrůstající pandemii koronaviru?

2017 vitejte na svete banner

Speciály Večerníku

2019 tv pohoda banner

 

Barometr

Smích s klasikou.

Koronavir – nekoronaavir, prostějovská veřejnost chce žít! Není proto divu, že letní promítání na nádvoří zámku mělo značnou diváckou kulisu. A co dávali? No přece klasickou českou komedii Postřižiny! A organizátoři vsadili na dobrou kartu, když se rozhodli pro film nedávno zesnulého režiséra Menzla!

 

Lidová tvořivost před volbami.
Předvolební kampaně politických stran a hnutí nabírají na intenzitě a s tím také množství různých billboardů či plakátů v ulicích města. A stejně jako před každými volbami se tyto propagační záležitosti stávají terčem vandalů. Mnoha politikům tak přibyly vousy, vlasy, dokonce mají propíchnuté oči...

Nezapomněli na lidi.

Total Comments

Osobnost týdne

Petr JANDA

Nestárnoucí rocker řádil uplynulou sobotu večer se svým Olympicem na pláži U Vrbiček na plumlovské přehradě. Jak? Jako zamlada!

11 stasova

THUAN DINH DUC

 

Total Comments

Číslo týdne

47 722

Město Prostějov má v tuto chvíli přesně tolik obyvatel. Jejich počet rok od roku klesá a doby, kdy jsme se chlubili více než padesátitisícovým městem, jsou dávno pryč.

33

Total Comments

Výrok týdne

„ONI POTŘEBUJÍ MASY, KTERÉ BY DĚLALY BEZ REPTÁNÍ TO, CO CHTĚJÍ. TO JSME JIM KAZILI...“

Jednadevadesátiletý Ladislav „Bor“ Šín, který byl u znovuzaložení skautů v Konici v roce 1991, takto promluvil ke komunistům.

Total Comments

-