Dobré dopoledne, dnes je středa 12.8.2020
svátek slaví Klára,
zítra Alena
•Žhavé novinky, informace, soutěže a výhry jen
pro vyvolené, kteří se přihlásí k odběru níže...
facebooktwitteryoutubeinstagram

13 repre spolecnaPo bronzové medaili z Mistrovství Evropy se o další úspěch pokouší i hráč prostějovského 1.SK Jan Koudelka, který před malou chvílí vybojoval s Českou reprezentací premiérový bod za remízu 5:5 s El Salvadorem na Mistrovství světa v halovém fotbale, hraném v USA.

Česká republika – El Salvador 5:5 (1:0, 1:3, 1:1, 2:1)

Branky: Demeter, Koudelka 2, Paděra 2 – Monterrosa 3, Espana, Lopez

Střely na branku: 11:15

Sestava ČR: Gruber Marek, Uhlíř Michal, Bednář David, Novák Jiří, Bejda Stanislav, Cenek Čeněk, Levčík Patrik, Paděra Ondřej, Slunéčko Jakub, Göth Jakub, Koudelka Jan, Demeter Robin, Víšek Petr. Trenér: Radek Pokorný.

Pro hráče v českých barvách je to především zvyknout si na nový systém, se kterým se doposud nesetkali. Přesto se v úvodní čtvrtině ujali vedení, na které ale dokázali hráči El Salvadoru odpovědět vyrovnávací brankou. Branky se poté přelévaly jak na misce vah. Hráči ze Střední Ameriky se ujali vedení, proti však byl svou první trefou Jan Koudelka. Poločasové vedení však El Salvadoru zařídil hattrickem Halil Jam Monterrosa.

Po změně stran se o vyrovnání postaral opět prostějovský Jan Koudelka, záhy jeho tým podruhé v zápase vedení ztratil. V poslední patnáctiminutovce se Česká republika propracovala k mnoha vyloženým šancím, zakončení však postrádalo přesnost. Toho využili v jednom ze svých nebezpečných protiútoků hráči El Salvadoru a necelé tři minuty před koncem zápasu navýšili skóre na rozdíl dvou branek.

Český tým ale ani v této fázi zápasu nesložil zbraně a zásluhou dvou asistencí Jana Koudelky, jenž efektivně zakončil Ondřej Paděra v poslední minutě, zaslouženě vybojoval cenou remízu a premiérový bod do tabulky skupiny A.

Další zápas čeká na svěřence Radka Pokorného za necelých čtyřiadvacet hodin, soupeřem jim bude mužstvo z Kazachstánu.

Total Comments

  • Babi leto
  • Gulas Fest
  • Olympic
  • 1
  • 2
  • 3

Předpověď počasí

Předpověď počasí

Přidejte si nás na Facebooku

Anketa - hlavní

Jak se díváte na tzv. boj s chudobou?

P3_hana_nabor
2017 vitejte na svete banner

Speciály Večerníku

2019 tv pohoda banner

 

Barometr

Vlna zbrzdila.

Zatímco koronavirové číslo z předminulého týdne kdekoho vystrašilo, uplynulý týden by mohl zklidnit i ty největší pesimisty. Přírůstek jedenácti nakažených je sice nemilý, nicméně z celkového pohledu se nejedná o žádný citelný nárůst a tím pádem je vyloučeno, že bychom zde aktuálně měli nějaké ohnisko.

Chování policistů.
Pokud je pravda to, co tvrdí zaměstnanci krasického aquaparku, je tak na pováženou, proč si platíme státní složky. Poté, co se v „Koupelkách“ rozhořel konflikt se skupinkou Romů, přijela hlídka Policie ČR, avšak místo vyřešení problémů se s výtečníky jen přátelsky pozdravila! A tak si tady žijeme…

Nezapomněli na lidi.

Total Comments

Osobnost týdne

Irena BLAŽKOVÁ

Po Faltýnkovi, Oklešťkovi a R. Fialovi se stala čtvrtou zástupkyní Prostějovska v Parlamentu Poslanecké sněmovny ČR. Dlouholetá starostka Vranovic-Kelčic nahradila přerovského kolegu Petra Vránu.

11 stasova

THUAN DINH DUC

 

Total Comments

Číslo týdne

2,8

Prostějovsko si i ke konci července drží nejnižší podíl nezaměstnaných osob v Olomouckém kraji, přičemž oproti předchozímu měsíci číslo lidí bez práce dokonce mírně pokleslo.

Total Comments

Výrok týdne

„OPRAVOVAT CHCEME UŽ NA JAŘE“

Primátor Statutárního města Prostějov František Jura přivítal rozhodnutí Nejvyššího soudu, které zamítlo dovolání společnosti Manthellan.

Total Comments

-