Dobré ráno, dnes je středa 21.8.2019
svátek slaví Johana,
zítra Bohuslav
•Žhavé novinky, informace, soutěže a výhry jen
pro vyvolené, kteří se přihlásí k odběru níže...
facebooktwitteryoutubeinstagram

13 repre msNa právě probíhajícím Mistrovství světa v halovém fotbale, konaném na území Spojených států, se česká reprezentace probojovala mezi nejlepších osm celků. Po úvodní remíze s El Salvadorem si čeští lvi smlsli na výběru z Kazachstánu, což jim zajistilo postup do další fáze turnaje. Nic na tom nezměnila ani těsná prohra s domácím výběrem.

Domácí výběr, hnán zaplněným hledištěm, vstoupil do utkání aktivněji a už v šesté minutě se radoval z vedoucí branky. Český tým byl rozhodně vyrovnaným soupeřem a několikrát také prověřil Dannyho Waltmana v bráně Spojených států.

Skóre se měnilo až ve druhé čtvrtině a to hned několikrát. Na rozdíl tří branek poslal do vedení domácí Tovar a s českým týmem to vypadalo zle nedobře. V předposlední minutě před poločasovou sirénou však čeští reprezentanti vstřelili kontaktní branku zásluhou Cenka.

To vlilo krev českým barvám do druhé části zápasu a netrvalo dlouho, kdy na tabuli svítilo vyrovnané skóre 3:3. V tu chvíli to byla naše reprezentace, která hrála prim, domácí výběr se snažil zápas zvrátit opět ve svůj prospěch, jejich dobývání české branky však bylo marné.

13 plakat_msO to hůře bylo Američanům v posledním dějství, necelých pět minut před koncem. I když měli o jednoho hráče v poli navíc, hráč prostějovského 1.SK Jan Koudelka prokázal, proč je právem tahounem národního týmu a poslal v oslabení českou reprezentaci do vedení. Dokonal tak neskutečný obrat z 0:3 na 4:3. Bohužel i nadále oslabené české mužstvo nedokázalo dvakrát pohlídat hráče Spojených států a ti se tak po dalším obratu v zápase radovali z konečného vítězství a postupu z prvního místa.

Ve čtvrtfinále tak narazí na výběr z Německa, čeští reprezentanti změří síly se silnou Brazílií. Věřme, že to bude právě Česká republika, kdo si po zápase zatančí brazilskou sambu. Utkání začíná přesně o dnešní půlnoci.

Total Comments

  • Nezamyslice
  • Sportovní hry
  • Basic
  • Zámek Čechy pod Kosířem
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4

Předpověď počasí

Předpověď počasí

Přidejte si nás na Facebooku

Anketa - hlavní

JAK JSTE V LETNÍM OBDOBÍ SPOKOJENI S RESTAURAČNÍMI SLUŽBAMI?

Fotbalový sumář
Volejbalová horečka
Prostějovská basketmánie
Hokejový servis
2017 vitejte na svete banner
Speciály Večerníku
2016 jak sel cas banner
2016 stiny minulosti banner

2018 tv pohoda banner

Barometr

Zájem o Večerník.

Přestože zprvu nepřálo našim výjezdům na koupaliště počasí, poslední dvě soboty jsme se vyřádili dosyta. A k našemu velkému potěšení se návštěvníci areálů v Laškově a naposledy i ve Stražisku náramně bavili, navíc si odnesli i hodnotné ceny. Tento víkend pokračujeme v Otaslavicích, tak přijďte!

Hledané osoby.

Hned dva lidé se v uplynulém týdnu zaměrně i nezáměrně ztratili. Zatímco v Horním Štěpánově postrádají čtyřiasedmdesátiletého seniora, z olomoucké nemocnice utekla patnáctiletá Prostějovanka romského původu, která je navíc v rizikovém těhotenství. Policisté se prostě v létě nenudí...

Total Comments

Osobnost týdne

DAVID KIRNER
33 kirner
Devatenáctiletý mladík z Určic se po maturitě na reálném gymnáziu v Prostějově rozhdol vyrazit na svém kole na „vélet“. Na cestě nakonec strávil celých 58 dní a našlapal neuvěřitelných 4 664 kilometrů.

Total Comments

Číslo týdne

5
Teprve po pěti měsících obdržela obhájkyně odsouzeného Radima Žondry písemnou verzi rozsudku a okamžitě se proti němu odvolala. Jak známo, ten byl už letos v březnu usvědčen a odsouzen k osmi letům vězení...

Total Comments

Výrok týdne

„OBJEVILI SE LONI NA PODZIM. A OD TÉ DOBY JSME TU MĚLI DERATIZÁTORA TŘIKRÁT“

Prodavačka z obchodu ve Ptení, který byl v uplynulém týdnu na dva dny uzavřen, přiznala, že návštěva hlodavců už nějaký ten čas trvá...

Total Comments