Dobré odpoledne, dnes je neděle 26.5.2019
svátek slaví Filip,
zítra Valdemar
•Žhavé novinky, informace, soutěže a výhry jen
pro vyvolené, kteří se přihlásí k odběru níže...
facebooktwitteryoutubeinstagram

13 repre msNa právě probíhajícím Mistrovství světa v halovém fotbale, konaném na území Spojených států, se česká reprezentace probojovala mezi nejlepších osm celků. Po úvodní remíze s El Salvadorem si čeští lvi smlsli na výběru z Kazachstánu, což jim zajistilo postup do další fáze turnaje. Nic na tom nezměnila ani těsná prohra s domácím výběrem.

Domácí výběr, hnán zaplněným hledištěm, vstoupil do utkání aktivněji a už v šesté minutě se radoval z vedoucí branky. Český tým byl rozhodně vyrovnaným soupeřem a několikrát také prověřil Dannyho Waltmana v bráně Spojených států.

Skóre se měnilo až ve druhé čtvrtině a to hned několikrát. Na rozdíl tří branek poslal do vedení domácí Tovar a s českým týmem to vypadalo zle nedobře. V předposlední minutě před poločasovou sirénou však čeští reprezentanti vstřelili kontaktní branku zásluhou Cenka.

To vlilo krev českým barvám do druhé části zápasu a netrvalo dlouho, kdy na tabuli svítilo vyrovnané skóre 3:3. V tu chvíli to byla naše reprezentace, která hrála prim, domácí výběr se snažil zápas zvrátit opět ve svůj prospěch, jejich dobývání české branky však bylo marné.

13 plakat_msO to hůře bylo Američanům v posledním dějství, necelých pět minut před koncem. I když měli o jednoho hráče v poli navíc, hráč prostějovského 1.SK Jan Koudelka prokázal, proč je právem tahounem národního týmu a poslal v oslabení českou reprezentaci do vedení. Dokonal tak neskutečný obrat z 0:3 na 4:3. Bohužel i nadále oslabené české mužstvo nedokázalo dvakrát pohlídat hráče Spojených států a ti se tak po dalším obratu v zápase radovali z konečného vítězství a postupu z prvního místa.

Ve čtvrtfinále tak narazí na výběr z Německa, čeští reprezentanti změří síly se silnou Brazílií. Věřme, že to bude právě Česká republika, kdo si po zápase zatančí brazilskou sambu. Utkání začíná přesně o dnešní půlnoci.

Total Comments

 • KSČM
 • Noc Kostelů
 • Interforst
 • Lázně Skalka
 • Hořava
 • Basic
 • 1
 • 2
 • 3
 • 4
 • 5
 • 6

Předpověď počasí

Předpověď počasí

Přidejte si nás na Facebooku

Anketa - hlavní

JAK VÁM SE LÍBÍ V RESTAURACI JADRAN?

Fotbalový sumář
Volejbalová horečka
Prostějovská basketmánie
Ceník inzerce
Hokejový servis
2017 vitejte na svete banner
Speciály Večerníku
2016 jak sel cas banner
2016 stiny minulosti banner

2018 tv pohoda banner

Barometr

Nejsme bezohlední.

Pětačtyřicetiletý Marek Mlčoch děkuje v aktuálním čísle nejen svým blízkým, ale i širokému aparátu záchranářů za svůj život, minulé úterý zavolala na linku 156 žena, která si povšimla seniora s jízdním kolem. Ten v Kolářových sadech bezvládně spadl na zem. Díky včasnému příjezdu sanitky se nestalo nic vážného. Tleskáme!

Skoro nejrizikovější fanoušci.

Vedení prostějovské policie ostře zkritizovalo chování části přívrženců hokejových Jestřábů při utkáních druhé nejvyšší soutěže. Za násilnosti, výtržnosti a majetkové trestné činy už Okresní soud v Prostějově vydal těm nejdivočejším sedm zákazů vstupu do haly, když se hraje zápas!

Total Comments

Osobnost týdne

Jan PŘEUČIL
20 preucil
Fenomenální herec společně se svojí manželkou Evou Hruškovou pobavil ve čtvrtek své fanoušky nejen v prostějovském divadle, ale o den dříve i starší příznivce v domově seniorů v Nerudově ulici při neformální besedě.

Total Comments

Číslo týdne

320 000 000

Tak to je darda! Přesně takto astronomickou sumu požaduje společnost Manthellen po prostějovském magistrátu za údajné porušení obchodní smlovy. Jak známo, záležitost se týká kauzy kolem výstavby Galerie Prostějov v prostoru U Špalíčku.

Total Comments

Výrok týdne

„NESUĎTE, ABYSTE NEBYLI SOUZENI!“

Takto při předávání Cen města Prostějova odpovídal jeden z vyznamenaných exprimátor Miroslav Pišťák na kritiku některých současných opozičních zastupitelů města

Total Comments