Dobrý podvečer, dnes je sobota 8.8.2020
svátek slaví Soběslav,
zítra Roman
•Žhavé novinky, informace, soutěže a výhry jen
pro vyvolené, kteří se přihlásí k odběru níže...
facebooktwitteryoutubeinstagram

13 repre msNa právě probíhajícím Mistrovství světa v halovém fotbale, konaném na území Spojených států, se česká reprezentace probojovala mezi nejlepších osm celků. Po úvodní remíze s El Salvadorem si čeští lvi smlsli na výběru z Kazachstánu, což jim zajistilo postup do další fáze turnaje. Nic na tom nezměnila ani těsná prohra s domácím výběrem.

Domácí výběr, hnán zaplněným hledištěm, vstoupil do utkání aktivněji a už v šesté minutě se radoval z vedoucí branky. Český tým byl rozhodně vyrovnaným soupeřem a několikrát také prověřil Dannyho Waltmana v bráně Spojených států.

Skóre se měnilo až ve druhé čtvrtině a to hned několikrát. Na rozdíl tří branek poslal do vedení domácí Tovar a s českým týmem to vypadalo zle nedobře. V předposlední minutě před poločasovou sirénou však čeští reprezentanti vstřelili kontaktní branku zásluhou Cenka.

To vlilo krev českým barvám do druhé části zápasu a netrvalo dlouho, kdy na tabuli svítilo vyrovnané skóre 3:3. V tu chvíli to byla naše reprezentace, která hrála prim, domácí výběr se snažil zápas zvrátit opět ve svůj prospěch, jejich dobývání české branky však bylo marné.

13 plakat_msO to hůře bylo Američanům v posledním dějství, necelých pět minut před koncem. I když měli o jednoho hráče v poli navíc, hráč prostějovského 1.SK Jan Koudelka prokázal, proč je právem tahounem národního týmu a poslal v oslabení českou reprezentaci do vedení. Dokonal tak neskutečný obrat z 0:3 na 4:3. Bohužel i nadále oslabené české mužstvo nedokázalo dvakrát pohlídat hráče Spojených států a ti se tak po dalším obratu v zápase radovali z konečného vítězství a postupu z prvního místa.

Ve čtvrtfinále tak narazí na výběr z Německa, čeští reprezentanti změří síly se silnou Brazílií. Věřme, že to bude právě Česká republika, kdo si po zápase zatančí brazilskou sambu. Utkání začíná přesně o dnešní půlnoci.

Total Comments

  • Gulas Fest
  • Olypmic
  • Czech Tour
  • 1
  • 2
  • 3

Předpověď počasí

Předpověď počasí

Přidejte si nás na Facebooku

Anketa - hlavní

Obáváte se druhé vlny koronavirusu?

P3_hana_nabor
2017 vitejte na svete banner

Speciály Večerníku

2019 tv pohoda banner

 

Barometr

Počasí konečně přálo.

Během uplynulého víkendu se v celém prostějovském regionu konal bezpočet kulturních a společenských akcí, které tentokrát nemusely být rušeny kvůli nepřízni počasí. Oproti předešlému fiasku tak v rámci Léta s hvězdami mohla při druhém pokusu nejen kapela Argema zahrát vícero návštěvníkům.

Koronavirus odložil investice.
Stavební investice za desítky milionů korun byli nuceni na příští rok odložit prostějovští radní. Důvodem je až příliš velké množství peněz vynaložených radnicí během nouzového stavu a zároveň obava z dalšího šíření nákazy covid-19. Počkat si musí Národní dům, kino Metro 70 a další.

Nezapomněli na lidi.

Total Comments

Osobnost týdne

Pavel ŠPORCL

Fenomenální český houslista uhranul své příznivce při svém vystoupení s názvem Pocta Paganinimu na zámku v Plumlově.

11 stasova

THUAN DINH DUC

 

Total Comments

Číslo týdne

5 417

Přesně tolik zákazníků využilo během prvního pololetí službu Senior taxi v Prostějově. Velký pokles počtu klientů kvůli covid-19 byl zaznamenán během nouzového stavu.

Total Comments

Výrok týdne

„Takhle kdyby mi vařila moje žena!“

Jeden ze spokojených účastníků ptenského Gulášfestu určitě nechtěl urazit svoji manželku, ale...

Total Comments

-