Dobrý večer, dnes je čtvrtek 22.8.2019
svátek slaví Bohuslav,
zítra Sandra
•Žhavé novinky, informace, soutěže a výhry jen
pro vyvolené, kteří se přihlásí k odběru níže...
facebooktwitteryoutubeinstagram

47 cernosek_davis_cupPodruhé v průběhu čtrnácti dnů měl sportovní manažer Miroslav Černošek ojedinělý důvod k radosti. Z pozice majitele společnosti Česká sportovní a spolumajitele marketingové společnosti TK PLUS, které zajišťovaly finálové zápasy Fed Cupu a Davis Cupu, mohl slavit vítězství domácích barev. A neskrýval, že si užil opravdu báječné okamžiky.

„Je to něco neuvěřitelného. Dvě finále, obě doma před vyprodanou halou plnou fantastických diváků. A obě úspěšná. Ve sportu jsem už toho zažil hodně, ale tohle patří mezi životní zážitky, které se možná nikdy nezopakují,“ vyjádřil své pocity Černošek.

Český tenis z pohledu týmových soutěží dosáhnul na absolutní vrchol. Vyhrát obě soutěže v jednom roce se podařilo pouze jednou tenistům a tenistkám Spojených států amerických. „Tato skutečnost dodává našim úspěchům ještě více lesku. Tohle je opravdu vrchol, který nejde překonat,“ prohlásil Černošek.

Z prostějovského pohledu je skvělé, že oba týmy táhli zástupci TK Agrofert Petra Kvitová, Lucie Šafářová a Tomáš Berdych. A také Radek Štěpánek, který dlouhá léta patřil mezi opory prostějovského klubu. „Jsem na všechny hrdý. Pro týmový úspěch odvedli maximum. To platí o všech členech obou týmů. Myslím si, že všem sportovním fanouškům udělali obrovskou radost a nabídli úžasná představení,“ dodal Černošek, jemuž se splnil jeden velký sen. Kromě triumfu v Davisově poháru to prostějovská parta dotáhla na vrchol i ve Fed Cupu a Hopman Cupu! A to se ještě nikomu na světě nepovedlo!

Total Comments

  • Memoriál Otmara Malečka
  • Nezamyslice
  • Sportovní hry
  • Zámek Čechy pod Kosířem
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4

Předpověď počasí

Předpověď počasí

Přidejte si nás na Facebooku

Anketa - hlavní

JAK JSTE V LETNÍM OBDOBÍ SPOKOJENI S RESTAURAČNÍMI SLUŽBAMI?

Fotbalový sumář
Volejbalová horečka
Prostějovská basketmánie
Hokejový servis
2017 vitejte na svete banner
Speciály Večerníku
2016 jak sel cas banner
2016 stiny minulosti banner

2018 tv pohoda banner

Barometr

Zájem o Večerník.

Přestože zprvu nepřálo našim výjezdům na koupaliště počasí, poslední dvě soboty jsme se vyřádili dosyta. A k našemu velkému potěšení se návštěvníci areálů v Laškově a naposledy i ve Stražisku náramně bavili, navíc si odnesli i hodnotné ceny. Tento víkend pokračujeme v Otaslavicích, tak přijďte!

Hledané osoby.

Hned dva lidé se v uplynulém týdnu zaměrně i nezáměrně ztratili. Zatímco v Horním Štěpánově postrádají čtyřiasedmdesátiletého seniora, z olomoucké nemocnice utekla patnáctiletá Prostějovanka romského původu, která je navíc v rizikovém těhotenství. Policisté se prostě v létě nenudí...

Total Comments

Osobnost týdne

DAVID KIRNER
33 kirner
Devatenáctiletý mladík z Určic se po maturitě na reálném gymnáziu v Prostějově rozhdol vyrazit na svém kole na „vélet“. Na cestě nakonec strávil celých 58 dní a našlapal neuvěřitelných 4 664 kilometrů.

Total Comments

Číslo týdne

5
Teprve po pěti měsících obdržela obhájkyně odsouzeného Radima Žondry písemnou verzi rozsudku a okamžitě se proti němu odvolala. Jak známo, ten byl už letos v březnu usvědčen a odsouzen k osmi letům vězení...

Total Comments

Výrok týdne

„OBJEVILI SE LONI NA PODZIM. A OD TÉ DOBY JSME TU MĚLI DERATIZÁTORA TŘIKRÁT“

Prodavačka z obchodu ve Ptení, který byl v uplynulém týdnu na dva dny uzavřen, přiznala, že návštěva hlodavců už nějaký ten čas trvá...

Total Comments