Dobré ráno, dnes je neděle 25.8.2019
svátek slaví Radim,
zítra Luděk
•Žhavé novinky, informace, soutěže a výhry jen
pro vyvolené, kteří se přihlásí k odběru níže...
facebooktwitteryoutubeinstagram

49 halaČeský tenis zažívá nejslavnější období ve své historii - muži po dvaatřiceti letech vyhráli Davis Cup, ženy obhájily Fed Cup, TK Agrofert měl zastoupení v Turnajích mistrů ve dvouhrách i čtyřhře, Berdych s Kvitovou na začátku roku vyhráli Hopman Cup.

Samotný „Berďa“ má za sebou nejlepší sezonu ve své kariéře, je šestý na světě, byl velkou osobností celého Davisova poháru, poprvé také získal v jedné sezoně dva turnajové tituly - v Montpellier a ve Stockholmu, a dostal se do semifinále US Open, potřetí v řadě se pak představil na Turnaji mistrů v Londýně. Třebaže měla letos Petra Kvitová zdravotní problémy, byla v Melbourne a v Paříži na Grand Slamech v semifinále, vyhrála turnaje v Montrealu a New Haven. Velkých úspěchů dosáhl ve čtyřhře Radek Štěpánek. A Lucie Šafářová životním výkonem nejen dotáhla český tým k obhajobě Fed Cupu, ale dostala se i na své životní žebříčkové maximum – je sedmnáctá na světě!

A česká domácí scéna? Blíží se extraliga, ve které chce prostějovský TK AGROFERT získat už jedenáctý mistrovský týmový titul. V mládežnických kategoriích z pěti mistrovských titulů získal Prostějov čtyři, jen jednou odešel poražen ve finále šampionátu mladšího žactva, kdy nestačil na pražskou Spartu.  Loni jsme říkali, že se dá jen těžko obhájit pět mládežnických titulů, nakonec jsme letos získali čtyři zlata a jedno stříbro,“ říkala ředitelka tenisových projektů TK PLUS Petra Langrová. Co je však pro nás zavazující? Jako nejlepší klub v České republice musíme nejen získávat mistrovské tituly, ale hlavně je  obhajovat. A k tomu potřebujeme co nejlepší podmínky, dodává Petra Langrová.

Když nedávno po zisku Davis Cupu hodnotil nehrající kapitán českého týmu Jaroslav Navrátil podmínky pro výchovu talentované mládeže v Národním tenisovém centru Morava, řekl, že  prostějovský areál patří mezi nejlepší v Evropě. Dvacet venkovních a tři halové tenisové kurty, samozřejmě s dokonalým rehabilitačním zázemím, to všechno nabízí ideální podmínky k tréninku. V blízké době bude prostějovskému tenisovému klubu sloužit nová hala s jedním tenisovým dvorcem a zázemím pro trenéry. Na výstavbě se velkou měrou finančně podílí i statutární město Prostějov. Každá nová investice rozšíří náš areál a nabídne další možnosti k intenzivnímu tréninku a přípravě,“ konstatuje Michal Ptáček, provozní ředitel prostějovského klubu.

Už skoro dvacet let platí  Prostějov = město sportu. Bez dokonalé spolupráce s městem Prostějov bychom jen těžko mohli stát za sportovními projekty, které zviditelňují náš region,“ dodává jednatel TK PLUS Petr Chytil.

Total Comments

  • Memoriál Otmara Malečka
  • Nezamyslice
  • Sportovní hry
  • Zámek Čechy pod Kosířem
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4

Předpověď počasí

Předpověď počasí

Přidejte si nás na Facebooku

Anketa - hlavní

JAK JSTE V LETNÍM OBDOBÍ SPOKOJENI S RESTAURAČNÍMI SLUŽBAMI?

Fotbalový sumář
Volejbalová horečka
Prostějovská basketmánie
Hokejový servis
2017 vitejte na svete banner
Speciály Večerníku
2016 jak sel cas banner
2016 stiny minulosti banner

2018 tv pohoda banner

Barometr

Zájem o Večerník.

Přestože zprvu nepřálo našim výjezdům na koupaliště počasí, poslední dvě soboty jsme se vyřádili dosyta. A k našemu velkému potěšení se návštěvníci areálů v Laškově a naposledy i ve Stražisku náramně bavili, navíc si odnesli i hodnotné ceny. Tento víkend pokračujeme v Otaslavicích, tak přijďte!

Hledané osoby.

Hned dva lidé se v uplynulém týdnu zaměrně i nezáměrně ztratili. Zatímco v Horním Štěpánově postrádají čtyřiasedmdesátiletého seniora, z olomoucké nemocnice utekla patnáctiletá Prostějovanka romského původu, která je navíc v rizikovém těhotenství. Policisté se prostě v létě nenudí...

Total Comments

Osobnost týdne

DAVID KIRNER
33 kirner
Devatenáctiletý mladík z Určic se po maturitě na reálném gymnáziu v Prostějově rozhdol vyrazit na svém kole na „vélet“. Na cestě nakonec strávil celých 58 dní a našlapal neuvěřitelných 4 664 kilometrů.

Total Comments

Číslo týdne

5
Teprve po pěti měsících obdržela obhájkyně odsouzeného Radima Žondry písemnou verzi rozsudku a okamžitě se proti němu odvolala. Jak známo, ten byl už letos v březnu usvědčen a odsouzen k osmi letům vězení...

Total Comments

Výrok týdne

„OBJEVILI SE LONI NA PODZIM. A OD TÉ DOBY JSME TU MĚLI DERATIZÁTORA TŘIKRÁT“

Prodavačka z obchodu ve Ptení, který byl v uplynulém týdnu na dva dny uzavřen, přiznala, že návštěva hlodavců už nějaký ten čas trvá...

Total Comments