Dobré poledne, dnes je pátek 26.4.2019
svátek slaví Oto,
zítra Jaroslav
•Žhavé novinky, informace, soutěže a výhry jen
pro vyvolené, kteří se přihlásí k odběru níže...
facebooktwitteryoutubeinstagram

Jedno vítězné utkání chybělo Jiřímu Veselému k rychlému návratu do světové stovky. Na turnaji v italské Caltanissettě postoupil ve čtvrtfinále, v němž těšně prohrál s Rakušanem Novakem. Útok na opětovný průnik do elitní společnosti se tak zatím odložil.

„Odehrál jsem tři těžké zápasy. Pokaždé šlo o třísetové souboje. Bylo to hodně náročné, ale když tak budu pokračovat, můžu se do stovky vrátit. Je jasné, že to bude bolet. S tím musím počítat,“ ohlédl se za italským vystoupením Veselý.
Čtvrtfinále v Lyonu si zahrál také Adam Pavlásek, jeho přemožitelem byl Francouz Talbot a také v tomto případě o vítězi rozhodovala až třetí sada. Český tenista přitom vedl 6:1, 5:2 a chyběl mu kousek k vítězství. „Vůbec nechápu, co se stalo. Byl to zkrat. Ztratil jsem vyhraný zápas. Když soupeř vyrovnal poměr setů, bylo hotovo. Ve třetím setu jsem nedokázal zvednout svůj výkon na potřebnou úroveň,“ přiznal zklamaný Pavlásek.

MUŽI
Stuttgart (Německo) - ATP Tour
Dvouhra - 2. kolo: Berdych (3) - Paire (Francie) 7:6, 6:4. Čtvrtfinále: Berdych – Raonic (7-Kanada) 6:7, 6:7
Caltanissetta (Itálie) – ITF challenger
Dvouhra - 1. kolo: Veselý (3) - Baldi (Itálie) 6:4, 5:7, 7:6; Kolář – Estrella Burgos (Dominikánská republika) 6:3, 6:2. 2. kolo: Veselý – Gaio (Itálie) 4:6, 6:2, 6:4. Čtvrtfinále: Veselý – Novak (Rak.) 6:3, 6:7, 5:7.
Lyon (Francie) – ITF challenger
Dvouhra - 1. kolo: Pavlásek - Šakarov (Francie) 6:1, 6:1; Šafránek – Popyrin (Austrálie) 3:6, 3:6. 2. kolo: Pavlásek – Andujar (4-Španělsko) 7:6, 0:6, 6:5 skreč. Čtvrtfinále: Pavlásek – Taltot (Francie) 6:1, 6:7, 3:6.

Total Comments

  • Taneční čaje
  • Zagorová v Prostějově
  • Semo Smržice
  • Tvaruzkovy festival
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4

Předpověď počasí

Předpověď počasí

Přidejte si nás na Facebooku

Anketa - hlavní

JAK VÁM SE LÍBÍ V MOTORESTU U KOLA?

Fotbalový sumář
Volejbalová horečka
Prostějovská basketmánie
Ceník inzerce
Hokejový servis
2017 vitejte na svete banner
Speciály Večerníku
2016 jak sel cas banner
2016 stiny minulosti banner

2018 tv pohoda banner

Barometr

Chvályhodný počin.

Přesně 251 velikonočních beránků nabídla středeční charitativní akce v Národním domě v Prostějově, kterou každoročně pořádá Rotary klub. Jak jsme zjistili, část krasavců byla přímo na místě prodána, zbývající originální kousky putovaly do sociálních ústavů a domovů.

Smrt pohřešovaného.

V minulém vydání Večerníku jsme zveřejnili policejní pátrací relaci po pohřešovaném seniorovi z Olšan u Prostějova. Sedmdesátiletý muž odjel osobním vozidlem k lékaři a slehla se po něm zem.
Na začátku minulého týdne přišla krutá zpráva. Důchodce byl nalezen mrtev v okrese Olomouc...

Total Comments

Osobnost týdne

HARLEJ
16 harlej 1
Pražská skupina vznikla v roce 1995 a za tu dobu si její dravé rockové písničky našly tisíce fanoušků. Svérázní muzikanti potěšili prostějovské fandy uplynulý čtvrtek večer v sále Společenského domu.

Total Comments

Číslo týdne

103
Josefa Schlesingerová spatřila světlo světa 19. dubna 1916. Na Velký pátek tak oslavila neuvěřitelné 103. narozeniny a stala se nejstarší obyvatelkou Prostějova. Vitální a stále čiperná dáma maturovala na obchodní akademii a celý život pracovala jako účetní. Dnes žije u své dcery.

Total Comments

Výrok týdne

„VEČERNÍK PRÝ VÍ VŠECHNO. TAKŽE URČITĚ VÍTE, ŽE MÁM FAKT HROZNOU ŽÍZEŇ!“

Jeden z dobře známých bezdomovců na náměstí T. G. Masaryka oslovil redaktora Večerníku se žádostí o finanční podporu na zakoupení krabicového vína.

Total Comments