Příjemnou noc, dnes je středa 14.11.2018
svátek slaví Sáva,
zítra Leopold
•Žhavé novinky, informace, soutěže a výhry jen
pro vyvolené, kteří se přihlásí k odběru níže...

Jedno vítězné utkání chybělo Jiřímu Veselému k rychlému návratu do světové stovky. Na turnaji v italské Caltanissettě postoupil ve čtvrtfinále, v němž těšně prohrál s Rakušanem Novakem. Útok na opětovný průnik do elitní společnosti se tak zatím odložil.

„Odehrál jsem tři těžké zápasy. Pokaždé šlo o třísetové souboje. Bylo to hodně náročné, ale když tak budu pokračovat, můžu se do stovky vrátit. Je jasné, že to bude bolet. S tím musím počítat,“ ohlédl se za italským vystoupením Veselý.
Čtvrtfinále v Lyonu si zahrál také Adam Pavlásek, jeho přemožitelem byl Francouz Talbot a také v tomto případě o vítězi rozhodovala až třetí sada. Český tenista přitom vedl 6:1, 5:2 a chyběl mu kousek k vítězství. „Vůbec nechápu, co se stalo. Byl to zkrat. Ztratil jsem vyhraný zápas. Když soupeř vyrovnal poměr setů, bylo hotovo. Ve třetím setu jsem nedokázal zvednout svůj výkon na potřebnou úroveň,“ přiznal zklamaný Pavlásek.

MUŽI
Stuttgart (Německo) - ATP Tour
Dvouhra - 2. kolo: Berdych (3) - Paire (Francie) 7:6, 6:4. Čtvrtfinále: Berdych – Raonic (7-Kanada) 6:7, 6:7
Caltanissetta (Itálie) – ITF challenger
Dvouhra - 1. kolo: Veselý (3) - Baldi (Itálie) 6:4, 5:7, 7:6; Kolář – Estrella Burgos (Dominikánská republika) 6:3, 6:2. 2. kolo: Veselý – Gaio (Itálie) 4:6, 6:2, 6:4. Čtvrtfinále: Veselý – Novak (Rak.) 6:3, 6:7, 5:7.
Lyon (Francie) – ITF challenger
Dvouhra - 1. kolo: Pavlásek - Šakarov (Francie) 6:1, 6:1; Šafránek – Popyrin (Austrálie) 3:6, 3:6. 2. kolo: Pavlásek – Andujar (4-Španělsko) 7:6, 0:6, 6:5 skreč. Čtvrtfinále: Pavlásek – Taltot (Francie) 6:1, 6:7, 3:6.

Total Comments

  • Repoint nabídka na listopad 2018
  • interforst
  • pv_zima
  • toray
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4

Předpověď počasí

Předpověď počasí

Přidejte si nás na Facebooku

Anketa - hlavní

Jste spokojeni s volbou prostějovského primátora, kterým se stal František Jura?

Fotbalový sumář
Volejbalová horečka
Prostějovská basketmánie
Ceník inzerce
Hokejový servis
2017 vitejte na svete banner
Speciály Večerníku
2016 jak sel cas banner
2016 stiny minulosti banner

2018 tv pohoda banner

Barometr

Město už žije zimou.

 Uplynulý pátek byla definitivně zahájena Prostějovská zima, a to konkrétně slavnostním otevřením provozu mobilního kluziště na náměstí T. G. Masaryka. Přestože kalendářní dá na sebe zřejmě ještě nějaký ten týden čekat, tak kulturní je zde. Zatím si užijme bruslení, brzy se dočkáme vánočního jarmarku.

Nemá to konce

Problémy bývalého šéfa mládežnického hokeje v Prostějově Michala Tomigy jsou, zdá se, ještě větší, než se původně myslelo. Na jeho hlavu už padlo obvinění z dotačních podvodů, nově pak také obvinění z přečinu krácení daní se škodou bezmála čtyř set tisíc korun. Kde se tato kauza zastaví...?

Vítězkou prestižní ankety o nejoblíbenějšího učitele v Olomouckém kraji se stala Karolína Mlčochová ze střední školy Trivis. K vítězství museli oblíbené kantorce dopomoci samotní studenti. Jejich úkolem totiž bylo přesvědčit porotu, proč právě jejich navržená kandidátka je tou nejoblíbenější. A povedlo se!

Total Comments

Osobnost týdne

Eliška Balzerová

 
balzerovaVšech patnáct postav v laskavé komedii Můj báječný rozvod zvládla s bravurou v prostějovském divadle skvělá česká herečka Eliška Balzerová. Pondělní závěrečný díl festivalu Aplaus 2018 vyšel na jedničku, a to před naprosto vyprodaným hledištěm.

Total Comments

Číslo týdne

83
Přesně tolik schodů k nebi vede přes novou rozhlednu Kopaninka, která se vypíná u Repech do výše 22 metrů. Pátý objekt tohoto druhu na Prostějovsku a první v jeho západní části by měl přilákat turisty i cykloturisty ze širokého okolí, pro něž bude otevřena 2. prosince. Celkové náklady na výstavbu se vyšplhaly ke třem milionům korun.

Total Comments

Výrok týdne

„JSEM PROSTĚ EXHIBICIONISTA“

Frontman legendární skupiny
Olympic Petr JANDA učinil v exkluzivním rozhovoru pro Večerník vážné přiznání...

Total Comments