Dobré ráno, dnes je středa 16.1.2019
svátek slaví Ctirad,
zítra Drahoslav
•Žhavé novinky, informace, soutěže a výhry jen
pro vyvolené, kteří se přihlásí k odběru níže...

Jedno vítězné utkání chybělo Jiřímu Veselému k rychlému návratu do světové stovky. Na turnaji v italské Caltanissettě postoupil ve čtvrtfinále, v němž těšně prohrál s Rakušanem Novakem. Útok na opětovný průnik do elitní společnosti se tak zatím odložil.

„Odehrál jsem tři těžké zápasy. Pokaždé šlo o třísetové souboje. Bylo to hodně náročné, ale když tak budu pokračovat, můžu se do stovky vrátit. Je jasné, že to bude bolet. S tím musím počítat,“ ohlédl se za italským vystoupením Veselý.
Čtvrtfinále v Lyonu si zahrál také Adam Pavlásek, jeho přemožitelem byl Francouz Talbot a také v tomto případě o vítězi rozhodovala až třetí sada. Český tenista přitom vedl 6:1, 5:2 a chyběl mu kousek k vítězství. „Vůbec nechápu, co se stalo. Byl to zkrat. Ztratil jsem vyhraný zápas. Když soupeř vyrovnal poměr setů, bylo hotovo. Ve třetím setu jsem nedokázal zvednout svůj výkon na potřebnou úroveň,“ přiznal zklamaný Pavlásek.

MUŽI
Stuttgart (Německo) - ATP Tour
Dvouhra - 2. kolo: Berdych (3) - Paire (Francie) 7:6, 6:4. Čtvrtfinále: Berdych – Raonic (7-Kanada) 6:7, 6:7
Caltanissetta (Itálie) – ITF challenger
Dvouhra - 1. kolo: Veselý (3) - Baldi (Itálie) 6:4, 5:7, 7:6; Kolář – Estrella Burgos (Dominikánská republika) 6:3, 6:2. 2. kolo: Veselý – Gaio (Itálie) 4:6, 6:2, 6:4. Čtvrtfinále: Veselý – Novak (Rak.) 6:3, 6:7, 5:7.
Lyon (Francie) – ITF challenger
Dvouhra - 1. kolo: Pavlásek - Šakarov (Francie) 6:1, 6:1; Šafránek – Popyrin (Austrálie) 3:6, 3:6. 2. kolo: Pavlásek – Andujar (4-Španělsko) 7:6, 0:6, 6:5 skreč. Čtvrtfinále: Pavlásek – Taltot (Francie) 6:1, 6:7, 3:6.

Total Comments

 • TK Plus
 • Pojd hrat hokej
 • Čechy pod Kosířem
 • Vernisáž
 • Moda Pv
 • sida
 • 1
 • 2
 • 3
 • 4
 • 5
 • 6

Předpověď počasí

Předpověď počasí

Přidejte si nás na Facebooku

Anketa - hlavní

A JAK VÁM SE LÍBÍ VE STYLOVÉ RESTAURACI TUNING BAR?

Fotbalový sumář
Volejbalová horečka
Prostějovská basketmánie
Ceník inzerce
Hokejový servis
2017 vitejte na svete banner
Speciály Večerníku
2016 jak sel cas banner
2016 stiny minulosti banner

2018 tv pohoda banner

Barometr

Otevřená srdce Prostějovanů.

Sobotní charitativní ples s názvem Pomáháme tancem znovu po roce dokázal, že Prostějované mají stále hodně otevřená srdce a dokáží pomoci lidem v nouzi. Organizátoři akce, jež si vzpomněla i na 100. výročí Československa, opět vybrali desítky tisíc korun, které poputují potřebným.

V drogách jela i úřednice.

Mezi sedmi obviněnými po historicky největší policejní razii na protidrogové scéně během prosince loňského roku v Prostějově je také úřednice magistrátu! Jakmile se zjistilo, že dáma z odboru IT byla členkou drogového gangu, vedení radnice ji okamžitě propustilo ze svých služeb..

Total Comments

Osobnost týdne

LEONA MACHÁLKOVÁ

 
02 ples46Hlavní hvězdou tradičního Městského plesu, který se konal uplynulý pátek, byla tato stále půvabná rodačka z nedalekého Přerova. Svým zpěvem potěšila stovky návštěvníků uvedené zahajovací akce celé plesové sezóny v Prostějově.
PAVLA ASCHENBRENNEROVÁ

Total Comments

Číslo týdne

 17 300 000

Už zítra při mimořádném jednání chtějí prostějovští zastupitelé v první fázi schválit a rozdělit přes sedmnáct milionů korun v rámci dotací sportovním klubům ve městě. Nejvíce, tedy pět milionů korun, obdrží prvoligoví hokejoví Jestřábi.

Total Comments

Výrok týdne

„NAPSALI JSME SI ASI TŘICET ZPRÁV, VŠECHNY JSME ALE SMAZALI! KAŽDÝ JSME TOTIŽ TEHDY MĚLI JEŠTĚ JINÝ VZTAH!“


Současná přítelkyně Radima Žondry Žaneta Zelená se u soudu hodně snažila pro muže obviněného z přepadení tenistky Petry Kvitové poskytnout potřebné alibi

Total Comments