Dobré odpoledne, dnes je středa 26.9.2018
svátek slaví Andrea,
zítra Jonáš
•Žhavé novinky, informace, soutěže a výhry jen
pro vyvolené, kteří se přihlásí k odběru níže...

Jedno vítězné utkání chybělo Jiřímu Veselému k rychlému návratu do světové stovky. Na turnaji v italské Caltanissettě postoupil ve čtvrtfinále, v němž těšně prohrál s Rakušanem Novakem. Útok na opětovný průnik do elitní společnosti se tak zatím odložil.

„Odehrál jsem tři těžké zápasy. Pokaždé šlo o třísetové souboje. Bylo to hodně náročné, ale když tak budu pokračovat, můžu se do stovky vrátit. Je jasné, že to bude bolet. S tím musím počítat,“ ohlédl se za italským vystoupením Veselý.
Čtvrtfinále v Lyonu si zahrál také Adam Pavlásek, jeho přemožitelem byl Francouz Talbot a také v tomto případě o vítězi rozhodovala až třetí sada. Český tenista přitom vedl 6:1, 5:2 a chyběl mu kousek k vítězství. „Vůbec nechápu, co se stalo. Byl to zkrat. Ztratil jsem vyhraný zápas. Když soupeř vyrovnal poměr setů, bylo hotovo. Ve třetím setu jsem nedokázal zvednout svůj výkon na potřebnou úroveň,“ přiznal zklamaný Pavlásek.

MUŽI
Stuttgart (Německo) - ATP Tour
Dvouhra - 2. kolo: Berdych (3) - Paire (Francie) 7:6, 6:4. Čtvrtfinále: Berdych – Raonic (7-Kanada) 6:7, 6:7
Caltanissetta (Itálie) – ITF challenger
Dvouhra - 1. kolo: Veselý (3) - Baldi (Itálie) 6:4, 5:7, 7:6; Kolář – Estrella Burgos (Dominikánská republika) 6:3, 6:2. 2. kolo: Veselý – Gaio (Itálie) 4:6, 6:2, 6:4. Čtvrtfinále: Veselý – Novak (Rak.) 6:3, 6:7, 5:7.
Lyon (Francie) – ITF challenger
Dvouhra - 1. kolo: Pavlásek - Šakarov (Francie) 6:1, 6:1; Šafránek – Popyrin (Austrálie) 3:6, 3:6. 2. kolo: Pavlásek – Andujar (4-Španělsko) 7:6, 0:6, 6:5 skreč. Čtvrtfinále: Pavlásek – Taltot (Francie) 6:1, 6:7, 3:6.

Total Comments

  • zlechov
  • supersektor
  • kostelec n h
  • Interforst
  • ČSSD - Božena Sekaninová
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5

Předpověď počasí

Předpověď počasí

Přidejte si nás na Facebooku

Anketa - hlavní

JAK VÁM SE BĚHEM LÉTA LÍBÍ V PROSTĚJOVSKÝCH RESTAURACÍCH?

Fotbalový sumář
Volejbalová horečka
Prostějovská basketmánie
Ceník inzerce
Hokejový servis
2017 vitejte na svete banner
Speciály Večerníku
2016 jak sel cas banner
2016 stiny minulosti banner

2018 tv pohoda banner

Barometr

Prostějovanům šmakuje!

Více než měsíční komplikace v dopravě je v zapomnění. Minulý týden stihli stavbaři ukončit rekonstrukci vozovky pod dálničním nadjezdem v Říční ulici v Prostějově. Takzvanou „myší dírou“ se už zase jezdí, přestože stavbařům zkomplikovali život zloději, kteří ukradli kabely k veřejnému osvětlení. 

Úplně zbytečná smrt.

Necelou hodinu po poledni v pondělí 17. září vyhasl na silnicích Prostějovska další lidský život. A zcela zbytečně. Starší řidič kamionu s nákladem dřevní štěpky narazil u Ptení do vysokého břehu vedle silnice. Kamion se převrátil na bok a kabina rozdrtila řidiče. Ten totiž podle svědků nebyl připoután...

Vítězkou prestižní ankety o nejoblíbenějšího učitele v Olomouckém kraji se stala Karolína Mlčochová ze střední školy Trivis. K vítězství museli oblíbené kantorce dopomoci samotní studenti. Jejich úkolem totiž bylo přesvědčit porotu, proč právě jejich navržená kandidátka je tou nejoblíbenější. A povedlo se!

Total Comments

Osobnost týdne

JAROSLAV UHLÍŘ
uhlirJako třešnička na dortu vystoupil v rámci Plumlovského vinobraní na zámku v Plumlově známý skladatel, herec, zpěvák, komik, klavírista a moderátor, který během sobotního podvečera pořádně pobavil početné obecenstvo.

Total Comments

Číslo týdne

10
Určický exstarosta Vlastimil Konšel odcházel minulé úterý od prostějovského soudu s desetiměsíčním trestem, který byl na rok a půl podmíněně odložen. Jak bezprostředně prohlásil jeho advokát, bude se jeho klient odvolávat klidně až k Nejvyššímu soudu ČR...

Total Comments

Výrok týdne

„TEN HNUSNEJ ČERNOŠEK VÁMNECHTĚL SEBRAT KOUPALIŠTĚ!“

Spolumajitel marketingové společnosti TK PLUS Miroslav Černošek vyslal směrem k občanům jasné poselství, že výstavba Národního sportovního centra není důvodem neuskutečněného projektu rekonstrukce koupaliště Za Kosteleckou ulicí.  Exkluzivní rozhovor čtěte na straně 14.

Total Comments