Příjemnou noc, dnes je úterý 16.7.2019
svátek slaví Luboš,
zítra Martina
•Žhavé novinky, informace, soutěže a výhry jen
pro vyvolené, kteří se přihlásí k odběru níže...
facebooktwitteryoutubeinstagram

Pro nejlepší výsledek sezóny si prostějovský tenista Zdeněk Kolář dojel do Vysokých Tater. Na challengeru v Popradu postoupil až do semifinále, v němž nestačil na pozdějšího vítěze Slováka Jozefa Kovalíka.

„Výsledek posledního zápasu je možná až příliš krutý, celkově jsem s hrou na turnaji spokojený. Odehrál jsem tři výborné zápasy, porazil kvalitní soupeře. Dařilo se mi na servisu. Tímto směrem chci pokračovat,“ konstatoval Kolář, který v Popradu vyřadil i nejvýše nasazeného Meltzera z Rakouska, v semifinále ale získal pouze tři hry. „Zdaleka to nebylo tak jednoznačné. Ve dlouhých výměnách jsem jen neměl štěstí,“ poznamenal Kolář.
Ve čtvrtfinále skončil Adam Pavlásek po porážce s maďarským daviscupovým reprezentantem Atillou Balaszem. „Turnaj mi nevyšel. Čtvrtfinále nemůžu brát jako úspěch, snad, kdybych se dostal alespoň do semifinále. Hodně míčů jsem vyházel, porážka jde za mnou,“ hodnotil kriticky své vystoupení Pavlásek.
Dalším tenistům prostějovského klubu se příliš nedařilo. Lukáš Rosol nestačil hned v prvním kole na sedmého nasazeného Novaka z Rakouska, Václav Šafránek prohrál ve druhém dějství s Maďarem Balaszem.

Total Comments

  • Zlatá Brána
  • Václavková
  • 1
  • 2

Předpověď počasí

Předpověď počasí

Přidejte si nás na Facebooku

Anketa - hlavní

Jak se vám líbí v kavárně FACE TO FACE CAFE-BAR

Fotbalový sumář
Volejbalová horečka
Prostějovská basketmánie
Hokejový servis
2017 vitejte na svete banner
Speciály Večerníku
2016 jak sel cas banner
2016 stiny minulosti banner

2018 tv pohoda banner

Barometr

Chybí už jen dvojčátka.

Během prvního pololetí letošního roku se v prostějovské porodnici narodilo 396 miminek, což je o něco víc než za stejné období roku minulého. Rodiče dávali děvčátkům nejčastěji jméno Eliška nebo Tereza, u chlapců zase převládali Jakubové a Tomášové. Stále se ale letos čeká na dvojčátka.

Opravdu mu nafackoval?

Krajské ředitelství Policie ČR prověřuje údajné selhání prostějovského policisty, který měl podle vyjádření matky nafackovat jejímu čtrnáctiletému synovi na náměstí T. G. Masaryka. A jelikož se jedná o chlapce z romské komunity, může být vyšetřování případu hodně složité a citlivé.

Total Comments

Osobnost týdne

PETR ZLÁMAL
15 zlamal
Ředitel umělecké agentury HIT TRADE má na svědomí famózní sobotní představení prostějovských rockových kapel na pláži U Vrbiček na plumovské přehradě. V rámci Rock Memory Of usedl sám i za bicí ve skupině Plus.

Total Comments

Číslo týdne

1,9
Míra nezaměstnanosti v Prostějově prolomila magickou hranici dvou procent! Aktuálně je v našem regionu bez práce 1 442 lidí, což je další historické minimum.

Total Comments

Výrok týdne

„Koupat se v takové zimě? Jedině doma  v koupelně ve vaně!“

Drtivá většina Prostějovanů míjela koupaliště ve městě během uplynulého týdne obloukem, jeden z mužů před aquaparkem měl jasný názor.

Total Comments