Dobré odpoledne, dnes je neděle 18.11.2018
svátek slaví Romana,
zítra Alžběta
•Žhavé novinky, informace, soutěže a výhry jen
pro vyvolené, kteří se přihlásí k odběru níže...

Pro nejlepší výsledek sezóny si prostějovský tenista Zdeněk Kolář dojel do Vysokých Tater. Na challengeru v Popradu postoupil až do semifinále, v němž nestačil na pozdějšího vítěze Slováka Jozefa Kovalíka.

„Výsledek posledního zápasu je možná až příliš krutý, celkově jsem s hrou na turnaji spokojený. Odehrál jsem tři výborné zápasy, porazil kvalitní soupeře. Dařilo se mi na servisu. Tímto směrem chci pokračovat,“ konstatoval Kolář, který v Popradu vyřadil i nejvýše nasazeného Meltzera z Rakouska, v semifinále ale získal pouze tři hry. „Zdaleka to nebylo tak jednoznačné. Ve dlouhých výměnách jsem jen neměl štěstí,“ poznamenal Kolář.
Ve čtvrtfinále skončil Adam Pavlásek po porážce s maďarským daviscupovým reprezentantem Atillou Balaszem. „Turnaj mi nevyšel. Čtvrtfinále nemůžu brát jako úspěch, snad, kdybych se dostal alespoň do semifinále. Hodně míčů jsem vyházel, porážka jde za mnou,“ hodnotil kriticky své vystoupení Pavlásek.
Dalším tenistům prostějovského klubu se příliš nedařilo. Lukáš Rosol nestačil hned v prvním kole na sedmého nasazeného Novaka z Rakouska, Václav Šafránek prohrál ve druhém dějství s Maďarem Balaszem.

Total Comments

  • Repoint nabídka na listopad 2018
  • mp
  • 1
  • 2

Předpověď počasí

Předpověď počasí

Přidejte si nás na Facebooku

Anketa - hlavní

Jste spokojeni s volbou prostějovského primátora, kterým se stal František Jura?

Fotbalový sumář
Volejbalová horečka
Prostějovská basketmánie
Ceník inzerce
Hokejový servis
2017 vitejte na svete banner
Speciály Večerníku
2016 jak sel cas banner
2016 stiny minulosti banner

2018 tv pohoda banner

Barometr

Město už žije zimou.

 Uplynulý pátek byla definitivně zahájena Prostějovská zima, a to konkrétně slavnostním otevřením provozu mobilního kluziště na náměstí T. G. Masaryka. Přestože kalendářní dá na sebe zřejmě ještě nějaký ten týden čekat, tak kulturní je zde. Zatím si užijme bruslení, brzy se dočkáme vánočního jarmarku.

Nemá to konce

Problémy bývalého šéfa mládežnického hokeje v Prostějově Michala Tomigy jsou, zdá se, ještě větší, než se původně myslelo. Na jeho hlavu už padlo obvinění z dotačních podvodů, nově pak také obvinění z přečinu krácení daní se škodou bezmála čtyř set tisíc korun. Kde se tato kauza zastaví...?

Vítězkou prestižní ankety o nejoblíbenějšího učitele v Olomouckém kraji se stala Karolína Mlčochová ze střední školy Trivis. K vítězství museli oblíbené kantorce dopomoci samotní studenti. Jejich úkolem totiž bylo přesvědčit porotu, proč právě jejich navržená kandidátka je tou nejoblíbenější. A povedlo se!

Total Comments

Osobnost týdne

Eliška Balzerová

 
balzerovaVšech patnáct postav v laskavé komedii Můj báječný rozvod zvládla s bravurou v prostějovském divadle skvělá česká herečka Eliška Balzerová. Pondělní závěrečný díl festivalu Aplaus 2018 vyšel na jedničku, a to před naprosto vyprodaným hledištěm.

Total Comments

Číslo týdne

83
Přesně tolik schodů k nebi vede přes novou rozhlednu Kopaninka, která se vypíná u Repech do výše 22 metrů. Pátý objekt tohoto druhu na Prostějovsku a první v jeho západní části by měl přilákat turisty i cykloturisty ze širokého okolí, pro něž bude otevřena 2. prosince. Celkové náklady na výstavbu se vyšplhaly ke třem milionům korun.

Total Comments

Výrok týdne

„JSEM PROSTĚ EXHIBICIONISTA“

Frontman legendární skupiny
Olympic Petr JANDA učinil v exkluzivním rozhovoru pro Večerník vážné přiznání...

Total Comments