Dobrý podvečer, dnes je pondělí 18.2.2019
svátek slaví Gizela,
zítra Patrik
•Žhavé novinky, informace, soutěže a výhry jen
pro vyvolené, kteří se přihlásí k odběru níže...
facebooktwitteryoutubeinstagram

Pro nejlepší výsledek sezóny si prostějovský tenista Zdeněk Kolář dojel do Vysokých Tater. Na challengeru v Popradu postoupil až do semifinále, v němž nestačil na pozdějšího vítěze Slováka Jozefa Kovalíka.

„Výsledek posledního zápasu je možná až příliš krutý, celkově jsem s hrou na turnaji spokojený. Odehrál jsem tři výborné zápasy, porazil kvalitní soupeře. Dařilo se mi na servisu. Tímto směrem chci pokračovat,“ konstatoval Kolář, který v Popradu vyřadil i nejvýše nasazeného Meltzera z Rakouska, v semifinále ale získal pouze tři hry. „Zdaleka to nebylo tak jednoznačné. Ve dlouhých výměnách jsem jen neměl štěstí,“ poznamenal Kolář.
Ve čtvrtfinále skončil Adam Pavlásek po porážce s maďarským daviscupovým reprezentantem Atillou Balaszem. „Turnaj mi nevyšel. Čtvrtfinále nemůžu brát jako úspěch, snad, kdybych se dostal alespoň do semifinále. Hodně míčů jsem vyházel, porážka jde za mnou,“ hodnotil kriticky své vystoupení Pavlásek.
Dalším tenistům prostějovského klubu se příliš nedařilo. Lukáš Rosol nestačil hned v prvním kole na sedmého nasazeného Novaka z Rakouska, Václav Šafránek prohrál ve druhém dějství s Maďarem Balaszem.

Total Comments

  • Prohlídky Kostel
  • Nohejbal
  • Kendrion
  • 1
  • 2
  • 3

Předpověď počasí

Předpověď počasí

Přidejte si nás na Facebooku

Anketa - hlavní

Chtěli byste jít v Prostějově na Fed Cup?

Fotbalový sumář
Volejbalová horečka
Prostějovská basketmánie
Ceník inzerce
Hokejový servis
2017 vitejte na svete banner
Speciály Večerníku
2016 jak sel cas banner
2016 stiny minulosti banner

2018 tv pohoda banner

Barometr

Gečnukův triumf.

Nejenom tenisté a tenistky mohou vystoupat na grál krajského sportu. Třetím takovým do party se stal parašutista Dukly Prostějov Jiří Gečnuk, který ovládl anketu Sportovec Olomouckého kraje za rok 2018. Český reprezentant posbíral během kariéry celou řadu medailí, pyšní se také titulem absolutního mistra světa.


Nájemníci se nehrnou.

Nově postavený prostějovský komunitní dům v Sušilově ulici pro potřebné seniory za osmdesát milionů korun příliš netáhne. Magistrát totiž v luxusní nemovitosti nasadil tak vysoké ceny nájemného, že kapacita je nyní zhruba naplněna jen z více než poloviny. A to je hodně málo...

Přechody budou!

Total Comments

Osobnost týdne

JIŘÍ KOLBABA
07 kolbabaPo roce do Prostějova opět zavítal nejznámější český cestoval. V sále kina Metro 70 poutavě vyprávěl o své cestě po Havajských ostrovech, které Prostějovanům popsal jako opravdový ráj. Byla to vskutku zajímavá přednáška.

Total Comments

Číslo týdne

 2
Dvě nové ulice má od minulého úterý Prostějov. Jistě, vybudované domy ve Vrahovicích a také v Čechovicích nějaký čas už stojí, ovšem zdejší noví obyvatelé se nedokázali shodnout na názvu ulic. Tak vězte, že nyní máme v našem městě Meruňkovou a Frébortovu ulici!

Total Comments

Výrok týdne

„„JE TO MOJE CHYBA, A TO SE STÁVÁ VÝJIMEČNĚ!“

Primátor Prostějova František Jura přiznal pochybení v jednom ze svých výroků směrem ke Společenskému domu.
Sebevědomí mu ale rozhodně nechybí...

Total Comments