Příjemnou noc, dnes je pátek 22.2.2019
svátek slaví Petr,
zítra Svatopluk
•Žhavé novinky, informace, soutěže a výhry jen
pro vyvolené, kteří se přihlásí k odběru níže...
facebooktwitteryoutubeinstagram

Po více než dvou letech skončila spolupráce Jiřího Veselého s trenérem Jaroslavem Machovským. Prostějovský tenista se k zásadnímu kroku odhodlal po dlouhé sérii neúspěchů v probíhající sezóně, v níž dokonce vypadl ze světové stovky. S přestávkami spolu dvojice spolupracovala sedm let.

„Už proto nešlo o žádné snadné rozhodnutí, naše tenisové cesty se ale rozešly. Bob je pro mě členem rodiny a vždycky to tak bude,“ prohlásil Veselý a naznačil, že se obě strany rozešly korektně a v dobrém.
Machovský vedl českou tenisovou dvojku už v mládežnických kategoriích. Veselý s jeho pomocí vyhrál juniorku na Australian Open a dostal se na první místo světového juniorského žebříčku. „Tato část kariéry byla fenomenální. Ani poslední sezóny na světovém okruhu nebyly špatné...,“ ohlédl se za dlouhým spojením Veselý.
V letošním roce se ale tenista trápí. V žebříčku spadl o čtyřicet míst, aktuálně je dokonce mimo stovku na 102. pozici. V osmnácti zápasech se z výhry radoval pouze v sedmi případech. Jeho letošním největším úspěchem je finále na challengeru v Heilbronnu. Změna má Veselému pomoci sezónu zachránit. „Turnajů je hodně, ještě se dá leccos zachránit,“ říkal už v průběhu MONETA Czech Open prostějovský tenista.
Kdo bude jeho novým trenérem, má Veselý oznámit v průběhu příštích dnů.

Total Comments

  • RK Okno
  • Interforst
  • PV Recykling
  • MJM Krmiva
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4

Předpověď počasí

Předpověď počasí

Přidejte si nás na Facebooku

Anketa - hlavní

Chtěli byste jít v Prostějově na Fed Cup?

Fotbalový sumář
Volejbalová horečka
Prostějovská basketmánie
Ceník inzerce
Hokejový servis
2017 vitejte na svete banner
Speciály Večerníku
2016 jak sel cas banner
2016 stiny minulosti banner

2018 tv pohoda banner

Barometr

Gečnukův triumf.

Nejenom tenisté a tenistky mohou vystoupat na grál krajského sportu. Třetím takovým do party se stal parašutista Dukly Prostějov Jiří Gečnuk, který ovládl anketu Sportovec Olomouckého kraje za rok 2018. Český reprezentant posbíral během kariéry celou řadu medailí, pyšní se také titulem absolutního mistra světa.


Nájemníci se nehrnou.

Nově postavený prostějovský komunitní dům v Sušilově ulici pro potřebné seniory za osmdesát milionů korun příliš netáhne. Magistrát totiž v luxusní nemovitosti nasadil tak vysoké ceny nájemného, že kapacita je nyní zhruba naplněna jen z více než poloviny. A to je hodně málo...

Přechody budou!

Total Comments

Osobnost týdne

JIŘÍ KOLBABA
07 kolbabaPo roce do Prostějova opět zavítal nejznámější český cestoval. V sále kina Metro 70 poutavě vyprávěl o své cestě po Havajských ostrovech, které Prostějovanům popsal jako opravdový ráj. Byla to vskutku zajímavá přednáška.

Total Comments

Číslo týdne

 2
Dvě nové ulice má od minulého úterý Prostějov. Jistě, vybudované domy ve Vrahovicích a také v Čechovicích nějaký čas už stojí, ovšem zdejší noví obyvatelé se nedokázali shodnout na názvu ulic. Tak vězte, že nyní máme v našem městě Meruňkovou a Frébortovu ulici!

Total Comments

Výrok týdne

„„JE TO MOJE CHYBA, A TO SE STÁVÁ VÝJIMEČNĚ!“

Primátor Prostějova František Jura přiznal pochybení v jednom ze svých výroků směrem ke Společenskému domu.
Sebevědomí mu ale rozhodně nechybí...

Total Comments