Dobré ráno, dnes je středa 19.9.2018
svátek slaví Zita,
zítra Oleg
•Žhavé novinky, informace, soutěže a výhry jen
pro vyvolené, kteří se přihlásí k odběru níže...

Třetí kolo bylo maximem českých tenistek na silně obsazeném Rogers Cupu. Nejdál se v Montrealu dostala Petra Kvitová, která měla v úvodním dějství díky nasazení volný los. V Kanadě však odehrála pouze dva zápasy.

„Byl to první turnaj po travnaté části sezóny. Úvodní utkání bylo slušné, v tom druhém jsem neměla dobrý den. Ale i za dva zápasy jsem ráda. V Montrealu se mi pokaždé líbí, i když celkový výsledek mohl být lepší,“ poznamenala Kvitová.
Tenistku vyřadila Belgičanka Bertensová, která si o kolo dříve poradila i s Karolínou Plíškovou. Ve 2. kole skončila také Lucie Šafářová. Tu vyřadila ve třech setech desátá nasazená Němka Görgesová. Přes první kolo se nedostala Barbora Strýcová po utkání se Slovenkou Rybárikovou.

ŽENY
Montreal – WTA Tour
Dvouhra - 1. kolo: Karolína Plíšková (9) - Siniaková 6:4, 6:4; Šafářová - Gavrilovová (Austrálie) 4:6, 6:4, 7:5; Strýcová - Rybáriková (Slovensko) 6:3, 6:7, 2:6. 2. kolo: Kvitová (8) - Kontaveitová (Estonsko) 6:3, 6:4; Šafářová - Görgesová (10-Německo) 6:2, 4:6, 3:6; Karolína Plíšková - Bertensová (Niz.) 2:6, 2:6. 3. kolo: Kvitová - Bertensová (Nizozemí) 3:6, 2:6.

MUŽI
Portorož - ITF Futures
Dvouhra - 1. kolo: Šafránek – Serdarušič (7-Chorvatsko) 6:7, 2:6; Rosol – Ilkel (Turecko) 3:6, 5:7.
Pulach - ITF challenger
Dvouhra - 1. kolo: Veselý (2) – Vatutin (Rusko) 6:7, 7:5, 6:0; Kolář – Krawietz (Německo) 3:6, 4:6. 2. kolo: Veselý – Coppenjansem (Belgie) 7:5, 1:6, 7:6. Čtvrtfinále: Veselý – Sousa (Portugalsko) 7:5, 2:5 skreč.

Total Comments

  • Interforst
  • pvecko
  • Prostějovské HODY
  • 1
  • 2
  • 3

Předpověď počasí

Předpověď počasí

Přidejte si nás na Facebooku

Anketa - hlavní

JAK VÁM SE BĚHEM LÉTA LÍBÍ V PROSTĚJOVSKÝCH RESTAURACÍCH?

Fotbalový sumář
Volejbalová horečka
Prostějovská basketmánie
Ceník inzerce
Hokejový servis
2017 vitejte na svete banner
Speciály Večerníku
2016 jak sel cas banner
2016 stiny minulosti banner

2018 tv pohoda banner

Barometr

Sportu dveře dokořán!

Minulý čtvrtek dopoledne bylo i za účasti ministra školství, mládeže a tělovýchovy Roberta Plagy a dalších politických i sportovních celebrit slavnostně otevřeno Národní sportovní centrum v Prostějově. Krásnou halou za 130 milionů korun od státu se město může právem pyšnit.

Káže vodu, pije víno!

Další skandál se valí na hnutí Změna pro Prostějov. Tentokrát se provalil malér na zastupitelku Hanu Naiclerovou. Tato žena porušila stavební zákon, když zakoupený dům v Čehovicích měla dle povolení rekonstruovat, známá kazatelka morálky ho však rovnou zbourala. Hrozí jí až 500 000 korun pokuty!

Total Comments

Osobnost týdne

Aneta Langerová
Zpěvačka, hudebnice a vítězka soutěže Česko hledá SuperStar z roku 2004 svým vystoupením na náměstí T. G. Masaryka uzavřela letošní Hanácké slavnosti v Prostějově. Koncert populární zpěvačky rozezpíval celé centrum a byl vydařenou tečkou za letošními hody.

aneta

Total Comments

Číslo týdne

 1769
VPodle nejnovější statistiky Úřadu práce je nyní právě tolik obyvatel Prostějovska ve věku od 18 do 64 let bez zaměstnání. Je to o tři klienty více než předchozí měsíc, ale i tak patří náš region k těm s absolutně nejnižší nezaměstnaností.

Total Comments

Výrok týdne

„DIEGO NENÍ ŽÁDNÝ BUZERANT A TOMU PEDOFILOVI SE BRÁNIL!“

Ladislav Lakatoš svérázné brání šestnáctiletého syna, kterého měl údajně obtěžovat sedmašedesátiletý Josef S.

Total Comments