Příjemnou noc, dnes je pátek 18.1.2019
svátek slaví Vladislav,
zítra Doubravka
•Žhavé novinky, informace, soutěže a výhry jen
pro vyvolené, kteří se přihlásí k odběru níže...

Až v pátek 14. prosince bude známé složení semifinálové skupiny extraligy smíšených družstev, která se bude hrát v Prostějově. Kromě domácího TK Agrofert a sestavy Přerova se v kryté hale ještě představí vítěz kvalifikačního utkání mezi RPM Říčany a Severočeská tenisová. Na Hané se pak bude hrát o postup do finále od 15. do 17. prosince.


„Vzhledem k tomu, že se nám podařilo složit silný tým, není až tak důležité, kdo z kvalifikace postoupí. Naším cílem je titul, proto doma potřebujeme oba zápasy vyhrát. A je jedno, kdo bude stát na druhé straně sítě,“ připouští roli favorita kapitán TK Agrofert Prostějov Jaroslav Navrátil.50 extraligainz
Zkušený tenisový odborník povede tým společně s Jiřím Novákem a Davidem Kotyzou a bude mít k dispozici kvalitní tenisty. Ženskou jedničkou je čerstvá fedcupová vítězka Barbora Strýcová, které se letos dařilo i na grandslamech. Atraktivní je start s kariérou se loučící Lucie Šafářové. Vysokou kvalitu mají také jednička mužské sestavy Michail Kukuškin nebo dvojka Mischa Zverev, který letos získal svůj premiérový titul na okruhu ATP. Vedle nich opět naskočí místní hvězdy v čele s Jiřím Veselým, Adamem Pavláskem a Zdeňkem Kolářem. „Naše kvalita je opravu vysoká. Máme v sestavě týmové hráče, kteří umí dvouhru i čtyřhru. V týmové soutěži je tato univerzálnost důležitá. Máme několik možností, jak zvolit sestavu pro jednotlivé zápasy. Doufám, že budou vždy vítězné,“ přeje si Navrátil.
Prostějovský TK Agrofert domácí extralize dlouhodobě dominuje. Před rokem získal desátý titul v řadě, přestože proti němu stál ve finále extrémně silný výběr pražské Sparty. „Není to vždy jen o jménech. Důležitý je týmový duch. V Prostějově na to klademe velký důraz už od nejmladších věkových kategorií a v seniorech z toho těžíme,“ míní Navrátil.
Kompletní servis k Tenisové extralize smíšených družstev 2018 najdete ve speciální příloze, která je přílohou dnešního vydání Večerníku.

Total Comments

  • Pojd hrat hokej
  • Gatta
  • dsp
  • 1
  • 2
  • 3

Předpověď počasí

Předpověď počasí

Přidejte si nás na Facebooku

Anketa - hlavní

A JAK VÁM SE LÍBÍ VE STYLOVÉ RESTAURACI TUNING BAR?

Fotbalový sumář
Volejbalová horečka
Prostějovská basketmánie
Ceník inzerce
Hokejový servis
2017 vitejte na svete banner
Speciály Večerníku
2016 jak sel cas banner
2016 stiny minulosti banner

2018 tv pohoda banner

Barometr

Otevřená srdce Prostějovanů.

Sobotní charitativní ples s názvem Pomáháme tancem znovu po roce dokázal, že Prostějované mají stále hodně otevřená srdce a dokáží pomoci lidem v nouzi. Organizátoři akce, jež si vzpomněla i na 100. výročí Československa, opět vybrali desítky tisíc korun, které poputují potřebným.

V drogách jela i úřednice.

Mezi sedmi obviněnými po historicky největší policejní razii na protidrogové scéně během prosince loňského roku v Prostějově je také úřednice magistrátu! Jakmile se zjistilo, že dáma z odboru IT byla členkou drogového gangu, vedení radnice ji okamžitě propustilo ze svých služeb..

Total Comments

Osobnost týdne

LEONA MACHÁLKOVÁ

 
02 ples46Hlavní hvězdou tradičního Městského plesu, který se konal uplynulý pátek, byla tato stále půvabná rodačka z nedalekého Přerova. Svým zpěvem potěšila stovky návštěvníků uvedené zahajovací akce celé plesové sezóny v Prostějově.
PAVLA ASCHENBRENNEROVÁ

Total Comments

Číslo týdne

 17 300 000

Už zítra při mimořádném jednání chtějí prostějovští zastupitelé v první fázi schválit a rozdělit přes sedmnáct milionů korun v rámci dotací sportovním klubům ve městě. Nejvíce, tedy pět milionů korun, obdrží prvoligoví hokejoví Jestřábi.

Total Comments

Výrok týdne

„NAPSALI JSME SI ASI TŘICET ZPRÁV, VŠECHNY JSME ALE SMAZALI! KAŽDÝ JSME TOTIŽ TEHDY MĚLI JEŠTĚ JINÝ VZTAH!“


Současná přítelkyně Radima Žondry Žaneta Zelená se u soudu hodně snažila pro muže obviněného z přepadení tenistky Petry Kvitové poskytnout potřebné alibi

Total Comments