Příjemnou noc, dnes je pondělí 27.5.2019
svátek slaví Valdemar,
zítra Vilém
•Žhavé novinky, informace, soutěže a výhry jen
pro vyvolené, kteří se přihlásí k odběru níže...
facebooktwitteryoutubeinstagram

Až v pátek 14. prosince bude známé složení semifinálové skupiny extraligy smíšených družstev, která se bude hrát v Prostějově. Kromě domácího TK Agrofert a sestavy Přerova se v kryté hale ještě představí vítěz kvalifikačního utkání mezi RPM Říčany a Severočeská tenisová. Na Hané se pak bude hrát o postup do finále od 15. do 17. prosince.


„Vzhledem k tomu, že se nám podařilo složit silný tým, není až tak důležité, kdo z kvalifikace postoupí. Naším cílem je titul, proto doma potřebujeme oba zápasy vyhrát. A je jedno, kdo bude stát na druhé straně sítě,“ připouští roli favorita kapitán TK Agrofert Prostějov Jaroslav Navrátil.50 extraligainz
Zkušený tenisový odborník povede tým společně s Jiřím Novákem a Davidem Kotyzou a bude mít k dispozici kvalitní tenisty. Ženskou jedničkou je čerstvá fedcupová vítězka Barbora Strýcová, které se letos dařilo i na grandslamech. Atraktivní je start s kariérou se loučící Lucie Šafářové. Vysokou kvalitu mají také jednička mužské sestavy Michail Kukuškin nebo dvojka Mischa Zverev, který letos získal svůj premiérový titul na okruhu ATP. Vedle nich opět naskočí místní hvězdy v čele s Jiřím Veselým, Adamem Pavláskem a Zdeňkem Kolářem. „Naše kvalita je opravu vysoká. Máme v sestavě týmové hráče, kteří umí dvouhru i čtyřhru. V týmové soutěži je tato univerzálnost důležitá. Máme několik možností, jak zvolit sestavu pro jednotlivé zápasy. Doufám, že budou vždy vítězné,“ přeje si Navrátil.
Prostějovský TK Agrofert domácí extralize dlouhodobě dominuje. Před rokem získal desátý titul v řadě, přestože proti němu stál ve finále extrémně silný výběr pražské Sparty. „Není to vždy jen o jménech. Důležitý je týmový duch. V Prostějově na to klademe velký důraz už od nejmladších věkových kategorií a v seniorech z toho těžíme,“ míní Navrátil.
Kompletní servis k Tenisové extralize smíšených družstev 2018 najdete ve speciální příloze, která je přílohou dnešního vydání Večerníku.

Total Comments

 • KSČM
 • Noc Kostelů
 • Interforst
 • Lázně Skalka
 • Hořava
 • Basic
 • 1
 • 2
 • 3
 • 4
 • 5
 • 6

Předpověď počasí

Předpověď počasí

Přidejte si nás na Facebooku

Anketa - hlavní

JAK VÁM SE LÍBÍ V RESTAURACI JADRAN?

Fotbalový sumář
Volejbalová horečka
Prostějovská basketmánie
Ceník inzerce
Hokejový servis
2017 vitejte na svete banner
Speciály Večerníku
2016 jak sel cas banner
2016 stiny minulosti banner

2018 tv pohoda banner

Barometr

Noc kostelů táhla.

Fenomenální akce přitáhla stovky zájemců o prohlídky kostelů po celém Česku, Prostějovsko nevyjímaje. Svatostánky otevřely své útroby při dalším ročníku Noci kostelů a návštěvníci se tak mohli dostat i do prostor, kam se běžný smrtelník jen tak nedostane. A potěšitelným faktem bylo i to, že možnosti využili i nevěřící.

Zmlácený sudí.

Prostějovský fotbalový rozhodčí Petr Antoníček byl po finálovém utkání MOL Cupu napaden fanoušky poraženého Baníku Ostrava, kteří mu jako videorozhodčímu vyčítali schválení pokutového kopu ve prospěch pražské Slavie, načež jeden z nich jej udeřil pěstí a povalil na zem. Většímu násilí zabránila až hlídka Městské policie v Olomouci...

Total Comments

Osobnost týdne

Jiří Drahoš
21 drahos
Prostějov uplynulou středu navštívil senátor a v minulosti i kandidát na prezidenta České republiky Jiří Drahoš. Zavítal na radnici i do muzea, stihl i besedu se studenty. A Večerníku poskytl exkluzivní rozhovor, na který se můžete těšit ještě do prázdnin.

Total Comments

Číslo týdne

1

A hop do přehrady! Nejlepším možným výsledkem skončilo první měření vody v plumlovské nádrži, kde je na začátek sezóny kvalitní voda bez sinic a jiných nepříjemností. Přehrada stejně jako Poděbrady u Olomouce dostala jedničku.

Total Comments

Výrok týdne

„Každej furt kecá o suchu a já jsem mokrej jako myš!“

Jeden z promočených bezdomovců před místním nádražím takto hudroval v lijáku, který během minulé středy zkrápěl nejen město Prostějov

Total Comments