Dobré poledne, dnes je neděle 24.3.2019
svátek slaví Gabriel,
zítra Marián
•Žhavé novinky, informace, soutěže a výhry jen
pro vyvolené, kteří se přihlásí k odběru níže...
facebooktwitteryoutubeinstagram

Až v pátek 14. prosince bude známé složení semifinálové skupiny extraligy smíšených družstev, která se bude hrát v Prostějově. Kromě domácího TK Agrofert a sestavy Přerova se v kryté hale ještě představí vítěz kvalifikačního utkání mezi RPM Říčany a Severočeská tenisová. Na Hané se pak bude hrát o postup do finále od 15. do 17. prosince.


„Vzhledem k tomu, že se nám podařilo složit silný tým, není až tak důležité, kdo z kvalifikace postoupí. Naším cílem je titul, proto doma potřebujeme oba zápasy vyhrát. A je jedno, kdo bude stát na druhé straně sítě,“ připouští roli favorita kapitán TK Agrofert Prostějov Jaroslav Navrátil.50 extraligainz
Zkušený tenisový odborník povede tým společně s Jiřím Novákem a Davidem Kotyzou a bude mít k dispozici kvalitní tenisty. Ženskou jedničkou je čerstvá fedcupová vítězka Barbora Strýcová, které se letos dařilo i na grandslamech. Atraktivní je start s kariérou se loučící Lucie Šafářové. Vysokou kvalitu mají také jednička mužské sestavy Michail Kukuškin nebo dvojka Mischa Zverev, který letos získal svůj premiérový titul na okruhu ATP. Vedle nich opět naskočí místní hvězdy v čele s Jiřím Veselým, Adamem Pavláskem a Zdeňkem Kolářem. „Naše kvalita je opravu vysoká. Máme v sestavě týmové hráče, kteří umí dvouhru i čtyřhru. V týmové soutěži je tato univerzálnost důležitá. Máme několik možností, jak zvolit sestavu pro jednotlivé zápasy. Doufám, že budou vždy vítězné,“ přeje si Navrátil.
Prostějovský TK Agrofert domácí extralize dlouhodobě dominuje. Před rokem získal desátý titul v řadě, přestože proti němu stál ve finále extrémně silný výběr pražské Sparty. „Není to vždy jen o jménech. Důležitý je týmový duch. V Prostějově na to klademe velký důraz už od nejmladších věkových kategorií a v seniorech z toho těžíme,“ míní Navrátil.
Kompletní servis k Tenisové extralize smíšených družstev 2018 najdete ve speciální příloze, která je přílohou dnešního vydání Večerníku.

Total Comments

  • Basic
  • Zahradnictví Adelovi
  • 1
  • 2

Předpověď počasí

Předpověď počasí

Přidejte si nás na Facebooku

P2_superfinale_korfbal

Anketa - hlavní

Jak hodnotíte sezónu prostějovských hokejistů?

Fotbalový sumář
Volejbalová horečka
Prostějovská basketmánie
Ceník inzerce
Hokejový servis
2017 vitejte na svete banner
Speciály Večerníku
2016 jak sel cas banner
2016 stiny minulosti banner

2018 tv pohoda banner

Barometr

Pod mostem se maká.

Většina Prostějovanů zřejmě již zaregistrovala, že se pod mostem v Olomoucké ulici pilně pracuje. Bagry a stavební dělníci připravují základy pro „podchod“ pod mostem, který v nebezpečné a dopravně frekventované lokalitě bude sloužit jak cyklistům, tak chodcům. Už aby to bylo!

Sníh přikryl Protivanovsko.

Jaro se pomalu ale jistě ujímá vlády, ovšem pozor! „Paní Zima“ ještě ani zdaleka neřekla poslední slovo. Důkazem toho je středeční chumelenice na Protivanovsku, kde napadlo zhruba pět centimetrů sněhové pokrývky. Silničáři tak měli po delším čase opět práci a děti málem stavěly sněhuláky...

Total Comments

Osobnost týdne

Simona STAŠOVÁ

Dcera Jiřiny Bohdalové byla hlavní postavou divadelní hry Skleněný zvěřinec, kterou skvělá herečka představila se svými kolegy minulé pondělí na prknech Městského divadla v Prostějově.

11 stasova

Total Comments

Číslo týdne

7
Na této příčce skončili sezónu Chance ligy 2018/2019 hokejisté Prostějova. Ani napočtvrté za sebou tak Jestřábi ve druhé nejvyšší soutěži nepřekročili svůj stín a znovu vypadli již ve čtvrtfinále play-off.

Total Comments

Výrok týdne

„ŽE NÁS LIDI BEROU VÁŽNĚ - SMRTELNĚ VÁŽNĚ“

Předseda Klubu vojenské historie Dukla Prostějov Jaroslav Dvořák má o největším úspěchu své organizace zcela jasno...

Total Comments