Dobrý večer, dnes je pátek 19.7.2019
svátek slaví Čeněk,
zítra Ilja
•Žhavé novinky, informace, soutěže a výhry jen
pro vyvolené, kteří se přihlásí k odběru níže...
facebooktwitteryoutubeinstagram

FOTOGALERIE: Každoroční vyhlášení nejlepších tenistů a tenistek TK Agrofert Prostějov konané v prostorách hotelu Tennis Club v Prostějově za účasti předních bývalých i současných světových hráčů a hráček světového žebříčku ATP a WTA se díky výsledkům zástupců nejlepšího českého klubu neslo opět ve slavnostní atmosféře. Důvodů byla celá řada. Tenisté získali desítky titulů na republikových šampionátech a byli úspěšní i na mezinárodním fóru.

„Jednoznačně si takový večer zasloužíme. Opět se ukázalo, že jsme nejlepší. Je třeba poděkovat hráčům, ale současně trenérům, realizačním týmům a rodičům za stovky hodin, které tráví u kurtu se svými dětmi,“ prohlásil šéf prostějovského tenisu Miroslav Černošek v úvodu mistrovského setkání.
Na pódiu se vystřídali zástupci minitenisu, babytenistů, mladších a starších žáků a dorostu. V šampionátech družstev ve všech kategoriích dokázali talentovaní hráči Prostějova získat minimálně stříbrné medaile a hned ve třech případech se radovali z mistrovského titulu. „Jsou to skvělé výsledky. Sport a pochopitelně tenis dlouhodobě podporujeme a budeme v tom pokračovat. Snažíme se maximálně pomáhat k výchově nových sportovních hvězd, které nám v seniorských kategoriích dělají radost,“ popsal svůj kladný vztah ke sportu Ladislav Okleštěk, hejtman Olomouckého hraje.
Mezi gratulanty nechyběl ani primátor Prostějova František Jura, který je sám aktivním tenistou v rekreantské lize. „Hraji dobře. Jen jsem zatím nenašel hráče, který by se mnou prohrál,“ povídal se smíchem prostějovský primátor účastníkům mistrovského večera. „Moci si vážíme vašeho sportovního snažení. I díky němu se o Prostějově ví v České republice i za hranicemi. Přál bych si, aby alespoň někteří z mladých tenistů jednou nahradili dnešní opory Davis Cupu a Fed Cupu,“ dodal Jura.
Vedle týmů si pro speciální individuální ocenění přišly největší naděje TK Agrofert. Dárek za úspěšnou sezónu si odnesli Oldřich Vejšický, Hynek Bartoň, Dalibor Svrčina, Jiří Lehečka, Terezie Pluhařová, Linda Klimovičová, Anna Panchartek, Kristýna Tomajková a Sára Bejlek.
Velký potlesk si vysloužil Jaroslav Balaš, který s klubem spojil předchozích pětadvacet let svého života a byl uvedený do prostějovské Síně slávy. „Společně s Jardou jsme toho zažili opravdu hodně. Je to velký tenisový odborník, zároveň člověk, na kterého jsem se mohl vždy spolehnout,“ ocenil Balašovu práci Černošek. „Děkuji za vše. Prostějovský klub se stal nedílnou součástí mého života. Byly to krásné roky a budete mi všichni chybět,“ řekl Balaš, který u prostějovského a českého tenisu na konci příštího dubna končí a čeká na něj zahraniční výzva.
Jako každý rok pořadatelé setkání připravili atraktivní doprovodný program. O hudební vystoupení se postaral zpěvák David Deyl. Vědomostní soutěž připravil Petr Salava, který mladé tenisty zkoušel ze znalostí citátů. Někdy nadějím pomohl i nápovědou. „H jako Hamlet,“ napovídal při určení autora jednoho citátu a svým moderátorským uměním přispěl k pohodové atmosféře Večera mistrů. 


Total Comments

  • Makovec
  • Zlatá Brána
  • Václavková
  • 1
  • 2
  • 3

Předpověď počasí

Předpověď počasí

Přidejte si nás na Facebooku

Anketa - hlavní

Jak se vám líbí v kavárně FACE TO FACE CAFE-BAR

Fotbalový sumář
Volejbalová horečka
Prostějovská basketmánie
Hokejový servis
2017 vitejte na svete banner
Speciály Večerníku
2016 jak sel cas banner
2016 stiny minulosti banner

2018 tv pohoda banner

Barometr

Chybí už jen dvojčátka.

Během prvního pololetí letošního roku se v prostějovské porodnici narodilo 396 miminek, což je o něco víc než za stejné období roku minulého. Rodiče dávali děvčátkům nejčastěji jméno Eliška nebo Tereza, u chlapců zase převládali Jakubové a Tomášové. Stále se ale letos čeká na dvojčátka.

Opravdu mu nafackoval?

Krajské ředitelství Policie ČR prověřuje údajné selhání prostějovského policisty, který měl podle vyjádření matky nafackovat jejímu čtrnáctiletému synovi na náměstí T. G. Masaryka. A jelikož se jedná o chlapce z romské komunity, může být vyšetřování případu hodně složité a citlivé.

Total Comments

Osobnost týdne

PETR ZLÁMAL
15 zlamal
Ředitel umělecké agentury HIT TRADE má na svědomí famózní sobotní představení prostějovských rockových kapel na pláži U Vrbiček na plumovské přehradě. V rámci Rock Memory Of usedl sám i za bicí ve skupině Plus.

Total Comments

Číslo týdne

1,9
Míra nezaměstnanosti v Prostějově prolomila magickou hranici dvou procent! Aktuálně je v našem regionu bez práce 1 442 lidí, což je další historické minimum.

Total Comments

Výrok týdne

„Koupat se v takové zimě? Jedině doma  v koupelně ve vaně!“

Drtivá většina Prostějovanů míjela koupaliště ve městě během uplynulého týdne obloukem, jeden z mužů před aquaparkem měl jasný názor.

Total Comments