Dobré odpoledne, dnes je úterý 26.3.2019
svátek slaví Emanuel,
zítra Dita
•Žhavé novinky, informace, soutěže a výhry jen
pro vyvolené, kteří se přihlásí k odběru níže...
facebooktwitteryoutubeinstagram

FOTOGALERIE: Každoroční vyhlášení nejlepších tenistů a tenistek TK Agrofert Prostějov konané v prostorách hotelu Tennis Club v Prostějově za účasti předních bývalých i současných světových hráčů a hráček světového žebříčku ATP a WTA se díky výsledkům zástupců nejlepšího českého klubu neslo opět ve slavnostní atmosféře. Důvodů byla celá řada. Tenisté získali desítky titulů na republikových šampionátech a byli úspěšní i na mezinárodním fóru.

„Jednoznačně si takový večer zasloužíme. Opět se ukázalo, že jsme nejlepší. Je třeba poděkovat hráčům, ale současně trenérům, realizačním týmům a rodičům za stovky hodin, které tráví u kurtu se svými dětmi,“ prohlásil šéf prostějovského tenisu Miroslav Černošek v úvodu mistrovského setkání.
Na pódiu se vystřídali zástupci minitenisu, babytenistů, mladších a starších žáků a dorostu. V šampionátech družstev ve všech kategoriích dokázali talentovaní hráči Prostějova získat minimálně stříbrné medaile a hned ve třech případech se radovali z mistrovského titulu. „Jsou to skvělé výsledky. Sport a pochopitelně tenis dlouhodobě podporujeme a budeme v tom pokračovat. Snažíme se maximálně pomáhat k výchově nových sportovních hvězd, které nám v seniorských kategoriích dělají radost,“ popsal svůj kladný vztah ke sportu Ladislav Okleštěk, hejtman Olomouckého hraje.
Mezi gratulanty nechyběl ani primátor Prostějova František Jura, který je sám aktivním tenistou v rekreantské lize. „Hraji dobře. Jen jsem zatím nenašel hráče, který by se mnou prohrál,“ povídal se smíchem prostějovský primátor účastníkům mistrovského večera. „Moci si vážíme vašeho sportovního snažení. I díky němu se o Prostějově ví v České republice i za hranicemi. Přál bych si, aby alespoň někteří z mladých tenistů jednou nahradili dnešní opory Davis Cupu a Fed Cupu,“ dodal Jura.
Vedle týmů si pro speciální individuální ocenění přišly největší naděje TK Agrofert. Dárek za úspěšnou sezónu si odnesli Oldřich Vejšický, Hynek Bartoň, Dalibor Svrčina, Jiří Lehečka, Terezie Pluhařová, Linda Klimovičová, Anna Panchartek, Kristýna Tomajková a Sára Bejlek.
Velký potlesk si vysloužil Jaroslav Balaš, který s klubem spojil předchozích pětadvacet let svého života a byl uvedený do prostějovské Síně slávy. „Společně s Jardou jsme toho zažili opravdu hodně. Je to velký tenisový odborník, zároveň člověk, na kterého jsem se mohl vždy spolehnout,“ ocenil Balašovu práci Černošek. „Děkuji za vše. Prostějovský klub se stal nedílnou součástí mého života. Byly to krásné roky a budete mi všichni chybět,“ řekl Balaš, který u prostějovského a českého tenisu na konci příštího dubna končí a čeká na něj zahraniční výzva.
Jako každý rok pořadatelé setkání připravili atraktivní doprovodný program. O hudební vystoupení se postaral zpěvák David Deyl. Vědomostní soutěž připravil Petr Salava, který mladé tenisty zkoušel ze znalostí citátů. Někdy nadějím pomohl i nápovědou. „H jako Hamlet,“ napovídal při určení autora jednoho citátu a svým moderátorským uměním přispěl k pohodové atmosféře Večera mistrů. 


Total Comments

  • Muzeum Kočárů
  • Prostějovské Velikonoce
  • Basic
  • Zahradnictví Adelovi
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4

Předpověď počasí

Předpověď počasí

Přidejte si nás na Facebooku

P2_superfinale_korfbal

Anketa - hlavní

JAK VÁM SE LÍBÍ V PIZZERII HRADEBNÍ?

Fotbalový sumář
Volejbalová horečka
Prostějovská basketmánie
Ceník inzerce
Hokejový servis
2017 vitejte na svete banner
Speciály Večerníku
2016 jak sel cas banner
2016 stiny minulosti banner

2018 tv pohoda banner

Barometr

Už mají plán.

Uběhl už nějaký ten týden od rozhodnutí brněnského soudu, který zneplatnil smlouvy mezi městem a společností Manthellan. Zdálo se, že si magistrát neví rady, co bude dělat se Společenským domem a jeho okolím. Minulou středu ale radní poprvé zveřejnili své plány s rekonstrukcí kulturáku i okolí. A bude se opravovat!

Škoda za 300 tisíc?!

V minulém vydání Večerník referoval o vandalském činu, který poškodil auto prostějovské zastupitelky Hany Naiclerové. Ta při prvotním šetření odhadla pro policii škodu na „zničeném“ autě politém barvou částkou tří set tisíc korun. Záhy vyšlo ale najevo, že někdo jí vozidlo polil Balakrylem, který za pár dní myčka odstranila...

Total Comments

Osobnost týdne

ANEŽKA FELNEROVÁ
12 felnerovaSpeciální ocenění si z mezinárodní koktejlové soutěže juniorů pod názvem HANÁCKÁ BARMAN SHOW 2019, která se konala v přednáškovém sále Národního domu, odnesla tato studentka pořádající Střední odborné školy Prostějov.

Total Comments

Číslo týdne

25 000
Společný koncert pěveckého sboru Nota Bene, dětí ze ZUŠ Vladimíra Ambrose a klavíristy Daniela Juna, který proběhl minulou středu v Městském divadle v Prostějově, vynesl rovných pětadvacet tisíc korun. Částka poputuje organizaci UNICEF.

Total Comments

Výrok týdne

„KDO JINÝ BY SI MĚL PROSTĚJOV UKLIDIT, KDYŽ NE MY SAMI!“

Náměstkyně primátora Milada Sokolová zvala všechny dobrovolníky, aby přiložili ruku k dílu při akci Ukliďme si Česko

Total Comments