Dobré odpoledne, dnes je středa 18.9.2019
svátek slaví Kryštof,
zítra Zita
•Žhavé novinky, informace, soutěže a výhry jen
pro vyvolené, kteří se přihlásí k odběru níže...
facebooktwitteryoutubeinstagram

FOTOGALERIE: Každoroční vyhlášení nejlepších tenistů a tenistek TK Agrofert Prostějov konané v prostorách hotelu Tennis Club v Prostějově za účasti předních bývalých i současných světových hráčů a hráček světového žebříčku ATP a WTA se díky výsledkům zástupců nejlepšího českého klubu neslo opět ve slavnostní atmosféře. Důvodů byla celá řada. Tenisté získali desítky titulů na republikových šampionátech a byli úspěšní i na mezinárodním fóru.

„Jednoznačně si takový večer zasloužíme. Opět se ukázalo, že jsme nejlepší. Je třeba poděkovat hráčům, ale současně trenérům, realizačním týmům a rodičům za stovky hodin, které tráví u kurtu se svými dětmi,“ prohlásil šéf prostějovského tenisu Miroslav Černošek v úvodu mistrovského setkání.
Na pódiu se vystřídali zástupci minitenisu, babytenistů, mladších a starších žáků a dorostu. V šampionátech družstev ve všech kategoriích dokázali talentovaní hráči Prostějova získat minimálně stříbrné medaile a hned ve třech případech se radovali z mistrovského titulu. „Jsou to skvělé výsledky. Sport a pochopitelně tenis dlouhodobě podporujeme a budeme v tom pokračovat. Snažíme se maximálně pomáhat k výchově nových sportovních hvězd, které nám v seniorských kategoriích dělají radost,“ popsal svůj kladný vztah ke sportu Ladislav Okleštěk, hejtman Olomouckého hraje.
Mezi gratulanty nechyběl ani primátor Prostějova František Jura, který je sám aktivním tenistou v rekreantské lize. „Hraji dobře. Jen jsem zatím nenašel hráče, který by se mnou prohrál,“ povídal se smíchem prostějovský primátor účastníkům mistrovského večera. „Moci si vážíme vašeho sportovního snažení. I díky němu se o Prostějově ví v České republice i za hranicemi. Přál bych si, aby alespoň někteří z mladých tenistů jednou nahradili dnešní opory Davis Cupu a Fed Cupu,“ dodal Jura.
Vedle týmů si pro speciální individuální ocenění přišly největší naděje TK Agrofert. Dárek za úspěšnou sezónu si odnesli Oldřich Vejšický, Hynek Bartoň, Dalibor Svrčina, Jiří Lehečka, Terezie Pluhařová, Linda Klimovičová, Anna Panchartek, Kristýna Tomajková a Sára Bejlek.
Velký potlesk si vysloužil Jaroslav Balaš, který s klubem spojil předchozích pětadvacet let svého života a byl uvedený do prostějovské Síně slávy. „Společně s Jardou jsme toho zažili opravdu hodně. Je to velký tenisový odborník, zároveň člověk, na kterého jsem se mohl vždy spolehnout,“ ocenil Balašovu práci Černošek. „Děkuji za vše. Prostějovský klub se stal nedílnou součástí mého života. Byly to krásné roky a budete mi všichni chybět,“ řekl Balaš, který u prostějovského a českého tenisu na konci příštího dubna končí a čeká na něj zahraniční výzva.
Jako každý rok pořadatelé setkání připravili atraktivní doprovodný program. O hudební vystoupení se postaral zpěvák David Deyl. Vědomostní soutěž připravil Petr Salava, který mladé tenisty zkoušel ze znalostí citátů. Někdy nadějím pomohl i nápovědou. „H jako Hamlet,“ napovídal při určení autora jednoho citátu a svým moderátorským uměním přispěl k pohodové atmosféře Večera mistrů. 


Total Comments

 • Bazárek
 • Bladenights
 • Šumnica
 • O pohár primátora
 • Basket
 • Floria Dušičky
 • Dny evropského dědictví
 • 1
 • 2
 • 3
 • 4
 • 5
 • 6
 • 7

Předpověď počasí

Předpověď počasí

Přidejte si nás na Facebooku

Anketa - hlavní

A JAK VÁM SE BĚHEM LÉTA LÍBÍ V PROSTĚJOVSKÝCH RESTAURACÍCH?

P3_aplaus
Fotbalový sumář
Volejbalová horečka
Prostějovská basketmánie
Hokejový servis
2017 vitejte na svete banner
Speciály Večerníku
2016 jak sel cas banner
2016 stiny minulosti banner

2018 tv pohoda banner

Barometr

Sláva se povedla.

Jen velice příznivé ohlasy sbíral po páteční akci u příležitosti 115. výročí založení prostějovského fotbalového klubu předseda současnéh 1.SK František Jura. Povedl se jak zápas legend, na který zavítaly více jak tři tisícovky příznivců, tak i slavnostní galavečer. A přijel i Karel Brückner s Ivo Viktorem!

Mizivý zájem.

 Hodně málo návštěvníků zavítalo v letošní letní sezóně do prostějovského aquaparku, ale také na vrahovické koupaliště. Ve vedení Domovní správy, která areály provozuje, tak panuje nespokojenost. Ostatně, není se co divit, když jde o druhý nejhorší ročník za čtrnáct let jexistence nových „Koupelek“...

Total Comments

Osobnost týdne

KATEŘINA DRÁBKOVÁ
36 drabkova
Rodačka z Určic během prázdnin ušla pěšky od hranic z Mexika přes Kalifornii, Oregon a Washington až do kanadského Vancouveru ohromných 1920 mil za 104 dní! Tomu se říká cestovatelská vášeň.

Total Comments

Číslo týdne

4000
Burza volného času má v Prostějově dlouholetou tradici. Akce se koná každoročně od roku 2004 a pravidelně ji navštíví spousta lidí. I letos tomu nebylo jinak. Na prezentaci kroužků a aktivit se přišlo podívat přes čtyři tisíce lidí.

Burza volného času má v Prostějově dlouholetou tradici. Akce se koná každoročně od roku 2004 a pravidelně ji navštíví spousta lidí. I letos tomu nebylo jinak. Na prezentaci kroužků a aktivit se přišlo podívat přes čtyři tisíce lidí.

Total Comments

Výrok týdne

„TO SI NEUMÍM PŘEDSTAVIT. ZUBY BY JÍ VYPADLY...“
Žena z Horního Štěpánova takto u prostějovského soudu odmítala tvrzení, že by její maminka pokousala manžela, neboť má zubní násadu.

Total Comments