Příjemnou noc, dnes je pátek 18.1.2019
svátek slaví Vladislav,
zítra Doubravka
•Žhavé novinky, informace, soutěže a výhry jen
pro vyvolené, kteří se přihlásí k odběru níže...

FOTOGALERIE: Každoroční vyhlášení nejlepších tenistů a tenistek TK Agrofert Prostějov konané v prostorách hotelu Tennis Club v Prostějově za účasti předních bývalých i současných světových hráčů a hráček světového žebříčku ATP a WTA se díky výsledkům zástupců nejlepšího českého klubu neslo opět ve slavnostní atmosféře. Důvodů byla celá řada. Tenisté získali desítky titulů na republikových šampionátech a byli úspěšní i na mezinárodním fóru.

„Jednoznačně si takový večer zasloužíme. Opět se ukázalo, že jsme nejlepší. Je třeba poděkovat hráčům, ale současně trenérům, realizačním týmům a rodičům za stovky hodin, které tráví u kurtu se svými dětmi,“ prohlásil šéf prostějovského tenisu Miroslav Černošek v úvodu mistrovského setkání.
Na pódiu se vystřídali zástupci minitenisu, babytenistů, mladších a starších žáků a dorostu. V šampionátech družstev ve všech kategoriích dokázali talentovaní hráči Prostějova získat minimálně stříbrné medaile a hned ve třech případech se radovali z mistrovského titulu. „Jsou to skvělé výsledky. Sport a pochopitelně tenis dlouhodobě podporujeme a budeme v tom pokračovat. Snažíme se maximálně pomáhat k výchově nových sportovních hvězd, které nám v seniorských kategoriích dělají radost,“ popsal svůj kladný vztah ke sportu Ladislav Okleštěk, hejtman Olomouckého hraje.
Mezi gratulanty nechyběl ani primátor Prostějova František Jura, který je sám aktivním tenistou v rekreantské lize. „Hraji dobře. Jen jsem zatím nenašel hráče, který by se mnou prohrál,“ povídal se smíchem prostějovský primátor účastníkům mistrovského večera. „Moci si vážíme vašeho sportovního snažení. I díky němu se o Prostějově ví v České republice i za hranicemi. Přál bych si, aby alespoň někteří z mladých tenistů jednou nahradili dnešní opory Davis Cupu a Fed Cupu,“ dodal Jura.
Vedle týmů si pro speciální individuální ocenění přišly největší naděje TK Agrofert. Dárek za úspěšnou sezónu si odnesli Oldřich Vejšický, Hynek Bartoň, Dalibor Svrčina, Jiří Lehečka, Terezie Pluhařová, Linda Klimovičová, Anna Panchartek, Kristýna Tomajková a Sára Bejlek.
Velký potlesk si vysloužil Jaroslav Balaš, který s klubem spojil předchozích pětadvacet let svého života a byl uvedený do prostějovské Síně slávy. „Společně s Jardou jsme toho zažili opravdu hodně. Je to velký tenisový odborník, zároveň člověk, na kterého jsem se mohl vždy spolehnout,“ ocenil Balašovu práci Černošek. „Děkuji za vše. Prostějovský klub se stal nedílnou součástí mého života. Byly to krásné roky a budete mi všichni chybět,“ řekl Balaš, který u prostějovského a českého tenisu na konci příštího dubna končí a čeká na něj zahraniční výzva.
Jako každý rok pořadatelé setkání připravili atraktivní doprovodný program. O hudební vystoupení se postaral zpěvák David Deyl. Vědomostní soutěž připravil Petr Salava, který mladé tenisty zkoušel ze znalostí citátů. Někdy nadějím pomohl i nápovědou. „H jako Hamlet,“ napovídal při určení autora jednoho citátu a svým moderátorským uměním přispěl k pohodové atmosféře Večera mistrů. 


Total Comments

  • Pojd hrat hokej
  • Gatta
  • dsp
  • 1
  • 2
  • 3

Předpověď počasí

Předpověď počasí

Přidejte si nás na Facebooku

Anketa - hlavní

A JAK VÁM SE LÍBÍ VE STYLOVÉ RESTAURACI TUNING BAR?

Fotbalový sumář
Volejbalová horečka
Prostějovská basketmánie
Ceník inzerce
Hokejový servis
2017 vitejte na svete banner
Speciály Večerníku
2016 jak sel cas banner
2016 stiny minulosti banner

2018 tv pohoda banner

Barometr

Otevřená srdce Prostějovanů.

Sobotní charitativní ples s názvem Pomáháme tancem znovu po roce dokázal, že Prostějované mají stále hodně otevřená srdce a dokáží pomoci lidem v nouzi. Organizátoři akce, jež si vzpomněla i na 100. výročí Československa, opět vybrali desítky tisíc korun, které poputují potřebným.

V drogách jela i úřednice.

Mezi sedmi obviněnými po historicky největší policejní razii na protidrogové scéně během prosince loňského roku v Prostějově je také úřednice magistrátu! Jakmile se zjistilo, že dáma z odboru IT byla členkou drogového gangu, vedení radnice ji okamžitě propustilo ze svých služeb..

Total Comments

Osobnost týdne

LEONA MACHÁLKOVÁ

 
02 ples46Hlavní hvězdou tradičního Městského plesu, který se konal uplynulý pátek, byla tato stále půvabná rodačka z nedalekého Přerova. Svým zpěvem potěšila stovky návštěvníků uvedené zahajovací akce celé plesové sezóny v Prostějově.
PAVLA ASCHENBRENNEROVÁ

Total Comments

Číslo týdne

 17 300 000

Už zítra při mimořádném jednání chtějí prostějovští zastupitelé v první fázi schválit a rozdělit přes sedmnáct milionů korun v rámci dotací sportovním klubům ve městě. Nejvíce, tedy pět milionů korun, obdrží prvoligoví hokejoví Jestřábi.

Total Comments

Výrok týdne

„NAPSALI JSME SI ASI TŘICET ZPRÁV, VŠECHNY JSME ALE SMAZALI! KAŽDÝ JSME TOTIŽ TEHDY MĚLI JEŠTĚ JINÝ VZTAH!“


Současná přítelkyně Radima Žondry Žaneta Zelená se u soudu hodně snažila pro muže obviněného z přepadení tenistky Petry Kvitové poskytnout potřebné alibi

Total Comments