Dobrý podvečer, dnes je středa 21.8.2019
svátek slaví Johana,
zítra Bohuslav
•Žhavé novinky, informace, soutěže a výhry jen
pro vyvolené, kteří se přihlásí k odběru níže...
facebooktwitteryoutubeinstagram

Útok na další postup ve světovém žebříčku Tomáši Berdychovi nevyšel, když v Rotterdamu prohrál už ve druhém kole. Nad jeho síly byl kanadský tenista Denis Shapovalov. Česká jednička kvůli brzkému vyřazení upsala pětačtyřicet bodů a spadla na sedmdesáté místo světového pořadí.

„Rozdíly jsou minimální. Ztráta se dá dohnat během jediného povedeného turnaje. Nemohl jsem počítat s tím, že návrat bude snadný. Jde o to, abych se dostal do herní pohody. Výsledky přijdou,“ neztrácí optimismus Berdych.
Na challengeru ve francouzském Cherbourgu se přes úvodní kola dostali Zdeněk Kolář a Lukáš Rosol. Po vzájemném souboji postoupil do čtvrtfinále Rosol, pak ovšem vypadl s belgickým veteránem Darcisem, a zůstává v první polovině druhé světové stovky.

MUŽI
Rotterdam - ATP Tour
Dvouhra - 1. kolo: Berdych - Simon (Francie) 7:6, 6:4. 2. kolo: Berdych - Shapovalov (10-Kanada) 4:6, 3:6.
Cherbourg - ITF challenger
Dvouhra – 1. kolo: Kolář – Ortega-Olmego (Španělsko) 6:1, 6:2, Rosol volný los. 2. kolo: Kolář – Bublik (10-Kazachstán) 6:2, 6:3; Rosol (6) – Cornut-Chauvinc (Francie) 6:4, 6:2. 3. kolo: Rosol – Kolář 6:3, 3:6, 6:0. Čtvrtfinále: Rosol – Darcis (Belgie) 3:6, 5:7.

ŽENY
Dauhá – WTA Tour
Dvouhra - 1. kolo: Muchová - Stosurová (Austrálie) 6:4, 6:2; Strýcová - Nabháníová (Omán) 6:1, 6:1. 2. kolo: Muchová - Sie Su-Wej (Tchaj-wan) 6:2, 6:4; Strýcová - Blinkovová (Rusko) 6:0, 3:6, 6:0. Čtvrtfinále: Muchová - Svitolinová (4-Ukrajina) 4:6, 2:6; Strýcová - Kerberová (3-Německo) 6:1, 2:6, 6:7.

Total Comments

  • Memoriál Otmara Malečka
  • Nezamyslice
  • Sportovní hry
  • Basic
  • Zámek Čechy pod Kosířem
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5

Předpověď počasí

Předpověď počasí

Přidejte si nás na Facebooku

Anketa - hlavní

JAK JSTE V LETNÍM OBDOBÍ SPOKOJENI S RESTAURAČNÍMI SLUŽBAMI?

Fotbalový sumář
Volejbalová horečka
Prostějovská basketmánie
Hokejový servis
2017 vitejte na svete banner
Speciály Večerníku
2016 jak sel cas banner
2016 stiny minulosti banner

2018 tv pohoda banner

Barometr

Zájem o Večerník.

Přestože zprvu nepřálo našim výjezdům na koupaliště počasí, poslední dvě soboty jsme se vyřádili dosyta. A k našemu velkému potěšení se návštěvníci areálů v Laškově a naposledy i ve Stražisku náramně bavili, navíc si odnesli i hodnotné ceny. Tento víkend pokračujeme v Otaslavicích, tak přijďte!

Hledané osoby.

Hned dva lidé se v uplynulém týdnu zaměrně i nezáměrně ztratili. Zatímco v Horním Štěpánově postrádají čtyřiasedmdesátiletého seniora, z olomoucké nemocnice utekla patnáctiletá Prostějovanka romského původu, která je navíc v rizikovém těhotenství. Policisté se prostě v létě nenudí...

Total Comments

Osobnost týdne

DAVID KIRNER
33 kirner
Devatenáctiletý mladík z Určic se po maturitě na reálném gymnáziu v Prostějově rozhdol vyrazit na svém kole na „vélet“. Na cestě nakonec strávil celých 58 dní a našlapal neuvěřitelných 4 664 kilometrů.

Total Comments

Číslo týdne

5
Teprve po pěti měsících obdržela obhájkyně odsouzeného Radima Žondry písemnou verzi rozsudku a okamžitě se proti němu odvolala. Jak známo, ten byl už letos v březnu usvědčen a odsouzen k osmi letům vězení...

Total Comments

Výrok týdne

„OBJEVILI SE LONI NA PODZIM. A OD TÉ DOBY JSME TU MĚLI DERATIZÁTORA TŘIKRÁT“

Prodavačka z obchodu ve Ptení, který byl v uplynulém týdnu na dva dny uzavřen, přiznala, že návštěva hlodavců už nějaký ten čas trvá...

Total Comments