Dobré odpoledne, dnes je neděle 26.5.2019
svátek slaví Filip,
zítra Valdemar
•Žhavé novinky, informace, soutěže a výhry jen
pro vyvolené, kteří se přihlásí k odběru níže...
facebooktwitteryoutubeinstagram

Halovými mistry ČR v kategorii mladšího žactva jednotlivců se stali hráči TK AGROFERT Prostějov Jan Kumstát a Marie Slaměníková (oba ročník 2007). Kumstát ve finále v Jablonci v souboji dvou nejvýše nasazených porazil klubového kamaráda Maxima Mrvu 6:3, 6:3.

Turnajová jednička Slaměníková si ve finále na Spartě poradila s Alenou Kovačkovou (2008, TK Sparta Praha) 6:1, 6:4. Halová MČR se konala ve dnech 1. až 4. února, pořadatelem chlapeckého klání byl ČLTK Jablonec nad Nisou, dívky hostil arerál TK Sparta Praha.
Hráči a hráčky TK AGROFERT Prostějov bezkonkurenčně ovládli obě halová mistrovství mladšího žactva do 12 let. Jan Kumstát vedle vítězství ve dvouhře byl ještě ve finále ve čtyřhře s J. Sedlářem,Maxim Mrva byl ve finále dvouhry a vyhrál se Sebastianem Chodurou čtyřhru.Josef Sedlář byl v semifinále dvouhry a ve finále ve čtyřhry s Janem Kumstátem,Sebastian Chodura se probojoval do čtvrtfinále dvouhry a ve čtyřhře získal titul s Maximem Mrvou. Jan Raštica skončil ve čtvrtfinále dvouhry a s Josefem Horáčkem v semifinále čtyřhry.Marie Slaměníková vyhrála dvouhru a z prostějovských tenistek se ještě do čtvrtfinále probojovala Barbora Veselá.

Total Comments

 • KSČM
 • Noc Kostelů
 • Interforst
 • Lázně Skalka
 • Hořava
 • Basic
 • 1
 • 2
 • 3
 • 4
 • 5
 • 6

Předpověď počasí

Předpověď počasí

Přidejte si nás na Facebooku

Anketa - hlavní

JAK VÁM SE LÍBÍ V RESTAURACI JADRAN?

Fotbalový sumář
Volejbalová horečka
Prostějovská basketmánie
Ceník inzerce
Hokejový servis
2017 vitejte na svete banner
Speciály Večerníku
2016 jak sel cas banner
2016 stiny minulosti banner

2018 tv pohoda banner

Barometr

Nejsme bezohlední.

Pětačtyřicetiletý Marek Mlčoch děkuje v aktuálním čísle nejen svým blízkým, ale i širokému aparátu záchranářů za svůj život, minulé úterý zavolala na linku 156 žena, která si povšimla seniora s jízdním kolem. Ten v Kolářových sadech bezvládně spadl na zem. Díky včasnému příjezdu sanitky se nestalo nic vážného. Tleskáme!

Skoro nejrizikovější fanoušci.

Vedení prostějovské policie ostře zkritizovalo chování části přívrženců hokejových Jestřábů při utkáních druhé nejvyšší soutěže. Za násilnosti, výtržnosti a majetkové trestné činy už Okresní soud v Prostějově vydal těm nejdivočejším sedm zákazů vstupu do haly, když se hraje zápas!

Total Comments

Osobnost týdne

Jan PŘEUČIL
20 preucil
Fenomenální herec společně se svojí manželkou Evou Hruškovou pobavil ve čtvrtek své fanoušky nejen v prostějovském divadle, ale o den dříve i starší příznivce v domově seniorů v Nerudově ulici při neformální besedě.

Total Comments

Číslo týdne

320 000 000

Tak to je darda! Přesně takto astronomickou sumu požaduje společnost Manthellen po prostějovském magistrátu za údajné porušení obchodní smlovy. Jak známo, záležitost se týká kauzy kolem výstavby Galerie Prostějov v prostoru U Špalíčku.

Total Comments

Výrok týdne

„NESUĎTE, ABYSTE NEBYLI SOUZENI!“

Takto při předávání Cen města Prostějova odpovídal jeden z vyznamenaných exprimátor Miroslav Pišťák na kritiku některých současných opozičních zastupitelů města

Total Comments