Dobré ráno, dnes je středa 21.8.2019
svátek slaví Johana,
zítra Bohuslav
•Žhavé novinky, informace, soutěže a výhry jen
pro vyvolené, kteří se přihlásí k odběru níže...
facebooktwitteryoutubeinstagram

Halovými mistry ČR v kategorii mladšího žactva jednotlivců se stali hráči TK AGROFERT Prostějov Jan Kumstát a Marie Slaměníková (oba ročník 2007). Kumstát ve finále v Jablonci v souboji dvou nejvýše nasazených porazil klubového kamaráda Maxima Mrvu 6:3, 6:3.

Turnajová jednička Slaměníková si ve finále na Spartě poradila s Alenou Kovačkovou (2008, TK Sparta Praha) 6:1, 6:4. Halová MČR se konala ve dnech 1. až 4. února, pořadatelem chlapeckého klání byl ČLTK Jablonec nad Nisou, dívky hostil arerál TK Sparta Praha.
Hráči a hráčky TK AGROFERT Prostějov bezkonkurenčně ovládli obě halová mistrovství mladšího žactva do 12 let. Jan Kumstát vedle vítězství ve dvouhře byl ještě ve finále ve čtyřhře s J. Sedlářem,Maxim Mrva byl ve finále dvouhry a vyhrál se Sebastianem Chodurou čtyřhru.Josef Sedlář byl v semifinále dvouhry a ve finále ve čtyřhry s Janem Kumstátem,Sebastian Chodura se probojoval do čtvrtfinále dvouhry a ve čtyřhře získal titul s Maximem Mrvou. Jan Raštica skončil ve čtvrtfinále dvouhry a s Josefem Horáčkem v semifinále čtyřhry.Marie Slaměníková vyhrála dvouhru a z prostějovských tenistek se ještě do čtvrtfinále probojovala Barbora Veselá.

Total Comments

  • Nezamyslice
  • Sportovní hry
  • Basic
  • Zámek Čechy pod Kosířem
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4

Předpověď počasí

Předpověď počasí

Přidejte si nás na Facebooku

Anketa - hlavní

JAK JSTE V LETNÍM OBDOBÍ SPOKOJENI S RESTAURAČNÍMI SLUŽBAMI?

Fotbalový sumář
Volejbalová horečka
Prostějovská basketmánie
Hokejový servis
2017 vitejte na svete banner
Speciály Večerníku
2016 jak sel cas banner
2016 stiny minulosti banner

2018 tv pohoda banner

Barometr

Zájem o Večerník.

Přestože zprvu nepřálo našim výjezdům na koupaliště počasí, poslední dvě soboty jsme se vyřádili dosyta. A k našemu velkému potěšení se návštěvníci areálů v Laškově a naposledy i ve Stražisku náramně bavili, navíc si odnesli i hodnotné ceny. Tento víkend pokračujeme v Otaslavicích, tak přijďte!

Hledané osoby.

Hned dva lidé se v uplynulém týdnu zaměrně i nezáměrně ztratili. Zatímco v Horním Štěpánově postrádají čtyřiasedmdesátiletého seniora, z olomoucké nemocnice utekla patnáctiletá Prostějovanka romského původu, která je navíc v rizikovém těhotenství. Policisté se prostě v létě nenudí...

Total Comments

Osobnost týdne

DAVID KIRNER
33 kirner
Devatenáctiletý mladík z Určic se po maturitě na reálném gymnáziu v Prostějově rozhdol vyrazit na svém kole na „vélet“. Na cestě nakonec strávil celých 58 dní a našlapal neuvěřitelných 4 664 kilometrů.

Total Comments

Číslo týdne

5
Teprve po pěti měsících obdržela obhájkyně odsouzeného Radima Žondry písemnou verzi rozsudku a okamžitě se proti němu odvolala. Jak známo, ten byl už letos v březnu usvědčen a odsouzen k osmi letům vězení...

Total Comments

Výrok týdne

„OBJEVILI SE LONI NA PODZIM. A OD TÉ DOBY JSME TU MĚLI DERATIZÁTORA TŘIKRÁT“

Prodavačka z obchodu ve Ptení, který byl v uplynulém týdnu na dva dny uzavřen, přiznala, že návštěva hlodavců už nějaký ten čas trvá...

Total Comments