Dobré ráno, dnes je středa 21.8.2019
svátek slaví Johana,
zítra Bohuslav
•Žhavé novinky, informace, soutěže a výhry jen
pro vyvolené, kteří se přihlásí k odběru níže...
facebooktwitteryoutubeinstagram

Hned dvakrát si Borna Čorič vyšlápl na české turnaje na silně obsazeném podniku v Dubaji. Postupně vyřadil Jiřího Veselého a Tomáše Berdycha. Pokaždé vítěze určil tie-break třetí sady a vždy se radoval dvaadvacetiletý Chorvat.

Veselý se do turnaje dostal jako náhradník, na třináctého hráče světa nestačil, přestože kladl tuhý odpor. Berdych naopak sehrál divoké utkání. Po dvou jednoznačných setech zápas vyvrcholil třetí sadou, jež trvala téměř stejně dlouho jako dosavadní průběh utkání. V devátém gamu se ještě český tenista dostal z kritické situace, kdy prohrával při vlastním podání 0:40, ale závěrečný tie-break ztratil 4:7. Čorič vyhrál zkrácenou hru třetí sady stejným výsledkem i v utkání s Veselým. „Byl to zvláštní zápas. I takové se stávají,“ poznamenal Berdych.
Na challengeru v Indian Wells Lukáš Rosol nestačil na Edmunda z Velké Británie, ve 3. kole skončil také Zdeněk Kolář, který se představil na turnaji ve francouzském Pau, kde neuspěl ani Adam Pavlásek.

MUŽI
Dubaj – ATP Tour
Dvouhra – 1. kolo: Berdych – Ivaška (Bělorusko) 6:4, 4:6, 7:6; Veselý – Čorič (6-Chorvatsko) 5:7, 6:3, 6:7. 2. kolo: Berdych – Čorič 6:1, 1:6, 6:7.
Indian Wells – ITF challenger
Dvouhra – 2. kolo: Rosol (16) – Watanuki (Japonsko) 7:6, 7:6. 3. kolo: Rosol – Edmund (1-V. Británie) 3:6, 4:6.
Pau – ITF Futures
Dvouhra – 1. kolo: Kolář – Jacq (Francie) 6:4, 6:4. 2. kolo: Pavlásek (15) – Choinski (V. Británie) 4:6, 5:7; Kolář – Griekspoor (16-Nizozemí) 6:7, 7:5, 6:4. 3. kolo: Kolář – Gomboš (Slovensko) 7:6, 6:7, 3:6.

Total Comments

  • Nezamyslice
  • Sportovní hry
  • Basic
  • Zámek Čechy pod Kosířem
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4

Předpověď počasí

Předpověď počasí

Přidejte si nás na Facebooku

Anketa - hlavní

JAK JSTE V LETNÍM OBDOBÍ SPOKOJENI S RESTAURAČNÍMI SLUŽBAMI?

Fotbalový sumář
Volejbalová horečka
Prostějovská basketmánie
Hokejový servis
2017 vitejte na svete banner
Speciály Večerníku
2016 jak sel cas banner
2016 stiny minulosti banner

2018 tv pohoda banner

Barometr

Zájem o Večerník.

Přestože zprvu nepřálo našim výjezdům na koupaliště počasí, poslední dvě soboty jsme se vyřádili dosyta. A k našemu velkému potěšení se návštěvníci areálů v Laškově a naposledy i ve Stražisku náramně bavili, navíc si odnesli i hodnotné ceny. Tento víkend pokračujeme v Otaslavicích, tak přijďte!

Hledané osoby.

Hned dva lidé se v uplynulém týdnu zaměrně i nezáměrně ztratili. Zatímco v Horním Štěpánově postrádají čtyřiasedmdesátiletého seniora, z olomoucké nemocnice utekla patnáctiletá Prostějovanka romského původu, která je navíc v rizikovém těhotenství. Policisté se prostě v létě nenudí...

Total Comments

Osobnost týdne

DAVID KIRNER
33 kirner
Devatenáctiletý mladík z Určic se po maturitě na reálném gymnáziu v Prostějově rozhdol vyrazit na svém kole na „vélet“. Na cestě nakonec strávil celých 58 dní a našlapal neuvěřitelných 4 664 kilometrů.

Total Comments

Číslo týdne

5
Teprve po pěti měsících obdržela obhájkyně odsouzeného Radima Žondry písemnou verzi rozsudku a okamžitě se proti němu odvolala. Jak známo, ten byl už letos v březnu usvědčen a odsouzen k osmi letům vězení...

Total Comments

Výrok týdne

„OBJEVILI SE LONI NA PODZIM. A OD TÉ DOBY JSME TU MĚLI DERATIZÁTORA TŘIKRÁT“

Prodavačka z obchodu ve Ptení, který byl v uplynulém týdnu na dva dny uzavřen, přiznala, že návštěva hlodavců už nějaký ten čas trvá...

Total Comments