Dobré odpoledne, dnes je neděle 26.5.2019
svátek slaví Filip,
zítra Valdemar
•Žhavé novinky, informace, soutěže a výhry jen
pro vyvolené, kteří se přihlásí k odběru níže...
facebooktwitteryoutubeinstagram

Hned dvakrát si Borna Čorič vyšlápl na české turnaje na silně obsazeném podniku v Dubaji. Postupně vyřadil Jiřího Veselého a Tomáše Berdycha. Pokaždé vítěze určil tie-break třetí sady a vždy se radoval dvaadvacetiletý Chorvat.

Veselý se do turnaje dostal jako náhradník, na třináctého hráče světa nestačil, přestože kladl tuhý odpor. Berdych naopak sehrál divoké utkání. Po dvou jednoznačných setech zápas vyvrcholil třetí sadou, jež trvala téměř stejně dlouho jako dosavadní průběh utkání. V devátém gamu se ještě český tenista dostal z kritické situace, kdy prohrával při vlastním podání 0:40, ale závěrečný tie-break ztratil 4:7. Čorič vyhrál zkrácenou hru třetí sady stejným výsledkem i v utkání s Veselým. „Byl to zvláštní zápas. I takové se stávají,“ poznamenal Berdych.
Na challengeru v Indian Wells Lukáš Rosol nestačil na Edmunda z Velké Británie, ve 3. kole skončil také Zdeněk Kolář, který se představil na turnaji ve francouzském Pau, kde neuspěl ani Adam Pavlásek.

MUŽI
Dubaj – ATP Tour
Dvouhra – 1. kolo: Berdych – Ivaška (Bělorusko) 6:4, 4:6, 7:6; Veselý – Čorič (6-Chorvatsko) 5:7, 6:3, 6:7. 2. kolo: Berdych – Čorič 6:1, 1:6, 6:7.
Indian Wells – ITF challenger
Dvouhra – 2. kolo: Rosol (16) – Watanuki (Japonsko) 7:6, 7:6. 3. kolo: Rosol – Edmund (1-V. Británie) 3:6, 4:6.
Pau – ITF Futures
Dvouhra – 1. kolo: Kolář – Jacq (Francie) 6:4, 6:4. 2. kolo: Pavlásek (15) – Choinski (V. Británie) 4:6, 5:7; Kolář – Griekspoor (16-Nizozemí) 6:7, 7:5, 6:4. 3. kolo: Kolář – Gomboš (Slovensko) 7:6, 6:7, 3:6.

Total Comments

 • KSČM
 • Noc Kostelů
 • Interforst
 • Lázně Skalka
 • Hořava
 • Basic
 • 1
 • 2
 • 3
 • 4
 • 5
 • 6

Předpověď počasí

Předpověď počasí

Přidejte si nás na Facebooku

Anketa - hlavní

JAK VÁM SE LÍBÍ V RESTAURACI JADRAN?

Fotbalový sumář
Volejbalová horečka
Prostějovská basketmánie
Ceník inzerce
Hokejový servis
2017 vitejte na svete banner
Speciály Večerníku
2016 jak sel cas banner
2016 stiny minulosti banner

2018 tv pohoda banner

Barometr

Nejsme bezohlední.

Pětačtyřicetiletý Marek Mlčoch děkuje v aktuálním čísle nejen svým blízkým, ale i širokému aparátu záchranářů za svůj život, minulé úterý zavolala na linku 156 žena, která si povšimla seniora s jízdním kolem. Ten v Kolářových sadech bezvládně spadl na zem. Díky včasnému příjezdu sanitky se nestalo nic vážného. Tleskáme!

Skoro nejrizikovější fanoušci.

Vedení prostějovské policie ostře zkritizovalo chování části přívrženců hokejových Jestřábů při utkáních druhé nejvyšší soutěže. Za násilnosti, výtržnosti a majetkové trestné činy už Okresní soud v Prostějově vydal těm nejdivočejším sedm zákazů vstupu do haly, když se hraje zápas!

Total Comments

Osobnost týdne

Jan PŘEUČIL
20 preucil
Fenomenální herec společně se svojí manželkou Evou Hruškovou pobavil ve čtvrtek své fanoušky nejen v prostějovském divadle, ale o den dříve i starší příznivce v domově seniorů v Nerudově ulici při neformální besedě.

Total Comments

Číslo týdne

320 000 000

Tak to je darda! Přesně takto astronomickou sumu požaduje společnost Manthellen po prostějovském magistrátu za údajné porušení obchodní smlovy. Jak známo, záležitost se týká kauzy kolem výstavby Galerie Prostějov v prostoru U Špalíčku.

Total Comments

Výrok týdne

„NESUĎTE, ABYSTE NEBYLI SOUZENI!“

Takto při předávání Cen města Prostějova odpovídal jeden z vyznamenaných exprimátor Miroslav Pišťák na kritiku některých současných opozičních zastupitelů města

Total Comments