Dobré odpoledne, dnes je pátek 23.8.2019
svátek slaví Sandra,
zítra Bartoloměj
•Žhavé novinky, informace, soutěže a výhry jen
pro vyvolené, kteří se přihlásí k odběru níže...
facebooktwitteryoutubeinstagram

 Už tuto středu 10. dubna nehrající kapitáni zveřejní nominaci pro utkání fedcupové baráže mezi Českou republikou a Kanadou, které se bude hrát v areálu prostějovského klubu 20. a 21. dubna. Jedna věc je však již jistá – hrát se bude před vyprodaným hledištěm.

„Lístky se prodaly během jediného dne, fanoušci je rozebrali během čtyř hodit. Tenistky budou mít na své straně zaplněné ochozy, což je pochopitelně příjemná zpráva,“ prozradil Večerníku Tomáš Cibulec, šéf projektu, za nímž stojí agentura Miroslava Černoška Česká sportovní, která reprezentančí utkání tenisových týmů zajišťuje.
Jisté je, že v české nominaci budou chybět Petra Kvitová a Karolína Plíšková. Obě tenistky se v dostatečném předstihu omluvily, kapitán Petr Pála bude vybírat z řady dalších hráček světové stovky. Soupeřky můžou mít v nominaci bývalou finalistku Wimbledonu Eugenii Bouchardovou a především letos výborně hrající Biancu Andreescuovou.
Týmová soutěž se do Prostějova vrací po osmnácti letech. V květnu 2001 se zde hrálo daviscupové utkání České republiky s Rumunskem. Duel tehdy hostila hala Sportcentra DDM.

Total Comments

  • Memoriál Otmara Malečka
  • Nezamyslice
  • Sportovní hry
  • Zámek Čechy pod Kosířem
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4

Předpověď počasí

Předpověď počasí

Přidejte si nás na Facebooku

Anketa - hlavní

JAK JSTE V LETNÍM OBDOBÍ SPOKOJENI S RESTAURAČNÍMI SLUŽBAMI?

Fotbalový sumář
Volejbalová horečka
Prostějovská basketmánie
Hokejový servis
2017 vitejte na svete banner
Speciály Večerníku
2016 jak sel cas banner
2016 stiny minulosti banner

2018 tv pohoda banner

Barometr

Zájem o Večerník.

Přestože zprvu nepřálo našim výjezdům na koupaliště počasí, poslední dvě soboty jsme se vyřádili dosyta. A k našemu velkému potěšení se návštěvníci areálů v Laškově a naposledy i ve Stražisku náramně bavili, navíc si odnesli i hodnotné ceny. Tento víkend pokračujeme v Otaslavicích, tak přijďte!

Hledané osoby.

Hned dva lidé se v uplynulém týdnu zaměrně i nezáměrně ztratili. Zatímco v Horním Štěpánově postrádají čtyřiasedmdesátiletého seniora, z olomoucké nemocnice utekla patnáctiletá Prostějovanka romského původu, která je navíc v rizikovém těhotenství. Policisté se prostě v létě nenudí...

Total Comments

Osobnost týdne

DAVID KIRNER
33 kirner
Devatenáctiletý mladík z Určic se po maturitě na reálném gymnáziu v Prostějově rozhdol vyrazit na svém kole na „vélet“. Na cestě nakonec strávil celých 58 dní a našlapal neuvěřitelných 4 664 kilometrů.

Total Comments

Číslo týdne

5
Teprve po pěti měsících obdržela obhájkyně odsouzeného Radima Žondry písemnou verzi rozsudku a okamžitě se proti němu odvolala. Jak známo, ten byl už letos v březnu usvědčen a odsouzen k osmi letům vězení...

Total Comments

Výrok týdne

„OBJEVILI SE LONI NA PODZIM. A OD TÉ DOBY JSME TU MĚLI DERATIZÁTORA TŘIKRÁT“

Prodavačka z obchodu ve Ptení, který byl v uplynulém týdnu na dva dny uzavřen, přiznala, že návštěva hlodavců už nějaký ten čas trvá...

Total Comments