Dobré odpoledne, dnes je úterý 21.1.2020
svátek slaví Běla,
zítra Slavomír
•Žhavé novinky, informace, soutěže a výhry jen
pro vyvolené, kteří se přihlásí k odběru níže...
facebooktwitteryoutubeinstagram

 Už tuto středu 10. dubna nehrající kapitáni zveřejní nominaci pro utkání fedcupové baráže mezi Českou republikou a Kanadou, které se bude hrát v areálu prostějovského klubu 20. a 21. dubna. Jedna věc je však již jistá – hrát se bude před vyprodaným hledištěm.

„Lístky se prodaly během jediného dne, fanoušci je rozebrali během čtyř hodit. Tenistky budou mít na své straně zaplněné ochozy, což je pochopitelně příjemná zpráva,“ prozradil Večerníku Tomáš Cibulec, šéf projektu, za nímž stojí agentura Miroslava Černoška Česká sportovní, která reprezentančí utkání tenisových týmů zajišťuje.
Jisté je, že v české nominaci budou chybět Petra Kvitová a Karolína Plíšková. Obě tenistky se v dostatečném předstihu omluvily, kapitán Petr Pála bude vybírat z řady dalších hráček světové stovky. Soupeřky můžou mít v nominaci bývalou finalistku Wimbledonu Eugenii Bouchardovou a především letos výborně hrající Biancu Andreescuovou.
Týmová soutěž se do Prostějova vrací po osmnácti letech. V květnu 2001 se zde hrálo daviscupové utkání České republiky s Rumunskem. Duel tehdy hostila hala Sportcentra DDM.

Total Comments

  • Lesy Pv
  • Národní dům
  • Nemocnice Agel
  • Kendrion
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4

Předpověď počasí

Předpověď počasí

Přidejte si nás na Facebooku

P2_tenis

Anketa - hlavní

A JAK VÁM SE LÍBÍ V HOSTINCI U ANDĚLA V TYLOVĚ ULICI?

2020 plesy
2017 vitejte na svete banner
Speciály Večerníku
2019 tv pohoda banner

 

Barometr

K charitě se přidávají další.

Rovněž během uplynulého týdne pokračovala před místním nádražím v Prostějově charitativní akce v podobě rozlévání polévek bezdomovcům. Je potěšitelné, že k Miladě Sokolové s přidávají i majitelé občerstvení, kteří v sobotu lidem bez domova dovezli pochoutky s kebabem.

Smrt osobností.

 

Prostějovskou společnost zasáhly v posledních dnech hned dvě nešťastné zprávy. Zemřela dlouholetá prostějovská komunální politička, členka ČSSD a ředitelka Domova pro seniory v Jesenci Zuzana Bratterová, zesnul rovněž bývalý ředitel Obchodní akademie v Prostějově Pavel Sekanina. Čest jejich památce!

Total Comments

Osobnost týdne

TEREZA DOČKALOVÁ
03 dockalova
Držitelka dvou Cen Thálie byla hlavní postavou ve hře Nora, kterou minulé úterý přijelo do Prostějova představit pražské Divadlo pod Palmovkou.

Total Comments

Číslo týdne

1 801 797

Bravo! Téměř dva miliony korun přinesla letošní tříkrálová sbírka z celého Prostějovska, čímž byl zase o něco více překonán loňský rekord. Konická charita získala 579 028 korun, prostějovská 1 222 769 korun.

Total Comments

Výrok týdne

„KDYŽ JSEM SE PROBUDILA, TAK KOLEM MĚ BYLY PLAMENY…“

Desetiletá Laura Čurejová vzpomíná na oheň, který pohltil celý dům její rodiny ve Vrbátkách a ona sama se ocitla v Dětském domově v Prostějově...

Total Comments