Dobré dopoledne, dnes je pátek 24.5.2019
svátek slaví Jana,
zítra Viola
•Žhavé novinky, informace, soutěže a výhry jen
pro vyvolené, kteří se přihlásí k odběru níže...
facebooktwitteryoutubeinstagram

Od pondělního dne do soboty 5. května se bude na kurtech pražské Sparty hrát největší ženský turnaj v České republice turnaj J&T Banka Prague Open. V soutěži se až na čerstvou vítězku ze Stuttgartu Petru Kvitovou představí kompletní domácí špička. Jedničkou prestižního podniku je Karolína Plíšková.

„Bude největším lákadlem na turnaji, jde přece o bývalou světovou jedničku. Už jednou turnaj vyhrála, loni se musela kvůli zranění odhlásit, snad jí to vyjde letos,“ míní ředitelka J&T Banka Prague Open Petra Černošková.
Z domácích hráček se v hlavní soutěži dále představí Markéta Vondroušová, Kateřina Siniaková, Barbora Strýcová, Kristýna Plíšková a také Karolína Muchová. Ta dostala volnou kartu poté, co svůj start v singlu zrušila Lucie Šafářová. „Snažila jsem se na tréninku, jak to jen šlo. Ale přesto jsem dospěla k rozhodnutí, že se ve dvouhře nepředstavím. Neměla bych patřičnou úroveň. Doporučila jsem, aby divokou kartu dostala Karolína Muchová, kterou jsem měla možnost sledovat při Fed Cupu v Prostějově a moc se mi líbila,“ řekla Šafářová a pořadatelé s její volbou souhlasili. Tenistka končící kariéru se v každém případě představí ve čtyřhře a rozloučí se s pražským publikem.
Ze zahraničních hráček budou v singlovém pavouku figurovat třeba Anastasija Sevastovová, Wang Čchiang, Belinda Bencicová, Danielle Collinsová či Camila Giorgiová. Divokou kartu na poslední chvíli obdržela dvojnásobná grandslamová šampionka Světlana Kuzněcovová.
I letos bude přístup do areálu volný, za peníze se půjde pouze na finále. „Lístky na něj se vyprodaly za jedno dopoledne. Mělo by být plno a já doufám, že diváci si po celý týden jako v předešlých letech najdou do Stromovky cestu, přijdou se podívat na krásný tenis a podpořit české holky,“ věří Petra Černošková.
Hned zápasy 1. kola přinesou atraktivní podívanou. Například na Karolínu Plíškovou čeká Mona Barthelová, v současnosti 88. hráčka žebříčku a vítězka turnaje z roku 2017. A v českém derby se o postup střetne Barbora Strýcová s Karolínou Muchovou. 

Total Comments

 • KSČM
 • Noc Kostelů
 • Interforst
 • Lázně Skalka
 • Hořava
 • Basic
 • 1
 • 2
 • 3
 • 4
 • 5
 • 6

Předpověď počasí

Předpověď počasí

Přidejte si nás na Facebooku

Anketa - hlavní

JAK VÁM SE LÍBÍ V RESTAURACI JADRAN?

Fotbalový sumář
Volejbalová horečka
Prostějovská basketmánie
Ceník inzerce
Hokejový servis
2017 vitejte na svete banner
Speciály Večerníku
2016 jak sel cas banner
2016 stiny minulosti banner

2018 tv pohoda banner

Barometr

Nejsme bezohlední.

Pětačtyřicetiletý Marek Mlčoch děkuje v aktuálním čísle nejen svým blízkým, ale i širokému aparátu záchranářů za svůj život, minulé úterý zavolala na linku 156 žena, která si povšimla seniora s jízdním kolem. Ten v Kolářových sadech bezvládně spadl na zem. Díky včasnému příjezdu sanitky se nestalo nic vážného. Tleskáme!

Skoro nejrizikovější fanoušci.

Vedení prostějovské policie ostře zkritizovalo chování části přívrženců hokejových Jestřábů při utkáních druhé nejvyšší soutěže. Za násilnosti, výtržnosti a majetkové trestné činy už Okresní soud v Prostějově vydal těm nejdivočejším sedm zákazů vstupu do haly, když se hraje zápas!

Total Comments

Osobnost týdne

Jan PŘEUČIL
20 preucil
Fenomenální herec společně se svojí manželkou Evou Hruškovou pobavil ve čtvrtek své fanoušky nejen v prostějovském divadle, ale o den dříve i starší příznivce v domově seniorů v Nerudově ulici při neformální besedě.

Total Comments

Číslo týdne

320 000 000

Tak to je darda! Přesně takto astronomickou sumu požaduje společnost Manthellen po prostějovském magistrátu za údajné porušení obchodní smlovy. Jak známo, záležitost se týká kauzy kolem výstavby Galerie Prostějov v prostoru U Špalíčku.

Total Comments

Výrok týdne

„NESUĎTE, ABYSTE NEBYLI SOUZENI!“

Takto při předávání Cen města Prostějova odpovídal jeden z vyznamenaných exprimátor Miroslav Pišťák na kritiku některých současných opozičních zastupitelů města

Total Comments