Dobré odpoledne, dnes je pátek 23.8.2019
svátek slaví Sandra,
zítra Bartoloměj
•Žhavé novinky, informace, soutěže a výhry jen
pro vyvolené, kteří se přihlásí k odběru níže...
facebooktwitteryoutubeinstagram

Od pondělního dne do soboty 5. května se bude na kurtech pražské Sparty hrát největší ženský turnaj v České republice turnaj J&T Banka Prague Open. V soutěži se až na čerstvou vítězku ze Stuttgartu Petru Kvitovou představí kompletní domácí špička. Jedničkou prestižního podniku je Karolína Plíšková.

„Bude největším lákadlem na turnaji, jde přece o bývalou světovou jedničku. Už jednou turnaj vyhrála, loni se musela kvůli zranění odhlásit, snad jí to vyjde letos,“ míní ředitelka J&T Banka Prague Open Petra Černošková.
Z domácích hráček se v hlavní soutěži dále představí Markéta Vondroušová, Kateřina Siniaková, Barbora Strýcová, Kristýna Plíšková a také Karolína Muchová. Ta dostala volnou kartu poté, co svůj start v singlu zrušila Lucie Šafářová. „Snažila jsem se na tréninku, jak to jen šlo. Ale přesto jsem dospěla k rozhodnutí, že se ve dvouhře nepředstavím. Neměla bych patřičnou úroveň. Doporučila jsem, aby divokou kartu dostala Karolína Muchová, kterou jsem měla možnost sledovat při Fed Cupu v Prostějově a moc se mi líbila,“ řekla Šafářová a pořadatelé s její volbou souhlasili. Tenistka končící kariéru se v každém případě představí ve čtyřhře a rozloučí se s pražským publikem.
Ze zahraničních hráček budou v singlovém pavouku figurovat třeba Anastasija Sevastovová, Wang Čchiang, Belinda Bencicová, Danielle Collinsová či Camila Giorgiová. Divokou kartu na poslední chvíli obdržela dvojnásobná grandslamová šampionka Světlana Kuzněcovová.
I letos bude přístup do areálu volný, za peníze se půjde pouze na finále. „Lístky na něj se vyprodaly za jedno dopoledne. Mělo by být plno a já doufám, že diváci si po celý týden jako v předešlých letech najdou do Stromovky cestu, přijdou se podívat na krásný tenis a podpořit české holky,“ věří Petra Černošková.
Hned zápasy 1. kola přinesou atraktivní podívanou. Například na Karolínu Plíškovou čeká Mona Barthelová, v současnosti 88. hráčka žebříčku a vítězka turnaje z roku 2017. A v českém derby se o postup střetne Barbora Strýcová s Karolínou Muchovou. 

Total Comments

  • Memoriál Otmara Malečka
  • Nezamyslice
  • Sportovní hry
  • Zámek Čechy pod Kosířem
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4

Předpověď počasí

Předpověď počasí

Přidejte si nás na Facebooku

Anketa - hlavní

JAK JSTE V LETNÍM OBDOBÍ SPOKOJENI S RESTAURAČNÍMI SLUŽBAMI?

Fotbalový sumář
Volejbalová horečka
Prostějovská basketmánie
Hokejový servis
2017 vitejte na svete banner
Speciály Večerníku
2016 jak sel cas banner
2016 stiny minulosti banner

2018 tv pohoda banner

Barometr

Zájem o Večerník.

Přestože zprvu nepřálo našim výjezdům na koupaliště počasí, poslední dvě soboty jsme se vyřádili dosyta. A k našemu velkému potěšení se návštěvníci areálů v Laškově a naposledy i ve Stražisku náramně bavili, navíc si odnesli i hodnotné ceny. Tento víkend pokračujeme v Otaslavicích, tak přijďte!

Hledané osoby.

Hned dva lidé se v uplynulém týdnu zaměrně i nezáměrně ztratili. Zatímco v Horním Štěpánově postrádají čtyřiasedmdesátiletého seniora, z olomoucké nemocnice utekla patnáctiletá Prostějovanka romského původu, která je navíc v rizikovém těhotenství. Policisté se prostě v létě nenudí...

Total Comments

Osobnost týdne

DAVID KIRNER
33 kirner
Devatenáctiletý mladík z Určic se po maturitě na reálném gymnáziu v Prostějově rozhdol vyrazit na svém kole na „vélet“. Na cestě nakonec strávil celých 58 dní a našlapal neuvěřitelných 4 664 kilometrů.

Total Comments

Číslo týdne

5
Teprve po pěti měsících obdržela obhájkyně odsouzeného Radima Žondry písemnou verzi rozsudku a okamžitě se proti němu odvolala. Jak známo, ten byl už letos v březnu usvědčen a odsouzen k osmi letům vězení...

Total Comments

Výrok týdne

„OBJEVILI SE LONI NA PODZIM. A OD TÉ DOBY JSME TU MĚLI DERATIZÁTORA TŘIKRÁT“

Prodavačka z obchodu ve Ptení, který byl v uplynulém týdnu na dva dny uzavřen, přiznala, že návštěva hlodavců už nějaký ten čas trvá...

Total Comments