Dobré dopoledne, dnes je pondělí 27.1.2020
svátek slaví Ingrid,
zítra Otýlie
•Žhavé novinky, informace, soutěže a výhry jen
pro vyvolené, kteří se přihlásí k odběru níže...
facebooktwitteryoutubeinstagram

Seriál turnajů ve čtyřhře pro neregistrované tenisty Marry Cup 2019 pokračoval třetím kolem. Opět se hrálo ve špičkové hale Hotelu Tennis Club Prostějov s výborným zázemím místního Sport centra a k vidění znovu byl skvělý tenis, který se absolutně nedá nazvat amatérským.

„Tentokrát se k nám sjelo jednatřicet párů z Čech, Moravy, Slovenska a dokonce až z Francie. Dorazilo i hodně nových tváří, které absolvovaly naši sérii poprvé – a hned atakovaly nejvyšší příčky. Kvalita zápasů se zase posunula už ne o jeden stupeň výše, ale rovnou o tři. Krásné mače se hrály od samého začátku a mnoho papírových favoritů bylo poraženo již v základních skupinách,“ popsali organizátoři Marek Florián s Martinem Krupičkou.
Elitní pavouk A ovládli a medailisty turnaje se stali: 1. V. Crha, Brusenbauch, 2. Hušťava, Bača, 3. Javanský, Lustyk. Soutěž útěchy v pavouku B dopadla na třech nejvyšších postech následovně: 1. Hájek, Sedláček, 2. Lejsal, O. Pintera, 3. Rojek, J. Crha.
Čtvrtý díl letošního Marry Cupu přišel na řadu uplynulou sobotu 27. dubna, přičemž boje se z haly přesunuly na venkovní kurty areálu TK Agrofert Prostějov – Národního tenisového centra Morava. Vítězným párem se stalo svitavsko-zlínské duo Crha – Marušák, kteří ve finále zdolali 6:4 Dzurce s Ostrým z Ostravy. Na třetí příčce se umístil Radim Janíček z Němčic s Alešem Omachlíkem z Pivína, kteří v boji o bronz zdolali prostějovský pár Šilhánek – Sehnal. V pavouku „útěchy“ uspěli Jiří Kadlec se synem Adamem, jenž si v závěrečném souboji poradili s Kořalkovými z Uničova 6:4. Třetí místo náleželo Kamilu a Zdeňkovi Kočím z Ostravy, ti přemohli domácí duo Krupička – Jeřábek. 

Total Comments

  • gatta
  • Nemocnice Agel
  • Kendrion
  • 1
  • 2
  • 3

Předpověď počasí

Předpověď počasí

Přidejte si nás na Facebooku

P2_tenis

Anketa - hlavní

Co říkáte na rekordně nízké návštěvy při hokejových zápasech Jestřábů?

2020 plesy
2017 vitejte na svete banner
Speciály Večerníku
2019 tv pohoda banner

 

Barometr

Pomáhající děti.

Hezkým činem začali rok 2020 na ZŠ E. Valenty v Prostějově, kde žákyně třídy 6. B zorganizovaly dobrovolnou sbírku na pomoc rodině z Mostkovic, které před nedávnými Vánocemi shořel dům. A vybralo se rovných dvacet tisíc korun! Tomu se rozhodně říká dobrý skutek s velkým „S“ hodný následování. Přidáte se?

Kanibalismus na Prostějovsku.

Pěstní souboje jsou vcelku běžným prostředkem k vyřizování sporů, ovšem aby se lidé navzájem pojídali, to jsme tu ještě neměli! V uplynulých dnech jsme zaznamenali dva případy, kdy jeden muž ukousl rivalovi při rvačce dolní ret, na druhého pak pořvávala tlupa spoluobčanů, že si „pochutnal“ na šestnáctileté slečně…

Total Comments

Osobnost týdne

PETR KOUKAL
04 koukal img 4104
Historicky nejlepší český badmintonista se musel porvat s diagnózou rakoviny varlat. Po konci kariéry založil Nadaci Petra Koukala, jejímž hlavním projektem je STK pro chlapy. Ten si klade za cíl, aby se o muži o své zdraví začali starat stejně jako o své auto. V Prostějově na plesu společnosti Koutný převzal šek na 250 tisíc korun, které vzešly z prodeje žiraf uháčkovaných zaměstnanci této oděvní firmy.

Total Comments

Číslo týdne

1 801 797

Bravo! Téměř dva miliony korun přinesla letošní tříkrálová sbírka z celého Prostějovska, čímž byl zase o něco více překonán loňský rekord. Konická charita získala 579 028 korun, prostějovská 1 222 769 korun.

Total Comments

Výrok týdne

„V PROSTĚJOVĚ UŽ SE NETANČÍ, ALE JENOM SKÁČE“


Taneční mistr Jiří Šindler, známý z působení v Domě služeb v Olomoucké ulici, si v exkluzivním rozhovoru takto postěžoval na kvalitu a (ne)zájem nejen o kurzy.

Total Comments