Dobré odpoledne, dnes je pátek 23.8.2019
svátek slaví Sandra,
zítra Bartoloměj
•Žhavé novinky, informace, soutěže a výhry jen
pro vyvolené, kteří se přihlásí k odběru níže...
facebooktwitteryoutubeinstagram

Seriál turnajů ve čtyřhře pro neregistrované tenisty Marry Cup 2019 pokračoval třetím kolem. Opět se hrálo ve špičkové hale Hotelu Tennis Club Prostějov s výborným zázemím místního Sport centra a k vidění znovu byl skvělý tenis, který se absolutně nedá nazvat amatérským.

„Tentokrát se k nám sjelo jednatřicet párů z Čech, Moravy, Slovenska a dokonce až z Francie. Dorazilo i hodně nových tváří, které absolvovaly naši sérii poprvé – a hned atakovaly nejvyšší příčky. Kvalita zápasů se zase posunula už ne o jeden stupeň výše, ale rovnou o tři. Krásné mače se hrály od samého začátku a mnoho papírových favoritů bylo poraženo již v základních skupinách,“ popsali organizátoři Marek Florián s Martinem Krupičkou.
Elitní pavouk A ovládli a medailisty turnaje se stali: 1. V. Crha, Brusenbauch, 2. Hušťava, Bača, 3. Javanský, Lustyk. Soutěž útěchy v pavouku B dopadla na třech nejvyšších postech následovně: 1. Hájek, Sedláček, 2. Lejsal, O. Pintera, 3. Rojek, J. Crha.
Čtvrtý díl letošního Marry Cupu přišel na řadu uplynulou sobotu 27. dubna, přičemž boje se z haly přesunuly na venkovní kurty areálu TK Agrofert Prostějov – Národního tenisového centra Morava. Vítězným párem se stalo svitavsko-zlínské duo Crha – Marušák, kteří ve finále zdolali 6:4 Dzurce s Ostrým z Ostravy. Na třetí příčce se umístil Radim Janíček z Němčic s Alešem Omachlíkem z Pivína, kteří v boji o bronz zdolali prostějovský pár Šilhánek – Sehnal. V pavouku „útěchy“ uspěli Jiří Kadlec se synem Adamem, jenž si v závěrečném souboji poradili s Kořalkovými z Uničova 6:4. Třetí místo náleželo Kamilu a Zdeňkovi Kočím z Ostravy, ti přemohli domácí duo Krupička – Jeřábek. 

Total Comments

  • Memoriál Otmara Malečka
  • Nezamyslice
  • Sportovní hry
  • Zámek Čechy pod Kosířem
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4

Předpověď počasí

Předpověď počasí

Přidejte si nás na Facebooku

Anketa - hlavní

JAK JSTE V LETNÍM OBDOBÍ SPOKOJENI S RESTAURAČNÍMI SLUŽBAMI?

Fotbalový sumář
Volejbalová horečka
Prostějovská basketmánie
Hokejový servis
2017 vitejte na svete banner
Speciály Večerníku
2016 jak sel cas banner
2016 stiny minulosti banner

2018 tv pohoda banner

Barometr

Zájem o Večerník.

Přestože zprvu nepřálo našim výjezdům na koupaliště počasí, poslední dvě soboty jsme se vyřádili dosyta. A k našemu velkému potěšení se návštěvníci areálů v Laškově a naposledy i ve Stražisku náramně bavili, navíc si odnesli i hodnotné ceny. Tento víkend pokračujeme v Otaslavicích, tak přijďte!

Hledané osoby.

Hned dva lidé se v uplynulém týdnu zaměrně i nezáměrně ztratili. Zatímco v Horním Štěpánově postrádají čtyřiasedmdesátiletého seniora, z olomoucké nemocnice utekla patnáctiletá Prostějovanka romského původu, která je navíc v rizikovém těhotenství. Policisté se prostě v létě nenudí...

Total Comments

Osobnost týdne

DAVID KIRNER
33 kirner
Devatenáctiletý mladík z Určic se po maturitě na reálném gymnáziu v Prostějově rozhdol vyrazit na svém kole na „vélet“. Na cestě nakonec strávil celých 58 dní a našlapal neuvěřitelných 4 664 kilometrů.

Total Comments

Číslo týdne

5
Teprve po pěti měsících obdržela obhájkyně odsouzeného Radima Žondry písemnou verzi rozsudku a okamžitě se proti němu odvolala. Jak známo, ten byl už letos v březnu usvědčen a odsouzen k osmi letům vězení...

Total Comments

Výrok týdne

„OBJEVILI SE LONI NA PODZIM. A OD TÉ DOBY JSME TU MĚLI DERATIZÁTORA TŘIKRÁT“

Prodavačka z obchodu ve Ptení, který byl v uplynulém týdnu na dva dny uzavřen, přiznala, že návštěva hlodavců už nějaký ten čas trvá...

Total Comments