Dobré dopoledne, dnes je pátek 24.5.2019
svátek slaví Jana,
zítra Viola
•Žhavé novinky, informace, soutěže a výhry jen
pro vyvolené, kteří se přihlásí k odběru níže...
facebooktwitteryoutubeinstagram

Seriál turnajů ve čtyřhře pro neregistrované tenisty Marry Cup 2019 pokračoval třetím kolem. Opět se hrálo ve špičkové hale Hotelu Tennis Club Prostějov s výborným zázemím místního Sport centra a k vidění znovu byl skvělý tenis, který se absolutně nedá nazvat amatérským.

„Tentokrát se k nám sjelo jednatřicet párů z Čech, Moravy, Slovenska a dokonce až z Francie. Dorazilo i hodně nových tváří, které absolvovaly naši sérii poprvé – a hned atakovaly nejvyšší příčky. Kvalita zápasů se zase posunula už ne o jeden stupeň výše, ale rovnou o tři. Krásné mače se hrály od samého začátku a mnoho papírových favoritů bylo poraženo již v základních skupinách,“ popsali organizátoři Marek Florián s Martinem Krupičkou.
Elitní pavouk A ovládli a medailisty turnaje se stali: 1. V. Crha, Brusenbauch, 2. Hušťava, Bača, 3. Javanský, Lustyk. Soutěž útěchy v pavouku B dopadla na třech nejvyšších postech následovně: 1. Hájek, Sedláček, 2. Lejsal, O. Pintera, 3. Rojek, J. Crha.
Čtvrtý díl letošního Marry Cupu přišel na řadu uplynulou sobotu 27. dubna, přičemž boje se z haly přesunuly na venkovní kurty areálu TK Agrofert Prostějov – Národního tenisového centra Morava. Vítězným párem se stalo svitavsko-zlínské duo Crha – Marušák, kteří ve finále zdolali 6:4 Dzurce s Ostrým z Ostravy. Na třetí příčce se umístil Radim Janíček z Němčic s Alešem Omachlíkem z Pivína, kteří v boji o bronz zdolali prostějovský pár Šilhánek – Sehnal. V pavouku „útěchy“ uspěli Jiří Kadlec se synem Adamem, jenž si v závěrečném souboji poradili s Kořalkovými z Uničova 6:4. Třetí místo náleželo Kamilu a Zdeňkovi Kočím z Ostravy, ti přemohli domácí duo Krupička – Jeřábek. 

Total Comments

 • KSČM
 • Noc Kostelů
 • Interforst
 • Lázně Skalka
 • Hořava
 • Basic
 • 1
 • 2
 • 3
 • 4
 • 5
 • 6

Předpověď počasí

Předpověď počasí

Přidejte si nás na Facebooku

Anketa - hlavní

JAK VÁM SE LÍBÍ V RESTAURACI JADRAN?

Fotbalový sumář
Volejbalová horečka
Prostějovská basketmánie
Ceník inzerce
Hokejový servis
2017 vitejte na svete banner
Speciály Večerníku
2016 jak sel cas banner
2016 stiny minulosti banner

2018 tv pohoda banner

Barometr

Nejsme bezohlední.

Pětačtyřicetiletý Marek Mlčoch děkuje v aktuálním čísle nejen svým blízkým, ale i širokému aparátu záchranářů za svůj život, minulé úterý zavolala na linku 156 žena, která si povšimla seniora s jízdním kolem. Ten v Kolářových sadech bezvládně spadl na zem. Díky včasnému příjezdu sanitky se nestalo nic vážného. Tleskáme!

Skoro nejrizikovější fanoušci.

Vedení prostějovské policie ostře zkritizovalo chování části přívrženců hokejových Jestřábů při utkáních druhé nejvyšší soutěže. Za násilnosti, výtržnosti a majetkové trestné činy už Okresní soud v Prostějově vydal těm nejdivočejším sedm zákazů vstupu do haly, když se hraje zápas!

Total Comments

Osobnost týdne

Jan PŘEUČIL
20 preucil
Fenomenální herec společně se svojí manželkou Evou Hruškovou pobavil ve čtvrtek své fanoušky nejen v prostějovském divadle, ale o den dříve i starší příznivce v domově seniorů v Nerudově ulici při neformální besedě.

Total Comments

Číslo týdne

320 000 000

Tak to je darda! Přesně takto astronomickou sumu požaduje společnost Manthellen po prostějovském magistrátu za údajné porušení obchodní smlovy. Jak známo, záležitost se týká kauzy kolem výstavby Galerie Prostějov v prostoru U Špalíčku.

Total Comments

Výrok týdne

„NESUĎTE, ABYSTE NEBYLI SOUZENI!“

Takto při předávání Cen města Prostějova odpovídal jeden z vyznamenaných exprimátor Miroslav Pišťák na kritiku některých současných opozičních zastupitelů města

Total Comments