Dobré odpoledne, dnes je úterý 16.7.2019
svátek slaví Luboš,
zítra Martina
•Žhavé novinky, informace, soutěže a výhry jen
pro vyvolené, kteří se přihlásí k odběru níže...
facebooktwitteryoutubeinstagram

Už za tři týdny se naplno rozběhne 26. ročník challengeru Moneta Czech Open. Největší tenisový turnaj v České republice se bude hrát v Prostějově od neděle 2. do soboty 8. června. Po úpravách pravidel Mezinárodní tenisové federace si to o titul premiérově rozdá hned osmačtyřicet tenistů!

„Čeká nás větší počet zápasů, což je pro fanoušky dobře. Pro nás to znamená ještě větší pracovní zápřah, ale všechno zvládneme. Bude to pěkný týden s celou řadu atraktivních duelů,“ je přesvědčena ředitelka turnaje Petra Černošková.
Vedení Moneta Czech Open v těchto dnech finalizuje složení atraktivního pavouka, počítá ovšem také s tím, že se bude snažit dostat do hlavní soutěže co největší počet domácích nadějí. „Po všech změnách je ještě těžší získávat body do světového žebříku. Našim talentovaným hráčům chceme v jejich úsilí co nejvíce pomoci. Kluci jako Dalibor Svrčina, Jiří Lehečka nebo Tomáš Macháč jsou budoucností českého tenisu. Předpokládám, že některým dáme volné karty,“ prozradila Černošková s tím, že největší hvězdy budou známy již brzy.
Přes větší počet utkání se finále odehraje v tradičním sobotním termínu, přestože letos challengery končí pravidelně v neděli. „Naší výhodou je zatahovací střecha. Díky ní můžeme garantovat, že odehrajeme všechny zápasy, i kdyby nám nepřálo počasí,“ zdůvodnila výjimku, kterou dostal turnaj od Mezinárodní tenisové federace, ředitelka Moneta Czech Open.

Total Comments

  • Zlatá Brána
  • Václavková
  • 1
  • 2

Předpověď počasí

Předpověď počasí

Přidejte si nás na Facebooku

Anketa - hlavní

Jak se vám líbí v kavárně FACE TO FACE CAFE-BAR

Fotbalový sumář
Volejbalová horečka
Prostějovská basketmánie
Hokejový servis
2017 vitejte na svete banner
Speciály Večerníku
2016 jak sel cas banner
2016 stiny minulosti banner

2018 tv pohoda banner

Barometr

Chybí už jen dvojčátka.

Během prvního pololetí letošního roku se v prostějovské porodnici narodilo 396 miminek, což je o něco víc než za stejné období roku minulého. Rodiče dávali děvčátkům nejčastěji jméno Eliška nebo Tereza, u chlapců zase převládali Jakubové a Tomášové. Stále se ale letos čeká na dvojčátka.

Opravdu mu nafackoval?

Krajské ředitelství Policie ČR prověřuje údajné selhání prostějovského policisty, který měl podle vyjádření matky nafackovat jejímu čtrnáctiletému synovi na náměstí T. G. Masaryka. A jelikož se jedná o chlapce z romské komunity, může být vyšetřování případu hodně složité a citlivé.

Total Comments

Osobnost týdne

PETR ZLÁMAL
15 zlamal
Ředitel umělecké agentury HIT TRADE má na svědomí famózní sobotní představení prostějovských rockových kapel na pláži U Vrbiček na plumovské přehradě. V rámci Rock Memory Of usedl sám i za bicí ve skupině Plus.

Total Comments

Číslo týdne

1,9
Míra nezaměstnanosti v Prostějově prolomila magickou hranici dvou procent! Aktuálně je v našem regionu bez práce 1 442 lidí, což je další historické minimum.

Total Comments

Výrok týdne

„Koupat se v takové zimě? Jedině doma  v koupelně ve vaně!“

Drtivá většina Prostějovanů míjela koupaliště ve městě během uplynulého týdne obloukem, jeden z mužů před aquaparkem měl jasný názor.

Total Comments