Dobré dopoledne, dnes je pátek 24.5.2019
svátek slaví Jana,
zítra Viola
•Žhavé novinky, informace, soutěže a výhry jen
pro vyvolené, kteří se přihlásí k odběru níže...
facebooktwitteryoutubeinstagram

Už za tři týdny se naplno rozběhne 26. ročník challengeru Moneta Czech Open. Největší tenisový turnaj v České republice se bude hrát v Prostějově od neděle 2. do soboty 8. června. Po úpravách pravidel Mezinárodní tenisové federace si to o titul premiérově rozdá hned osmačtyřicet tenistů!

„Čeká nás větší počet zápasů, což je pro fanoušky dobře. Pro nás to znamená ještě větší pracovní zápřah, ale všechno zvládneme. Bude to pěkný týden s celou řadu atraktivních duelů,“ je přesvědčena ředitelka turnaje Petra Černošková.
Vedení Moneta Czech Open v těchto dnech finalizuje složení atraktivního pavouka, počítá ovšem také s tím, že se bude snažit dostat do hlavní soutěže co největší počet domácích nadějí. „Po všech změnách je ještě těžší získávat body do světového žebříku. Našim talentovaným hráčům chceme v jejich úsilí co nejvíce pomoci. Kluci jako Dalibor Svrčina, Jiří Lehečka nebo Tomáš Macháč jsou budoucností českého tenisu. Předpokládám, že některým dáme volné karty,“ prozradila Černošková s tím, že největší hvězdy budou známy již brzy.
Přes větší počet utkání se finále odehraje v tradičním sobotním termínu, přestože letos challengery končí pravidelně v neděli. „Naší výhodou je zatahovací střecha. Díky ní můžeme garantovat, že odehrajeme všechny zápasy, i kdyby nám nepřálo počasí,“ zdůvodnila výjimku, kterou dostal turnaj od Mezinárodní tenisové federace, ředitelka Moneta Czech Open.

Total Comments

 • KSČM
 • Noc Kostelů
 • Interforst
 • Lázně Skalka
 • Hořava
 • Basic
 • 1
 • 2
 • 3
 • 4
 • 5
 • 6

Předpověď počasí

Předpověď počasí

Přidejte si nás na Facebooku

Anketa - hlavní

JAK VÁM SE LÍBÍ V RESTAURACI JADRAN?

Fotbalový sumář
Volejbalová horečka
Prostějovská basketmánie
Ceník inzerce
Hokejový servis
2017 vitejte na svete banner
Speciály Večerníku
2016 jak sel cas banner
2016 stiny minulosti banner

2018 tv pohoda banner

Barometr

Nejsme bezohlední.

Pětačtyřicetiletý Marek Mlčoch děkuje v aktuálním čísle nejen svým blízkým, ale i širokému aparátu záchranářů za svůj život, minulé úterý zavolala na linku 156 žena, která si povšimla seniora s jízdním kolem. Ten v Kolářových sadech bezvládně spadl na zem. Díky včasnému příjezdu sanitky se nestalo nic vážného. Tleskáme!

Skoro nejrizikovější fanoušci.

Vedení prostějovské policie ostře zkritizovalo chování části přívrženců hokejových Jestřábů při utkáních druhé nejvyšší soutěže. Za násilnosti, výtržnosti a majetkové trestné činy už Okresní soud v Prostějově vydal těm nejdivočejším sedm zákazů vstupu do haly, když se hraje zápas!

Total Comments

Osobnost týdne

Jan PŘEUČIL
20 preucil
Fenomenální herec společně se svojí manželkou Evou Hruškovou pobavil ve čtvrtek své fanoušky nejen v prostějovském divadle, ale o den dříve i starší příznivce v domově seniorů v Nerudově ulici při neformální besedě.

Total Comments

Číslo týdne

320 000 000

Tak to je darda! Přesně takto astronomickou sumu požaduje společnost Manthellen po prostějovském magistrátu za údajné porušení obchodní smlovy. Jak známo, záležitost se týká kauzy kolem výstavby Galerie Prostějov v prostoru U Špalíčku.

Total Comments

Výrok týdne

„NESUĎTE, ABYSTE NEBYLI SOUZENI!“

Takto při předávání Cen města Prostějova odpovídal jeden z vyznamenaných exprimátor Miroslav Pišťák na kritiku některých současných opozičních zastupitelů města

Total Comments