Příjemnou noc, dnes je neděle 18.8.2019
svátek slaví Helena,
zítra Ludvík
•Žhavé novinky, informace, soutěže a výhry jen
pro vyvolené, kteří se přihlásí k odběru níže...
facebooktwitteryoutubeinstagram

Poslední zástupci českého tenisu se s turnajem Moneta Czech Open rozloučili v průběhu čtvrtého hracího dne. Ve 3. kole Václav Šafránek prohrál s Casperem Ruudem, když s turnajovou jedničkou získal pouhé dvě hry. "Soupeř hrál výborně. Je to velice kvalitní hráč, navíc se mu dařilo. Je hodně rychlý z forhendu, s ním si také vytváří tlak, já navíc dělal hodně chyb. Jeho forhend je nepříjemný a než jsem si na něj trochu zvykl, bylo po setu. Pak už jsem neměl nárok," uznal Šafránek.

Neuspěl ani Vít Kopřiva, který s Němcem Peterem Torebkem bojoval o vylepšení svého kariérního maxima na challengeru. Vyhrál první set jenže zkušený soupeř dokázal vývoj utkání otočit a v rozhodující sadě využil větší zkušenosti. "Vůbec mě neposlouchal servis. Soupeř na tom byl podobně, v klíčových situacích ovšem podání udržel. Navíc byl při výměnách o něco trpělivější, což bylo rozhodující. Je to zklamání, ale na druhou stranu třetí kolo není špatné," hodnotil své vystoupení Kopřiva.

Z nasazených tenistů vypadl po porážce s Italem Federicem Gaiem Slovák Jozef Kovalík, turnajová pětka a třináctka Mohamed Safwat z Egypta. Ten ovšem nestačil na favorizovaného Pablo Andujara ze Španělska. Překvapením bylo vyřazení Guillerma Garcii - Lopeze, šestého nasazeného hráče. Nad síly zkušeného antukáře byl Marcelo Arevalo ze Salvadoru. Snadnou cestu do čtvrtfinále měl naopak Maďar Attila Balasz, jehož soupeř Johanes Haerteis kvůli zranění do zápasu vůbec nenastoupil.


pdf23_mdd.pdf

pdf23_mds.pdf

pdf23_op.pdf

pdf23_x.pdf
Total Comments

  • Nezamyslice
  • Basic
  • Zámek Čechy pod Kosířem
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4

Předpověď počasí

Předpověď počasí

Přidejte si nás na Facebooku

Anketa - hlavní

Kde jste byli/nebo budete na dovolené?

První volba: pondělí 12. srpen 2019 6:42

Poslední volba: sobota 17. srpen 2019 22:00

Fotbalový sumář
Volejbalová horečka
Prostějovská basketmánie
Hokejový servis
2017 vitejte na svete banner
Speciály Večerníku
2016 jak sel cas banner
2016 stiny minulosti banner

2018 tv pohoda banner

Barometr

Pokácené stromy budou nahrazeny.

Už nějaký ten týden slouží chodcům i cyklistům podchod pod mostem v Olomoucké ulici. Kvůli této stavební investici ale muselo město nechat pokácet spoustu letitých stromů podél říčky Hloučely. Radnice ale zanedlouho vysadí stromy nové a k nim přibydou i tisíce keřových rostlin.

Naprosto směšný trest.

Senát Okresního soudu v Prostějově se minulé pondělí zabýval případem Jiřího Hrdličky, který jako řidič kamionu plně naloženého betonovými panely havaroval koncem ledna na dálnici u Prostějova. Policistům nadýchal tři promile alkoholu. Za jízdu v opilosti „vyfasoval“ pouhou podmínku!

Total Comments

Osobnost týdne

KONTAKT
32 kontakt
Nestárnoucí a dnes již legendární prostějovská rocková kapela se kromě jiných postarala v sobotu o kvalitní průběh Guláš Rock Festu na pláži U Vrbiček na plumlovské přehradě.

Total Comments

Číslo týdne

200 000
Vedení magistrátu počítá s nákupem dvou set tisíc kusů papírových kelímků, do kterých budou prodejci punče a dalších nápojů při vánočních trzích na náměstí T. G. Masaryka nalévat nápoje. Používání jiných kelímků bude zakázáno. Ekologie je holt na prvním místě...

Total Comments

Výrok týdne

„JE TADY HROZNÝ SMRAD, PŘIJĎTE SI TO VYFOTIT!“
Po pohnojení pole v blízkosti Určické ulice byla tamní obyvatelka natolik rozrušena, že při telefonátu do redakce Večerníku si neuvědomila, že smrad prostě fotit nelze...

Total Comments