Příjemnou noc, dnes je sobota 14.12.2019
svátek slaví Lýdie,
zítra Radana a Radan
•Žhavé novinky, informace, soutěže a výhry jen
pro vyvolené, kteří se přihlásí k odběru níže...
facebooktwitteryoutubeinstagram

Poslední zástupci českého tenisu se s turnajem Moneta Czech Open rozloučili v průběhu čtvrtého hracího dne. Ve 3. kole Václav Šafránek prohrál s Casperem Ruudem, když s turnajovou jedničkou získal pouhé dvě hry. "Soupeř hrál výborně. Je to velice kvalitní hráč, navíc se mu dařilo. Je hodně rychlý z forhendu, s ním si také vytváří tlak, já navíc dělal hodně chyb. Jeho forhend je nepříjemný a než jsem si na něj trochu zvykl, bylo po setu. Pak už jsem neměl nárok," uznal Šafránek.

Neuspěl ani Vít Kopřiva, který s Němcem Peterem Torebkem bojoval o vylepšení svého kariérního maxima na challengeru. Vyhrál první set jenže zkušený soupeř dokázal vývoj utkání otočit a v rozhodující sadě využil větší zkušenosti. "Vůbec mě neposlouchal servis. Soupeř na tom byl podobně, v klíčových situacích ovšem podání udržel. Navíc byl při výměnách o něco trpělivější, což bylo rozhodující. Je to zklamání, ale na druhou stranu třetí kolo není špatné," hodnotil své vystoupení Kopřiva.

Z nasazených tenistů vypadl po porážce s Italem Federicem Gaiem Slovák Jozef Kovalík, turnajová pětka a třináctka Mohamed Safwat z Egypta. Ten ovšem nestačil na favorizovaného Pablo Andujara ze Španělska. Překvapením bylo vyřazení Guillerma Garcii - Lopeze, šestého nasazeného hráče. Nad síly zkušeného antukáře byl Marcelo Arevalo ze Salvadoru. Snadnou cestu do čtvrtfinále měl naopak Maďar Attila Balasz, jehož soupeř Johanes Haerteis kvůli zranění do zápasu vůbec nenastoupil.


pdf23_mdd.pdf

pdf23_mds.pdf

pdf23_op.pdf

pdf23_x.pdf
Total Comments

  • Soledo
  • Lázně Slatinice
  • Zima PV
  • Kendrion
  • Praktik
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5

Předpověď počasí

Předpověď počasí

Přidejte si nás na Facebooku

Anketa - hlavní

JAK VNÍMÁTE DÍVKY, KTERÉ SI NECHÁVAJÍ PLATIT OD MUŽŮ ZA "OTROCTVÍ"?

Fotbalový sumář
Volejbalová horečka
Prostějovská basketmánie
Hokejový servis
2017 vitejte na svete banner
Speciály Večerníku
2016 jak sel cas banner
2016 stiny minulosti banner

2018 tv pohoda banner

Barometr

Máme rozpočet i vyhlášky.

Důležité úterní jednání prostějovského zastupitelstva se nijak neprodlužovalo. Komunální politici celkem racionálně projednali a schválili nejdůležitější dokument města. Na světě je tak nejen rozpočet města Prostějov na rok 2020, ale i nové vyhlášky o hazardu, odpadu či psech.

I tak se dá vydělávat!

Nová móda se rozšiřuje mezi prostějovskými dívkami, které hodlají využívat nejen své přirozené krásy, ale i tvrdé povahy. Jak jinak než přes internet si našly přivýdělek, který je hodně za hranou mravního chování, nicméně nese to. A tak mladé holky poroučí mužům a inkasují „lehce“ vydělané peníze...

Total Comments

Osobnost týdne

ONDŘEJ HAVELKA

49 havelkaFenomenální zpěvák, herec a tanečník se ve čtvrtek představil se svým Melody Makers prostějovským fanouškům na prknech divadla. A jak jinak než především swingovou hudbou z třicátých let.

Total Comments

Číslo týdne

 3 528

Výtěžek z prodeje vlastnoručně vyrobených pamlsků při nedávném Restaurant Day věnoval PROSTĚJOVSKÝ Večerník psímu útulku Voříšek v Čechách pod Kosířem. Odměnou byl ve čtvrtek veselý psí štěkot.

Total Comments

Výrok týdne

„JDU SI ZAKOUŘIT, TO SE NEDÁ POSLOUCHAT!“

První náměstek prostějovského primátora Jiří Pospíšil si od výtek opozice musel dát během zastupitelstva nejednu „rauchpauzu“

Koordinátor útvaru BESIP pro Olomoucký kraj MIROSLAV CHAROUZ se k současnému stavu na silnici vyjadřuje v exkluzivním rozhovoru na strna 14 hodně kriticky.

Total Comments