Příjemnou noc, dnes je neděle 18.8.2019
svátek slaví Helena,
zítra Ludvík
•Žhavé novinky, informace, soutěže a výhry jen
pro vyvolené, kteří se přihlásí k odběru níže...
facebooktwitteryoutubeinstagram

Špičkovou podívanou slibuje tradiční exhibice v průběhu závěrečného dne Moneta Czech Open. Půjde o velkou deblovou podívanou, ve které se představí hned tři velké osobnosti tenisové čtyřhry. Trio Radek Štěpánek, Petr Pála, Pavel Vízner dohromady získalo na okruhu ATP rovných čtyřicet titulů v deblu. A Sláva Doseděl? To je prostě klasika...

„Petr Pála a Pavel Vízner si zahráli finále na Turnaji mistrů. Radek Štěpánek získal dva grandslamové tituly. Bude to špičková podívaná,“ míní šéfka turnaje Petra Černošková.
Zmíněná trojice aktérů se během své profesionální kariéry dostala ve světovém žebříčku do první desítky ve čtyřhře. Byli pověstní svým citem pro hru, šlo o kouzelníky u sítě a své dovednosti předvedou také prostějovským tenisovým fanouškům.
Špičkovým hráčem býval také čtvrtý účastník exhibičního duelu. S Radkem Štěpánkem nastoupí na centrální dvorec Ctislav Doseděl, vítěz tří singlových titulů na světovém okruhu a čtvrtfinalista US Open ve dvouhře. „Sláva hrál především singla, přesto uměl i čtyřhru. S Pavlem Víznerem dokonce slavil triumf na jednom turnaji ATP Tour v Rakousku,“ poznamenala Černošková.


Total Comments

  • Nezamyslice
  • Basic
  • Zámek Čechy pod Kosířem
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4

Předpověď počasí

Předpověď počasí

Přidejte si nás na Facebooku

Anketa - hlavní

Kde jste byli/nebo budete na dovolené?

První volba: pondělí 12. srpen 2019 6:42

Poslední volba: sobota 17. srpen 2019 22:00

Fotbalový sumář
Volejbalová horečka
Prostějovská basketmánie
Hokejový servis
2017 vitejte na svete banner
Speciály Večerníku
2016 jak sel cas banner
2016 stiny minulosti banner

2018 tv pohoda banner

Barometr

Pokácené stromy budou nahrazeny.

Už nějaký ten týden slouží chodcům i cyklistům podchod pod mostem v Olomoucké ulici. Kvůli této stavební investici ale muselo město nechat pokácet spoustu letitých stromů podél říčky Hloučely. Radnice ale zanedlouho vysadí stromy nové a k nim přibydou i tisíce keřových rostlin.

Naprosto směšný trest.

Senát Okresního soudu v Prostějově se minulé pondělí zabýval případem Jiřího Hrdličky, který jako řidič kamionu plně naloženého betonovými panely havaroval koncem ledna na dálnici u Prostějova. Policistům nadýchal tři promile alkoholu. Za jízdu v opilosti „vyfasoval“ pouhou podmínku!

Total Comments

Osobnost týdne

KONTAKT
32 kontakt
Nestárnoucí a dnes již legendární prostějovská rocková kapela se kromě jiných postarala v sobotu o kvalitní průběh Guláš Rock Festu na pláži U Vrbiček na plumlovské přehradě.

Total Comments

Číslo týdne

200 000
Vedení magistrátu počítá s nákupem dvou set tisíc kusů papírových kelímků, do kterých budou prodejci punče a dalších nápojů při vánočních trzích na náměstí T. G. Masaryka nalévat nápoje. Používání jiných kelímků bude zakázáno. Ekologie je holt na prvním místě...

Total Comments

Výrok týdne

„JE TADY HROZNÝ SMRAD, PŘIJĎTE SI TO VYFOTIT!“
Po pohnojení pole v blízkosti Určické ulice byla tamní obyvatelka natolik rozrušena, že při telefonátu do redakce Večerníku si neuvědomila, že smrad prostě fotit nelze...

Total Comments