Příjemnou noc, dnes je sobota 14.12.2019
svátek slaví Lýdie,
zítra Radana a Radan
•Žhavé novinky, informace, soutěže a výhry jen
pro vyvolené, kteří se přihlásí k odběru níže...
facebooktwitteryoutubeinstagram

Špičkovou podívanou slibuje tradiční exhibice v průběhu závěrečného dne Moneta Czech Open. Půjde o velkou deblovou podívanou, ve které se představí hned tři velké osobnosti tenisové čtyřhry. Trio Radek Štěpánek, Petr Pála, Pavel Vízner dohromady získalo na okruhu ATP rovných čtyřicet titulů v deblu. A Sláva Doseděl? To je prostě klasika...

„Petr Pála a Pavel Vízner si zahráli finále na Turnaji mistrů. Radek Štěpánek získal dva grandslamové tituly. Bude to špičková podívaná,“ míní šéfka turnaje Petra Černošková.
Zmíněná trojice aktérů se během své profesionální kariéry dostala ve světovém žebříčku do první desítky ve čtyřhře. Byli pověstní svým citem pro hru, šlo o kouzelníky u sítě a své dovednosti předvedou také prostějovským tenisovým fanouškům.
Špičkovým hráčem býval také čtvrtý účastník exhibičního duelu. S Radkem Štěpánkem nastoupí na centrální dvorec Ctislav Doseděl, vítěz tří singlových titulů na světovém okruhu a čtvrtfinalista US Open ve dvouhře. „Sláva hrál především singla, přesto uměl i čtyřhru. S Pavlem Víznerem dokonce slavil triumf na jednom turnaji ATP Tour v Rakousku,“ poznamenala Černošková.


Total Comments

  • Soledo
  • Lázně Slatinice
  • Zima PV
  • Kendrion
  • Praktik
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5

Předpověď počasí

Předpověď počasí

Přidejte si nás na Facebooku

Anketa - hlavní

JAK VNÍMÁTE DÍVKY, KTERÉ SI NECHÁVAJÍ PLATIT OD MUŽŮ ZA "OTROCTVÍ"?

Fotbalový sumář
Volejbalová horečka
Prostějovská basketmánie
Hokejový servis
2017 vitejte na svete banner
Speciály Večerníku
2016 jak sel cas banner
2016 stiny minulosti banner

2018 tv pohoda banner

Barometr

Máme rozpočet i vyhlášky.

Důležité úterní jednání prostějovského zastupitelstva se nijak neprodlužovalo. Komunální politici celkem racionálně projednali a schválili nejdůležitější dokument města. Na světě je tak nejen rozpočet města Prostějov na rok 2020, ale i nové vyhlášky o hazardu, odpadu či psech.

I tak se dá vydělávat!

Nová móda se rozšiřuje mezi prostějovskými dívkami, které hodlají využívat nejen své přirozené krásy, ale i tvrdé povahy. Jak jinak než přes internet si našly přivýdělek, který je hodně za hranou mravního chování, nicméně nese to. A tak mladé holky poroučí mužům a inkasují „lehce“ vydělané peníze...

Total Comments

Osobnost týdne

ONDŘEJ HAVELKA

49 havelkaFenomenální zpěvák, herec a tanečník se ve čtvrtek představil se svým Melody Makers prostějovským fanouškům na prknech divadla. A jak jinak než především swingovou hudbou z třicátých let.

Total Comments

Číslo týdne

 3 528

Výtěžek z prodeje vlastnoručně vyrobených pamlsků při nedávném Restaurant Day věnoval PROSTĚJOVSKÝ Večerník psímu útulku Voříšek v Čechách pod Kosířem. Odměnou byl ve čtvrtek veselý psí štěkot.

Total Comments

Výrok týdne

„JDU SI ZAKOUŘIT, TO SE NEDÁ POSLOUCHAT!“

První náměstek prostějovského primátora Jiří Pospíšil si od výtek opozice musel dát během zastupitelstva nejednu „rauchpauzu“

Koordinátor útvaru BESIP pro Olomoucký kraj MIROSLAV CHAROUZ se k současnému stavu na silnici vyjadřuje v exkluzivním rozhovoru na strna 14 hodně kriticky.

Total Comments