Příjemnou noc, dnes je neděle 18.8.2019
svátek slaví Helena,
zítra Ludvík
•Žhavé novinky, informace, soutěže a výhry jen
pro vyvolené, kteří se přihlásí k odběru níže...
facebooktwitteryoutubeinstagram

Pouze v prvním setu semifinálového duelu se zdálo, že předchozí dlouhé zápasy stály Petera Torebka až příliš velké množství sil. S Attilou Balaszem získal jedinou hru, v té druhé ovšem rychle získal vedení 3:0 a byl maďarskému hráči naprosto vyrovnaným soupeřem. Až pak na něj dolehla únava. Balasz srovnal na 4:4, vzápětí získal další Torebkův servis a v nejkratší možné době utkání ukončil. "Po prvním setu jsem na chvíli vypadl z rytmu a soupeř se naopak výrazně zlepšil. Nebylo snadné dostat se zpět do zápasu, ale povedlo se. Pak už jsem byl opět koncentrovaný a díky tomu jsem dokázal získat klíčové výměny," popsal střetnutí Balasz.


Ve druhém utkání ve dvouhře měl lepší začátek Pablo Andujar. Vyhrál čtyři hry v řadě a bez problémů získal úvodní sadu. V té druhé nejvýše nasazený Casper Ruud držel nerozhodné skóre do stavu 2:2, pak prohrál svůj servis a přestože ještě za stavu 2:4 prolomil podání soupeře, k obratu zápasu se nedostal. "V Prostějově jsem odehrál dobré zápasy, přesto jsem zklamaný. V semifinále jsem nepodal odpovídající výkon, ale je třeba uznat, že mi toho soupeř příliš nedovolil. Vyhrál zaslouženě," ocenil Andujara poražený semifinalista Moneta Czech Open.

V deblovém finále se prosadila slovensko-rakouská dvojice Filip Polášek, Philipp Oswald, která porazila v zajímavém duelu Jiřího Lehečku a Jiřího Veselého, hráče prostějovského klubu. Vítězové 11 titulů na okruhu ATP byli o kousek lepší, než česká dvojice a navázali na letošní triumfy z Lisabonu a Říma. "Máme dobré žebříčkové postavení, přesto jsme nebyli nasazení, což vypovídá o kvalitě turnaje. O to je pro nás toto vítězství cennější," prohlásil Polášek.

Total Comments

  • Nezamyslice
  • Basic
  • Zámek Čechy pod Kosířem
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4

Předpověď počasí

Předpověď počasí

Přidejte si nás na Facebooku

Anketa - hlavní

Kde jste byli/nebo budete na dovolené?

První volba: pondělí 12. srpen 2019 6:42

Poslední volba: sobota 17. srpen 2019 22:00

Fotbalový sumář
Volejbalová horečka
Prostějovská basketmánie
Hokejový servis
2017 vitejte na svete banner
Speciály Večerníku
2016 jak sel cas banner
2016 stiny minulosti banner

2018 tv pohoda banner

Barometr

Pokácené stromy budou nahrazeny.

Už nějaký ten týden slouží chodcům i cyklistům podchod pod mostem v Olomoucké ulici. Kvůli této stavební investici ale muselo město nechat pokácet spoustu letitých stromů podél říčky Hloučely. Radnice ale zanedlouho vysadí stromy nové a k nim přibydou i tisíce keřových rostlin.

Naprosto směšný trest.

Senát Okresního soudu v Prostějově se minulé pondělí zabýval případem Jiřího Hrdličky, který jako řidič kamionu plně naloženého betonovými panely havaroval koncem ledna na dálnici u Prostějova. Policistům nadýchal tři promile alkoholu. Za jízdu v opilosti „vyfasoval“ pouhou podmínku!

Total Comments

Osobnost týdne

KONTAKT
32 kontakt
Nestárnoucí a dnes již legendární prostějovská rocková kapela se kromě jiných postarala v sobotu o kvalitní průběh Guláš Rock Festu na pláži U Vrbiček na plumlovské přehradě.

Total Comments

Číslo týdne

200 000
Vedení magistrátu počítá s nákupem dvou set tisíc kusů papírových kelímků, do kterých budou prodejci punče a dalších nápojů při vánočních trzích na náměstí T. G. Masaryka nalévat nápoje. Používání jiných kelímků bude zakázáno. Ekologie je holt na prvním místě...

Total Comments

Výrok týdne

„JE TADY HROZNÝ SMRAD, PŘIJĎTE SI TO VYFOTIT!“
Po pohnojení pole v blízkosti Určické ulice byla tamní obyvatelka natolik rozrušena, že při telefonátu do redakce Večerníku si neuvědomila, že smrad prostě fotit nelze...

Total Comments