Příjemnou noc, dnes je sobota 14.12.2019
svátek slaví Lýdie,
zítra Radana a Radan
•Žhavé novinky, informace, soutěže a výhry jen
pro vyvolené, kteří se přihlásí k odběru níže...
facebooktwitteryoutubeinstagram

Pouze v prvním setu semifinálového duelu se zdálo, že předchozí dlouhé zápasy stály Petera Torebka až příliš velké množství sil. S Attilou Balaszem získal jedinou hru, v té druhé ovšem rychle získal vedení 3:0 a byl maďarskému hráči naprosto vyrovnaným soupeřem. Až pak na něj dolehla únava. Balasz srovnal na 4:4, vzápětí získal další Torebkův servis a v nejkratší možné době utkání ukončil. "Po prvním setu jsem na chvíli vypadl z rytmu a soupeř se naopak výrazně zlepšil. Nebylo snadné dostat se zpět do zápasu, ale povedlo se. Pak už jsem byl opět koncentrovaný a díky tomu jsem dokázal získat klíčové výměny," popsal střetnutí Balasz.


Ve druhém utkání ve dvouhře měl lepší začátek Pablo Andujar. Vyhrál čtyři hry v řadě a bez problémů získal úvodní sadu. V té druhé nejvýše nasazený Casper Ruud držel nerozhodné skóre do stavu 2:2, pak prohrál svůj servis a přestože ještě za stavu 2:4 prolomil podání soupeře, k obratu zápasu se nedostal. "V Prostějově jsem odehrál dobré zápasy, přesto jsem zklamaný. V semifinále jsem nepodal odpovídající výkon, ale je třeba uznat, že mi toho soupeř příliš nedovolil. Vyhrál zaslouženě," ocenil Andujara poražený semifinalista Moneta Czech Open.

V deblovém finále se prosadila slovensko-rakouská dvojice Filip Polášek, Philipp Oswald, která porazila v zajímavém duelu Jiřího Lehečku a Jiřího Veselého, hráče prostějovského klubu. Vítězové 11 titulů na okruhu ATP byli o kousek lepší, než česká dvojice a navázali na letošní triumfy z Lisabonu a Říma. "Máme dobré žebříčkové postavení, přesto jsme nebyli nasazení, což vypovídá o kvalitě turnaje. O to je pro nás toto vítězství cennější," prohlásil Polášek.

Total Comments

  • Soledo
  • Lázně Slatinice
  • Zima PV
  • Kendrion
  • Praktik
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5

Předpověď počasí

Předpověď počasí

Přidejte si nás na Facebooku

Anketa - hlavní

JAK VNÍMÁTE DÍVKY, KTERÉ SI NECHÁVAJÍ PLATIT OD MUŽŮ ZA "OTROCTVÍ"?

Fotbalový sumář
Volejbalová horečka
Prostějovská basketmánie
Hokejový servis
2017 vitejte na svete banner
Speciály Večerníku
2016 jak sel cas banner
2016 stiny minulosti banner

2018 tv pohoda banner

Barometr

Máme rozpočet i vyhlášky.

Důležité úterní jednání prostějovského zastupitelstva se nijak neprodlužovalo. Komunální politici celkem racionálně projednali a schválili nejdůležitější dokument města. Na světě je tak nejen rozpočet města Prostějov na rok 2020, ale i nové vyhlášky o hazardu, odpadu či psech.

I tak se dá vydělávat!

Nová móda se rozšiřuje mezi prostějovskými dívkami, které hodlají využívat nejen své přirozené krásy, ale i tvrdé povahy. Jak jinak než přes internet si našly přivýdělek, který je hodně za hranou mravního chování, nicméně nese to. A tak mladé holky poroučí mužům a inkasují „lehce“ vydělané peníze...

Total Comments

Osobnost týdne

ONDŘEJ HAVELKA

49 havelkaFenomenální zpěvák, herec a tanečník se ve čtvrtek představil se svým Melody Makers prostějovským fanouškům na prknech divadla. A jak jinak než především swingovou hudbou z třicátých let.

Total Comments

Číslo týdne

 3 528

Výtěžek z prodeje vlastnoručně vyrobených pamlsků při nedávném Restaurant Day věnoval PROSTĚJOVSKÝ Večerník psímu útulku Voříšek v Čechách pod Kosířem. Odměnou byl ve čtvrtek veselý psí štěkot.

Total Comments

Výrok týdne

„JDU SI ZAKOUŘIT, TO SE NEDÁ POSLOUCHAT!“

První náměstek prostějovského primátora Jiří Pospíšil si od výtek opozice musel dát během zastupitelstva nejednu „rauchpauzu“

Koordinátor útvaru BESIP pro Olomoucký kraj MIROSLAV CHAROUZ se k současnému stavu na silnici vyjadřuje v exkluzivním rozhovoru na strna 14 hodně kriticky.

Total Comments