Příjemnou noc, dnes je sobota 14.12.2019
svátek slaví Lýdie,
zítra Radana a Radan
•Žhavé novinky, informace, soutěže a výhry jen
pro vyvolené, kteří se přihlásí k odběru níže...
facebooktwitteryoutubeinstagram

Své letošní maximum dokázal vyrovnat Lukáš Rosol, když podruhé v tomto roce postoupil na challengeru do čtvrtfinále. Na první semifinálovou účast v tomto roce si ovšem musí ještě počkat.

Třetí nejlepší český tenista mezi osmičkou nejlepších totiž těšně podlehl Japonci Go Soedovi. V obou setech se dostal japonský tenista do vedení 5:4 a Rosol ani v jednom z případů nedokázal udržet servis. „Ty koncovky jsem nezvládl. Soupeř si ty nejlepší údery schoval na závěry obou setů. Nedokázal jsem si vytvořit patřičný tlak na podání a protivník toho dokázal využít," uznal Rosol.
Nedařilo se dvojici Adam Palásek a Zdeněk Kolář, která se představila na challengeru v Lyonu. V obou případech tenisté z Prostějova ztroskotali na domácích tenistech hned v 1. kole.

ŽENY
Hertogenbosch – WTA Tour
Dvouhra – 1. kolo: Kristýna Plíšková – Curenková (4-Ukrajina) 4:6, 4:6; Muchová – Riskeová (USA) 7:6, 3:6, 2:6.

MUŽI
Lyon – ITF challenger
Dvouhra – 1. kolo: Kolář – Tatlot (Francie) 5:7, 4:6; Pavlásek – Chrnut-Chauvinc (Francie) 3:6, 4:6.
Nottingham – ITF challenger
Dvouhra – 2. kolo: Rosol (16) - Smith (Austrálie) 6:1, 6:7, 6:3. 3. kolo: Rosol – Ito (Japonsko) 6:4, 6:7, 6:3. Čtvrtfinále: Rosol – Soeda (Japonsko) 4:6, 4:6.

Total Comments

  • Soledo
  • Lázně Slatinice
  • Zima PV
  • Kendrion
  • Praktik
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5

Předpověď počasí

Předpověď počasí

Přidejte si nás na Facebooku

Anketa - hlavní

JAK VNÍMÁTE DÍVKY, KTERÉ SI NECHÁVAJÍ PLATIT OD MUŽŮ ZA "OTROCTVÍ"?

Fotbalový sumář
Volejbalová horečka
Prostějovská basketmánie
Hokejový servis
2017 vitejte na svete banner
Speciály Večerníku
2016 jak sel cas banner
2016 stiny minulosti banner

2018 tv pohoda banner

Barometr

Máme rozpočet i vyhlášky.

Důležité úterní jednání prostějovského zastupitelstva se nijak neprodlužovalo. Komunální politici celkem racionálně projednali a schválili nejdůležitější dokument města. Na světě je tak nejen rozpočet města Prostějov na rok 2020, ale i nové vyhlášky o hazardu, odpadu či psech.

I tak se dá vydělávat!

Nová móda se rozšiřuje mezi prostějovskými dívkami, které hodlají využívat nejen své přirozené krásy, ale i tvrdé povahy. Jak jinak než přes internet si našly přivýdělek, který je hodně za hranou mravního chování, nicméně nese to. A tak mladé holky poroučí mužům a inkasují „lehce“ vydělané peníze...

Total Comments

Osobnost týdne

ONDŘEJ HAVELKA

49 havelkaFenomenální zpěvák, herec a tanečník se ve čtvrtek představil se svým Melody Makers prostějovským fanouškům na prknech divadla. A jak jinak než především swingovou hudbou z třicátých let.

Total Comments

Číslo týdne

 3 528

Výtěžek z prodeje vlastnoručně vyrobených pamlsků při nedávném Restaurant Day věnoval PROSTĚJOVSKÝ Večerník psímu útulku Voříšek v Čechách pod Kosířem. Odměnou byl ve čtvrtek veselý psí štěkot.

Total Comments

Výrok týdne

„JDU SI ZAKOUŘIT, TO SE NEDÁ POSLOUCHAT!“

První náměstek prostějovského primátora Jiří Pospíšil si od výtek opozice musel dát během zastupitelstva nejednu „rauchpauzu“

Koordinátor útvaru BESIP pro Olomoucký kraj MIROSLAV CHAROUZ se k současnému stavu na silnici vyjadřuje v exkluzivním rozhovoru na strna 14 hodně kriticky.

Total Comments