Dobrý podvečer, dnes je neděle 15.12.2019
svátek slaví Radana a Radan,
zítra Albína
•Žhavé novinky, informace, soutěže a výhry jen
pro vyvolené, kteří se přihlásí k odběru níže...
facebooktwitteryoutubeinstagram

Nepříliš příznivý byl los letošního Wimbledonu pro tenisty s prostějovskou klubovou příslušností. Nejhůře dopadl Jiří Veselý. Úspěšného kvalifikanta, který bude ohajovat loňský postup do 4. kola, čeká pátý hráč světa Alexander Zverev z Německa.

„Tak si štěstí nepředstavuji,“ ušklíbl se Veselý, který si musel účast v hlavní soutěži těžce vybojovat. „Ale jsem rozehraný, formu mám slušnou. Pokusím se předvést své maximum a uvidíme, jaký z toho bude výsledek,“ přidal bojovně.
Do světového tenisového kolotoče se vrací Tomáš Berdych, který letos hrál naposledy začátkem března na betonech v Indian Wells. V 1. kole bude jeho soupeřem Taylor Fritz, tenista z první světové padesátky.
S prostějovskými hráčkami si los zalaškoval. Karolína Plíšková, které los přisoudil v prvním kole Číňanku Ču Lin, by se v osmifinále mohla utkat s Markétou Vondroušovou. Tu může už ve 2. kole potkat Karolína Muchová, pokud přejde přes Srbku Aleksandru Kruničovou. „Každý turnaj je otevřený, což je na jednu stranu dobré, ale na druhou stranu to zvyšuje tlak, protože vím, že můžu vyhrát. Snad to jednou dokážu,“ uvedla Karolína Plíšková, trojka Wimbledonu.
Petra Kvitová je nasazená jako šestka. Pokud jí to zdravotní stav dovolí, bude její úvodní soupeřkou Ons Jabeurová z Tunisu. Barboru Strýcovou čeká Lesja Curenková z Ukrajiny a Kristýnu Plíškovou Kaja Juvanová ze Slovinska.


MUŽI
Wimbledon – kvalifikace
Dvouhra – 1. kolo: Veselý (7) – Bolelli (Itálie) 6:4, 6:2; Rosol (29) – Gutiérrez-Ferrol (Španělsko) 6:3, 6:0; Kolář – Gombos (Slovensko) 1:6, 3:6. 2. kolo: Veselý – Menéndez (Španělsko) 6:3, 6:1; Rosol – García-López (Španělsko) 7:5, 3:6, 8:6, 3. kolo: Veselý – Paul (30-USA) 6:2, 6:3, 6:3, Rosol – Sugita (Japonsko) 4:6, 3:6, 2:6.

ŽENY
Wimbledon – kvalifikace
Dvouhra – 1. kolo: Smitková (16) – Haasová (Rakousko) 6:7, 7:5, 7:5. 2. kolo: Smitková – Wickmayerová (Belgie) 6:1, 6:7, 1:6.

Total Comments

  • Soledo
  • Lázně Slatinice
  • Zima PV
  • Kendrion
  • Praktik
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5

Předpověď počasí

Předpověď počasí

Přidejte si nás na Facebooku

Anketa - hlavní

JAK VNÍMÁTE DÍVKY, KTERÉ SI NECHÁVAJÍ PLATIT OD MUŽŮ ZA "OTROCTVÍ"?

Fotbalový sumář
Volejbalová horečka
Prostějovská basketmánie
Hokejový servis
2017 vitejte na svete banner
Speciály Večerníku
2016 jak sel cas banner
2016 stiny minulosti banner

2018 tv pohoda banner

Barometr

Máme rozpočet i vyhlášky.

Důležité úterní jednání prostějovského zastupitelstva se nijak neprodlužovalo. Komunální politici celkem racionálně projednali a schválili nejdůležitější dokument města. Na světě je tak nejen rozpočet města Prostějov na rok 2020, ale i nové vyhlášky o hazardu, odpadu či psech.

I tak se dá vydělávat!

Nová móda se rozšiřuje mezi prostějovskými dívkami, které hodlají využívat nejen své přirozené krásy, ale i tvrdé povahy. Jak jinak než přes internet si našly přivýdělek, který je hodně za hranou mravního chování, nicméně nese to. A tak mladé holky poroučí mužům a inkasují „lehce“ vydělané peníze...

Total Comments

Osobnost týdne

ONDŘEJ HAVELKA

49 havelkaFenomenální zpěvák, herec a tanečník se ve čtvrtek představil se svým Melody Makers prostějovským fanouškům na prknech divadla. A jak jinak než především swingovou hudbou z třicátých let.

Total Comments

Číslo týdne

 3 528

Výtěžek z prodeje vlastnoručně vyrobených pamlsků při nedávném Restaurant Day věnoval PROSTĚJOVSKÝ Večerník psímu útulku Voříšek v Čechách pod Kosířem. Odměnou byl ve čtvrtek veselý psí štěkot.

Total Comments

Výrok týdne

„JDU SI ZAKOUŘIT, TO SE NEDÁ POSLOUCHAT!“

První náměstek prostějovského primátora Jiří Pospíšil si od výtek opozice musel dát během zastupitelstva nejednu „rauchpauzu“

Koordinátor útvaru BESIP pro Olomoucký kraj MIROSLAV CHAROUZ se k současnému stavu na silnici vyjadřuje v exkluzivním rozhovoru na strna 14 hodně kriticky.

Total Comments