Dobrý podvečer, dnes je čtvrtek 12.12.2019
svátek slaví Simona,
zítra Lucie
•Žhavé novinky, informace, soutěže a výhry jen
pro vyvolené, kteří se přihlásí k odběru níže...
facebooktwitteryoutubeinstagram

Zřejmě neopakovatelné dva týdny má za sebou Barbora Strýcová. Ve Wimbledonu se ve dvouhře dostala mezi nejlepší čtyři tenistky a v deblu dosáhla společně s Tchaiwankou Sie Šu-wej na svůj první grandslamový titul. Vítězství navíc českou tenistku katapultovalo na první místo světového žebříčku WTA ve čtyřhře.

„Je to jako sen. Je to nádhera. Jsem pyšná. Nevím, jestli se sem ještě za rok vrátím. Možná jsem Wimbledon hrála naposledy, a tak jsem si chtěla užít každou chviličku. Vyšlo to dokonale,“ jásala po posledním utkání Strýcová.
Česko-tchajwanský pár vstupoval do soutěže jako třetí nejvýše nasazená dvojice a do semifinále plnil roli favorita. V semifinále pak přetlačil i turnajové jedničky Babosovou s Mladenovicovou. Velká jízda se nezastavila ani ve finále, kde v cestě za celkovým triumfem stála Kanaďanka Dabrowská a Číňanka Sü I-fan.
„Když už jsme se dostaly do finále, nechtěly jsme přijít o možnost užít si přebírání vítězné trofeje. Bylo to hodně náročné. Podařilo se nám udržet psychiku na uzdě a to bylo klíčové,“ poznamenala Strýcová, kterou Wimbledon stál také hodně fyzických sil. „Lhala bych, kdybych tvrdila, že jsem čerstvá,“ smála se velká bojovnice, která byla ve čtyřhře tenisovou spravedlností odměněna také za přístup k deblu. Přestože postupovala ve dvouhře, nenapadlo ji čtyřhru vzdát. „V hlavě jsem měla nastavené, že debla nevzdám. Nepřipouštěla jsem si, že mi bere síly,“ uvedla Strýcová.

Total Comments

  • Soledo
  • Lázně Slatinice
  • Zima PV
  • Kendrion
  • Praktik
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5

Předpověď počasí

Předpověď počasí

Přidejte si nás na Facebooku

Anketa - hlavní

JAK VNÍMÁTE DÍVKY, KTERÉ SI NECHÁVAJÍ PLATIT OD MUŽŮ ZA "OTROCTVÍ"?

Fotbalový sumář
Volejbalová horečka
Prostějovská basketmánie
Hokejový servis
2017 vitejte na svete banner
Speciály Večerníku
2016 jak sel cas banner
2016 stiny minulosti banner

2018 tv pohoda banner

Barometr

Máme rozpočet i vyhlášky.

Důležité úterní jednání prostějovského zastupitelstva se nijak neprodlužovalo. Komunální politici celkem racionálně projednali a schválili nejdůležitější dokument města. Na světě je tak nejen rozpočet města Prostějov na rok 2020, ale i nové vyhlášky o hazardu, odpadu či psech.

I tak se dá vydělávat!

Nová móda se rozšiřuje mezi prostějovskými dívkami, které hodlají využívat nejen své přirozené krásy, ale i tvrdé povahy. Jak jinak než přes internet si našly přivýdělek, který je hodně za hranou mravního chování, nicméně nese to. A tak mladé holky poroučí mužům a inkasují „lehce“ vydělané peníze...

Total Comments

Osobnost týdne

ONDŘEJ HAVELKA

49 havelkaFenomenální zpěvák, herec a tanečník se ve čtvrtek představil se svým Melody Makers prostějovským fanouškům na prknech divadla. A jak jinak než především swingovou hudbou z třicátých let.

Total Comments

Číslo týdne

 3 528

Výtěžek z prodeje vlastnoručně vyrobených pamlsků při nedávném Restaurant Day věnoval PROSTĚJOVSKÝ Večerník psímu útulku Voříšek v Čechách pod Kosířem. Odměnou byl ve čtvrtek veselý psí štěkot.

Total Comments

Výrok týdne

„JDU SI ZAKOUŘIT, TO SE NEDÁ POSLOUCHAT!“

První náměstek prostějovského primátora Jiří Pospíšil si od výtek opozice musel dát během zastupitelstva nejednu „rauchpauzu“

Koordinátor útvaru BESIP pro Olomoucký kraj MIROSLAV CHAROUZ se k současnému stavu na silnici vyjadřuje v exkluzivním rozhovoru na strna 14 hodně kriticky.

Total Comments