Dobré ráno, dnes je pondělí 16.12.2019
svátek slaví Albína,
zítra Daniel
•Žhavé novinky, informace, soutěže a výhry jen
pro vyvolené, kteří se přihlásí k odběru níže...
facebooktwitteryoutubeinstagram

FOTOGALERIE: Už to jede! Tenisové mistrovství světa družstev do 14 let otevřelo v pondělním dopoledni jako obvykle slavnostní zahájení, kdy na kurt číslo jedna v areálu TK AGROFERT Prostějov nastoupilo všech dvaatřicet zúčastněných týmů (šestnáct chlapeckých + šestnáct dívčích).

Veškeré aktéry šampionátu osobně přivítaly významné osobnosti: předseda Poslanecké sněmovny Parlamentu ČR Radek Vondráček, hejtman Olomouckého kraje Ladislav Okleštěk, primátor statutárního města Prostějov František Jura, prezident Českého tenisového svazu Ivo Kaderka, výkonná ředitelka Mezinárodní tenisové federace Helen McFetridge a ředitelka MS U14 Petra Černošková.
„Moje patnáctiletá dcera také hraje tenis a proto dobře vím, jak hrozně těžké je dostat se na tak špičkovou úroveň, kolik to stojí dřiny i odříkání. Zvítězit přitom může vždy pouze jeden, byť já bych to přál všem. Ať se přesto každému z vás maximálně daří a užívejte si svůj pobyt v České republice,“ řekl během úvodního projevu parlamentní lídr Radek Vondráček.
„Pro Prostějov je veliká čest, že už pojednadvacáté za sebou zde můžeme přivítat nejlepší světové tenisty mládežnické kategorie do čtrnácti let. Chci vám všem popřát co nejlepší sportovní formu a pokud budete mít trochu volného času, navštivte aspoň některá místa našeho krásného města. Hodně štěstí,“ připojil se ve svém proslovu prostějovský primátor František Jura.
Následovaly turnajové přísahy plejerky Jihoafrické republiky, kapitána žáků Austrálie a rovněž členky rozhodcovského sboru. Poté přistoupila k mikrofonu šéfka celého klání Petra Černošková a tradiční formulkou prohlásila 29. ITF World Junior Tennis Finals 2019 za oficiálně otevřené.


Total Comments

  • Soledo
  • Lázně Slatinice
  • Zima PV
  • Kendrion
  • Praktik
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5

Předpověď počasí

Předpověď počasí

Přidejte si nás na Facebooku

Anketa - hlavní

JAK VNÍMÁTE DÍVKY, KTERÉ SI NECHÁVAJÍ PLATIT OD MUŽŮ ZA "OTROCTVÍ"?

Fotbalový sumář
Volejbalová horečka
Prostějovská basketmánie
Hokejový servis
2017 vitejte na svete banner
Speciály Večerníku
2016 jak sel cas banner
2016 stiny minulosti banner

2018 tv pohoda banner

Barometr

Máme rozpočet i vyhlášky.

Důležité úterní jednání prostějovského zastupitelstva se nijak neprodlužovalo. Komunální politici celkem racionálně projednali a schválili nejdůležitější dokument města. Na světě je tak nejen rozpočet města Prostějov na rok 2020, ale i nové vyhlášky o hazardu, odpadu či psech.

I tak se dá vydělávat!

Nová móda se rozšiřuje mezi prostějovskými dívkami, které hodlají využívat nejen své přirozené krásy, ale i tvrdé povahy. Jak jinak než přes internet si našly přivýdělek, který je hodně za hranou mravního chování, nicméně nese to. A tak mladé holky poroučí mužům a inkasují „lehce“ vydělané peníze...

Total Comments

Osobnost týdne

ONDŘEJ HAVELKA

49 havelkaFenomenální zpěvák, herec a tanečník se ve čtvrtek představil se svým Melody Makers prostějovským fanouškům na prknech divadla. A jak jinak než především swingovou hudbou z třicátých let.

Total Comments

Číslo týdne

 3 528

Výtěžek z prodeje vlastnoručně vyrobených pamlsků při nedávném Restaurant Day věnoval PROSTĚJOVSKÝ Večerník psímu útulku Voříšek v Čechách pod Kosířem. Odměnou byl ve čtvrtek veselý psí štěkot.

Total Comments

Výrok týdne

„JDU SI ZAKOUŘIT, TO SE NEDÁ POSLOUCHAT!“

První náměstek prostějovského primátora Jiří Pospíšil si od výtek opozice musel dát během zastupitelstva nejednu „rauchpauzu“

Koordinátor útvaru BESIP pro Olomoucký kraj MIROSLAV CHAROUZ se k současnému stavu na silnici vyjadřuje v exkluzivním rozhovoru na strna 14 hodně kriticky.

Total Comments