Dobré ráno, dnes je čtvrtek 23.1.2020
svátek slaví Zdeněk,
zítra Milena
•Žhavé novinky, informace, soutěže a výhry jen
pro vyvolené, kteří se přihlásí k odběru níže...
facebooktwitteryoutubeinstagram

Na turnaji v Torontu měla Karolína Plíšková šanci vrátit se po dvou letech na pozici světové jedničky ve dvouhře. Potřebovala ovšem postoupit do finále úvodního podniku americké části sezóny na betonech, což se bohužel nepodařilo. Tnistka prostějovského TK Agrofert vypadla ve čtvrtfinále.

„Post světové jedničky není hlavním cílem. Osobně je pro mě důležitá především kvalita hry. Prožívám zatím nejlepší sezónu v kariéře z pohledu dlouhodobých výsledků. Když to tak bude pokračovat, bude tomu odpovídat také žebříčkové postavení. Přijdou další šance,“ nechala se slyšet Plíšková. Vzápětí přiznala, že jí čtvrtfinálová porážka s domácí Andreescuovou zklamala. „Začátek zápasu jsem vůbec nezvládla. Druhý set byl dobrý, v tom posledním se mi však nepovedlo na druhou sadu navázat,“ poznamenala Plíšková.
Nedařilo se mužům. Ani jeden z kdysi obávaného dua Lukáš Rosol – Adam Pavlásek neprošel na melém challengeru v německém Augsburgu přes brány prvního kola... 

MUŽI
Augsburg - ITF challenger
Dvouhra – 1. kolo: Pavlásek – Blancaneaux (Francie) 1:6, 4:6. 2. kolo: Rosol (5) – Hassan (Německo) 4:6, 4:6.

ŽENY
Toronto – WTA Tour
Dvouhra – 2. kolo: Karolína Plíšková (3) – Riskeová (USA) 6:4, 6:7, 6:2. 3. kolo: Karolína Plíšková – Kontaveitová (16-Estonsko) 6:3, 7:5. Čtvrtfinále: Karolína Plíšková – Andreescuová (Kanada) 0:6, 6:2, 4:6.

Total Comments

  • Lesy Pv
  • Národní dům
  • Nemocnice Agel
  • Kendrion
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4

Předpověď počasí

Předpověď počasí

Přidejte si nás na Facebooku

P2_tenis

Anketa - hlavní

A JAK VÁM SE LÍBÍ V HOSTINCI U ANDĚLA V TYLOVĚ ULICI?

2020 plesy
2017 vitejte na svete banner
Speciály Večerníku
2019 tv pohoda banner

 

Barometr

K charitě se přidávají další.

Rovněž během uplynulého týdne pokračovala před místním nádražím v Prostějově charitativní akce v podobě rozlévání polévek bezdomovcům. Je potěšitelné, že k Miladě Sokolové s přidávají i majitelé občerstvení, kteří v sobotu lidem bez domova dovezli pochoutky s kebabem.

Smrt osobností.

 

Prostějovskou společnost zasáhly v posledních dnech hned dvě nešťastné zprávy. Zemřela dlouholetá prostějovská komunální politička, členka ČSSD a ředitelka Domova pro seniory v Jesenci Zuzana Bratterová, zesnul rovněž bývalý ředitel Obchodní akademie v Prostějově Pavel Sekanina. Čest jejich památce!

Total Comments

Osobnost týdne

TEREZA DOČKALOVÁ
03 dockalova
Držitelka dvou Cen Thálie byla hlavní postavou ve hře Nora, kterou minulé úterý přijelo do Prostějova představit pražské Divadlo pod Palmovkou.

Total Comments

Číslo týdne

1 801 797

Bravo! Téměř dva miliony korun přinesla letošní tříkrálová sbírka z celého Prostějovska, čímž byl zase o něco více překonán loňský rekord. Konická charita získala 579 028 korun, prostějovská 1 222 769 korun.

Total Comments

Výrok týdne

„KDYŽ JSEM SE PROBUDILA, TAK KOLEM MĚ BYLY PLAMENY…“

Desetiletá Laura Čurejová vzpomíná na oheň, který pohltil celý dům její rodiny ve Vrbátkách a ona sama se ocitla v Dětském domově v Prostějově...

Total Comments