Dobré poledne, dnes je sobota 29.2.2020
svátek slaví Horymír,
zítra Bedřich
•Žhavé novinky, informace, soutěže a výhry jen
pro vyvolené, kteří se přihlásí k odběru níže...
facebooktwitteryoutubeinstagram

Další šanci na návrat na post světové jedničky sice Karolína Plíšková nevyužila, přesto na turnaji v Cincinnati ukázala, že s ní soupeřky na US Open musí počítat. Česká tenistka se dostala do čtvrtfinále, v němž ve třech setech prohrála s Ruskou Kuzněcovovou.

„Škoda koncovky druhého setu. Měla jsem utkání dohrát, soupeřka ale ukázala skvělou obranu, dotáhla set do zkrácené hry a pak už byla lepší. Pomohla jsem jí sama vrátit se do utkání, musím se z toho poučit," uvedla Plíšková, která v průběhu druhé sady vedla už 5:3. K vítězství se ovšem nedostala.
Hned v úvodním dějství skončila Barbora Strýcová, která se navíc do hlavní soutěže propracovala až jako „lucky looser“ neboli šťastná poražená z kvalifikace. Po volném losu skončila o kolo později také Petra Kvitová. Ta se na kurty vrátila po zdravotní pauze, nestačila ovšem na Sakkariovou z Řecka. „Udělala jsem hodně nevynucených chyb a devět dvojchyb. To nemohlo stačit. Herní absence byla znát,“ uznala Kvitová.

MUŽI
Portorož – ITF challenger
Dvouhra – 2. kolo: Kolář (13) – Simon (Německo) 6:2, 6:4. 3. kolo: Kolář – Stachovský (4-Ukrajina) 6:2, 3:6, 6:3. Čtvrtfinále: Kolář – Durasovič (Norsko) 4:6, 6:7.

Meerbusch – ITF challenger
Dvouhra – 1. kolo: Pavlásek – De Bakker (Nizozemí) 7:6, 6:3; Šafránek – Gerch (Německo) 4:6, 2:6. 2. kolo: Pavlásek – Ortega-Olmedo (6-Španělsko) 3:6, 4:6.

ŽENY
Cincinnati – WTA Tour
Dvouhra – 1. kolo: Strýcová – Kasatkinová (Rusko) 4:6, 6:7. 2. kolo: Kvitová (6) – Sakkariová (Řecko) 4:6, 6:2, 3:6; Karolína Plíšková (3) – Wang Ja-fan (Čína) 6:1, 6:3. 3. kolo: Karolína Plíšková – Petersonová (Švédsko) 7:5, 6:4. Čtvrtfinále: Karolína Plíšková -– Kuzněcovová (Rusko) 6:3, 6:7, 3:6.

Total Comments

  • Doka izol
  • Ples Jevíčko
  • Interforst
  • Kendrion
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4

Předpověď počasí

Předpověď počasí

Přidejte si nás na Facebooku

Anketa - hlavní

JAK VÁM SE LÍBÍ V ZAHRANIČNÍCH RESTAURACÍCH?

P3_mnamky
2020 plesy
2017 vitejte na svete banner
Speciály Večerníku
2019 tv pohoda banner

 

Barometr

Domy po cikánech zmizí.

Až tři miliony korun hodlají v Hradčanech-Kobeřicích investovat do demolice ohyzdných nemovitostí, které v obci zůstaly po vystěhování nepřizpůsobivých občanů a jsou zcela neobyvatelné. Po zbourání domů hodlají místní zastupitelé na uvolněném místě vybudovat okrasný park.

Radary zpět do akce!

V tichosti a režimu přísného utajení upekli prostějovští radní plán, dle něhož se v co nejzazší době má na silnicích opět měřit formou tzv. ptačích budek Ty jsou přitom již dobrých devět roků mimo provoz a v posledních letech se mluvilo o jejich zcela odlišném využití. A ejhle, bude se prý znovu fotit!

Total Comments

Osobnost týdne

JIŘÍ VYKOUKAL
06 pawlovska

To jsou věci! Sportovní manažer Jestřábů se uplynulou sobotu vrátil po osmi sezónách na led a ve věku, kdy brzy oslaví 49. narozeniny, se stal nejstarším hráčem historie, který oblékl dres Prostějova v soutěžním utkání.

Total Comments

Číslo týdne

104

Úctyhodných sto čtyř roků se takřka dožila Josefa Schlesingerová, která byla nejstarší občankou města Prostějova. Minulé úterý bohužel její srdce dotlouklo.

Total Comments

Výrok týdne

„DVA MĚSÍCE JEDL MIXOVANOU STRAVU“

U Okresního soudu v Prostějově vypovídala v případu Jiřího Otáhala alias „kanibala“ jeho exmilenka. A z některých slov šel mráz po zádech…

Total Comments