Dobré ráno, dnes je čtvrtek 19.9.2019
svátek slaví Zita,
zítra Oleg
•Žhavé novinky, informace, soutěže a výhry jen
pro vyvolené, kteří se přihlásí k odběru níže...
facebooktwitteryoutubeinstagram

Další šanci na návrat na post světové jedničky sice Karolína Plíšková nevyužila, přesto na turnaji v Cincinnati ukázala, že s ní soupeřky na US Open musí počítat. Česká tenistka se dostala do čtvrtfinále, v němž ve třech setech prohrála s Ruskou Kuzněcovovou.

„Škoda koncovky druhého setu. Měla jsem utkání dohrát, soupeřka ale ukázala skvělou obranu, dotáhla set do zkrácené hry a pak už byla lepší. Pomohla jsem jí sama vrátit se do utkání, musím se z toho poučit," uvedla Plíšková, která v průběhu druhé sady vedla už 5:3. K vítězství se ovšem nedostala.
Hned v úvodním dějství skončila Barbora Strýcová, která se navíc do hlavní soutěže propracovala až jako „lucky looser“ neboli šťastná poražená z kvalifikace. Po volném losu skončila o kolo později také Petra Kvitová. Ta se na kurty vrátila po zdravotní pauze, nestačila ovšem na Sakkariovou z Řecka. „Udělala jsem hodně nevynucených chyb a devět dvojchyb. To nemohlo stačit. Herní absence byla znát,“ uznala Kvitová.

MUŽI
Portorož – ITF challenger
Dvouhra – 2. kolo: Kolář (13) – Simon (Německo) 6:2, 6:4. 3. kolo: Kolář – Stachovský (4-Ukrajina) 6:2, 3:6, 6:3. Čtvrtfinále: Kolář – Durasovič (Norsko) 4:6, 6:7.

Meerbusch – ITF challenger
Dvouhra – 1. kolo: Pavlásek – De Bakker (Nizozemí) 7:6, 6:3; Šafránek – Gerch (Německo) 4:6, 2:6. 2. kolo: Pavlásek – Ortega-Olmedo (6-Španělsko) 3:6, 4:6.

ŽENY
Cincinnati – WTA Tour
Dvouhra – 1. kolo: Strýcová – Kasatkinová (Rusko) 4:6, 6:7. 2. kolo: Kvitová (6) – Sakkariová (Řecko) 4:6, 6:2, 3:6; Karolína Plíšková (3) – Wang Ja-fan (Čína) 6:1, 6:3. 3. kolo: Karolína Plíšková – Petersonová (Švédsko) 7:5, 6:4. Čtvrtfinále: Karolína Plíšková -– Kuzněcovová (Rusko) 6:3, 6:7, 3:6.

Total Comments

 • Bazárek
 • Bladenights
 • Šumnica
 • O pohár primátora
 • Basket
 • Floria Dušičky
 • Dny evropského dědictví
 • 1
 • 2
 • 3
 • 4
 • 5
 • 6
 • 7

Předpověď počasí

Předpověď počasí

Přidejte si nás na Facebooku

Anketa - hlavní

A JAK VÁM SE BĚHEM LÉTA LÍBÍ V PROSTĚJOVSKÝCH RESTAURACÍCH?

P3_aplaus
Fotbalový sumář
Volejbalová horečka
Prostějovská basketmánie
Hokejový servis
2017 vitejte na svete banner
Speciály Večerníku
2016 jak sel cas banner
2016 stiny minulosti banner

2018 tv pohoda banner

Barometr

Sláva se povedla.

Jen velice příznivé ohlasy sbíral po páteční akci u příležitosti 115. výročí založení prostějovského fotbalového klubu předseda současnéh 1.SK František Jura. Povedl se jak zápas legend, na který zavítaly více jak tři tisícovky příznivců, tak i slavnostní galavečer. A přijel i Karel Brückner s Ivo Viktorem!

Mizivý zájem.

 Hodně málo návštěvníků zavítalo v letošní letní sezóně do prostějovského aquaparku, ale také na vrahovické koupaliště. Ve vedení Domovní správy, která areály provozuje, tak panuje nespokojenost. Ostatně, není se co divit, když jde o druhý nejhorší ročník za čtrnáct let jexistence nových „Koupelek“...

Total Comments

Osobnost týdne

KATEŘINA DRÁBKOVÁ
36 drabkova
Rodačka z Určic během prázdnin ušla pěšky od hranic z Mexika přes Kalifornii, Oregon a Washington až do kanadského Vancouveru ohromných 1920 mil za 104 dní! Tomu se říká cestovatelská vášeň.

Total Comments

Číslo týdne

4000
Burza volného času má v Prostějově dlouholetou tradici. Akce se koná každoročně od roku 2004 a pravidelně ji navštíví spousta lidí. I letos tomu nebylo jinak. Na prezentaci kroužků a aktivit se přišlo podívat přes čtyři tisíce lidí.

Burza volného času má v Prostějově dlouholetou tradici. Akce se koná každoročně od roku 2004 a pravidelně ji navštíví spousta lidí. I letos tomu nebylo jinak. Na prezentaci kroužků a aktivit se přišlo podívat přes čtyři tisíce lidí.

Total Comments

Výrok týdne

„TO SI NEUMÍM PŘEDSTAVIT. ZUBY BY JÍ VYPADLY...“
Žena z Horního Štěpánova takto u prostějovského soudu odmítala tvrzení, že by její maminka pokousala manžela, neboť má zubní násadu.

Total Comments