Dobré odpoledne, dnes je sobota 29.2.2020
svátek slaví Horymír,
zítra Bedřich
•Žhavé novinky, informace, soutěže a výhry jen
pro vyvolené, kteří se přihlásí k odběru níže...
facebooktwitteryoutubeinstagram

Nepěkně si pohrál los tenisového US Open. Hned v 1. kole narazí Karolína Plíšková s Petrou Kvitovou na krajanky, které uspěly v kvalifikaci. Také Tomáš Berdych bude mít na úvod soupeře, který si musel zajistit účast v hlavní soutěži v předkolech.

Na třetí nasazenou Karolínu Plíškovou čeká Tereza Martincová, turnajová šestka Petra Kvitová vyzve Denisu Albertovou. Vítězka tohoto zápasu může ve 4. kole narazit na předloňskou vítězku turnaje Sloane Stephensovou z USA. „Není to dobrý los. Obecně platí, že zápasy s českými soupeřkami nejsou nic příjemného. Všechny se známe, přejeme si vzájemně úspěch, ale v těchto duelech musí vše stranou,“ shodují se favoritky duelů úvodního kola.
Ve 2. kole by se mohly navíc utkat jednatřicátá nasazená Barbora Strýcová a Kateřina Siniaková. Semifinalistka Wimbledonu Strýcová musí nejdříve zdolat Španělku Aljonu Bolsovovou a Siniaková Rumunku Soranu Cirsteaovou. Více štěstí měla Karolína Muchová, kterou čeká kvalifikantka Jelena Rybakinová z Kazachstánu. O postup do 2. kola bude ještě bojovat Kristýna Plíšková s Francouzkou Diane Parryovou.
V mužské soutěži se po roční pauze vrací na US Open Tomáš Berdych. Pokud porazí domácího tenistu Jensona Brooksbyho, který je v žebříčku až na konci čtvrté stovky, narazí pravděpodobně na Nikoloze Basilašviliho z Gruzie. Jiří Veselý změří síly v prvním kole s Ricardasem Berankisem z Litvy. „Chci navázat na výsledky z kvalifikace,“ říká odhodlaně hráč TK Agrofert Prostějov s tím, že dál nepřemýšlí.

Total Comments

  • Doka izol
  • Ples Jevíčko
  • Interforst
  • Kendrion
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4

Předpověď počasí

Předpověď počasí

Přidejte si nás na Facebooku

Anketa - hlavní

JAK VÁM SE LÍBÍ V ZAHRANIČNÍCH RESTAURACÍCH?

P3_mnamky
2020 plesy
2017 vitejte na svete banner
Speciály Večerníku
2019 tv pohoda banner

 

Barometr

Domy po cikánech zmizí.

Až tři miliony korun hodlají v Hradčanech-Kobeřicích investovat do demolice ohyzdných nemovitostí, které v obci zůstaly po vystěhování nepřizpůsobivých občanů a jsou zcela neobyvatelné. Po zbourání domů hodlají místní zastupitelé na uvolněném místě vybudovat okrasný park.

Radary zpět do akce!

V tichosti a režimu přísného utajení upekli prostějovští radní plán, dle něhož se v co nejzazší době má na silnicích opět měřit formou tzv. ptačích budek Ty jsou přitom již dobrých devět roků mimo provoz a v posledních letech se mluvilo o jejich zcela odlišném využití. A ejhle, bude se prý znovu fotit!

Total Comments

Osobnost týdne

JIŘÍ VYKOUKAL
06 pawlovska

To jsou věci! Sportovní manažer Jestřábů se uplynulou sobotu vrátil po osmi sezónách na led a ve věku, kdy brzy oslaví 49. narozeniny, se stal nejstarším hráčem historie, který oblékl dres Prostějova v soutěžním utkání.

Total Comments

Číslo týdne

104

Úctyhodných sto čtyř roků se takřka dožila Josefa Schlesingerová, která byla nejstarší občankou města Prostějova. Minulé úterý bohužel její srdce dotlouklo.

Total Comments

Výrok týdne

„DVA MĚSÍCE JEDL MIXOVANOU STRAVU“

U Okresního soudu v Prostějově vypovídala v případu Jiřího Otáhala alias „kanibala“ jeho exmilenka. A z některých slov šel mráz po zádech…

Total Comments