Dobré odpoledne, dnes je sobota 29.2.2020
svátek slaví Horymír,
zítra Bedřich
•Žhavé novinky, informace, soutěže a výhry jen
pro vyvolené, kteří se přihlásí k odběru níže...
facebooktwitteryoutubeinstagram

Tenisová reprezentace chlapců ČR do 12 let složená z trojice hráčů TK AGROFERT Prostějov ve složení Maxim Mrva (2007), Jan Kumstát (2007) a Sebastian Chodura (2007) a nehrajícího kapitána Tomáše Kajlíka kraluje nejmladší tenisové Evropě! Zvítězila totiž ve všech zápasech kvalifikační skupiny v Rakovníku i ve finálovém turnaji ve francouzském Dijonu na ME družstev, tzv. Nations Challenge by HEAD U12, čímž se mladí tenisté stali mistry Evropy.

Mladí prostějovští tenisté kompletně vytvořili reprezentační tým České repuliky do 12 let, který dokráčel až za evropským titulem. Jaká to byla cesta?
V otvíracím zápase Češi porazili Rumunsko 3:0, následně zdolali Francii 2:1, stejným poměrem přehráli třetí den Itálii a ve finále jasně Rusko 3:0! Prostějovští hráči byli letos stejně úspěšní už na halovém ME družstev, takže tímto navázali na mistrovský titul a v této sezóně nenašli v Evropě přemožitele.
Dlouholetým kapitánem reprezentace ČR této věkové kategorie je navíc trenér mládeže TK AGROFERT Prostějov Tomáš Kajlík. Klub je tak na tomto mezinárodním úspěchu stoprocentní! Navíc tento lodivod dokázal ze šesti ročníků v této soutěži získat pro český tenis celkem pět.

Total Comments

  • Doka izol
  • Ples Jevíčko
  • Interforst
  • Kendrion
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4

Předpověď počasí

Předpověď počasí

Přidejte si nás na Facebooku

Anketa - hlavní

JAK VÁM SE LÍBÍ V ZAHRANIČNÍCH RESTAURACÍCH?

P3_mnamky
2020 plesy
2017 vitejte na svete banner
Speciály Večerníku
2019 tv pohoda banner

 

Barometr

Domy po cikánech zmizí.

Až tři miliony korun hodlají v Hradčanech-Kobeřicích investovat do demolice ohyzdných nemovitostí, které v obci zůstaly po vystěhování nepřizpůsobivých občanů a jsou zcela neobyvatelné. Po zbourání domů hodlají místní zastupitelé na uvolněném místě vybudovat okrasný park.

Radary zpět do akce!

V tichosti a režimu přísného utajení upekli prostějovští radní plán, dle něhož se v co nejzazší době má na silnicích opět měřit formou tzv. ptačích budek Ty jsou přitom již dobrých devět roků mimo provoz a v posledních letech se mluvilo o jejich zcela odlišném využití. A ejhle, bude se prý znovu fotit!

Total Comments

Osobnost týdne

JIŘÍ VYKOUKAL
06 pawlovska

To jsou věci! Sportovní manažer Jestřábů se uplynulou sobotu vrátil po osmi sezónách na led a ve věku, kdy brzy oslaví 49. narozeniny, se stal nejstarším hráčem historie, který oblékl dres Prostějova v soutěžním utkání.

Total Comments

Číslo týdne

104

Úctyhodných sto čtyř roků se takřka dožila Josefa Schlesingerová, která byla nejstarší občankou města Prostějova. Minulé úterý bohužel její srdce dotlouklo.

Total Comments

Výrok týdne

„DVA MĚSÍCE JEDL MIXOVANOU STRAVU“

U Okresního soudu v Prostějově vypovídala v případu Jiřího Otáhala alias „kanibala“ jeho exmilenka. A z některých slov šel mráz po zádech…

Total Comments