Dobré ráno, dnes je čtvrtek 19.9.2019
svátek slaví Zita,
zítra Oleg
•Žhavé novinky, informace, soutěže a výhry jen
pro vyvolené, kteří se přihlásí k odběru níže...
facebooktwitteryoutubeinstagram

Na jediné vítězství dosáhla v součtu tenisová dvojice Tomáš Berdych, Petra Kvitová v singlových soutěžích na US Open. Berdych vypadl hned v úvodu s domácím kvalifikantem Jensonem Brooksbym, Kvitová se rozloučila o kolo později po porážce s Němkou Andreou Petkovičovou.

Berdych byl ve svém utkání horším hráčem a dokázal vyhrát jedinou sadu. V klíčových momentech byl jeho soupeř dravější a úspěšnější. „Ozvala se kyčel. Chtěl jsem vydržet až do konce. Ale kdybych věděl, jak to bude vypadat, vůbec bych nenastoupil,“ uvedl Berdych.
Nedařilo se ani Kvitové. Sice zvládla úvodní duel s Denisou Allertovou, víc ovšem v New Yorku nedokázala. „Nejsem úplně nadšená, že opouštím turnaj takhle brzo. Byla jsem hodně v křeči a neuvolnila se,“ přiznala Kvitová.
Po úspěšné kvalifikaci nestačil další člen TK Agrofert Jiří Veselý na Litevce Ričardase Berankise. V jednom okamžiku byl dva míče od postupu, přesto ztratil zápas v pěti setech. „Strašně to bolí, chyběl kousek,“ posteskl si Veselý. Podobně jako Veselý skončily Barbora Strýcová a Kristýna Plíšková uhrála alespoň jedno kolo. Až třetí zápas prohrála Karolína Muchová, která tak obájila loňský postup do 3. kola. Tentokrát na centrálním dvorci prohrála s domácí ikonou Serenou Williamsovou. „Zápas mi proklouzl mezi prsty. Vůbec jsem se nedostala do rytmu. Chybělo mi správné načasování. Netrefovala jsem první servis. Dělala jsem moc chyb, z čehož jsem byla taková negativnější,“ konstatovala Muchová.
Z prostějovských tenistů jako poslední vypadla Karolína Plíšková. Nasazená trojka sice v některých zápasech nedominovala, přesto se dokázala probít do 4. kola. V něm ztroskotala na Britce Kontaové. „Známe se velice dobře. Naposledy jsme se utkaly ve finále v Římě. Letos se jí daří výborně. Byla v semifinále v Paříži a ve čtvrtfinále v Londýně. Vždycky jsem ji vnímala jako výbornou tenistku. Má slušný servis, velké zbraně,“ uznala kvality soupeřky Karolína Plíšková.

Total Comments

 • Bazárek
 • Bladenights
 • Šumnica
 • O pohár primátora
 • Basket
 • Floria Dušičky
 • Dny evropského dědictví
 • 1
 • 2
 • 3
 • 4
 • 5
 • 6
 • 7

Předpověď počasí

Předpověď počasí

Přidejte si nás na Facebooku

Anketa - hlavní

A JAK VÁM SE BĚHEM LÉTA LÍBÍ V PROSTĚJOVSKÝCH RESTAURACÍCH?

P3_aplaus
Fotbalový sumář
Volejbalová horečka
Prostějovská basketmánie
Hokejový servis
2017 vitejte na svete banner
Speciály Večerníku
2016 jak sel cas banner
2016 stiny minulosti banner

2018 tv pohoda banner

Barometr

Sláva se povedla.

Jen velice příznivé ohlasy sbíral po páteční akci u příležitosti 115. výročí založení prostějovského fotbalového klubu předseda současnéh 1.SK František Jura. Povedl se jak zápas legend, na který zavítaly více jak tři tisícovky příznivců, tak i slavnostní galavečer. A přijel i Karel Brückner s Ivo Viktorem!

Mizivý zájem.

 Hodně málo návštěvníků zavítalo v letošní letní sezóně do prostějovského aquaparku, ale také na vrahovické koupaliště. Ve vedení Domovní správy, která areály provozuje, tak panuje nespokojenost. Ostatně, není se co divit, když jde o druhý nejhorší ročník za čtrnáct let jexistence nových „Koupelek“...

Total Comments

Osobnost týdne

KATEŘINA DRÁBKOVÁ
36 drabkova
Rodačka z Určic během prázdnin ušla pěšky od hranic z Mexika přes Kalifornii, Oregon a Washington až do kanadského Vancouveru ohromných 1920 mil za 104 dní! Tomu se říká cestovatelská vášeň.

Total Comments

Číslo týdne

4000
Burza volného času má v Prostějově dlouholetou tradici. Akce se koná každoročně od roku 2004 a pravidelně ji navštíví spousta lidí. I letos tomu nebylo jinak. Na prezentaci kroužků a aktivit se přišlo podívat přes čtyři tisíce lidí.

Burza volného času má v Prostějově dlouholetou tradici. Akce se koná každoročně od roku 2004 a pravidelně ji navštíví spousta lidí. I letos tomu nebylo jinak. Na prezentaci kroužků a aktivit se přišlo podívat přes čtyři tisíce lidí.

Total Comments

Výrok týdne

„TO SI NEUMÍM PŘEDSTAVIT. ZUBY BY JÍ VYPADLY...“
Žena z Horního Štěpánova takto u prostějovského soudu odmítala tvrzení, že by její maminka pokousala manžela, neboť má zubní násadu.

Total Comments