Dobré odpoledne, dnes je sobota 29.2.2020
svátek slaví Horymír,
zítra Bedřich
•Žhavé novinky, informace, soutěže a výhry jen
pro vyvolené, kteří se přihlásí k odběru níže...
facebooktwitteryoutubeinstagram

Na jediné vítězství dosáhla v součtu tenisová dvojice Tomáš Berdych, Petra Kvitová v singlových soutěžích na US Open. Berdych vypadl hned v úvodu s domácím kvalifikantem Jensonem Brooksbym, Kvitová se rozloučila o kolo později po porážce s Němkou Andreou Petkovičovou.

Berdych byl ve svém utkání horším hráčem a dokázal vyhrát jedinou sadu. V klíčových momentech byl jeho soupeř dravější a úspěšnější. „Ozvala se kyčel. Chtěl jsem vydržet až do konce. Ale kdybych věděl, jak to bude vypadat, vůbec bych nenastoupil,“ uvedl Berdych.
Nedařilo se ani Kvitové. Sice zvládla úvodní duel s Denisou Allertovou, víc ovšem v New Yorku nedokázala. „Nejsem úplně nadšená, že opouštím turnaj takhle brzo. Byla jsem hodně v křeči a neuvolnila se,“ přiznala Kvitová.
Po úspěšné kvalifikaci nestačil další člen TK Agrofert Jiří Veselý na Litevce Ričardase Berankise. V jednom okamžiku byl dva míče od postupu, přesto ztratil zápas v pěti setech. „Strašně to bolí, chyběl kousek,“ posteskl si Veselý. Podobně jako Veselý skončily Barbora Strýcová a Kristýna Plíšková uhrála alespoň jedno kolo. Až třetí zápas prohrála Karolína Muchová, která tak obájila loňský postup do 3. kola. Tentokrát na centrálním dvorci prohrála s domácí ikonou Serenou Williamsovou. „Zápas mi proklouzl mezi prsty. Vůbec jsem se nedostala do rytmu. Chybělo mi správné načasování. Netrefovala jsem první servis. Dělala jsem moc chyb, z čehož jsem byla taková negativnější,“ konstatovala Muchová.
Z prostějovských tenistů jako poslední vypadla Karolína Plíšková. Nasazená trojka sice v některých zápasech nedominovala, přesto se dokázala probít do 4. kola. V něm ztroskotala na Britce Kontaové. „Známe se velice dobře. Naposledy jsme se utkaly ve finále v Římě. Letos se jí daří výborně. Byla v semifinále v Paříži a ve čtvrtfinále v Londýně. Vždycky jsem ji vnímala jako výbornou tenistku. Má slušný servis, velké zbraně,“ uznala kvality soupeřky Karolína Plíšková.

Total Comments

  • Doka izol
  • Ples Jevíčko
  • Interforst
  • Kendrion
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4

Předpověď počasí

Předpověď počasí

Přidejte si nás na Facebooku

Anketa - hlavní

JAK VÁM SE LÍBÍ V ZAHRANIČNÍCH RESTAURACÍCH?

P3_mnamky
2020 plesy
2017 vitejte na svete banner
Speciály Večerníku
2019 tv pohoda banner

 

Barometr

Domy po cikánech zmizí.

Až tři miliony korun hodlají v Hradčanech-Kobeřicích investovat do demolice ohyzdných nemovitostí, které v obci zůstaly po vystěhování nepřizpůsobivých občanů a jsou zcela neobyvatelné. Po zbourání domů hodlají místní zastupitelé na uvolněném místě vybudovat okrasný park.

Radary zpět do akce!

V tichosti a režimu přísného utajení upekli prostějovští radní plán, dle něhož se v co nejzazší době má na silnicích opět měřit formou tzv. ptačích budek Ty jsou přitom již dobrých devět roků mimo provoz a v posledních letech se mluvilo o jejich zcela odlišném využití. A ejhle, bude se prý znovu fotit!

Total Comments

Osobnost týdne

JIŘÍ VYKOUKAL
06 pawlovska

To jsou věci! Sportovní manažer Jestřábů se uplynulou sobotu vrátil po osmi sezónách na led a ve věku, kdy brzy oslaví 49. narozeniny, se stal nejstarším hráčem historie, který oblékl dres Prostějova v soutěžním utkání.

Total Comments

Číslo týdne

104

Úctyhodných sto čtyř roků se takřka dožila Josefa Schlesingerová, která byla nejstarší občankou města Prostějova. Minulé úterý bohužel její srdce dotlouklo.

Total Comments

Výrok týdne

„DVA MĚSÍCE JEDL MIXOVANOU STRAVU“

U Okresního soudu v Prostějově vypovídala v případu Jiřího Otáhala alias „kanibala“ jeho exmilenka. A z některých slov šel mráz po zádech…

Total Comments