Dobrý večer, dnes je pondělí 17.2.2020
svátek slaví Miloslava,
zítra Gizela
•Žhavé novinky, informace, soutěže a výhry jen
pro vyvolené, kteří se přihlásí k odběru níže...
facebooktwitteryoutubeinstagram

Až do semifinále se na challengeru ve francouzském Chassis probojoval Lukáš Rosol, dál ovšem nepostoupil. V utkání s Izraelcem Dudim Selou se v páté hře druhé sady nechal rozhodit verdiktem rozhodčího a od té chvíle vyhrál pouze dvě výměny. „Jsem připravený skončit. V této chvíli už nemá cenu hrát,“ soptil Rosol, nakonec však na kurtu vydržel až do poslední výměny.

Člen prostějovského TK Agrofert při svém podání v rozhodujícím gamu odvrátil již dva brejkboly, k tomu třetímu musel využít druhý servis. Jeho protihráč se v dané chvíli odhodlal k rychlému returnu před Rosola. Míč zapadl téměř na základní lajnu, ze které Čech odvracel forhendem do autu. Následující chvíle však pro něj byly složité. V době, kdy letěl míček na druhou stranu kurtu, zahlásil čárový rozhodčí chybný return Sely. Empirový arbitr ho však okamžitě opravil, čímž zahlásil konec páté hry, která znamenala vedení Sely 6:3, 3:2. Izraelec měl ke všemu výhodu servisu a tu využil.
Ve třetím kole v Janově skončil Jiří Veselý. V těžké bitvě prohrál s nejvýše nasazeným Lorenzem Sonetku. Český tenista vedl 7:6 a 4:1, střetnutí, které se kvůli počasí hrálo dva dny, přesto do vítězného konce nedotáhl. „V rozhodujícím setu jsem měl dva brejboly, alespoň jeden jsem měl proměnit a výsledek mohl být jiný,“ litoval Veselý.

Total Comments

  • Ples Jevíčko
  • gatta
  • Interforst
  • Kendrion
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4

Předpověď počasí

Předpověď počasí

Přidejte si nás na Facebooku

Anketa - hlavní

Jak jste spokojeni s dosavadním působením primátora statutárního města Prostějov Františka Jury?

2020 plesy
2017 vitejte na svete banner
Speciály Večerníku
2019 tv pohoda banner

 

Barometr

Památky lákají.

V Olomouckém kraji vloni došlo k nejrychlejšímu nárůstu počtu turistů v rámci celého Česka. Vyplývá to z aktuálních dat Českého statistického úřadu. Návštěvnost narostla téměř o devět procent a více lidí zde také přenocovalo. V regionu se vloni ubytovalo přes tři čtvrtě miliónu hostů.

Sabine páchala škody.

Černé předpovědi se vyplnily a orkán s dívčím jménem způsobil výrazné škody i v regionu. Strhával střechy, vyvracel stromy a ničil také elektrická vedení. Škody sčítá i prostějovský magistrát, kvůli dalším škodám byl nucen dokonce na dva dny uzavřít Městský hřbitov.

Total Comments

Osobnost týdne

ZDENĚK IZER
06 pawlovska
Známý bavič a imitátor tentokrát rozechvěl bránice divákům při svém nedělním představení v němčickém kině Oko, u něhož nechyběl ani Večerník

Total Comments

Číslo týdne

1 708


Jde o varování? Také na Prostějovsku se výrazným způsobem zvýšila nezaměstnanost, a to o čtrnáct procent. Aktuálně je na prostějovském „pracáku“ registrováno přes sedmnáct stovek lidí bez práce.

Total Comments

Výrok týdne

„LIDÉ SI NA MĚ UKAZUJÍ PRSTEM“

Redakci se ozval svědek bedihošťského případu skorovraždy. Nešťastný muž J. C. si postěžoval nad chováním spoluobčanů. Někteří jej prý viní ze spoluúčasti...

Total Comments