Příjemnou noc, dnes je středa 15.7.2020
svátek slaví Jindřich,
zítra Luboš
•Žhavé novinky, informace, soutěže a výhry jen
pro vyvolené, kteří se přihlásí k odběru níže...
facebooktwitteryoutubeinstagram

Tradiční zápis do tenisové školy TK Agrofert Prostějov, který je součástí akce HLEDÁME NOVÉ VÍTĚZE FED CUPU A DAVIS CUPU, letos proběhne ve středu 11. září od 15.00 hodin ve sportovní hale Národního sportovního centra. Zápis se určený pro děti narozené v roce 2014 a mladší.

„Zveme rodiče i jejich děti. S sebou potřebují pouze sportovní oblečení a obuv do haly. Tenisové rakety budou k dispozici, protože v průběhu zápisu proběhne úvodní lekce,“ říká trenérka tenisové školy Lucie Šolcová.
V 15.00 hodin proběhne ukázka tréninku za účasti Petry Kvitové a Jiřího Nováka s výběrem dětí z tenisové školy TK Agrofert Prostějov. Následovat bude autogramiáda dvojnásobné wimbledonské vítězky a bývalého pátého hráče světa. „V obou případech platí, že se jedná o ikony našeho klubu. K prostějovskému tenisu mají stále vřelý vztah, což potvrzuje také jejich účast na zápisu nejmenších dětí,“ uvedl šéf prostějovského klubu Miroslav Černošek.
Tenisová škola bude organizována formou skupinového tréninku dvakrát týdně. Kdo nemůže dorazit k zápisu osobně, ale má zájem o tenis, může zavolat na číslo 777 818 918 trenérce tenisové školy Mgr. Lucii Šolcové a přihlásit se telefonicky.

Total Comments

  • Makovec
  • Rock memory of
  • Elite
  • Farmářské trhy
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4

Předpověď počasí

Předpověď počasí

Přidejte si nás na Facebooku

Anketa - hlavní

Vadí vám úbytek a odklad všech kulturních a společenských akcí?

P3_moravian_husserle
2017 vitejte na svete banner

Speciály Večerníku

2019 tv pohoda banner

 

Barometr

Po cyklostezce do Vrbátek.

Na kole se bezpečně po cyklostezce dostaneme už z Prostějova do Kostelce na Hané, Bedihoště a do Mostkovic. Nově se rýsuje také plán na výstavbu stezky pro cyklisty z Prostějova do Vrbátek, která má stát 34 milionů korun. Město Prostějov přispěje 450 tisíc korun na vytvoření projektové dokumentace.

Vrátili se ke glyfosátu.
Ještě v živé paměti máme dubnové usnesení zastupitelstva, kterým se zastavilo používání glyfosátů včetně kritizovaného Roundupu při ničení plevele v Prostějově. V posledních týdnech mnozí obyvatelé upozorňovali, že společnost FCC znovu Roundup používá. A Večerníku to potvrdil i náměstek primátora!

Nezapomněli na lidi.

Total Comments

Osobnost týdne

Miloš Karásek

Minulý čtvrtek byla v Prostějově odhalena pamětní deska Edmundu Husserlovi z dílny právě tohoto architekta a sochaře, který je mimo jiné také autorem „sedícího“ Jiřího Wolkera na prostějovském náměstí.

11 stasova

THUAN DINH DUC

 

Total Comments

Číslo týdne

2 073


Právě tolik lidí je aktuálně na Prostějovsku bez práce. Nezaměstnanost v regionu oproti předchozímu měsíci mírně poklesla, ale předpovědi na další období nejsou příznivé.

Total Comments

Výrok týdne

„Církev přestala být vidět, protože se lidé ani nesešli!“

V pořadí již dvanáctý evangelický farář v Prostějově Kamil Vystavěl takto popisoval těžkou dobu koronavirovou.

Total Comments

-