Příjemnou noc, dnes je pondělí 11.11.2019
svátek slaví Martin,
zítra Benedikt
•Žhavé novinky, informace, soutěže a výhry jen
pro vyvolené, kteří se přihlásí k odběru níže...
facebooktwitteryoutubeinstagram

Tradiční zápis do tenisové školy TK Agrofert Prostějov, který je součástí akce HLEDÁME NOVÉ VÍTĚZE FED CUPU A DAVIS CUPU, letos proběhne ve středu 11. září od 15.00 hodin ve sportovní hale Národního sportovního centra. Zápis se určený pro děti narozené v roce 2014 a mladší.

„Zveme rodiče i jejich děti. S sebou potřebují pouze sportovní oblečení a obuv do haly. Tenisové rakety budou k dispozici, protože v průběhu zápisu proběhne úvodní lekce,“ říká trenérka tenisové školy Lucie Šolcová.
V 15.00 hodin proběhne ukázka tréninku za účasti Petry Kvitové a Jiřího Nováka s výběrem dětí z tenisové školy TK Agrofert Prostějov. Následovat bude autogramiáda dvojnásobné wimbledonské vítězky a bývalého pátého hráče světa. „V obou případech platí, že se jedná o ikony našeho klubu. K prostějovskému tenisu mají stále vřelý vztah, což potvrzuje také jejich účast na zápisu nejmenších dětí,“ uvedl šéf prostějovského klubu Miroslav Černošek.
Tenisová škola bude organizována formou skupinového tréninku dvakrát týdně. Kdo nemůže dorazit k zápisu osobně, ale má zájem o tenis, může zavolat na číslo 777 818 918 trenérce tenisové školy Mgr. Lucii Šolcové a přihlásit se telefonicky.

Total Comments

  • 30 klíčů
  • ZŠ Melantrichova
  • Sametova třicítka
  • 1
  • 2
  • 3

Předpověď počasí

Předpověď počasí

Přidejte si nás na Facebooku

Anketa - hlavní

Jak oslavíte 30. výročí sametové revoluce?

Fotbalový sumář
Volejbalová horečka
Prostějovská basketmánie
Hokejový servis
2017 vitejte na svete banner
Speciály Večerníku
2016 jak sel cas banner
2016 stiny minulosti banner

2018 tv pohoda banner

Barometr

Famózní Přeučil s Hruškovou.

Minulou středu uspořádal Večerník besedu pro seniory v Domově seniorů v Nerudově ulici. Popovídat si s nimi přišli pražští herci Jan Přeučil se svojí životní partnerkou Evou Hruškovou. Oba famózní umělci zodpovídali nejen množství dotazů, ale přidali i mnohé perličky z natáčení.


Nechala se okrádat expřítelem.

Se svým příběhem se Večerníku svěřila žena z Prostějova, která se vloni po patnáctiletém soužití rozešla se svým partnerem. Po jeho vystěhování se ale bezmála rok ztrácely z bytu peníze. Majitelka totiž nevyměnila zámek ve dveřích, čehož expartner využil a chodil si do bytu, jak chtěl...

Total Comments

Osobnost týdne

BOLESLAV POLÍVKA

44 polivkaZnámý herec a komik si ve čtvrtek „střihl“ na prknech Městského divadla v Prostějově roli Harpagona ve slavné komedii Lakomec. Představení v rámci divadelního festivalu Aplaus bylo dávno dopředu vyprodané.

Total Comments

Číslo týdne

 14

Aktuálně se v Prostějově nachází čtrnáct adresních míst, na kterých lze oficiálně provozovat hazardní hry. Přestože počet heren v Prostějově i nadále rok od roku klesá, radní přispěchali s novou vyhláškou. Ta by měla ještě více omezit hazard v našem městě.

Total Comments

Výrok týdne

„CO DNES ŘIDIČ UMÍ? SEDNE DO KABINY, ZATOČÍ KLÍČKEM A JEDE...“

Koordinátor útvaru BESIP pro Olomoucký kraj MIROSLAV CHAROUZ se k současnému stavu na silnici vyjadřuje v exkluzivním rozhovoru na strna 14 hodně kriticky.

Koordinátor útvaru BESIP pro Olomoucký kraj MIROSLAV CHAROUZ se k současnému stavu na silnici vyjadřuje v exkluzivním rozhovoru na strna 14 hodně kriticky.

Total Comments