Příjemnou noc, dnes je pátek 10.7.2020
svátek slaví Libuše a Amálie,
zítra Olga
•Žhavé novinky, informace, soutěže a výhry jen
pro vyvolené, kteří se přihlásí k odběru níže...
facebooktwitteryoutubeinstagram

Ve třetím kole skončili na silně obsazeném turnaji ve francouzském Brestu zástupci tenisového Prostějova Jiří Veselý a Zdeněk Kolář. Veselý tak nedokázal postoupit potřetí v řadě do semifinále, Kolář zase nedokázal rozšířit letošní čtyři účasti ve čtvrtfinále.

Kolář v osmifinále nestačil na domácího favorita Antoina Hoanga, přestože druhou sadu dotáhl až do zkrácené hry. V tie-breaku totiž jeho soupeř získal rychle náskok tří bodů a vedení udržel.
Veselý prohrál s Jihoafričanem Lloydem Harrisem, přestože do utkání vstoupil brejkem. Poté ale ztratil hned třikrát v řadě servis a první sadu prohrál 1:6. Ve druhé sadě měl Veselý za stavu 5:3 hned čtyři setboly, nakonec však celý zápas prohrál v tie-breaku. „Takový náskok jsem měl udržet. Třetí sada by byla otevřená,“ litoval promarněné šance český daviscupový reprezentant. 

MUŽI
Brest - ITF challenger
Dvouhra – 1. kolo: Veselý volný los; Kolář – Ward (V. Británie) 7:6, 6:2. 2. kolo: Kolář – Lorenzi (10-Itálie) 6:3, 7:6; Veselý (12) – Viola (Itálie) 6:1, 6:2. 3. kolo: Kolář – Hoang (7-Francie) 2:6, 6:7; Veselý – Harris (6-JAR) 1:6, 6:7.

ŽENY
Elite Trophy, Ču-chaj
Kaméliová skupina: Muchová (11) – Riskeová (7-USA) 2:6, 6:2, 7:5; Muchová – Keninová (2-USA) 6:4, 4:6, 6:3. Semifinále: Muchová – Sabalenková (4-Bělorusko) 5:7, 6:7.

Total Comments

  • Makovec
  • Rock memory of
  • Elite
  • Farmářské trhy
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4

Předpověď počasí

Předpověď počasí

Přidejte si nás na Facebooku

Anketa - hlavní

Půjdete v tomto týdnu do Prostějova na tenis?

P3_moravian_husserle
2017 vitejte na svete banner

Speciály Večerníku

2019 tv pohoda banner

 

Barometr

Uzavírka zatím bez problémů.

Už druhým týdnem je v platnosti uzavírka jedné z nejfrekventovanějších ulic v Prostějově. Zatímco dělníci už pracují na rekonstrukci povrchu vozovky na Vápenici, doprava v centru Prostějova nijak nekolabuje a řidiči v klidu využívají objízdných tras. Jen aby to tak vydrželo.

Místo basy podmínka.

Vrchní soud v Olomouci byl zcela jiného názoru než Krajský soud v Brně. Bývalý předseda mládežnického hokejového klubu LHK Jestřábi spolek Michal Tomiga uspěl u odvolacího soudu, který mu za dotační podvod ve známé kauze změnil pětiletý nepodmíněný trest na tříletou podmínku.

Nezapomněli na lidi.

Total Comments

Osobnost týdne

Jiří Vrba

Nestor pivínské zábavy se stal Největším Hanákem! Divadelník ze spolku Větřák Jiří Vrba dosáhl vítězství v prestižní anketě vyhlašované Hanáckou Kyselkou.

11 stasova

THUAN DINH DUC

 

Total Comments

Číslo týdne

100


Další „stovkařce“ v Prostějově přišel osobně poblahopřát první náměstek primátora Jiří Pospíšil. Paní Božena Zikušková oslavila kulaté narozeniny v plné svěžesti a pohodě.

8 000 000

 

Total Comments

Výrok týdne

„JAK MŮŽETE VYCHOVÁVAT DĚTI, KDYŽ OBA FETUJETE A KRADETE?!“

Soudce Okresního soudu v Prostějově Petr Vrtěl se v případě Ondřeje Smékala přiklonil k nejvyššímu možnému trestu, tedy dvouletému trestu domácího vězení.

Total Comments

-