Dobré odpoledne, dnes je sobota 14.12.2019
svátek slaví Lýdie,
zítra Radana a Radan
•Žhavé novinky, informace, soutěže a výhry jen
pro vyvolené, kteří se přihlásí k odběru níže...
facebooktwitteryoutubeinstagram

Už po roce mění hráčka TK Agrofert Prostějov Karolína Plíšková svého hlavního trenéra. Podle očekávání u druhé nejlepší tenistky světového žebříčku WTA skončila bývalá wimbledonská vítězka Conchita Martínezová. Sedmačtyřicetiletá Španělka byla součástí týmu Plíškové od loňského srpna. Za tu dobu získala česká tenistka pět titulů.

„Děkuji Conchitě za odvedenou práci. Myslím, že jsem se díky ní stala lepší hráčkou. Doufám, že se jí bude dařit i nadále. Já se teď chci zkusit zase ještě posunout,“ vysvětlila své rozhodnutí Plíšková.
V týmu prostějovské hráčky zůstávají chorvatský kondiční trenér Azuz Simcich a španělský fyzioterapeut Salvador Martín Guzman. O obsazené pozice hlavního kouče se momentálně jedná. „Existuje několik možností,“ poznamenala Plíšková.
Od roku 2016 postupně vsadila na pět trenérů. Postupně ji vedli Jiří Vaněk, David Kotyza, Tomáš Krupa a v posledních dvou letech se svěřila do péče Stubbsové a Martínezové. V následujících dnech tenistku čeká dovolená, přípravu na příští sezónu zahájí Plíšková na konci listopadu na Tenerife. „Tamní podmínky mi maximálně vyhovují. Je tam skvělé počasí a můžu se tam soustředit jen na trénink,“ řekla česká tenistka. 

MUŽI
Bratislava - ITF challenger
Dvouhra - 1. kolo: Rosol - Bourgue (Francie) 6:4, 7:6; Kolář - Lestienn (Francie) 6:3, 4:6, 6:3. 2. kolo: Veselý (14) - Klein (Slovensko) 6:4, 6:7, 2:6; Rosol - Harris (8-JAR) 6:7, 6:7; Kolář - Mager (15-Itálie) 7:6, 6:4. 3. kolo: Kolář - Majchrzak (4-Polsko) 6:4, 6:4. Čtvrtfinále: Kolář - Harris 6:7, 7:6, 6:4. Semifinále: Kolář - Džumhur (5-Bosna) 6:7, 3:6.

Total Comments

  • Soledo
  • Lázně Slatinice
  • Zima PV
  • Kendrion
  • Praktik
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5

Předpověď počasí

Předpověď počasí

Přidejte si nás na Facebooku

Anketa - hlavní

JAK VNÍMÁTE DÍVKY, KTERÉ SI NECHÁVAJÍ PLATIT OD MUŽŮ ZA "OTROCTVÍ"?

Fotbalový sumář
Volejbalová horečka
Prostějovská basketmánie
Hokejový servis
2017 vitejte na svete banner
Speciály Večerníku
2016 jak sel cas banner
2016 stiny minulosti banner

2018 tv pohoda banner

Barometr

Máme rozpočet i vyhlášky.

Důležité úterní jednání prostějovského zastupitelstva se nijak neprodlužovalo. Komunální politici celkem racionálně projednali a schválili nejdůležitější dokument města. Na světě je tak nejen rozpočet města Prostějov na rok 2020, ale i nové vyhlášky o hazardu, odpadu či psech.

I tak se dá vydělávat!

Nová móda se rozšiřuje mezi prostějovskými dívkami, které hodlají využívat nejen své přirozené krásy, ale i tvrdé povahy. Jak jinak než přes internet si našly přivýdělek, který je hodně za hranou mravního chování, nicméně nese to. A tak mladé holky poroučí mužům a inkasují „lehce“ vydělané peníze...

Total Comments

Osobnost týdne

ONDŘEJ HAVELKA

49 havelkaFenomenální zpěvák, herec a tanečník se ve čtvrtek představil se svým Melody Makers prostějovským fanouškům na prknech divadla. A jak jinak než především swingovou hudbou z třicátých let.

Total Comments

Číslo týdne

 3 528

Výtěžek z prodeje vlastnoručně vyrobených pamlsků při nedávném Restaurant Day věnoval PROSTĚJOVSKÝ Večerník psímu útulku Voříšek v Čechách pod Kosířem. Odměnou byl ve čtvrtek veselý psí štěkot.

Total Comments

Výrok týdne

„JDU SI ZAKOUŘIT, TO SE NEDÁ POSLOUCHAT!“

První náměstek prostějovského primátora Jiří Pospíšil si od výtek opozice musel dát během zastupitelstva nejednu „rauchpauzu“

Koordinátor útvaru BESIP pro Olomoucký kraj MIROSLAV CHAROUZ se k současnému stavu na silnici vyjadřuje v exkluzivním rozhovoru na strna 14 hodně kriticky.

Total Comments