Příjemnou noc, dnes je čtvrtek 2.7.2020
svátek slaví Patricie,
zítra Radomír
•Žhavé novinky, informace, soutěže a výhry jen
pro vyvolené, kteří se přihlásí k odběru níže...
facebooktwitteryoutubeinstagram

Už po roce mění hráčka TK Agrofert Prostějov Karolína Plíšková svého hlavního trenéra. Podle očekávání u druhé nejlepší tenistky světového žebříčku WTA skončila bývalá wimbledonská vítězka Conchita Martínezová. Sedmačtyřicetiletá Španělka byla součástí týmu Plíškové od loňského srpna. Za tu dobu získala česká tenistka pět titulů.

„Děkuji Conchitě za odvedenou práci. Myslím, že jsem se díky ní stala lepší hráčkou. Doufám, že se jí bude dařit i nadále. Já se teď chci zkusit zase ještě posunout,“ vysvětlila své rozhodnutí Plíšková.
V týmu prostějovské hráčky zůstávají chorvatský kondiční trenér Azuz Simcich a španělský fyzioterapeut Salvador Martín Guzman. O obsazené pozice hlavního kouče se momentálně jedná. „Existuje několik možností,“ poznamenala Plíšková.
Od roku 2016 postupně vsadila na pět trenérů. Postupně ji vedli Jiří Vaněk, David Kotyza, Tomáš Krupa a v posledních dvou letech se svěřila do péče Stubbsové a Martínezové. V následujících dnech tenistku čeká dovolená, přípravu na příští sezónu zahájí Plíšková na konci listopadu na Tenerife. „Tamní podmínky mi maximálně vyhovují. Je tam skvělé počasí a můžu se tam soustředit jen na trénink,“ řekla česká tenistka. 

MUŽI
Bratislava - ITF challenger
Dvouhra - 1. kolo: Rosol - Bourgue (Francie) 6:4, 7:6; Kolář - Lestienn (Francie) 6:3, 4:6, 6:3. 2. kolo: Veselý (14) - Klein (Slovensko) 6:4, 6:7, 2:6; Rosol - Harris (8-JAR) 6:7, 6:7; Kolář - Mager (15-Itálie) 7:6, 6:4. 3. kolo: Kolář - Majchrzak (4-Polsko) 6:4, 6:4. Čtvrtfinále: Kolář - Harris 6:7, 7:6, 6:4. Semifinále: Kolář - Džumhur (5-Bosna) 6:7, 3:6.

Total Comments

  • Rock memory of
  • Elite
  • Vestour
  • KSČM
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5

Předpověď počasí

Předpověď počasí

Přidejte si nás na Facebooku

Anketa - hlavní

Půjdete v tomto týdnu do Prostějova na tenis?

2017 vitejte na svete banner

Speciály Večerníku

2019 tv pohoda banner

 

Barometr

Dražší, ale ekologičtější.

Vedení prostějovského magistrátu se rozhodlo při ničení plevele v různých lokalitách města upřednostnit spaření zeleně technologií téměř vařící vody nebo páry. Upozaděny jsou tak chemické přípravky, především tolik kritizovaný Roundup. Má to ale jeden háček, ekologické ničení plevele bude mnohem dražší.

Vydržel jen rok.

Když byl 1. června loňského roku po vítězství ve výběrovém řízení jmenován po Janu Páleníkovi ředitelem Národního domu v Prostějově, měl s tímto zařízením velkolepé plány. Jiří Hloch však ve funkci vydržel jen něco málo přes jeden rok. Minulý týden byl městem odvolán z několika důvodů.

Nezapomněli na lidi.

Total Comments

Osobnost týdne

Vladimír Franz

Hudební skladatel, výtvarník a vysokoškolský profesor nadchl v kostele Povýšení svatého Kříže varhanním koncertem. Prostějované si pak ve Zlaté bráně mohli prohlédnout také jeho výstavu obrazů.

11 stasova

THUAN DINH DUC

 

Total Comments

Číslo týdne

61


Přesně tolik dní bude uzavřena jedna z nejfrekventovanějších komunikací v Prostějově. Už tuto středu bude zahájena rekonstrukce povrchu vozovky na Vápenici, která potrvá až do konce prázdnin.

8 000 000

 

Total Comments

Výrok týdne

„ŽENY MAJÍ ŠITÍ V GENECH! ŠKODA ŽE SE MU VÍCE NEVĚNUJÍ...“

Jana Komárková navrhuje pro Ptenské dětské divadlo nádherné kostýmy a v exkluzivním rozhovoru pro Večerník (čtěte na straně 10) vyzývá své pohlaví k větší aktivitě s jehlou a nití.

Total Comments

-