Dobré odpoledne, dnes je sobota 14.12.2019
svátek slaví Lýdie,
zítra Radana a Radan
•Žhavé novinky, informace, soutěže a výhry jen
pro vyvolené, kteří se přihlásí k odběru níže...
facebooktwitteryoutubeinstagram

 Londýnská O2 aréna byla svědkem konce jedné skvělé tenisové kariéry. Oficiální konec oznámil Tomáš Berdych, jeden z nejlepších českých hráčů historie a dlouholetý člen TK Agrofert Prostějov. Nebylo to žádné slzavé údolí, nýbrž rozlučka vyrovnaného mladého muže, který k rozhodnutí došel po zralé úvaze.


„Pro mě byl na sportovní kariéře nejkrásnější pocit, kdy jsem o“ouštěl kurt jako vítěz. Tohle mi bude chybět, ale věřím, že si najdu i něco jiného, co mě bude podobně naplňovat,“ prohlásil před zaplněnou arénou Berdych.
Fanouškům naposledy v Londýně zamávali také Španělé David Ferrer s Nicolasem Almagrem, elitní deblisté Max Mirnij s Marcinem Matkowským, kyperský finalista Australian Open Marcos Baghdatis, temperamentní Rus Michal Južnyj, Radek Štěpánek. Mikrofon ale dostal pouze Berdych.
„Je to pro mě speciální moment. Londýn je mé oblíbené místo, jsem rád, že se mohu loučit právě zde. Z té dlouhé kariéry je těžké vybrat jeden moment. Byly to roky plné skvělých zkušeností, hrál jsem finále Wimbledonu, sehrál jsem spoustu bitev s vítězným, ale i špatným koncem,“ uvedl Berdych, kterého čeká velká změna životního rytmu. „Teď je plán žádný plán nemít. Za všechny ty roky jsem byl hodně zaneprázdněný, myslím, že si zasloužím odpočinout si. Ale budu se rozhlížet a uvidíme, jaké budou příležitosti,“ loučil se český tenista.
Jistá je pouze rozlučková tiskovka v Praze a pravděpodobné také červnový ceremoniál v Prostějově. „Věřím, že kruh se uzavře, a tak rozloučení Tomáše s českými fanoušky plánujeme v červnu v Prostějově během turnaje Moneta Czech Open,“ nechal se slyšet manažer Miroslav Černošek, který Berdychovi pomohl do světa velkého tenisu.

Total Comments

  • Soledo
  • Lázně Slatinice
  • Zima PV
  • Kendrion
  • Praktik
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5

Předpověď počasí

Předpověď počasí

Přidejte si nás na Facebooku

Anketa - hlavní

JAK VNÍMÁTE DÍVKY, KTERÉ SI NECHÁVAJÍ PLATIT OD MUŽŮ ZA "OTROCTVÍ"?

Fotbalový sumář
Volejbalová horečka
Prostějovská basketmánie
Hokejový servis
2017 vitejte na svete banner
Speciály Večerníku
2016 jak sel cas banner
2016 stiny minulosti banner

2018 tv pohoda banner

Barometr

Máme rozpočet i vyhlášky.

Důležité úterní jednání prostějovského zastupitelstva se nijak neprodlužovalo. Komunální politici celkem racionálně projednali a schválili nejdůležitější dokument města. Na světě je tak nejen rozpočet města Prostějov na rok 2020, ale i nové vyhlášky o hazardu, odpadu či psech.

I tak se dá vydělávat!

Nová móda se rozšiřuje mezi prostějovskými dívkami, které hodlají využívat nejen své přirozené krásy, ale i tvrdé povahy. Jak jinak než přes internet si našly přivýdělek, který je hodně za hranou mravního chování, nicméně nese to. A tak mladé holky poroučí mužům a inkasují „lehce“ vydělané peníze...

Total Comments

Osobnost týdne

ONDŘEJ HAVELKA

49 havelkaFenomenální zpěvák, herec a tanečník se ve čtvrtek představil se svým Melody Makers prostějovským fanouškům na prknech divadla. A jak jinak než především swingovou hudbou z třicátých let.

Total Comments

Číslo týdne

 3 528

Výtěžek z prodeje vlastnoručně vyrobených pamlsků při nedávném Restaurant Day věnoval PROSTĚJOVSKÝ Večerník psímu útulku Voříšek v Čechách pod Kosířem. Odměnou byl ve čtvrtek veselý psí štěkot.

Total Comments

Výrok týdne

„JDU SI ZAKOUŘIT, TO SE NEDÁ POSLOUCHAT!“

První náměstek prostějovského primátora Jiří Pospíšil si od výtek opozice musel dát během zastupitelstva nejednu „rauchpauzu“

Koordinátor útvaru BESIP pro Olomoucký kraj MIROSLAV CHAROUZ se k současnému stavu na silnici vyjadřuje v exkluzivním rozhovoru na strna 14 hodně kriticky.

Total Comments