Dobré odpoledne, dnes je sobota 14.12.2019
svátek slaví Lýdie,
zítra Radana a Radan
•Žhavé novinky, informace, soutěže a výhry jen
pro vyvolené, kteří se přihlásí k odběru níže...
facebooktwitteryoutubeinstagram

Po dvou letech skončila spolupráce členky TK Agrofert Prostějov Barbory Strýcové s trenérem Davidem Kotyzou. Úspěšný kouč pomohl české tenistce k postupu do semifinále Wimbledonu a pozici deblové světové jedničky. Důvodem loučení je skutečnost, že zkušená hráčka uvažuje o konci kariéry.

„David je jeden z nejlepších trenérů v Česku, a protože se můj tenisový důchod přibližuje, přišlo mi trošku sobecké jej držet u sebe za každou cenu,“ prohlásila Strýcová, která se spoluprací byla maximálně spokojená. „Musím kouči poděkovat za tvrdou práci, za všechny rady a za trpělivost. Byla to jízda, bylo to nahoru a dolu a bylo to skvělé.“
Úspěšný tandem si před před dvěma lety stanovil své cíle a postupoval podle určené strategie. Ta přinesla úspěch a v Londýně tenistka dosáhla na své grandslamové maximum. „Třeba letos jsme vše směřovali k Wimbledonu a byl to můj nejkrásnější turnaj v životě,“ připomenula Strýcová.
I díky vzájemné důvěře tenistka prožila zajímavou sezónu. Ve dvouhře si zahrála čtyři semifinále, včetně toho ve Wimbledonu a dařilo se jí i v deblu. Spolu s parťačkou Sie Šu-wej ovládla nejen slavný Wimbledon, ale získala tituly i na turnajích v Dubaji, Madridu a Birminghamu. Třiatřicátá hráčka světa již dříve prohlásila, že se pomalu blíží její tenisový konec. Na turnaje do Austrálie se ještě chystá, neboť tam to má podle svých slov hodně ráda. „Co bude dál, se teprve uvidí,“ neplánuje Strýcová.

Total Comments

  • Soledo
  • Lázně Slatinice
  • Zima PV
  • Kendrion
  • Praktik
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5

Předpověď počasí

Předpověď počasí

Přidejte si nás na Facebooku

Anketa - hlavní

JAK VNÍMÁTE DÍVKY, KTERÉ SI NECHÁVAJÍ PLATIT OD MUŽŮ ZA "OTROCTVÍ"?

Fotbalový sumář
Volejbalová horečka
Prostějovská basketmánie
Hokejový servis
2017 vitejte na svete banner
Speciály Večerníku
2016 jak sel cas banner
2016 stiny minulosti banner

2018 tv pohoda banner

Barometr

Máme rozpočet i vyhlášky.

Důležité úterní jednání prostějovského zastupitelstva se nijak neprodlužovalo. Komunální politici celkem racionálně projednali a schválili nejdůležitější dokument města. Na světě je tak nejen rozpočet města Prostějov na rok 2020, ale i nové vyhlášky o hazardu, odpadu či psech.

I tak se dá vydělávat!

Nová móda se rozšiřuje mezi prostějovskými dívkami, které hodlají využívat nejen své přirozené krásy, ale i tvrdé povahy. Jak jinak než přes internet si našly přivýdělek, který je hodně za hranou mravního chování, nicméně nese to. A tak mladé holky poroučí mužům a inkasují „lehce“ vydělané peníze...

Total Comments

Osobnost týdne

ONDŘEJ HAVELKA

49 havelkaFenomenální zpěvák, herec a tanečník se ve čtvrtek představil se svým Melody Makers prostějovským fanouškům na prknech divadla. A jak jinak než především swingovou hudbou z třicátých let.

Total Comments

Číslo týdne

 3 528

Výtěžek z prodeje vlastnoručně vyrobených pamlsků při nedávném Restaurant Day věnoval PROSTĚJOVSKÝ Večerník psímu útulku Voříšek v Čechách pod Kosířem. Odměnou byl ve čtvrtek veselý psí štěkot.

Total Comments

Výrok týdne

„JDU SI ZAKOUŘIT, TO SE NEDÁ POSLOUCHAT!“

První náměstek prostějovského primátora Jiří Pospíšil si od výtek opozice musel dát během zastupitelstva nejednu „rauchpauzu“

Koordinátor útvaru BESIP pro Olomoucký kraj MIROSLAV CHAROUZ se k současnému stavu na silnici vyjadřuje v exkluzivním rozhovoru na strna 14 hodně kriticky.

Total Comments