Dobré ráno, dnes je úterý 11.8.2020
svátek slaví Zuzana,
zítra Klára
•Žhavé novinky, informace, soutěže a výhry jen
pro vyvolené, kteří se přihlásí k odběru níže...
facebooktwitteryoutubeinstagram

Přímý souboj o postup do finále nabídne dnešní program prostějovské skupiny tenisové extraligy smíšených družstev. Domácí TK Agrofert nastoupí proti TK Precheza Přerov a vítěz tohoto střetnutí si zahraje o titul.

„Před rokem došlo k tomu, že k postupu stačilo jedno vítězství, v předešlých letech to ale nebylo obvyklé. I letos jsme počítali s tím, že do finále vede cesta přes dva dílčí úspěchy. Jeden máme za sebou, o ten druhý se pokusíme s Přerovem,“ uvedl před důležitým zápasem kapitán prostějovských tenistů Jaroslav Navrátil. „S realizačním týmem se pobavíme o sestavě, doufám, že určíme hráče, kteří přispějí k postupu,! poznamenal.
Přerov musel o postup do semifinálové skupiny bojovat v předkole. Celek Severočeská tenisová ve své hale porazil 6:2 a následně dokázal porazit také Říčany. Duel skončil těsným výsledkem 5:4, rozhodující bod přerovským tenistům zařídil pár Stachovskij – Kovalík. „Soupeře jsem v semifinálové skupině sledoval. Mají k dispozici kvalitní hráče, čeká nás těžká práce. Pokud se nám podaří zopakovat výkony z prvního našeho vystoupení, máme šanci uspět,“ míní kapitán TK Agrofert Prostějov.
Přerov má na soupisce tři zahraniční hráče z první světové dvoustovky. Polák Kamil Majchrzak je na žebříčku ATP na 101. pozici, Jozefu Kovalíkovi ze Slovenska patří 140. příčka a zkušený Sergej Stachovskij z Ukrajiny je na 151. místě. „Všechny kluky známe. Někteří za nás dokonce extraligu hráli, nebo v Prostějově startovali na turnaji MONETA Czech Open. Budeme připravení,“ uvedl Navrátil před zápasem, který se hraje DNES, tj. v pondělí 16. prosince od 10.00 hodin v prostějovské tenisové hale. Vstup je opět zdarma. 

Total Comments

  • Gulas Fest
  • Olypmic
  • Czech Tour
  • 1
  • 2
  • 3

Předpověď počasí

Předpověď počasí

Přidejte si nás na Facebooku

Anketa - hlavní

Jak se díváte na tzv. boj s chudobou?

P3_hana_nabor
2017 vitejte na svete banner

Speciály Večerníku

2019 tv pohoda banner

 

Barometr

Počasí konečně přálo.

Během uplynulého víkendu se v celém prostějovském regionu konal bezpočet kulturních a společenských akcí, které tentokrát nemusely být rušeny kvůli nepřízni počasí. Oproti předešlému fiasku tak v rámci Léta s hvězdami mohla při druhém pokusu nejen kapela Argema zahrát vícero návštěvníkům.

Koronavirus odložil investice.
Stavební investice za desítky milionů korun byli nuceni na příští rok odložit prostějovští radní. Důvodem je až příliš velké množství peněz vynaložených radnicí během nouzového stavu a zároveň obava z dalšího šíření nákazy covid-19. Počkat si musí Národní dům, kino Metro 70 a další.

Nezapomněli na lidi.

Total Comments

Osobnost týdne

Pavel ŠPORCL

Fenomenální český houslista uhranul své příznivce při svém vystoupení s názvem Pocta Paganinimu na zámku v Plumlově.

11 stasova

THUAN DINH DUC

 

Total Comments

Číslo týdne

5 417

Přesně tolik zákazníků využilo během prvního pololetí službu Senior taxi v Prostějově. Velký pokles počtu klientů kvůli covid-19 byl zaznamenán během nouzového stavu.

Total Comments

Výrok týdne

„Takhle kdyby mi vařila moje žena!“

Jeden ze spokojených účastníků ptenského Gulášfestu určitě nechtěl urazit svoji manželku, ale...

Total Comments

-