Dobré odpoledne, dnes je pátek 24.1.2020
svátek slaví Milena,
zítra Miloš
•Žhavé novinky, informace, soutěže a výhry jen
pro vyvolené, kteří se přihlásí k odběru níže...
facebooktwitteryoutubeinstagram

Přímý souboj o postup do finále nabídne dnešní program prostějovské skupiny tenisové extraligy smíšených družstev. Domácí TK Agrofert nastoupí proti TK Precheza Přerov a vítěz tohoto střetnutí si zahraje o titul.

„Před rokem došlo k tomu, že k postupu stačilo jedno vítězství, v předešlých letech to ale nebylo obvyklé. I letos jsme počítali s tím, že do finále vede cesta přes dva dílčí úspěchy. Jeden máme za sebou, o ten druhý se pokusíme s Přerovem,“ uvedl před důležitým zápasem kapitán prostějovských tenistů Jaroslav Navrátil. „S realizačním týmem se pobavíme o sestavě, doufám, že určíme hráče, kteří přispějí k postupu,! poznamenal.
Přerov musel o postup do semifinálové skupiny bojovat v předkole. Celek Severočeská tenisová ve své hale porazil 6:2 a následně dokázal porazit také Říčany. Duel skončil těsným výsledkem 5:4, rozhodující bod přerovským tenistům zařídil pár Stachovskij – Kovalík. „Soupeře jsem v semifinálové skupině sledoval. Mají k dispozici kvalitní hráče, čeká nás těžká práce. Pokud se nám podaří zopakovat výkony z prvního našeho vystoupení, máme šanci uspět,“ míní kapitán TK Agrofert Prostějov.
Přerov má na soupisce tři zahraniční hráče z první světové dvoustovky. Polák Kamil Majchrzak je na žebříčku ATP na 101. pozici, Jozefu Kovalíkovi ze Slovenska patří 140. příčka a zkušený Sergej Stachovskij z Ukrajiny je na 151. místě. „Všechny kluky známe. Někteří za nás dokonce extraligu hráli, nebo v Prostějově startovali na turnaji MONETA Czech Open. Budeme připravení,“ uvedl Navrátil před zápasem, který se hraje DNES, tj. v pondělí 16. prosince od 10.00 hodin v prostějovské tenisové hale. Vstup je opět zdarma. 

Total Comments

  • gatta
  • Nemocnice Agel
  • Kendrion
  • 1
  • 2
  • 3

Předpověď počasí

Předpověď počasí

Přidejte si nás na Facebooku

P2_tenis

Anketa - hlavní

A JAK VÁM SE LÍBÍ V HOSTINCI U ANDĚLA V TYLOVĚ ULICI?

2020 plesy
2017 vitejte na svete banner
Speciály Večerníku
2019 tv pohoda banner

 

Barometr

K charitě se přidávají další.

Rovněž během uplynulého týdne pokračovala před místním nádražím v Prostějově charitativní akce v podobě rozlévání polévek bezdomovcům. Je potěšitelné, že k Miladě Sokolové s přidávají i majitelé občerstvení, kteří v sobotu lidem bez domova dovezli pochoutky s kebabem.

Smrt osobností.

 

Prostějovskou společnost zasáhly v posledních dnech hned dvě nešťastné zprávy. Zemřela dlouholetá prostějovská komunální politička, členka ČSSD a ředitelka Domova pro seniory v Jesenci Zuzana Bratterová, zesnul rovněž bývalý ředitel Obchodní akademie v Prostějově Pavel Sekanina. Čest jejich památce!

Total Comments

Osobnost týdne

TEREZA DOČKALOVÁ
03 dockalova
Držitelka dvou Cen Thálie byla hlavní postavou ve hře Nora, kterou minulé úterý přijelo do Prostějova představit pražské Divadlo pod Palmovkou.

Total Comments

Číslo týdne

1 801 797

Bravo! Téměř dva miliony korun přinesla letošní tříkrálová sbírka z celého Prostějovska, čímž byl zase o něco více překonán loňský rekord. Konická charita získala 579 028 korun, prostějovská 1 222 769 korun.

Total Comments

Výrok týdne

„KDYŽ JSEM SE PROBUDILA, TAK KOLEM MĚ BYLY PLAMENY…“

Desetiletá Laura Čurejová vzpomíná na oheň, který pohltil celý dům její rodiny ve Vrbátkách a ona sama se ocitla v Dětském domově v Prostějově...

Total Comments