Dobrý podvečer, dnes je pátek 24.1.2020
svátek slaví Milena,
zítra Miloš
•Žhavé novinky, informace, soutěže a výhry jen
pro vyvolené, kteří se přihlásí k odběru níže...
facebooktwitteryoutubeinstagram

Po dlouhých dvanácti letech budou ve finále extraligy smíšených družstev chybět tenisté TK Agrofert Prostějov. V rozhodujícím utkání semifinálové skupiny prohráli s Přerovem 4:5 a díky tomu se do boje o titul dostal soupeř, který si účast v semifinálové fázi zajistil v kvalifikaci.

"Extraliga svým termínem nahrává překvapivým výsledkům. Tenisté mají za sebou náročnou přípravu, nejsou v zápasovém rytmu a toho někdy papírově slabší soupeř využije. Tentokrát to bylo na náš úkor. Navíc se nám zranila mužská týmová jednička, na to se nedá reagovat. Je to sport, porážky k němu patří," hodnotil prostějovské vystoupení prostějovský kapitán Jaroslav Navrátil.

Domácí rychle prohrávali 0:2 po porážkách Mají Chwaliňské a Dalibora Svrčiny, na 2:2 pak vyrovnala Viktória Kužmová s Vítem Kopřivou. Náskok dvou bodů par Přerovu vrátil Kamil Majchrzak a Sergej Stachovský. I na tento úder prostějovský tým v následujících dvou čtyřhrách odpověděl, padl až po posledním deblu, který vyhrál Přerov. "Bylo to hodně těsné. Rozhodoval super tie-break. Vyrovnanější to už být snad ani nemohlo," posteskl si Navrátil. 


TK Agrofert Prostějov - TK PRECHEZA Přerov 4:5

Maja Chwalinská (POL) - Linda Nosková 3:6, 3:6
Dalibor Svrčina - Tim Puetz (GER) 3:6, 6:7(2)
Viktória Kužmová (SVK) - Nikola Tomanová 6:1, 6:4
Vít Kopřiva - Dominik Kellovský 6:4, 6:0
Jiří Veselý - Kamil Majchrzak (POL) 0:3 skreč Veselý
Zdeněk Kolář - Sergij Stachovskij (UKR) 3:6, 4:6
Kužmová (SVK), Chwalinská (POL) - Tomanová, Kubáňová 6:4, 7:6(11)
Poljak, Kopřiva - Stachovskij (UKR), Kellovský 6:3, 6:2
Kolář, Svrčina - Majchrzak (POL), Puetz (GER) 4:6, 6:3, 2:10

Total Comments

  • gatta
  • Nemocnice Agel
  • Kendrion
  • 1
  • 2
  • 3

Předpověď počasí

Předpověď počasí

Přidejte si nás na Facebooku

P2_tenis

Anketa - hlavní

A JAK VÁM SE LÍBÍ V HOSTINCI U ANDĚLA V TYLOVĚ ULICI?

2020 plesy
2017 vitejte na svete banner
Speciály Večerníku
2019 tv pohoda banner

 

Barometr

K charitě se přidávají další.

Rovněž během uplynulého týdne pokračovala před místním nádražím v Prostějově charitativní akce v podobě rozlévání polévek bezdomovcům. Je potěšitelné, že k Miladě Sokolové s přidávají i majitelé občerstvení, kteří v sobotu lidem bez domova dovezli pochoutky s kebabem.

Smrt osobností.

 

Prostějovskou společnost zasáhly v posledních dnech hned dvě nešťastné zprávy. Zemřela dlouholetá prostějovská komunální politička, členka ČSSD a ředitelka Domova pro seniory v Jesenci Zuzana Bratterová, zesnul rovněž bývalý ředitel Obchodní akademie v Prostějově Pavel Sekanina. Čest jejich památce!

Total Comments

Osobnost týdne

TEREZA DOČKALOVÁ
03 dockalova
Držitelka dvou Cen Thálie byla hlavní postavou ve hře Nora, kterou minulé úterý přijelo do Prostějova představit pražské Divadlo pod Palmovkou.

Total Comments

Číslo týdne

1 801 797

Bravo! Téměř dva miliony korun přinesla letošní tříkrálová sbírka z celého Prostějovska, čímž byl zase o něco více překonán loňský rekord. Konická charita získala 579 028 korun, prostějovská 1 222 769 korun.

Total Comments

Výrok týdne

„KDYŽ JSEM SE PROBUDILA, TAK KOLEM MĚ BYLY PLAMENY…“

Desetiletá Laura Čurejová vzpomíná na oheň, který pohltil celý dům její rodiny ve Vrbátkách a ona sama se ocitla v Dětském domově v Prostějově...

Total Comments