Dobré dopoledne, dnes je úterý 11.8.2020
svátek slaví Zuzana,
zítra Klára
•Žhavé novinky, informace, soutěže a výhry jen
pro vyvolené, kteří se přihlásí k odběru níže...
facebooktwitteryoutubeinstagram

Celoroční tenisová série neregistrovaných hráčů ve čtyřhře Marry Cup 2019 vygradovala závěrečným turnajem v halách Hotelu Tennis Club Prostějov i TK Natali Mostkovice. Finálové kolo mělo excelentní úroveň po všech stránkách a kromě výborné zábavy pro vlastní aktéry i jejich příznivce se navíc mohlo pyšnit jak hromadou hodnotných cen pro nejlepší páry, tak výtěžkem z tomboly věnovaným na dobrou věc.

Sportovní boje zabraly většinu soboty 23. listopadu. Na prostějovských i mostkovických kurtech se hrály vždy tři základní skupiny po čtyřech dvojicích a z celkového počtu čtyřiadvaceti kvalifikovaných deblů jich lepší polovina postoupila do elitního pavouku A, zatímco ostatní šli do play-off pavouku B (soutěž útěchy).
Nabitá konkurence skýtala pohled na špičkový tenis, přičemž do semifinále se probila čtyři nejlepší dua s aktuální top formou. V soubojích o finále Šíma, Krejčiřík nečekaně hladce přejeli Stolarika se Sedlářem 6:1, naopak Hošpes, Brusenbauch museli po velké bitvě udolat Janíčka s Kopelcem 7:5. Titulový duel pak byl jednoznačný, když Josef Hošpes - Alan Brusenbauch triumfovali 6:1.
Co regionální zástupci? Milan Kubeš a Martin Šlambor z Mostkovic vypadli ve čtvrtfinále těsně 6:7 s Šímou a Krejčiříkem, rodinný tým Jiří + Adam Kadlecovi z Prostějova skončili o kolo dříve, tedy v osmifinále. Pavouk B ovládli Jiří Crha, Ondřej Novák po finálovém přemožení Rojka s Dubou 7:5.
V rámci slavnostního galavečera byli vyhlášeni nejen premianti závěrečného klání, ale také tři nejlepší hráči Marry Cupu 2019 za celý rok. Jedničkou se stal Radim Janíček, dvojkou Vlastimil Crha a trojkou Milan Javanský.
Co se týká právě galavečera, u něj stojí za pozornost několik zajímavých faktů.
1. Nejlepší dvojice dostaly parádní ceny v hodnotě mnoha tisíc korun. 2. V tombole se losovalo o více než padesát fantastických cen včetně například moderního LED televizoru či obrazu malíře Milana Kubeše, jednoho z účastníků. 3. Výtěžek z tomboly v nádherné výši 54 100 korun byl věnován občanskému sdružení Pomocná ruka! 4. Báječné rozlučkové posezení ozdobili působivými pěveckými výkony aktéři Tomáš Rybka i Jakub Lustyk.
„Kvalita tenisu v rámci turnajů našeho seriálu se dlouhodobě blíží challengerům, o finálovém kole to platilo dvojnásob. Velice hrdí jsme s parťákem Martinem Krupičkou též na rodinnou atmosféru, která při všech našich akcích vládne. Jsme jedna velká tenisová rodina: na kurt jdeme jako protihráči bojovat naplno o vítězství, z kurtu odcházíme už jako velcí přátelé a kamarádi. Což je krásné, něco neskutečného. Moc děkujeme všem za super zážitky během celé letošní sezóny a již teď se těšíme na příští ročník, který odstartuje 25. ledna,“ shrnul ředitel Marry Cupu Marek Florián.
Poděkování partnerům a sponzorům: statutární město Prostějov, Olomoucký kraj, TK PLUS, Hotel Tennis Club, Palírna u Zeleného stromu, Nápoje Kostelec, Smeraldino, rodina Šilhánků, rodina Stolariků, Milan Kubeš, Honza Pugzík, turnaje Prostějov Cup, Martin Štěpánek, Breton - Pavel Rojek, Tomáš Rybka, Marek Florián a Martin Krupička s rodinami.

Total Comments

  • Gulas Fest
  • Olypmic
  • Czech Tour
  • 1
  • 2
  • 3

Předpověď počasí

Předpověď počasí

Přidejte si nás na Facebooku

Anketa - hlavní

Jak se díváte na tzv. boj s chudobou?

P3_hana_nabor
2017 vitejte na svete banner

Speciály Večerníku

2019 tv pohoda banner

 

Barometr

Počasí konečně přálo.

Během uplynulého víkendu se v celém prostějovském regionu konal bezpočet kulturních a společenských akcí, které tentokrát nemusely být rušeny kvůli nepřízni počasí. Oproti předešlému fiasku tak v rámci Léta s hvězdami mohla při druhém pokusu nejen kapela Argema zahrát vícero návštěvníkům.

Koronavirus odložil investice.
Stavební investice za desítky milionů korun byli nuceni na příští rok odložit prostějovští radní. Důvodem je až příliš velké množství peněz vynaložených radnicí během nouzového stavu a zároveň obava z dalšího šíření nákazy covid-19. Počkat si musí Národní dům, kino Metro 70 a další.

Nezapomněli na lidi.

Total Comments

Osobnost týdne

Pavel ŠPORCL

Fenomenální český houslista uhranul své příznivce při svém vystoupení s názvem Pocta Paganinimu na zámku v Plumlově.

11 stasova

THUAN DINH DUC

 

Total Comments

Číslo týdne

5 417

Přesně tolik zákazníků využilo během prvního pololetí službu Senior taxi v Prostějově. Velký pokles počtu klientů kvůli covid-19 byl zaznamenán během nouzového stavu.

Total Comments

Výrok týdne

„Takhle kdyby mi vařila moje žena!“

Jeden ze spokojených účastníků ptenského Gulášfestu určitě nechtěl urazit svoji manželku, ale...

Total Comments

-