Dobrý podvečer, dnes je pátek 24.1.2020
svátek slaví Milena,
zítra Miloš
•Žhavé novinky, informace, soutěže a výhry jen
pro vyvolené, kteří se přihlásí k odběru níže...
facebooktwitteryoutubeinstagram

Celoroční tenisová série neregistrovaných hráčů ve čtyřhře Marry Cup 2019 vygradovala závěrečným turnajem v halách Hotelu Tennis Club Prostějov i TK Natali Mostkovice. Finálové kolo mělo excelentní úroveň po všech stránkách a kromě výborné zábavy pro vlastní aktéry i jejich příznivce se navíc mohlo pyšnit jak hromadou hodnotných cen pro nejlepší páry, tak výtěžkem z tomboly věnovaným na dobrou věc.

Sportovní boje zabraly většinu soboty 23. listopadu. Na prostějovských i mostkovických kurtech se hrály vždy tři základní skupiny po čtyřech dvojicích a z celkového počtu čtyřiadvaceti kvalifikovaných deblů jich lepší polovina postoupila do elitního pavouku A, zatímco ostatní šli do play-off pavouku B (soutěž útěchy).
Nabitá konkurence skýtala pohled na špičkový tenis, přičemž do semifinále se probila čtyři nejlepší dua s aktuální top formou. V soubojích o finále Šíma, Krejčiřík nečekaně hladce přejeli Stolarika se Sedlářem 6:1, naopak Hošpes, Brusenbauch museli po velké bitvě udolat Janíčka s Kopelcem 7:5. Titulový duel pak byl jednoznačný, když Josef Hošpes - Alan Brusenbauch triumfovali 6:1.
Co regionální zástupci? Milan Kubeš a Martin Šlambor z Mostkovic vypadli ve čtvrtfinále těsně 6:7 s Šímou a Krejčiříkem, rodinný tým Jiří + Adam Kadlecovi z Prostějova skončili o kolo dříve, tedy v osmifinále. Pavouk B ovládli Jiří Crha, Ondřej Novák po finálovém přemožení Rojka s Dubou 7:5.
V rámci slavnostního galavečera byli vyhlášeni nejen premianti závěrečného klání, ale také tři nejlepší hráči Marry Cupu 2019 za celý rok. Jedničkou se stal Radim Janíček, dvojkou Vlastimil Crha a trojkou Milan Javanský.
Co se týká právě galavečera, u něj stojí za pozornost několik zajímavých faktů.
1. Nejlepší dvojice dostaly parádní ceny v hodnotě mnoha tisíc korun. 2. V tombole se losovalo o více než padesát fantastických cen včetně například moderního LED televizoru či obrazu malíře Milana Kubeše, jednoho z účastníků. 3. Výtěžek z tomboly v nádherné výši 54 100 korun byl věnován občanskému sdružení Pomocná ruka! 4. Báječné rozlučkové posezení ozdobili působivými pěveckými výkony aktéři Tomáš Rybka i Jakub Lustyk.
„Kvalita tenisu v rámci turnajů našeho seriálu se dlouhodobě blíží challengerům, o finálovém kole to platilo dvojnásob. Velice hrdí jsme s parťákem Martinem Krupičkou též na rodinnou atmosféru, která při všech našich akcích vládne. Jsme jedna velká tenisová rodina: na kurt jdeme jako protihráči bojovat naplno o vítězství, z kurtu odcházíme už jako velcí přátelé a kamarádi. Což je krásné, něco neskutečného. Moc děkujeme všem za super zážitky během celé letošní sezóny a již teď se těšíme na příští ročník, který odstartuje 25. ledna,“ shrnul ředitel Marry Cupu Marek Florián.
Poděkování partnerům a sponzorům: statutární město Prostějov, Olomoucký kraj, TK PLUS, Hotel Tennis Club, Palírna u Zeleného stromu, Nápoje Kostelec, Smeraldino, rodina Šilhánků, rodina Stolariků, Milan Kubeš, Honza Pugzík, turnaje Prostějov Cup, Martin Štěpánek, Breton - Pavel Rojek, Tomáš Rybka, Marek Florián a Martin Krupička s rodinami.

Total Comments

  • gatta
  • Nemocnice Agel
  • Kendrion
  • 1
  • 2
  • 3

Předpověď počasí

Předpověď počasí

Přidejte si nás na Facebooku

P2_tenis

Anketa - hlavní

A JAK VÁM SE LÍBÍ V HOSTINCI U ANDĚLA V TYLOVĚ ULICI?

2020 plesy
2017 vitejte na svete banner
Speciály Večerníku
2019 tv pohoda banner

 

Barometr

K charitě se přidávají další.

Rovněž během uplynulého týdne pokračovala před místním nádražím v Prostějově charitativní akce v podobě rozlévání polévek bezdomovcům. Je potěšitelné, že k Miladě Sokolové s přidávají i majitelé občerstvení, kteří v sobotu lidem bez domova dovezli pochoutky s kebabem.

Smrt osobností.

 

Prostějovskou společnost zasáhly v posledních dnech hned dvě nešťastné zprávy. Zemřela dlouholetá prostějovská komunální politička, členka ČSSD a ředitelka Domova pro seniory v Jesenci Zuzana Bratterová, zesnul rovněž bývalý ředitel Obchodní akademie v Prostějově Pavel Sekanina. Čest jejich památce!

Total Comments

Osobnost týdne

TEREZA DOČKALOVÁ
03 dockalova
Držitelka dvou Cen Thálie byla hlavní postavou ve hře Nora, kterou minulé úterý přijelo do Prostějova představit pražské Divadlo pod Palmovkou.

Total Comments

Číslo týdne

1 801 797

Bravo! Téměř dva miliony korun přinesla letošní tříkrálová sbírka z celého Prostějovska, čímž byl zase o něco více překonán loňský rekord. Konická charita získala 579 028 korun, prostějovská 1 222 769 korun.

Total Comments

Výrok týdne

„KDYŽ JSEM SE PROBUDILA, TAK KOLEM MĚ BYLY PLAMENY…“

Desetiletá Laura Čurejová vzpomíná na oheň, který pohltil celý dům její rodiny ve Vrbátkách a ona sama se ocitla v Dětském domově v Prostějově...

Total Comments