Dobré dopoledne, dnes je sobota 25.5.2019
svátek slaví Viola,
zítra Filip
•Žhavé novinky, informace, soutěže a výhry jen
pro vyvolené, kteří se přihlásí k odběru níže...
facebooktwitteryoutubeinstagram

33 PantučkovaTenisový svátek staršího dorostu přinesl radost mladým tenistům TK Agrofesrt Prostějov. Na kurtech LTC Pardubice proběhl další ročník tradiční juniorky. V kategorii dorostenců se do finále dostal také David Poljak, který nestačil na Jakuba Filipského z pražské Sparty. Mezi dívkami potvrdila post nasazené jedničky Gabriela Pantůčková, která si v závěrečném souboji poradila s Dominikou Paterovou a vyhrála bez problémů 6:2, 6:0.

„Pro mě je to ohromný úspěch. Byl to pro mě poslední juniorský turnaj a moc jsem tady chtěla vyhrát,“ radovala se po vítězství prostějovská tenistka, která nejtěžší bitvu v turnaji podstoupila v semifinále proti Kolodziejové. „Finále bylo lehčí,“ uznala Pantůčková.

 

Její finálová soupeřka Paterová sice hned na začátku utkání získala servis soupeřky, v dalším pokračování duelu ale zcela odpadla, hodně se vztekala a sama se podepsala pod vlastní špatný výkon. „Tohle mi také trochu pomohlo,“ uznala vítězka.

Pantůčková se v Pardubicích definitivně rozloučila s dorosteneckou kategorií a v dalších měsících se bude soustředit na přechod mezi ženy. „Čekají mě už jenom ženské turnaje. Vím, že začátek bude těžký, ale už jsem si pár velkých turnajů zahrála, tak snad to půjde rychle,“ doufá prostějovská tenistka.

Poljak ve finále 86. ročníku juniorky proti Filipskému podal, především v prvním setu, kvalitní výkon, přesto prohrál 3:6, 1:6 a musel se smířit s rolí poraženého. „Davidovi antuka příliš nevyhovuje, což byla moje výhoda. První sada byla přesto vyrovnaná. Uklidnil jsem se až na začátku druhého setu,“ uvedl vítězný Filipský.

Total Comments

 • KSČM
 • Noc Kostelů
 • Interforst
 • Lázně Skalka
 • Hořava
 • Basic
 • 1
 • 2
 • 3
 • 4
 • 5
 • 6

Předpověď počasí

Předpověď počasí

Přidejte si nás na Facebooku

Anketa - hlavní

JAK VÁM SE LÍBÍ V RESTAURACI JADRAN?

Fotbalový sumář
Volejbalová horečka
Prostějovská basketmánie
Ceník inzerce
Hokejový servis
2017 vitejte na svete banner
Speciály Večerníku
2016 jak sel cas banner
2016 stiny minulosti banner

2018 tv pohoda banner

Barometr

Nejsme bezohlední.

Pětačtyřicetiletý Marek Mlčoch děkuje v aktuálním čísle nejen svým blízkým, ale i širokému aparátu záchranářů za svůj život, minulé úterý zavolala na linku 156 žena, která si povšimla seniora s jízdním kolem. Ten v Kolářových sadech bezvládně spadl na zem. Díky včasnému příjezdu sanitky se nestalo nic vážného. Tleskáme!

Skoro nejrizikovější fanoušci.

Vedení prostějovské policie ostře zkritizovalo chování části přívrženců hokejových Jestřábů při utkáních druhé nejvyšší soutěže. Za násilnosti, výtržnosti a majetkové trestné činy už Okresní soud v Prostějově vydal těm nejdivočejším sedm zákazů vstupu do haly, když se hraje zápas!

Total Comments

Osobnost týdne

Jan PŘEUČIL
20 preucil
Fenomenální herec společně se svojí manželkou Evou Hruškovou pobavil ve čtvrtek své fanoušky nejen v prostějovském divadle, ale o den dříve i starší příznivce v domově seniorů v Nerudově ulici při neformální besedě.

Total Comments

Číslo týdne

320 000 000

Tak to je darda! Přesně takto astronomickou sumu požaduje společnost Manthellen po prostějovském magistrátu za údajné porušení obchodní smlovy. Jak známo, záležitost se týká kauzy kolem výstavby Galerie Prostějov v prostoru U Špalíčku.

Total Comments

Výrok týdne

„NESUĎTE, ABYSTE NEBYLI SOUZENI!“

Takto při předávání Cen města Prostějova odpovídal jeden z vyznamenaných exprimátor Miroslav Pišťák na kritiku některých současných opozičních zastupitelů města

Total Comments