Dobrý podvečer, dnes je středa 21.8.2019
svátek slaví Johana,
zítra Bohuslav
•Žhavé novinky, informace, soutěže a výhry jen
pro vyvolené, kteří se přihlásí k odběru níže...
facebooktwitteryoutubeinstagram

33 PantučkovaTenisový svátek staršího dorostu přinesl radost mladým tenistům TK Agrofesrt Prostějov. Na kurtech LTC Pardubice proběhl další ročník tradiční juniorky. V kategorii dorostenců se do finále dostal také David Poljak, který nestačil na Jakuba Filipského z pražské Sparty. Mezi dívkami potvrdila post nasazené jedničky Gabriela Pantůčková, která si v závěrečném souboji poradila s Dominikou Paterovou a vyhrála bez problémů 6:2, 6:0.

„Pro mě je to ohromný úspěch. Byl to pro mě poslední juniorský turnaj a moc jsem tady chtěla vyhrát,“ radovala se po vítězství prostějovská tenistka, která nejtěžší bitvu v turnaji podstoupila v semifinále proti Kolodziejové. „Finále bylo lehčí,“ uznala Pantůčková.

 

Její finálová soupeřka Paterová sice hned na začátku utkání získala servis soupeřky, v dalším pokračování duelu ale zcela odpadla, hodně se vztekala a sama se podepsala pod vlastní špatný výkon. „Tohle mi také trochu pomohlo,“ uznala vítězka.

Pantůčková se v Pardubicích definitivně rozloučila s dorosteneckou kategorií a v dalších měsících se bude soustředit na přechod mezi ženy. „Čekají mě už jenom ženské turnaje. Vím, že začátek bude těžký, ale už jsem si pár velkých turnajů zahrála, tak snad to půjde rychle,“ doufá prostějovská tenistka.

Poljak ve finále 86. ročníku juniorky proti Filipskému podal, především v prvním setu, kvalitní výkon, přesto prohrál 3:6, 1:6 a musel se smířit s rolí poraženého. „Davidovi antuka příliš nevyhovuje, což byla moje výhoda. První sada byla přesto vyrovnaná. Uklidnil jsem se až na začátku druhého setu,“ uvedl vítězný Filipský.

Total Comments

  • Memoriál Otmara Malečka
  • Nezamyslice
  • Sportovní hry
  • Basic
  • Zámek Čechy pod Kosířem
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5

Předpověď počasí

Předpověď počasí

Přidejte si nás na Facebooku

Anketa - hlavní

JAK JSTE V LETNÍM OBDOBÍ SPOKOJENI S RESTAURAČNÍMI SLUŽBAMI?

Fotbalový sumář
Volejbalová horečka
Prostějovská basketmánie
Hokejový servis
2017 vitejte na svete banner
Speciály Večerníku
2016 jak sel cas banner
2016 stiny minulosti banner

2018 tv pohoda banner

Barometr

Zájem o Večerník.

Přestože zprvu nepřálo našim výjezdům na koupaliště počasí, poslední dvě soboty jsme se vyřádili dosyta. A k našemu velkému potěšení se návštěvníci areálů v Laškově a naposledy i ve Stražisku náramně bavili, navíc si odnesli i hodnotné ceny. Tento víkend pokračujeme v Otaslavicích, tak přijďte!

Hledané osoby.

Hned dva lidé se v uplynulém týdnu zaměrně i nezáměrně ztratili. Zatímco v Horním Štěpánově postrádají čtyřiasedmdesátiletého seniora, z olomoucké nemocnice utekla patnáctiletá Prostějovanka romského původu, která je navíc v rizikovém těhotenství. Policisté se prostě v létě nenudí...

Total Comments

Osobnost týdne

DAVID KIRNER
33 kirner
Devatenáctiletý mladík z Určic se po maturitě na reálném gymnáziu v Prostějově rozhdol vyrazit na svém kole na „vélet“. Na cestě nakonec strávil celých 58 dní a našlapal neuvěřitelných 4 664 kilometrů.

Total Comments

Číslo týdne

5
Teprve po pěti měsících obdržela obhájkyně odsouzeného Radima Žondry písemnou verzi rozsudku a okamžitě se proti němu odvolala. Jak známo, ten byl už letos v březnu usvědčen a odsouzen k osmi letům vězení...

Total Comments

Výrok týdne

„OBJEVILI SE LONI NA PODZIM. A OD TÉ DOBY JSME TU MĚLI DERATIZÁTORA TŘIKRÁT“

Prodavačka z obchodu ve Ptení, který byl v uplynulém týdnu na dva dny uzavřen, přiznala, že návštěva hlodavců už nějaký ten čas trvá...

Total Comments