Dobré dopoledne, dnes je pátek 3.4.2020
svátek slaví Richard,
zítra Ivana
•Žhavé novinky, informace, soutěže a výhry jen
pro vyvolené, kteří se přihlásí k odběru níže...
facebooktwitteryoutubeinstagram

V obrácené roli v těchto týdnech vystupují sportovci. Obvykle doufají v podporu fanoušků během svých zápasů, teď ovšem příznivce povzbuzují v boji s nebezpečnou nemocí.

„Byl bych hrozně rád, kdybychom svou ohleduplností bojovali proti tomuto viru a poslechli nařízení naší vlády. Dokážeme to naší disciplínou a tím, že se umíme semknout v momentě, kdy je to nejvíc potřeba,“ burcuje nejen sportovní příznivce dvojnásobný daviscupový vítěz Radek Štěpánek. „Je to o nás všech. Jeden za všechny, všichni za jednoho. Pojďme bojovat za Česko. Vím, co to je bojovat za Česko. Vždycky, když to bylo nejvíce potřeba, jsme se dokázali semknout. Jsme v tom spolu!“ uvedl Štěpánek ve svém vystoupení na sociálních sítích.
S roušku na obličeji se udržuje v kondici Barbora Strýcová. „Běhat s tím není legrace,“ přiznává tenistka. „Musím se ve svém věku udržovat, jinak se už nerozhýbu. Buďte ohleduplní k sobě a okolí,“ požádala veřejnost.
K trpělivosti vyzývají Petra Kvitová a Karolína Plíšková, dvě největší české tenisové hvězdy současnosti. „Musíme být maximálně zodpovědní a věřím, že to zvládneme. Pevně doufám, že se to časem zase vrátí do normálu,“ prohlásila Plíšková.
Víru v dobrý konec neztrácí ani Kvitová. „Buďme trpěliví. Teď je důležité udělat správné kroky k zastavení viru. Prioritou je bezpečnost a zdraví,“ uvedla své priority dvojnásobná wimbledonská vítězka. 

Total Comments

  • Kominek
  • Naděje Podhorná
  • Kalendář
  • Kendrion
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4

Předpověď počasí

Předpověď počasí

Přidejte si nás na Facebooku

P2_pomoc_vecernik

Anketa - hlavní

Co říkáte na nezodpovědné jedince, kteří nedodržují vládní nařízení a tím ohrožují sebe i své okolí?

2020 plesy
2017 vitejte na svete banner

Speciály Večerníku

2019 tv pohoda banner

 

Barometr

Rozdávají roušky.

Do rozdávání ochranných roušek se zapojila také městská policie a ochrannou pomůcku před koronavirem jste si mohli vyzvednout i přímo na dvoře radnice. Přímo od strážníků se dočkali také obyvatelé domů s pečovatelskou službou. Přidali se také ostatní, pomáhají jednotlivci i celé firmy a další subjekty.

Proboha, co dělal?!

Během minulého pondělí odpoledne zmasakroval starší řidič osobního vozidla Volvo dva elektrorozvaděče v Dolní ulici v Prostějově poté, co v opilosti vyjel ze silnice. Z místa nehody ujel, ale za pár minut jej policisté dohonili na křižovatce ve Svatoplukově ulici. Senior jim nadýchal 0,8 promile...

Total Comments

Osobnost týdne

THUAN DINH DUC

Vietnamský obchodník a majitel prodejny v centru Prostějova je jedním z nejobětavějších pomocníků v této těžké době koronavirového temna. On a jeho manželka ušili a zdarma rozdali již tisíce ochranných roušek.

11 stasova

THUAN DINH DUC

 

Total Comments

Číslo týdne

630

Uplynulý pátek jsme si připomenuli přesně 630 let od „povýšení“ Prostějova na město. Jak historici ví, stalo se tak udělením práva výročního trhu. Magistrát měl k oslavě výročí připraveno celoroční program, první akce již však musely být odloženy.

Total Comments

Výrok týdne

„MĚLA JSEM I ČTYŘICET ZÁCHVATŮ NĚKOLIK HODIN V KUSE...“

Čtrnáctiletá Vanessa Reiterová musela v životě zvládnout nepříjemnou nemoc, nyní obsadila v krajském kole Dívka roku bronzovou příčku. 

Total Comments

Z_Kalendar