Příjemnou noc, dnes je pondělí 13.7.2020
svátek slaví Markéta,
zítra Karolína
•Žhavé novinky, informace, soutěže a výhry jen
pro vyvolené, kteří se přihlásí k odběru níže...
facebooktwitteryoutubeinstagram

Téměř celý dosavadní život šéfky prostějovských tenisových projektů je spojený s bílým sportem. Jako hráčka se dostala až na 53. místo ve světovém žebříčku a vyhrála i jeden turnaj WTA Tour. Po ukončení kariéry si vybudovala pověst špičkové ředitelky. Dlouhodobě šéfuje finálovému turnaji Mistrovství světa družstev do 14 let a mužskému challengeru MONETA Czech Open. Je také ředitelkou pražského turnaje žen. Tenis výrazně promluvil i do jejího osobního života. Před sedmi lety se provdala za šéfa prostějovského klubu a společnosti TK PLUS Miroslava Černoška, úspěšného manažera. S tenisem je zkrátka Petra Černošková spojená téměř padesát let, prakticky od svého narození 27. června 1970.


Bývalá reprezentantka a také vítězka tenisové extraligy smíšených družstev si získala v tenisovém světě respekt jako turnajová ředitelka. Její organizátorské schopnosti opakovaně ocenili zástupci ATP i Mezinárodní tenisové federace ITF v závěrečných zprávách po téměř všech ročnících mistrovství světa a mužského Czech Open.
„S Petrou se známe opravdu dlouho. Opakovaně skvěle zvládá svoji funkci. Jako ředitelka je dokonalá. I díky její práci se vždy do Prostějova těším, protože vím, že tenisové akce se zde pořádají vždy na excelentní úrovni,“ shrnuje jednotlivá hodnocení prezident Českého tenisového svazu Ivo Kaderka.
Sama ředitelka prostějovských tenisových projektů si uvědomuje, že přestože je tenis vysoce individuálním sportem, pořádání turnajů naopak vyžaduje především týmovou práci. „Žádný turnaj není o řediteli. Je především o té ohromné partě pracovitých lidí kolem. Ti si zaslouží největší poděkování. Mám perfektní tým, na který se můžu ve všem spolehnout. Každý ví, co má dělat, všichni vždy podají maximální výkon. Kdybych se na chvíli musela ztratit, nikdo by to nepoznal,“ cení si spolupracovníků Černošková.
Díky tenisu se úspěšná žena seznámila s manažerem Miroslavem Černoškem. Postupně profesní vztah přerostl v osobní a od roku 2013 vystupují pod společným příjmením. „Tenis mi dal hodně neuvěřitelných zážitků. Před lety jsem se těšil z výher své dcery v mládežnických kategoriích. Seděl jsem v čestné loži při wimbledonských triumfech Petry Kvitové. Užíval si euforii po vyhraných finálových zápasech ve Fed Cupu a Davis Cupu. A u tenisu jsem poznal svoji manželku. Dalo by se říci, že to nejlepší přišlo naposled. Ale já věřím, že společně se svou ženou ještě s tenisem zažijeme další velké okamžiky,“ přeje k narozeninám manželce Miroslav Černošek.
K významnému životnímu jubileu gratuluje i PROSTĚJOVSKÝ Večerník.

Total Comments

  • Makovec
  • Rock memory of
  • Elite
  • Farmářské trhy
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4

Předpověď počasí

Předpověď počasí

Přidejte si nás na Facebooku

Anketa - hlavní

Půjdete v tomto týdnu do Prostějova na tenis?

P3_moravian_husserle
2017 vitejte na svete banner

Speciály Večerníku

2019 tv pohoda banner

 

Barometr

Po cyklostezce do Vrbátek.

Na kole se bezpečně po cyklostezce dostaneme už z Prostějova do Kostelce na Hané, Bedihoště a do Mostkovic. Nově se rýsuje také plán na výstavbu stezky pro cyklisty z Prostějova do Vrbátek, která má stát 34 milionů korun. Město Prostějov přispěje 450 tisíc korun na vytvoření projektové dokumentace.

Vrátili se ke glyfosátu.
Ještě v živé paměti máme dubnové usnesení zastupitelstva, kterým se zastavilo používání glyfosátů včetně kritizovaného Roundupu při ničení plevele v Prostějově. V posledních týdnech mnozí obyvatelé upozorňovali, že společnost FCC znovu Roundup používá. A Večerníku to potvrdil i náměstek primátora!

Nezapomněli na lidi.

Total Comments

Osobnost týdne

Miloš Karásek

Minulý čtvrtek byla v Prostějově odhalena pamětní deska Edmundu Husserlovi z dílny právě tohoto architekta a sochaře, který je mimo jiné také autorem „sedícího“ Jiřího Wolkera na prostějovském náměstí.

11 stasova

THUAN DINH DUC

 

Total Comments

Číslo týdne

2 073


Právě tolik lidí je aktuálně na Prostějovsku bez práce. Nezaměstnanost v regionu oproti předchozímu měsíci mírně poklesla, ale předpovědi na další období nejsou příznivé.

Total Comments

Výrok týdne

„Církev přestala být vidět, protože se lidé ani nesešli!“

V pořadí již dvanáctý evangelický farář v Prostějově Kamil Vystavěl takto popisoval těžkou dobu koronavirovou.

Total Comments

-