Příjemnou noc, dnes je pondělí 13.7.2020
svátek slaví Markéta,
zítra Karolína
•Žhavé novinky, informace, soutěže a výhry jen
pro vyvolené, kteří se přihlásí k odběru níže...
facebooktwitteryoutubeinstagram

Od pondělí až do středy bude na centrálním dvorci prostějovského tenisového areálu probíhat druhé klání charitativní série Tipsport Elite Trophy, v němž proti sobě stojí Růžový výběr Petry Kvitové a Černá sestava Karolíny Plíškové. Oproti premiérovému turnaji by měly prostějovské zápasy proběhnout s jednou velkou změnou. Do hry by měla zasáhnout také dvojnásobná wimbledonská vítězka a čestná členka TK Agrofert Prostějov!

„Na druhý díl Tipsport Elite Trophy se těším, protože stav mé ruky se lepší, a tak předpokládám, že se jako kapitánka Růžového týmu zapojím do hry o body. Když půjde vše podle předpokladů, mohlo by to být dokonce ve dvouhře,“ nechala se slyšet Petra Kvitová.
Turnaj v areálu NTC MORAVA Za Kosteleckou ulicí v Prostějově odstartuje v pondělí 29. června ve 12.00 hodin, kdy proti sobě ve dvouhře nastoupí hráčka z Černého týmu a hráčka z Růžového týmu. Poté následují další dvě dvouhry založené na stejném principu a závěrečná čtyřhra. Jednotlivé duely se nemohou během jednoho turnaje opakovat, což v praxi znamená, že každý den proti sobě nastoupí jiné soupeřky. Za vítězný zápas obdrží tým jeden bod. Body se budou následně sčítat a na konci třídenní akce zvítězí tým s vyšším počtem bodů.
Každé družstvo bude mít k dispozici šest hráček, ze kterých bude na každý turnaj nominována čtveřice a jedna náhradnice. Rozpis zápasů na každý další hrací den bude zveřejněn vždy den předem do třiceti minut po odehrání posledního zápasu na oficiálních webových stránkách turnaje www.elitetrophy.cz. Všechny živé přenosy bude vysílat internetová televize Tipsport a O2 TV.
„Tento formát nás celý Černý tým velmi baví. Užíváme si s holkami spoustu legrace. Těšíme se na pokračování v Prostějově a doufám, že budeme pokračovat i v dobrých výkonech. Myslím, že se diváci mají na co těšit,“ zve tenisové fanoušky do ochozů kapitánka Černého týmu Karolína Plíšková.
Každý odehraný míč ve všech utkáních bude oceněn 50 korunami od organizátora, které následně zdvojnásobí Nadace Tipsport. Po první sérii je na kontě charity 128 300 Kč. Vítězný tým obdrží po celé sérii šek s konečnou částkou, ten pak věnuje nadaci dle vlastního uvážení.
Po prvním turnaji vede Černý tým, který v Praze zvítězil 7:4 i díky tomu, že Kvitová kvůli zranění nemohla hrát. Teď by se karta mohla otočit. „Uděláme vše, aby se nám odveta povedla,“ říká kapitánka Růžového týmu a hlavní hvězda nadcházejících třídenních bojů. Hostem turnaje má být bývalá prostějovská tenistka a světová jednička v deblu Lucie Šafářová!
S postupným rozvolňováním vládních nařízení je možnost v omezeném počtu otevřít diváckou tribunu. Vstupenky jsou k dispozici on-line v síti Ticketportal.

 

 

PROGRAM ZÁPASŮ
1. hrací den, pondělí 29.6., 12:00 hodin
NTC MORAVA, centrální dvorec

Muchová - Strýcová

Vondroušová - Alexandrová

Martincová - Fruhvirtová

Kr. Plíšková, Vondroušová - Strýcová, Alexandrová

Total Comments

  • Makovec
  • Rock memory of
  • Elite
  • Farmářské trhy
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4

Předpověď počasí

Předpověď počasí

Přidejte si nás na Facebooku

Anketa - hlavní

Půjdete v tomto týdnu do Prostějova na tenis?

P3_moravian_husserle
2017 vitejte na svete banner

Speciály Večerníku

2019 tv pohoda banner

 

Barometr

Po cyklostezce do Vrbátek.

Na kole se bezpečně po cyklostezce dostaneme už z Prostějova do Kostelce na Hané, Bedihoště a do Mostkovic. Nově se rýsuje také plán na výstavbu stezky pro cyklisty z Prostějova do Vrbátek, která má stát 34 milionů korun. Město Prostějov přispěje 450 tisíc korun na vytvoření projektové dokumentace.

Vrátili se ke glyfosátu.
Ještě v živé paměti máme dubnové usnesení zastupitelstva, kterým se zastavilo používání glyfosátů včetně kritizovaného Roundupu při ničení plevele v Prostějově. V posledních týdnech mnozí obyvatelé upozorňovali, že společnost FCC znovu Roundup používá. A Večerníku to potvrdil i náměstek primátora!

Nezapomněli na lidi.

Total Comments

Osobnost týdne

Miloš Karásek

Minulý čtvrtek byla v Prostějově odhalena pamětní deska Edmundu Husserlovi z dílny právě tohoto architekta a sochaře, který je mimo jiné také autorem „sedícího“ Jiřího Wolkera na prostějovském náměstí.

11 stasova

THUAN DINH DUC

 

Total Comments

Číslo týdne

2 073


Právě tolik lidí je aktuálně na Prostějovsku bez práce. Nezaměstnanost v regionu oproti předchozímu měsíci mírně poklesla, ale předpovědi na další období nejsou příznivé.

Total Comments

Výrok týdne

„Církev přestala být vidět, protože se lidé ani nesešli!“

V pořadí již dvanáctý evangelický farář v Prostějově Kamil Vystavěl takto popisoval těžkou dobu koronavirovou.

Total Comments

-