Příjemnou noc, dnes je sobota 22.2.2020
svátek slaví Petr,
zítra Svatopluk
•Žhavé novinky, informace, soutěže a výhry jen
pro vyvolené, kteří se přihlásí k odběru níže...
facebooktwitteryoutubeinstagram

44 berdychHodně těžké soupeře bude mít ve skupině „A“ Turnaje mistrů Tomáš Berdych. Česká jednička a opora prostějovského TK Agrofert postupně narazí na Švýcara Stanislase Wawrinku a na Španěly Rafaela Nadala i Davida Ferrera. Do semifinále v Londýně postoupí dva nejlepší. „Postupem do Turnaje mistrů jsem splnil jeden z cílů na začátku sezony. V Londýně se představí nejlepších osm hráčů roku, takže nejde předpokládat, že narazíte na slabého soupeře,“ uvedl Berdych ještě před losováním.

Již několikrát současně prohlásil, že má rád velké výzvy. Ta londýnská opravdu stojí za to. Favoritem skupiny je Nadal, ale i s dalšími soupeři má český tenista zápornou bilanci. Toto skóre si může na vrcholu sezony Berdych vylepšit. Ve skupině „B“ se představí obhájce titulu Srb Novak Djokovič, Argentinec Juan Martín del Potro, Švýcar Roger Federer a Francouz Richard Gasquet. Sedmadvacetiletý Berdych se mezi osmičkou nejlepších hráčů sezony objeví počtvrté za sebou. Dvakrát skončil ve skupině, v roce 2011 hrál semifinále.

Total Comments

  • Infos
  • Ples Jevíčko
  • Basic
  • Interforst
  • Kendrion
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5

Předpověď počasí

Předpověď počasí

Přidejte si nás na Facebooku

Anketa - hlavní

Jak jste spokojeni s dosavadním působením primátora statutárního města Prostějov Františka Jury?

2020 plesy
2017 vitejte na svete banner
Speciály Večerníku
2019 tv pohoda banner

 

Barometr

Památky lákají.

V Olomouckém kraji vloni došlo k nejrychlejšímu nárůstu počtu turistů v rámci celého Česka. Vyplývá to z aktuálních dat Českého statistického úřadu. Návštěvnost narostla téměř o devět procent a více lidí zde také přenocovalo. V regionu se vloni ubytovalo přes tři čtvrtě miliónu hostů.

Sabine páchala škody.

Černé předpovědi se vyplnily a orkán s dívčím jménem způsobil výrazné škody i v regionu. Strhával střechy, vyvracel stromy a ničil také elektrická vedení. Škody sčítá i prostějovský magistrát, kvůli dalším škodám byl nucen dokonce na dva dny uzavřít Městský hřbitov.

Total Comments

Osobnost týdne

ZDENĚK IZER
06 pawlovska
Známý bavič a imitátor tentokrát rozechvěl bránice divákům při svém nedělním představení v němčickém kině Oko, u něhož nechyběl ani Večerník

Total Comments

Číslo týdne

1 708


Jde o varování? Také na Prostějovsku se výrazným způsobem zvýšila nezaměstnanost, a to o čtrnáct procent. Aktuálně je na prostějovském „pracáku“ registrováno přes sedmnáct stovek lidí bez práce.

Total Comments

Výrok týdne

„LIDÉ SI NA MĚ UKAZUJÍ PRSTEM“

Redakci se ozval svědek bedihošťského případu skorovraždy. Nešťastný muž J. C. si postěžoval nad chováním spoluobčanů. Někteří jej prý viní ze spoluúčasti...

Total Comments