Dobré dopoledne, dnes je neděle 23.2.2020
svátek slaví Svatopluk,
zítra Matěj
•Žhavé novinky, informace, soutěže a výhry jen
pro vyvolené, kteří se přihlásí k odběru níže...
facebooktwitteryoutubeinstagram

44 davis_cupOčekávanou sestavu pro finále Davis Cupu proti oznámil nehrající kapitán Jaroslav Navrátil. Proti Srbsku nastoupí Tomáš Berdych, Radek Štěpánek, Lukáš Rosol a Jan Hájek. „Lepší sestavu jsme mít nemohli. Půjdeme do utkání v plné síle,“ prohlásil nehrající kapitán obhájců trofeje. Berdych a Hájek jsou hráči prostějovského TK Agrofert.

Oproti poslednímu zápasu není v sestavě talentovaný Jiří Veselý, kterého z nominace vyřadily zdravotní potíže z poslední doby. „Jirka měl dvě zranění nohy a ještě na něj čekají dva turnaje, kde snad uhraje nějaké body do světového žebříčku před začátkem příští sezony,“ vysvětlil Navrátil.
V Bělehradu se bude o prestižní trofej hrát od 15. do 17. listopadu. Opory české sestavy Berdycha a Štěpánka čeká před zápasem start na Turnaji mistrů. „Díky tomu se budeme do Srbska možná slétat postupně, ale uděláme maximum, abychom vítězství obhájili,“ poznamenal nehrající kapitán výběru.
Srbskou jedničkou zřejmě bude druhý hráč světa Novak Djokovič. Pořadatelé ale mají starosti s dalšími hráči. Janko Tipsarevič léčí zraněnou nohu, Viktor Troicki pyká za doping. „Tipsarevič se asi někde zavřel a udělá první poslední, aby byl v pořádku. Troického dopingová kauza se prý bude projednávat co nejdřív, aby případně mohl proti nám nastoupit,“ prozradil novinky z tenisového zákulisí Štěpánek. „Ale my se soustředíme hlavně na sebe a chceme uhrát tři body,“ dodal.

Total Comments

  • Infos
  • Ples Jevíčko
  • Basic
  • Interforst
  • Kendrion
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5

Předpověď počasí

Předpověď počasí

Přidejte si nás na Facebooku

Anketa - hlavní

Jak jste spokojeni s dosavadním působením primátora statutárního města Prostějov Františka Jury?

2020 plesy
2017 vitejte na svete banner
Speciály Večerníku
2019 tv pohoda banner

 

Barometr

Památky lákají.

V Olomouckém kraji vloni došlo k nejrychlejšímu nárůstu počtu turistů v rámci celého Česka. Vyplývá to z aktuálních dat Českého statistického úřadu. Návštěvnost narostla téměř o devět procent a více lidí zde také přenocovalo. V regionu se vloni ubytovalo přes tři čtvrtě miliónu hostů.

Sabine páchala škody.

Černé předpovědi se vyplnily a orkán s dívčím jménem způsobil výrazné škody i v regionu. Strhával střechy, vyvracel stromy a ničil také elektrická vedení. Škody sčítá i prostějovský magistrát, kvůli dalším škodám byl nucen dokonce na dva dny uzavřít Městský hřbitov.

Total Comments

Osobnost týdne

ZDENĚK IZER
06 pawlovska
Známý bavič a imitátor tentokrát rozechvěl bránice divákům při svém nedělním představení v němčickém kině Oko, u něhož nechyběl ani Večerník

Total Comments

Číslo týdne

1 708


Jde o varování? Také na Prostějovsku se výrazným způsobem zvýšila nezaměstnanost, a to o čtrnáct procent. Aktuálně je na prostějovském „pracáku“ registrováno přes sedmnáct stovek lidí bez práce.

Total Comments

Výrok týdne

„LIDÉ SI NA MĚ UKAZUJÍ PRSTEM“

Redakci se ozval svědek bedihošťského případu skorovraždy. Nešťastný muž J. C. si postěžoval nad chováním spoluobčanů. Někteří jej prý viní ze spoluúčasti...

Total Comments