Dobré dopoledne, dnes je středa 29.1.2020
svátek slaví Zdislava,
zítra Robin
•Žhavé novinky, informace, soutěže a výhry jen
pro vyvolené, kteří se přihlásí k odběru níže...
facebooktwitteryoutubeinstagram

29 vesely_pavlasek_semifinaleZbývá už jen několik zápasů a letošní ročník prostějovského turnaje se stane minulostí. Ve čtyřhře se dnes rozhodlo o finalistech, kteří si to zítra rozdají o celkové prvenství. Zastoupení má i domácí TK Agrofert, reprezentující Jiřím Veselým a Adamem Pavláskem. Prvně jmenovaný si dnes poradil s nasazenou dvojkou a postoupil i do zítřejšího semifinále dvouher.

Zamračené počasí, pátek třináctého, to vše naznačovalo, že ani na kurtech to dnes nebude nic jednoduchého. Domácí borec, Jiří Veselý však chtěl všem ukázat, že není třeba vnímat tyto negativní vlivy. Proti nasazené dvojce, Argentinci Juanu-Pablu Amadovi, pokračoval ve své dobré formě, se kterou se v Prostějově prezentuje. Důrazným a přesným servisem nedal svému soupeři mnoho šancí. V prvním setu mu dovolil uhrát tři sady, druhý dokonce zahrál s nulou a radoval se z postupu do semifinále.

Pár hodin odpočinku a zpět na kurt. Tak napilno měl v dnešním programu prostějovského turnaje Jiří Veselý. Po postupu do semifinále dvouhry jej ještě čekalo další semifinále, tentokrát ve čtyřhře. Společně s Adamem Pavláskem i zde byl úspěšný a po setech 6:4 a 6:1 postoupil do sobotního finále. Budou to nakonec prostějovští borci, kteří se zaradují z celkového triumfu nebo v tom nejdůležitějším zápase najdou přemožitele? Večerník pro vás vše bude sledovat a průběžně informovat.

Dnešní výsledky:

Dvouhra
Kunčik Jan [DK] - Šafránek Václav 4:6 7:6(4) 6:1
Sikora Adrian [7] - Smola Maciej 6:0 4:6 6:3
Veselý Jiří [8] - Amado Juan-Pablo [2] 6:3 6:0
Thiem Dominic [6] - Jebavý Roman [4] 6:2 6:1

Čtyřhra
Bellotti/Thiem [4] - Fabian/Partl 7:6(2) 7:6(3)
Pavlásek/Veselý [3] - Kubis/Novodomec 6:4 6:1

Total Comments

  • gatta
  • Nemocnice Agel
  • Kendrion
  • 1
  • 2
  • 3

Předpověď počasí

Předpověď počasí

Přidejte si nás na Facebooku

P2_tenis

Anketa - hlavní

Co říkáte na rekordně nízké návštěvy při hokejových zápasech Jestřábů?

2020 plesy
2017 vitejte na svete banner
Speciály Večerníku
2019 tv pohoda banner

 

Barometr

Pomáhající děti.

Hezkým činem začali rok 2020 na ZŠ E. Valenty v Prostějově, kde žákyně třídy 6. B zorganizovaly dobrovolnou sbírku na pomoc rodině z Mostkovic, které před nedávnými Vánocemi shořel dům. A vybralo se rovných dvacet tisíc korun! Tomu se rozhodně říká dobrý skutek s velkým „S“ hodný následování. Přidáte se?

Kanibalismus na Prostějovsku.

Pěstní souboje jsou vcelku běžným prostředkem k vyřizování sporů, ovšem aby se lidé navzájem pojídali, to jsme tu ještě neměli! V uplynulých dnech jsme zaznamenali dva případy, kdy jeden muž ukousl rivalovi při rvačce dolní ret, na druhého pak pořvávala tlupa spoluobčanů, že si „pochutnal“ na šestnáctileté slečně…

Total Comments

Osobnost týdne

PETR KOUKAL
04 koukal img 4104
Historicky nejlepší český badmintonista se musel porvat s diagnózou rakoviny varlat. Po konci kariéry založil Nadaci Petra Koukala, jejímž hlavním projektem je STK pro chlapy. Ten si klade za cíl, aby se o muži o své zdraví začali starat stejně jako o své auto. V Prostějově na plesu společnosti Koutný převzal šek na 250 tisíc korun, které vzešly z prodeje žiraf uháčkovaných zaměstnanci této oděvní firmy.

Total Comments

Číslo týdne

137


Po roční pauze se uplynulou neděli do jediného lyžařského areálu na Prostějovsku vrátila Kladecká lyže. Závod byl dokonce zařazen do Jihomoravského lyžařského poháru, díky čemuž se mohl těšit z rekordní účasti celkem 137 závodníků a závodnic. Mnozí z nich do Kladek dorazili právě z Brna.

Total Comments

Výrok týdne

„V PROSTĚJOVĚ UŽ SE NETANČÍ, ALE JENOM SKÁČE“


Taneční mistr Jiří Šindler, známý z působení v Domě služeb v Olomoucké ulici, si v exkluzivním rozhovoru takto postěžoval na kvalitu a (ne)zájem nejen o kurzy.

Total Comments