Příjemnou noc, dnes je neděle 27.9.2020
svátek slaví Jonáš,
zítra Václav
•Žhavé novinky, informace, soutěže a výhry jen
pro vyvolené, kteří se přihlásí k odběru níže...
facebooktwitteryoutubeinstagram

29 vesely_pavlasek_semifinaleZbývá už jen několik zápasů a letošní ročník prostějovského turnaje se stane minulostí. Ve čtyřhře se dnes rozhodlo o finalistech, kteří si to zítra rozdají o celkové prvenství. Zastoupení má i domácí TK Agrofert, reprezentující Jiřím Veselým a Adamem Pavláskem. Prvně jmenovaný si dnes poradil s nasazenou dvojkou a postoupil i do zítřejšího semifinále dvouher.

Zamračené počasí, pátek třináctého, to vše naznačovalo, že ani na kurtech to dnes nebude nic jednoduchého. Domácí borec, Jiří Veselý však chtěl všem ukázat, že není třeba vnímat tyto negativní vlivy. Proti nasazené dvojce, Argentinci Juanu-Pablu Amadovi, pokračoval ve své dobré formě, se kterou se v Prostějově prezentuje. Důrazným a přesným servisem nedal svému soupeři mnoho šancí. V prvním setu mu dovolil uhrát tři sady, druhý dokonce zahrál s nulou a radoval se z postupu do semifinále.

Pár hodin odpočinku a zpět na kurt. Tak napilno měl v dnešním programu prostějovského turnaje Jiří Veselý. Po postupu do semifinále dvouhry jej ještě čekalo další semifinále, tentokrát ve čtyřhře. Společně s Adamem Pavláskem i zde byl úspěšný a po setech 6:4 a 6:1 postoupil do sobotního finále. Budou to nakonec prostějovští borci, kteří se zaradují z celkového triumfu nebo v tom nejdůležitějším zápase najdou přemožitele? Večerník pro vás vše bude sledovat a průběžně informovat.

Dnešní výsledky:

Dvouhra
Kunčik Jan [DK] - Šafránek Václav 4:6 7:6(4) 6:1
Sikora Adrian [7] - Smola Maciej 6:0 4:6 6:3
Veselý Jiří [8] - Amado Juan-Pablo [2] 6:3 6:0
Thiem Dominic [6] - Jebavý Roman [4] 6:2 6:1

Čtyřhra
Bellotti/Thiem [4] - Fabian/Partl 7:6(2) 7:6(3)
Pavlásek/Veselý [3] - Kubis/Novodomec 6:4 6:1

Total Comments

  • Vinotéka Hruška
  • ČSSD
  • Interforst
  • Bellis
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4

Předpověď počasí

Předpověď počasí

Přidejte si nás na Facebooku

Anketa - hlavní

Jak byste řešili vzrůstající pandemii koronaviru?

2017 vitejte na svete banner

Speciály Večerníku

2019 tv pohoda banner

 

Barometr

Smích s klasikou.

Koronavir – nekoronaavir, prostějovská veřejnost chce žít! Není proto divu, že letní promítání na nádvoří zámku mělo značnou diváckou kulisu. A co dávali? No přece klasickou českou komedii Postřižiny! A organizátoři vsadili na dobrou kartu, když se rozhodli pro film nedávno zesnulého režiséra Menzla!

 

Lidová tvořivost před volbami.
Předvolební kampaně politických stran a hnutí nabírají na intenzitě a s tím také množství různých billboardů či plakátů v ulicích města. A stejně jako před každými volbami se tyto propagační záležitosti stávají terčem vandalů. Mnoha politikům tak přibyly vousy, vlasy, dokonce mají propíchnuté oči...

Nezapomněli na lidi.

Total Comments

Osobnost týdne

Petr JANDA

Nestárnoucí rocker řádil uplynulou sobotu večer se svým Olympicem na pláži U Vrbiček na plumlovské přehradě. Jak? Jako zamlada!

11 stasova

THUAN DINH DUC

 

Total Comments

Číslo týdne

47 722

Město Prostějov má v tuto chvíli přesně tolik obyvatel. Jejich počet rok od roku klesá a doby, kdy jsme se chlubili více než padesátitisícovým městem, jsou dávno pryč.

33

Total Comments

Výrok týdne

„ONI POTŘEBUJÍ MASY, KTERÉ BY DĚLALY BEZ REPTÁNÍ TO, CO CHTĚJÍ. TO JSME JIM KAZILI...“

Jednadevadesátiletý Ladislav „Bor“ Šín, který byl u znovuzaložení skautů v Konici v roce 1991, takto promluvil ke komunistům.

Total Comments

-