Dobré ráno, dnes je neděle 20.1.2019
svátek slaví Ilona,
zítra Běla
•Žhavé novinky, informace, soutěže a výhry jen
pro vyvolené, kteří se přihlásí k odběru níže...
facebooktwitteryoutubeinstagram
Ilustrační foto

V minulém vydání Večerníku jsme slíbili, že dnes začneme s postupným zveřejňováním nových posil hráčského kádru prostějovských volejbalistek. Na fanouškovsky nejzajímavější informace, které příznivci vždy vyhlížejí s dvojnásob velkým zájmem, si však budete muset ještě počkat.

Na odtajňování čerstvých akvizic jsme přitom byli dopředu domluveni s novým sportovním ředitelem VK Miroslavem Čadou, který nám už před týdnem prozradil výčet plejerek stávajícího týmu, jež zůstávají a naopak odcházejí. Další informační krok však zatrhl šéf klubu.
„Žádám veřejnost o strpení, jména nových posil sdělíme nejdříve až začátkem července. Důvody jsou interní,“ sdělil krátce a bez bližšího vysvětlení předseda správní rady vékáčka Petr Chytil.
Proč zvolil tento oddalovací krok? Podle našich informací ještě není zcela jasné, kolik finančních prostředků bude mít volejbalový oddíl z Prostějova pro příští sezónu 2018/19 přesně k dispozici. A teprve až pevněji stanoví svůj rozpočet, přikročí ke zveřejnění kompletního složení hráčského kádru včetně příchozích žen, ze kterých většinu již má smluvně podepsanou.

Total Comments

  • Pojd hrat hokej
  • Gatta
  • dsp
  • 1
  • 2
  • 3

Předpověď počasí

Předpověď počasí

Přidejte si nás na Facebooku

Anketa - hlavní

A JAK VÁM SE LÍBÍ VE STYLOVÉ RESTAURACI TUNING BAR?

Fotbalový sumář
Volejbalová horečka
Prostějovská basketmánie
Ceník inzerce
Hokejový servis
2017 vitejte na svete banner
Speciály Večerníku
2016 jak sel cas banner
2016 stiny minulosti banner

2018 tv pohoda banner

Barometr

Otevřená srdce Prostějovanů.

Sobotní charitativní ples s názvem Pomáháme tancem znovu po roce dokázal, že Prostějované mají stále hodně otevřená srdce a dokáží pomoci lidem v nouzi. Organizátoři akce, jež si vzpomněla i na 100. výročí Československa, opět vybrali desítky tisíc korun, které poputují potřebným.

V drogách jela i úřednice.

Mezi sedmi obviněnými po historicky největší policejní razii na protidrogové scéně během prosince loňského roku v Prostějově je také úřednice magistrátu! Jakmile se zjistilo, že dáma z odboru IT byla členkou drogového gangu, vedení radnice ji okamžitě propustilo ze svých služeb..

Total Comments

Osobnost týdne

LEONA MACHÁLKOVÁ

 
02 ples46Hlavní hvězdou tradičního Městského plesu, který se konal uplynulý pátek, byla tato stále půvabná rodačka z nedalekého Přerova. Svým zpěvem potěšila stovky návštěvníků uvedené zahajovací akce celé plesové sezóny v Prostějově.
PAVLA ASCHENBRENNEROVÁ

Total Comments

Číslo týdne

 17 300 000

Už zítra při mimořádném jednání chtějí prostějovští zastupitelé v první fázi schválit a rozdělit přes sedmnáct milionů korun v rámci dotací sportovním klubům ve městě. Nejvíce, tedy pět milionů korun, obdrží prvoligoví hokejoví Jestřábi.

Total Comments

Výrok týdne

„NAPSALI JSME SI ASI TŘICET ZPRÁV, VŠECHNY JSME ALE SMAZALI! KAŽDÝ JSME TOTIŽ TEHDY MĚLI JEŠTĚ JINÝ VZTAH!“


Současná přítelkyně Radima Žondry Žaneta Zelená se u soudu hodně snažila pro muže obviněného z přepadení tenistky Petry Kvitové poskytnout potřebné alibi

Total Comments