Dobré ráno, dnes je sobota 17.11.2018
svátek slaví Mahulena,
zítra Romana
•Žhavé novinky, informace, soutěže a výhry jen
pro vyvolené, kteří se přihlásí k odběru níže...

Když vezmeme všech předchozích jedenáct let existence volejbalového oddílu VK Prostějov, tak v polovině července vždy byla známa alespoň většina hráčského kádru pro další sezónu, pokud ne kompletně celý. Současná realita směrem k nadcházejícímu ročníku 2018/19? Z informačního hlediska výrazně chudší.

Vedení vékáčka během června oznámilo šestici plejerek, jež na soupisce „A“-družstva žen nadále zůstávají. Jsou jimi nahrávačka Michaela Zatloukalová, blokařka Gabriela Kozmík, smečařky Lucie Nová a Aneta Weidenthalerová, univerzálka Helena Horká a libero Tereza Slavíková. K nimž lze přiřadit ještě jinou mladou naději z juniorek, smečařku Terezu Balákovou.
Co však nové posily? „Jejich jména zveřejníme nejdříve během července, pravděpodobně až v jeho polovině,“ nabádal tehdy k trpělivosti předseda správní rady VK Petr Chytil. Zmíněná doba uběhla, leč prozrazení nově příchozích volejbalistek se stále nekoná. „Pořád platí, že posily zatím nebudeme odhalovat,“ odpověděl Večerníku na otázku nový sportovní manažer prostějovského klubu Miroslav Čada.
Proč ale vůbec takové otálení? Vždyť podle našich zjištění je celý hráčský kádr vékáčka již delší dobu pohromadě, i čerstvé akvizice mají podepsané smlouvy. Možné úskalí však prý spočívá ve financích. Stále totiž není definitivně dořešeno, kolik přesně peněz bude mít VK pro příští sezónu k dispozici.
Tím pádem se může stát, že některá z posil nakonec do hanáckého oddílu nezamíří, neboť její angažování zruší reálné ekonomické možnosti. A klubový šéf za dané situace nechce raději zveřejnit jméno žádné z nových členek mančaftu, než bude ohledně sníženého rozpočtu úplně jasno.
Uvidíme, jestli přetrvávající embargo vyprší aspoň se startem týmové přípravy, tedy 30. července…

Total Comments

  • Repoint nabídka na listopad 2018
  • mp
  • 1
  • 2

Předpověď počasí

Předpověď počasí

Přidejte si nás na Facebooku

Anketa - hlavní

Jste spokojeni s volbou prostějovského primátora, kterým se stal František Jura?

Fotbalový sumář
Volejbalová horečka
Prostějovská basketmánie
Ceník inzerce
Hokejový servis
2017 vitejte na svete banner
Speciály Večerníku
2016 jak sel cas banner
2016 stiny minulosti banner

2018 tv pohoda banner

Barometr

Město už žije zimou.

 Uplynulý pátek byla definitivně zahájena Prostějovská zima, a to konkrétně slavnostním otevřením provozu mobilního kluziště na náměstí T. G. Masaryka. Přestože kalendářní dá na sebe zřejmě ještě nějaký ten týden čekat, tak kulturní je zde. Zatím si užijme bruslení, brzy se dočkáme vánočního jarmarku.

Nemá to konce

Problémy bývalého šéfa mládežnického hokeje v Prostějově Michala Tomigy jsou, zdá se, ještě větší, než se původně myslelo. Na jeho hlavu už padlo obvinění z dotačních podvodů, nově pak také obvinění z přečinu krácení daní se škodou bezmála čtyř set tisíc korun. Kde se tato kauza zastaví...?

Vítězkou prestižní ankety o nejoblíbenějšího učitele v Olomouckém kraji se stala Karolína Mlčochová ze střední školy Trivis. K vítězství museli oblíbené kantorce dopomoci samotní studenti. Jejich úkolem totiž bylo přesvědčit porotu, proč právě jejich navržená kandidátka je tou nejoblíbenější. A povedlo se!

Total Comments

Osobnost týdne

Eliška Balzerová

 
balzerovaVšech patnáct postav v laskavé komedii Můj báječný rozvod zvládla s bravurou v prostějovském divadle skvělá česká herečka Eliška Balzerová. Pondělní závěrečný díl festivalu Aplaus 2018 vyšel na jedničku, a to před naprosto vyprodaným hledištěm.

Total Comments

Číslo týdne

83
Přesně tolik schodů k nebi vede přes novou rozhlednu Kopaninka, která se vypíná u Repech do výše 22 metrů. Pátý objekt tohoto druhu na Prostějovsku a první v jeho západní části by měl přilákat turisty i cykloturisty ze širokého okolí, pro něž bude otevřena 2. prosince. Celkové náklady na výstavbu se vyšplhaly ke třem milionům korun.

Total Comments

Výrok týdne

„JSEM PROSTĚ EXHIBICIONISTA“

Frontman legendární skupiny
Olympic Petr JANDA učinil v exkluzivním rozhovoru pro Večerník vážné přiznání...

Total Comments