Dobré dopoledne, dnes je úterý 23.7.2019
svátek slaví Libor,
zítra Kristýna
•Žhavé novinky, informace, soutěže a výhry jen
pro vyvolené, kteří se přihlásí k odběru níže...
facebooktwitteryoutubeinstagram

Když vezmeme všech předchozích jedenáct let existence volejbalového oddílu VK Prostějov, tak v polovině července vždy byla známa alespoň většina hráčského kádru pro další sezónu, pokud ne kompletně celý. Současná realita směrem k nadcházejícímu ročníku 2018/19? Z informačního hlediska výrazně chudší.

Vedení vékáčka během června oznámilo šestici plejerek, jež na soupisce „A“-družstva žen nadále zůstávají. Jsou jimi nahrávačka Michaela Zatloukalová, blokařka Gabriela Kozmík, smečařky Lucie Nová a Aneta Weidenthalerová, univerzálka Helena Horká a libero Tereza Slavíková. K nimž lze přiřadit ještě jinou mladou naději z juniorek, smečařku Terezu Balákovou.
Co však nové posily? „Jejich jména zveřejníme nejdříve během července, pravděpodobně až v jeho polovině,“ nabádal tehdy k trpělivosti předseda správní rady VK Petr Chytil. Zmíněná doba uběhla, leč prozrazení nově příchozích volejbalistek se stále nekoná. „Pořád platí, že posily zatím nebudeme odhalovat,“ odpověděl Večerníku na otázku nový sportovní manažer prostějovského klubu Miroslav Čada.
Proč ale vůbec takové otálení? Vždyť podle našich zjištění je celý hráčský kádr vékáčka již delší dobu pohromadě, i čerstvé akvizice mají podepsané smlouvy. Možné úskalí však prý spočívá ve financích. Stále totiž není definitivně dořešeno, kolik přesně peněz bude mít VK pro příští sezónu k dispozici.
Tím pádem se může stát, že některá z posil nakonec do hanáckého oddílu nezamíří, neboť její angažování zruší reálné ekonomické možnosti. A klubový šéf za dané situace nechce raději zveřejnit jméno žádné z nových členek mančaftu, než bude ohledně sníženého rozpočtu úplně jasno.
Uvidíme, jestli přetrvávající embargo vyprší aspoň se startem týmové přípravy, tedy 30. července…

Total Comments

  • Makovec
  • Zlatá Brána
  • Václavková
  • 1
  • 2
  • 3

Předpověď počasí

Předpověď počasí

Přidejte si nás na Facebooku

Anketa - hlavní

Jak se vám líbí v kavárně FACE TO FACE CAFE-BAR

Fotbalový sumář
Volejbalová horečka
Prostějovská basketmánie
Hokejový servis
2017 vitejte na svete banner
Speciály Večerníku
2016 jak sel cas banner
2016 stiny minulosti banner

2018 tv pohoda banner

Barometr

Bavily se tisícovky lidí.

Uplynulý víkend přinesl dvě naprosto velkolepé akce v prostějovského regionu. Keltská noc v plumlovském kempu Žralok i tradiční Josefkol v zámeckém parku v Čechách pod Kosířem přilákaly tisíce lidí k návštěvám. Nejen organizátoři tak mohli být spokojeni, vyšlo dokonce i počasí.

Krást je tak jednoduché?

Policisté řeší aktuálně případ, nad kterým zůstává rozum stát. Zatím neznámý drzoun se vloupal do chaty u Mostkovic a vůbec mu nevadilo, že uvnitř spalo hned několik osob! Ty se bohužel neprobudily, takže zloděj si zcela nerušeně pobral věci za 30 tisíc korun, včetně inhalátoru pro astmatiky…

Total Comments

Osobnost týdne

MIRAI
29 mirai
Jednu z největších „pecek“ připravili organizátoři Prostějovského léta minulý čtvrtek, kdy večer na náměstí T. G. Masaryka vystoupila kapela Mirai. O tom, že mezi stovkami fanoušků byla nejvíce zastoupena nejmladší generace, snad není třeba hovořit...

Total Comments

Číslo týdne

4 486
Prostějované se během prvního pololetí tohoto roku výrazně pohoršili ve svém chování. Letos od ledna do konce června řešili strážníci městské policie celkem 4 486 přestupků, což je o 718 případů více než za stejné období roku 2018.

Total Comments

Výrok týdne

„Lidé se nestyděli plakat, také já jsem uronila slzu!

Náměstkyně primátora Milada Sokolová takto v exkluzivním rozhovoru pro Večerník komentovala atmosféru na náměstí při promítání filmu Bohemian Rhapsody.

Total Comments