Dobré dopoledne, dnes je středa 26.9.2018
svátek slaví Andrea,
zítra Jonáš
•Žhavé novinky, informace, soutěže a výhry jen
pro vyvolené, kteří se přihlásí k odběru níže...

Když vezmeme všech předchozích jedenáct let existence volejbalového oddílu VK Prostějov, tak v polovině července vždy byla známa alespoň většina hráčského kádru pro další sezónu, pokud ne kompletně celý. Současná realita směrem k nadcházejícímu ročníku 2018/19? Z informačního hlediska výrazně chudší.

Vedení vékáčka během června oznámilo šestici plejerek, jež na soupisce „A“-družstva žen nadále zůstávají. Jsou jimi nahrávačka Michaela Zatloukalová, blokařka Gabriela Kozmík, smečařky Lucie Nová a Aneta Weidenthalerová, univerzálka Helena Horká a libero Tereza Slavíková. K nimž lze přiřadit ještě jinou mladou naději z juniorek, smečařku Terezu Balákovou.
Co však nové posily? „Jejich jména zveřejníme nejdříve během července, pravděpodobně až v jeho polovině,“ nabádal tehdy k trpělivosti předseda správní rady VK Petr Chytil. Zmíněná doba uběhla, leč prozrazení nově příchozích volejbalistek se stále nekoná. „Pořád platí, že posily zatím nebudeme odhalovat,“ odpověděl Večerníku na otázku nový sportovní manažer prostějovského klubu Miroslav Čada.
Proč ale vůbec takové otálení? Vždyť podle našich zjištění je celý hráčský kádr vékáčka již delší dobu pohromadě, i čerstvé akvizice mají podepsané smlouvy. Možné úskalí však prý spočívá ve financích. Stále totiž není definitivně dořešeno, kolik přesně peněz bude mít VK pro příští sezónu k dispozici.
Tím pádem se může stát, že některá z posil nakonec do hanáckého oddílu nezamíří, neboť její angažování zruší reálné ekonomické možnosti. A klubový šéf za dané situace nechce raději zveřejnit jméno žádné z nových členek mančaftu, než bude ohledně sníženého rozpočtu úplně jasno.
Uvidíme, jestli přetrvávající embargo vyprší aspoň se startem týmové přípravy, tedy 30. července…

Total Comments

  • zlechov
  • supersektor
  • kostelec n h
  • Interforst
  • ČSSD - Božena Sekaninová
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5

Předpověď počasí

Předpověď počasí

Přidejte si nás na Facebooku

Anketa - hlavní

JAK VÁM SE BĚHEM LÉTA LÍBÍ V PROSTĚJOVSKÝCH RESTAURACÍCH?

Fotbalový sumář
Volejbalová horečka
Prostějovská basketmánie
Ceník inzerce
Hokejový servis
2017 vitejte na svete banner
Speciály Večerníku
2016 jak sel cas banner
2016 stiny minulosti banner

2018 tv pohoda banner

Barometr

Prostějovanům šmakuje!

Více než měsíční komplikace v dopravě je v zapomnění. Minulý týden stihli stavbaři ukončit rekonstrukci vozovky pod dálničním nadjezdem v Říční ulici v Prostějově. Takzvanou „myší dírou“ se už zase jezdí, přestože stavbařům zkomplikovali život zloději, kteří ukradli kabely k veřejnému osvětlení. 

Úplně zbytečná smrt.

Necelou hodinu po poledni v pondělí 17. září vyhasl na silnicích Prostějovska další lidský život. A zcela zbytečně. Starší řidič kamionu s nákladem dřevní štěpky narazil u Ptení do vysokého břehu vedle silnice. Kamion se převrátil na bok a kabina rozdrtila řidiče. Ten totiž podle svědků nebyl připoután...

Vítězkou prestižní ankety o nejoblíbenějšího učitele v Olomouckém kraji se stala Karolína Mlčochová ze střední školy Trivis. K vítězství museli oblíbené kantorce dopomoci samotní studenti. Jejich úkolem totiž bylo přesvědčit porotu, proč právě jejich navržená kandidátka je tou nejoblíbenější. A povedlo se!

Total Comments

Osobnost týdne

JAROSLAV UHLÍŘ
uhlirJako třešnička na dortu vystoupil v rámci Plumlovského vinobraní na zámku v Plumlově známý skladatel, herec, zpěvák, komik, klavírista a moderátor, který během sobotního podvečera pořádně pobavil početné obecenstvo.

Total Comments

Číslo týdne

10
Určický exstarosta Vlastimil Konšel odcházel minulé úterý od prostějovského soudu s desetiměsíčním trestem, který byl na rok a půl podmíněně odložen. Jak bezprostředně prohlásil jeho advokát, bude se jeho klient odvolávat klidně až k Nejvyššímu soudu ČR...

Total Comments

Výrok týdne

„TEN HNUSNEJ ČERNOŠEK VÁMNECHTĚL SEBRAT KOUPALIŠTĚ!“

Spolumajitel marketingové společnosti TK PLUS Miroslav Černošek vyslal směrem k občanům jasné poselství, že výstavba Národního sportovního centra není důvodem neuskutečněného projektu rekonstrukce koupaliště Za Kosteleckou ulicí.  Exkluzivní rozhovor čtěte na straně 14.

Total Comments