Dobré dopoledne, dnes je čtvrtek 21.2.2019
svátek slaví Lenka,
zítra Petr
•Žhavé novinky, informace, soutěže a výhry jen
pro vyvolené, kteří se přihlásí k odběru níže...
facebooktwitteryoutubeinstagram

Když vezmeme všech předchozích jedenáct let existence volejbalového oddílu VK Prostějov, tak v polovině července vždy byla známa alespoň většina hráčského kádru pro další sezónu, pokud ne kompletně celý. Současná realita směrem k nadcházejícímu ročníku 2018/19? Z informačního hlediska výrazně chudší.

Vedení vékáčka během června oznámilo šestici plejerek, jež na soupisce „A“-družstva žen nadále zůstávají. Jsou jimi nahrávačka Michaela Zatloukalová, blokařka Gabriela Kozmík, smečařky Lucie Nová a Aneta Weidenthalerová, univerzálka Helena Horká a libero Tereza Slavíková. K nimž lze přiřadit ještě jinou mladou naději z juniorek, smečařku Terezu Balákovou.
Co však nové posily? „Jejich jména zveřejníme nejdříve během července, pravděpodobně až v jeho polovině,“ nabádal tehdy k trpělivosti předseda správní rady VK Petr Chytil. Zmíněná doba uběhla, leč prozrazení nově příchozích volejbalistek se stále nekoná. „Pořád platí, že posily zatím nebudeme odhalovat,“ odpověděl Večerníku na otázku nový sportovní manažer prostějovského klubu Miroslav Čada.
Proč ale vůbec takové otálení? Vždyť podle našich zjištění je celý hráčský kádr vékáčka již delší dobu pohromadě, i čerstvé akvizice mají podepsané smlouvy. Možné úskalí však prý spočívá ve financích. Stále totiž není definitivně dořešeno, kolik přesně peněz bude mít VK pro příští sezónu k dispozici.
Tím pádem se může stát, že některá z posil nakonec do hanáckého oddílu nezamíří, neboť její angažování zruší reálné ekonomické možnosti. A klubový šéf za dané situace nechce raději zveřejnit jméno žádné z nových členek mančaftu, než bude ohledně sníženého rozpočtu úplně jasno.
Uvidíme, jestli přetrvávající embargo vyprší aspoň se startem týmové přípravy, tedy 30. července…

Total Comments

  • Interforst
  • PV Recykling
  • MJM Krmiva
  • 1
  • 2
  • 3

Předpověď počasí

Předpověď počasí

Přidejte si nás na Facebooku

Anketa - hlavní

Chtěli byste jít v Prostějově na Fed Cup?

Fotbalový sumář
Volejbalová horečka
Prostějovská basketmánie
Ceník inzerce
Hokejový servis
2017 vitejte na svete banner
Speciály Večerníku
2016 jak sel cas banner
2016 stiny minulosti banner

2018 tv pohoda banner

Barometr

Gečnukův triumf.

Nejenom tenisté a tenistky mohou vystoupat na grál krajského sportu. Třetím takovým do party se stal parašutista Dukly Prostějov Jiří Gečnuk, který ovládl anketu Sportovec Olomouckého kraje za rok 2018. Český reprezentant posbíral během kariéry celou řadu medailí, pyšní se také titulem absolutního mistra světa.


Nájemníci se nehrnou.

Nově postavený prostějovský komunitní dům v Sušilově ulici pro potřebné seniory za osmdesát milionů korun příliš netáhne. Magistrát totiž v luxusní nemovitosti nasadil tak vysoké ceny nájemného, že kapacita je nyní zhruba naplněna jen z více než poloviny. A to je hodně málo...

Přechody budou!

Total Comments

Osobnost týdne

JIŘÍ KOLBABA
07 kolbabaPo roce do Prostějova opět zavítal nejznámější český cestoval. V sále kina Metro 70 poutavě vyprávěl o své cestě po Havajských ostrovech, které Prostějovanům popsal jako opravdový ráj. Byla to vskutku zajímavá přednáška.

Total Comments

Číslo týdne

 2
Dvě nové ulice má od minulého úterý Prostějov. Jistě, vybudované domy ve Vrahovicích a také v Čechovicích nějaký čas už stojí, ovšem zdejší noví obyvatelé se nedokázali shodnout na názvu ulic. Tak vězte, že nyní máme v našem městě Meruňkovou a Frébortovu ulici!

Total Comments

Výrok týdne

„„JE TO MOJE CHYBA, A TO SE STÁVÁ VÝJIMEČNĚ!“

Primátor Prostějova František Jura přiznal pochybení v jednom ze svých výroků směrem ke Společenskému domu.
Sebevědomí mu ale rozhodně nechybí...

Total Comments