Dobrý večer, dnes je čtvrtek 12.12.2019
svátek slaví Simona,
zítra Lucie
•Žhavé novinky, informace, soutěže a výhry jen
pro vyvolené, kteří se přihlásí k odběru níže...
facebooktwitteryoutubeinstagram

20 andrea_kossanyiovaTrojnásobnou nominaci proměnil volejbalový oddíl VK AGEL Prostějov v zisk jednoho ocenění. Touto oskarovou terminologií se ohlížíme za slavnostním vyhlášením ankety O nejlepší volejbalisty ČR 2012-2013, jež proběhlo v sobotu 18. května večer v Městském divadle Brno.

Z anketního triumfu se mohla radovat a trofej osobně převzít smečařka našeho klubu Andrea Kossányiová, která dostala za uplynulou sezonu nejvíc hlasů v kategorii Nejlepší hráčka české extraligy. Pod sebou přitom nechala nejen univerzálku Olympu Praha Michalu Kvapilovou, ale také svou týmovou parťačku a nahrávačku VK Pavlu Vincourovou.


Primát z loňska neobhájil kouč „Agelek“ Miroslav Čada,  když tentokrát ho na trůnu v kategorii Trenér družstva žen vystřídal lodivod pražského Olympu Stanislav Mitáč. Vítězi dvou hlavních kategorií se stali Nejlepší volejbalista Jan Štokr z italského Trentina a Nejlepší volejbalistka Helena Havelková z ruského Krasnodaru. Slavnostním večerem moderátorsky provázel hudebník Zdeněk Merta, krásné písně živě hrála kapela Hradišťan a při jedné skladbě se na foukací harmoniku přidal i šéf Českého volejbalového svazu Zdeněk Haník. Ten v závěru celého programu prozradil potěšující informaci, že UNIQA bude partnerem českého volejbalu minimálně v dalších třech letech.

Total Comments

  • Soledo
  • Lázně Slatinice
  • Zima PV
  • Kendrion
  • Praktik
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5

Předpověď počasí

Předpověď počasí

Přidejte si nás na Facebooku

Anketa - hlavní

JAK VNÍMÁTE DÍVKY, KTERÉ SI NECHÁVAJÍ PLATIT OD MUŽŮ ZA "OTROCTVÍ"?

Fotbalový sumář
Volejbalová horečka
Prostějovská basketmánie
Hokejový servis
2017 vitejte na svete banner
Speciály Večerníku
2016 jak sel cas banner
2016 stiny minulosti banner

2018 tv pohoda banner

Barometr

Máme rozpočet i vyhlášky.

Důležité úterní jednání prostějovského zastupitelstva se nijak neprodlužovalo. Komunální politici celkem racionálně projednali a schválili nejdůležitější dokument města. Na světě je tak nejen rozpočet města Prostějov na rok 2020, ale i nové vyhlášky o hazardu, odpadu či psech.

I tak se dá vydělávat!

Nová móda se rozšiřuje mezi prostějovskými dívkami, které hodlají využívat nejen své přirozené krásy, ale i tvrdé povahy. Jak jinak než přes internet si našly přivýdělek, který je hodně za hranou mravního chování, nicméně nese to. A tak mladé holky poroučí mužům a inkasují „lehce“ vydělané peníze...

Total Comments

Osobnost týdne

ONDŘEJ HAVELKA

49 havelkaFenomenální zpěvák, herec a tanečník se ve čtvrtek představil se svým Melody Makers prostějovským fanouškům na prknech divadla. A jak jinak než především swingovou hudbou z třicátých let.

Total Comments

Číslo týdne

 3 528

Výtěžek z prodeje vlastnoručně vyrobených pamlsků při nedávném Restaurant Day věnoval PROSTĚJOVSKÝ Večerník psímu útulku Voříšek v Čechách pod Kosířem. Odměnou byl ve čtvrtek veselý psí štěkot.

Total Comments

Výrok týdne

„JDU SI ZAKOUŘIT, TO SE NEDÁ POSLOUCHAT!“

První náměstek prostějovského primátora Jiří Pospíšil si od výtek opozice musel dát během zastupitelstva nejednu „rauchpauzu“

Koordinátor útvaru BESIP pro Olomoucký kraj MIROSLAV CHAROUZ se k současnému stavu na silnici vyjadřuje v exkluzivním rozhovoru na strna 14 hodně kriticky.

Total Comments