Dobré dopoledne, dnes je neděle 18.8.2019
svátek slaví Helena,
zítra Ludvík
•Žhavé novinky, informace, soutěže a výhry jen
pro vyvolené, kteří se přihlásí k odběru níže...
facebooktwitteryoutubeinstagram

20 andrea_kossanyiovaTrojnásobnou nominaci proměnil volejbalový oddíl VK AGEL Prostějov v zisk jednoho ocenění. Touto oskarovou terminologií se ohlížíme za slavnostním vyhlášením ankety O nejlepší volejbalisty ČR 2012-2013, jež proběhlo v sobotu 18. května večer v Městském divadle Brno.

Z anketního triumfu se mohla radovat a trofej osobně převzít smečařka našeho klubu Andrea Kossányiová, která dostala za uplynulou sezonu nejvíc hlasů v kategorii Nejlepší hráčka české extraligy. Pod sebou přitom nechala nejen univerzálku Olympu Praha Michalu Kvapilovou, ale také svou týmovou parťačku a nahrávačku VK Pavlu Vincourovou.


Primát z loňska neobhájil kouč „Agelek“ Miroslav Čada,  když tentokrát ho na trůnu v kategorii Trenér družstva žen vystřídal lodivod pražského Olympu Stanislav Mitáč. Vítězi dvou hlavních kategorií se stali Nejlepší volejbalista Jan Štokr z italského Trentina a Nejlepší volejbalistka Helena Havelková z ruského Krasnodaru. Slavnostním večerem moderátorsky provázel hudebník Zdeněk Merta, krásné písně živě hrála kapela Hradišťan a při jedné skladbě se na foukací harmoniku přidal i šéf Českého volejbalového svazu Zdeněk Haník. Ten v závěru celého programu prozradil potěšující informaci, že UNIQA bude partnerem českého volejbalu minimálně v dalších třech letech.

Total Comments

  • Nezamyslice
  • Basic
  • Zámek Čechy pod Kosířem
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4

Předpověď počasí

Předpověď počasí

Přidejte si nás na Facebooku

Anketa - hlavní

Kde jste byli/nebo budete na dovolené?

První volba: pondělí 12. srpen 2019 6:42

Poslední volba: neděle 18. srpen 2019 7:11

Fotbalový sumář
Volejbalová horečka
Prostějovská basketmánie
Hokejový servis
2017 vitejte na svete banner
Speciály Večerníku
2016 jak sel cas banner
2016 stiny minulosti banner

2018 tv pohoda banner

Barometr

Pokácené stromy budou nahrazeny.

Už nějaký ten týden slouží chodcům i cyklistům podchod pod mostem v Olomoucké ulici. Kvůli této stavební investici ale muselo město nechat pokácet spoustu letitých stromů podél říčky Hloučely. Radnice ale zanedlouho vysadí stromy nové a k nim přibydou i tisíce keřových rostlin.

Naprosto směšný trest.

Senát Okresního soudu v Prostějově se minulé pondělí zabýval případem Jiřího Hrdličky, který jako řidič kamionu plně naloženého betonovými panely havaroval koncem ledna na dálnici u Prostějova. Policistům nadýchal tři promile alkoholu. Za jízdu v opilosti „vyfasoval“ pouhou podmínku!

Total Comments

Osobnost týdne

KONTAKT
32 kontakt
Nestárnoucí a dnes již legendární prostějovská rocková kapela se kromě jiných postarala v sobotu o kvalitní průběh Guláš Rock Festu na pláži U Vrbiček na plumlovské přehradě.

Total Comments

Číslo týdne

200 000
Vedení magistrátu počítá s nákupem dvou set tisíc kusů papírových kelímků, do kterých budou prodejci punče a dalších nápojů při vánočních trzích na náměstí T. G. Masaryka nalévat nápoje. Používání jiných kelímků bude zakázáno. Ekologie je holt na prvním místě...

Total Comments

Výrok týdne

„JE TADY HROZNÝ SMRAD, PŘIJĎTE SI TO VYFOTIT!“
Po pohnojení pole v blízkosti Určické ulice byla tamní obyvatelka natolik rozrušena, že při telefonátu do redakce Večerníku si neuvědomila, že smrad prostě fotit nelze...

Total Comments