Dobrý večer, dnes je úterý 22.1.2019
svátek slaví Slavomír,
zítra Zdeněk
•Žhavé novinky, informace, soutěže a výhry jen
pro vyvolené, kteří se přihlásí k odběru níže...
facebooktwitteryoutubeinstagram

Pětadvacetiletá volejbalistka Andrea Kossányiová strávila ve službách VK Prostějov dohromady čtyři sezóny (2012 až 2015 + 2017/18) a po minulém ročníku zamířila do polského Krakowa. Tamní tým však byl nečekaně rozpuštěn, čehož aktuálně využilo vedení UP Olomouc, aby reprezentační smečařku ČR angažovalo.

Tím pádem se „Kossy“ stala už třetí hráčkou, která v létě přestoupila z vékáčka k největšímu konkurentovi. Už předtím tuhle cestu zvolily blokařka Veronika Trnková s liberem Julií Kovářovou, teď se k nim tak trochu i shodou okolností připojila rovněž rodačka z Příbrami.
Olomoucký oddíl o ni poprvé usiloval hned na jaře, ovšem to dala přednost Krakowu. Současný druhý pokus již klapnul. „Jsme moc rádi, že jsme Andreu nakonec získali. Snad bude právě ona tou rozdílovou hráčkou, která nám pomůže vybojovat titul,“ řekl výkonný ředitel VK UP Radan Holásek.
„Líbí se mi tady moc, zázemí je hezké. Holky z větší části znám, takže jsem věděla, že parta bude super. Myslím si, že máme dobrý tým a určitě to je na titul,“ uvedla pro webové stránky úpéčka samotná Kossányiová. S jedním dovětkem. „Hodně se těším na fanoušky. Když zaplní halu, tak je tu skvělá atmosféra,“ prohlásila.
Což by měla být velká výzva pro prostějovské volejbalové příznivce, aby v nové sezóně za současných změněných- okolností opět zintenzivnili svou podporu našemu družstvu. Holky budou maximální pomoc potřebovat!

Total Comments

  • Pojd hrat hokej
  • Gatta
  • dsp
  • 1
  • 2
  • 3

Předpověď počasí

Předpověď počasí

Přidejte si nás na Facebooku

Anketa - hlavní

Postoupí hokejisté Prostějova do semifinále play off?

Fotbalový sumář
Volejbalová horečka
Prostějovská basketmánie
Ceník inzerce
Hokejový servis
2017 vitejte na svete banner
Speciály Večerníku
2016 jak sel cas banner
2016 stiny minulosti banner

2018 tv pohoda banner

Barometr

Jednání přináší ovoce.

Dvojice náměstků primátora zamířila v minulých dnech na Krajský úřad Olomouckého kraje, kde jednala o dopravních investicích v Prostějově. Vzájemná diskuse přinesla konkrétní závěry, potvrzeny byly rekonstrukce Plumlovské i Vrahovické ulice, jednalo se také o dalších rondelech.


Jde jim o vůbec hokej?!

Pověst současného prostějovského kotle není především na stadionech soupeřů nikterak valná. Ba právě naopak. Část z grupy příznivců hokejových Jestřábů se totiž vyžívá nikoliv ve skvělých choreo představeních, ale v čirých bitkách, ze kterých si odnesou i nějaký ten „suvenýr“...

Total Comments

Osobnost týdne

VLADIMíR HRON
 
03 hron
Páteční hvězdou zábavného představení v beznadějně natřískané určické sokolovně byl moderátor, komik, zpěvák a imitátor, který je velmi dobře známý především divákům České televize.
PAVLA ASCHENBRENNEROVÁ

Total Comments

Číslo týdne

 1 713 654
Tak to je paráda! Přestože se o Hanácích vykládá směrem ke štědrosti ledacos, tentokrát otevřeli svá srdce alias peněženky hodně hluboko. Během nedávné Tříkrálové sbírky totiž konická a prostějovská charita překonala jen rok starý rekord, když společně vybrali skoro jeden a třičtvrtě milion korun!

Total Comments

Výrok týdne

„PRIOR OD NÁS CELÝ PROJEKT OPSAL. ZA PLAGIÁTORSTVÍ PADALI I MINISTŘI!!!“

Právní zástupce Manthellanu u soudu ostře napadl žalobce v kauze platnosti smluv mezi Prostějovem a developerskou společností

Total Comments