Dobrý večer, dnes je pátek 19.4.2019
svátek slaví Rostislav,
zítra Marcela
•Žhavé novinky, informace, soutěže a výhry jen
pro vyvolené, kteří se přihlásí k odběru níže...
facebooktwitteryoutubeinstagram

Pětadvacetiletá volejbalistka Andrea Kossányiová strávila ve službách VK Prostějov dohromady čtyři sezóny (2012 až 2015 + 2017/18) a po minulém ročníku zamířila do polského Krakowa. Tamní tým však byl nečekaně rozpuštěn, čehož aktuálně využilo vedení UP Olomouc, aby reprezentační smečařku ČR angažovalo.

Tím pádem se „Kossy“ stala už třetí hráčkou, která v létě přestoupila z vékáčka k největšímu konkurentovi. Už předtím tuhle cestu zvolily blokařka Veronika Trnková s liberem Julií Kovářovou, teď se k nim tak trochu i shodou okolností připojila rovněž rodačka z Příbrami.
Olomoucký oddíl o ni poprvé usiloval hned na jaře, ovšem to dala přednost Krakowu. Současný druhý pokus již klapnul. „Jsme moc rádi, že jsme Andreu nakonec získali. Snad bude právě ona tou rozdílovou hráčkou, která nám pomůže vybojovat titul,“ řekl výkonný ředitel VK UP Radan Holásek.
„Líbí se mi tady moc, zázemí je hezké. Holky z větší části znám, takže jsem věděla, že parta bude super. Myslím si, že máme dobrý tým a určitě to je na titul,“ uvedla pro webové stránky úpéčka samotná Kossányiová. S jedním dovětkem. „Hodně se těším na fanoušky. Když zaplní halu, tak je tu skvělá atmosféra,“ prohlásila.
Což by měla být velká výzva pro prostějovské volejbalové příznivce, aby v nové sezóně za současných změněných- okolností opět zintenzivnili svou podporu našemu družstvu. Holky budou maximální pomoc potřebovat!

Total Comments

  • FED Cup
  • Galerie
  • Ceny Kultury
  • Prostějovské Velikonoce
  • Tvaruzkovy festival
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5

Předpověď počasí

Předpověď počasí

Přidejte si nás na Facebooku

Anketa - hlavní

Jak hodnotíte projekt sdílených kol v Prostějově?

Fotbalový sumář
Volejbalová horečka
Prostějovská basketmánie
Ceník inzerce
Hokejový servis
2017 vitejte na svete banner
Speciály Večerníku
2016 jak sel cas banner
2016 stiny minulosti banner

2018 tv pohoda banner

Barometr

V Metru vše v pořádku.

Kontrola provozu a hlavně hospodaření prostějovského kina Metro 70 dopadla na výbornou. Komise až na nějaké malé „prkotiny“, které nestály ani za řeč, neshledala žádné pochybení. Ředitelka Barbora Prágerová si tak mohla oddechnout a vedení magistrátu je rovněž spokojeno.

Chování hvězdy.

Týmu BK Olomoucko závěr nadstavbové části Kooperativy NBL nevyšel. Nejenže prohrál čtyři z posledních pěti zápasů, ale těsně před play off neunesl porážku v Opavě americký pivot Javonte Douglas, který při konflitku s jedním z hráčů domácích udeřil asistenta trenéra a po utkání nepodal soupeřům ruku...

Total Comments

Osobnost týdne

Leoš NOHA
15 noha
Zdravotník a sukničkář Adolf „Áďa“ Větvička z oblíbeného seriálu Okresní přebor se objevil v Prostějově! Známý herec vystoupil v rámci divadelní hry Macbeth - Too Much Blood. A byla to z jeho strany další jízda...

Total Comments

Číslo týdne

1711
Nezaměstnanost v celém Olomouckém kraji opět výrazně poklesla, tentokrát v součtu o osm procent! V Prostějově je aktuálně bez práce jen 1 711 osob, na druhé straně zdejší pobočka Úřadu práce ČR registruje pouze něco přes pět set volných míst. A pak si firmy nemají stěžovat, že není kde brát lidi...

Total Comments

Výrok týdne

„VYHROŽOVAL MI, ŽE KDYŽ S NÍM NEBUDU, TAK MĚ ZABIJE.“

Být chtěnou ženou, není pokaždé jednoduché. Takto si posteskla před Okresním soudem v Prostějově Renata G., bývalá družka Martina Biháriho, který nezvládl rozchod...

Total Comments