Dobrý podvečer, dnes je pátek 21.9.2018
svátek slaví Matouš,
zítra Darina
•Žhavé novinky, informace, soutěže a výhry jen
pro vyvolené, kteří se přihlásí k odběru níže...

Pětadvacetiletá volejbalistka Andrea Kossányiová strávila ve službách VK Prostějov dohromady čtyři sezóny (2012 až 2015 + 2017/18) a po minulém ročníku zamířila do polského Krakowa. Tamní tým však byl nečekaně rozpuštěn, čehož aktuálně využilo vedení UP Olomouc, aby reprezentační smečařku ČR angažovalo.

Tím pádem se „Kossy“ stala už třetí hráčkou, která v létě přestoupila z vékáčka k největšímu konkurentovi. Už předtím tuhle cestu zvolily blokařka Veronika Trnková s liberem Julií Kovářovou, teď se k nim tak trochu i shodou okolností připojila rovněž rodačka z Příbrami.
Olomoucký oddíl o ni poprvé usiloval hned na jaře, ovšem to dala přednost Krakowu. Současný druhý pokus již klapnul. „Jsme moc rádi, že jsme Andreu nakonec získali. Snad bude právě ona tou rozdílovou hráčkou, která nám pomůže vybojovat titul,“ řekl výkonný ředitel VK UP Radan Holásek.
„Líbí se mi tady moc, zázemí je hezké. Holky z větší části znám, takže jsem věděla, že parta bude super. Myslím si, že máme dobrý tým a určitě to je na titul,“ uvedla pro webové stránky úpéčka samotná Kossányiová. S jedním dovětkem. „Hodně se těším na fanoušky. Když zaplní halu, tak je tu skvělá atmosféra,“ prohlásila.
Což by měla být velká výzva pro prostějovské volejbalové příznivce, aby v nové sezóně za současných změněných- okolností opět zintenzivnili svou podporu našemu družstvu. Holky budou maximální pomoc potřebovat!

Total Comments

 • Restaurant Day
 • zlechov
 • supersektor
 • kostelec n h
 • Interforst
 • ČSSD - Božena Sekaninová
 • 1
 • 2
 • 3
 • 4
 • 5
 • 6

Předpověď počasí

Předpověď počasí

Přidejte si nás na Facebooku

Anketa - hlavní

JAK VÁM SE BĚHEM LÉTA LÍBÍ V PROSTĚJOVSKÝCH RESTAURACÍCH?

Fotbalový sumář
Volejbalová horečka
Prostějovská basketmánie
Ceník inzerce
Hokejový servis
2017 vitejte na svete banner
Speciály Večerníku
2016 jak sel cas banner
2016 stiny minulosti banner

2018 tv pohoda banner

Barometr

Sportu dveře dokořán!

Minulý čtvrtek dopoledne bylo i za účasti ministra školství, mládeže a tělovýchovy Roberta Plagy a dalších politických i sportovních celebrit slavnostně otevřeno Národní sportovní centrum v Prostějově. Krásnou halou za 130 milionů korun od státu se město může právem pyšnit.

Káže vodu, pije víno!

Další skandál se valí na hnutí Změna pro Prostějov. Tentokrát se provalil malér na zastupitelku Hanu Naiclerovou. Tato žena porušila stavební zákon, když zakoupený dům v Čehovicích měla dle povolení rekonstruovat, známá kazatelka morálky ho však rovnou zbourala. Hrozí jí až 500 000 korun pokuty!

Total Comments

Osobnost týdne

Aneta Langerová
Zpěvačka, hudebnice a vítězka soutěže Česko hledá SuperStar z roku 2004 svým vystoupením na náměstí T. G. Masaryka uzavřela letošní Hanácké slavnosti v Prostějově. Koncert populární zpěvačky rozezpíval celé centrum a byl vydařenou tečkou za letošními hody.

aneta

Total Comments

Číslo týdne

 1769
VPodle nejnovější statistiky Úřadu práce je nyní právě tolik obyvatel Prostějovska ve věku od 18 do 64 let bez zaměstnání. Je to o tři klienty více než předchozí měsíc, ale i tak patří náš region k těm s absolutně nejnižší nezaměstnaností.

Total Comments

Výrok týdne

„DIEGO NENÍ ŽÁDNÝ BUZERANT A TOMU PEDOFILOVI SE BRÁNIL!“

Ladislav Lakatoš svérázné brání šestnáctiletého syna, kterého měl údajně obtěžovat sedmašedesátiletý Josef S.

Total Comments